My Blue Hotel Obrázek0
My Blue Hotel Obrázek1
My Blue Hotel Obrázek2
My Blue Hotel Obrázek3
My Blue Hotel Obrázek4
My Blue Hotel Obrázek5
My Blue Hotel Obrázek6
My Blue Hotel Obrázek7
My Blue Hotel Obrázek8
My Blue Hotel Obrázek9
My Blue Hotel Obrázek10
My Blue Hotel Obrázek11
My Blue Hotel Obrázek12
My Blue Hotel Obrázek13
My Blue Hotel Obrázek14
My Blue Hotel Obrázek15
My Blue Hotel Obrázek16
My Blue Hotel Obrázek17
My Blue Hotel Obrázek18

My Blue Hotel

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Mezinárodní animace
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Pohodlný hotel s charakteristickými nízkými budovami, obklopený dobře udržovanou tropickou zahradou, se nachází v malebné severní části ostrovní části Nungwi. Do centra Nungwi proslulého místními řemeslnými výrobky je to pěšky přibližně 2 km. Na letiště je to cca 50 km. Povinná turistická taxa - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/osoba/den.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži (s oddělenou hotelovou částí) s bílým pískem typickým pro tuto část ostrova. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky zdarma (po zaplacení zálohy).

.

K dispozici pro hosty

Čtyřhodinová recepce, prostorná vstupní hala, 2 restaurace: hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní (jídla a'la carte za příplatek) a restaurace Mwezi - za příplatek - u pláže s mořskými plody a italským a japonským občerstvením, 2 bary: hlavní bar a plážový bar. Bazén nepravidelného tvaru s oddělenou částí pro děti a lehátky a slunečníky. Osušky na plavání zdarma (po zaplacení zálohy). Dále prádelna, obchod se suvenýry za poplatek.

Internet

V hlavním baru je za příplatek k dispozici Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně od 7:00 do 10:00, obědy od 13:00 do 15:00, večeře od 19:30 do 22:00 podávané formou bohatého bufetu nebo výběrem z několika menu v hlavní restauraci. Za příplatek možnost All Inclusive: navíc místní nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici od 08:00-23:00. Dovezené alkoholické nápoje a cappuccino a espresso za příplatek.

 

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá jemný animační program s večerními představeními prezentujícími místní kulturu. Dále: hotelová posilovna, kulečník, stolní tenis, šipky, plážový volejbal a za příplatek: lázeňské centrum a široká nabídka vodních sportů na pláži.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel, jehož nespornou výhodou je poloha u krásné pláže s úžasným panoramatickým výhledem na Indický oceán v nedotčené severní části Zanzibaru a pohodlná formule all inclusive. Navíc vynikající kuchyně, zajímavá architektura a rozmanité typy pokojů z něj činí ideální místo pro rajskou dovolenou daleko od ruchu velkoměsta jak pro rodiny, tak pro romantický pobyt ve dvou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje, ostatní osobní výdaje a turistický poplatek, který se platí přímo v hotelu:

do 1* = 2 USD/os./den
2-3 * = 4 USD/os./den
4-5* = 5 USD/os./den

 

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a turistického poplatku byly uvedeny ke dni 20.02.2024 a mohou se změnit.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek
 

Program

Den 1
Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Den 2 - 10 (nebo 11)
Čas na odpočinek, koupání, opalování a fakultativní výlety.Den 11 (nebo 12)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.Den 12 (nebo 13)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

Měna
V Tanzanii platí Tanzanský šilink (TZS). Dovážení a vyvážení místní měny je zakázáno.
1 USD = cca 2300 TZS. Upozornění! Je třeba brát pouze dolary vydané po roce 2009. Bankovky staršího vydání nejsou přijímány.Čas
+ 2 hodiny oproti času v ČR.Očkování
Od turistů přijíždějících z Evropy nejsou vyžadována povinná očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, hepatitidě typu A a typu B, záškrtu, tetanu a dětské obrně. Na pobřeží existuje malé riziko nakažení malárií, stojí za to vzít profylaktická antimalarika (obraťte se prosím na lékaře specialistu, který je může předepsat). Kromě toho by měla být dodržována základní hygiena, jako je mytí rukou, ovoce, pití balené vody, použití balené vody k čištění zubů atd.

 

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1500 TZS, pivo v baru - cca 3000 TZS.

 

Elektřina
Elektrické napětí 220 - 240 V. Jsou vyžadovány zástrčky anglického typu, konvektory pro zásuvky, které si lze pronajmout nebo zakoupit téměř ve všech hotelech. Obvykle se vyskytují zásuvky typu A se třemi otvory umístěnými na vrcholech trojúhelníku. Hodí se k nim české tenké zástrčky (jako z nabíječky telefonu), zatímco kulaté silné zástrčky (jako například od vysoušeče vlasů nebo adaptéru pro notebook) jsou nevhodné. V takových případech je nutné použít adaptér. Někdy jsou k dispozici v hotelových recepcích (na vratnou zálohu), můžete je také zakoupit ve stavebních supermarketech v Polsku (cca 20 PLN).

 

Fotografování
Nesmí se fotografovat úřední a vojenské budovy, uniformovaná policie atd. Obvykle se za fotografování tamních obyvatel dává spropitné před uděláním fotky.

 

Telefony
Volání do zahraničí je nejlevnější po zakoupení a dobití místních karet (SIM karta stojí cca 4500 TZS, je vyžadován cestovní pas).
Do Česka + 42 kód města (bez nuly) + číslo účastníka. Z Česka + 255 kód města (bez nuly) + číslo účastníka.
Upozornění! České mobilní telefony v Tanzanii fungují, ale v parcích obvykle není pokrytí. Může být také problém s přijímáním a odesíláním textových zpráv.

 

Víza

Do Tanzánie je zapotřebí vízum. Získáte ho na letiště po příletu za poplatek cca 50 USD/os. Razítko s vízem obdržíte do cestovního pasu po zaplacení příslušného poplatku. Zapotřebí jsou min. 2 volné strany v cestovním pase. Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od předpokládaného návratu z Tanzánie.

 

O vízum je možné požádat také on-line přes stránku https://eservices.immigration.go.tz/.
Žádost je nutné vyplnit nejméně 14 dní před termínem odletu z důvodu delšího času potřebného k získání víza touto cestou. 

Upozornění! Výše uvedená cena víza je platná ke dni 20.2.2024 a může se změnit.

 

Upozornění k programu

Od 1.6.2019 se změnily předpisy o ochraně životního prostředí v Tanzánii. Vzhledem k novému zákonu je používání, výroba a dovoz plastových sáčků v Tanzánii zakázán a trestá se pokutami (až 38 000 USD) nebo trestem odnětí svobody až na 4 roky. Cestující přijíždějící do Tanzánie s plastovými sáčky (týká se reklamních tašek, plastových sáčků, jednorázových výrobků, včetně těch s nákupy z bezcelní zóny) jsou povinni je nechat na letišti. Místo plastových sáčků doporučujeme použít látkové nebo papírové sáčky. Tanzánie je jednou ze zemí s nejpřísnějším zákonem o plastových taškách.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Zanzibaru obvykle trvá od listopadu do začátku března. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč