Royal Zanzibar Beach Resort Obrázek0
Royal Zanzibar Beach Resort Obrázek1
Royal Zanzibar Beach Resort Obrázek2
Royal Zanzibar Beach Resort Obrázek3
Royal Zanzibar Beach Resort Obrázek4
Royal Zanzibar Beach Resort Obrázek5
Royal Zanzibar Beach Resort Obrázek6

Royal Zanzibar Beach Resort

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Wi-Fi
Fitness
SPA
Exkluzivní, 5*
Hotel Premium
Bazén
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní a komfortní hotel se nachází na severním pobřeží ostrova. Je obklopen exotickými, dobře udržovanými zahradami a kombinuje tradiční africkou architekturu s moderní jednoduchostí. Na letiště je vzdálen přibližně 80 km. Povinná turistická taxa k úhradě (přímo v hotelu cca 1 USD/osoba/den).

.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází fenomenální pláž s bílým prachovým pískem. Lehátka, slunečníky a osušky jsou v hotelové zahradě u pláže zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, restaurace a'la carte Samaki s obědy (12:30-17:00), 4 bary: hlavní Mapenzi otevřený 24 hodin, bar u bazénu Upepo (10:00-18:00), bar na pláži Baraza (10:00-18:00), Coco Bar s občerstvením a nápoji (10:00-22:00, po 18:00 pouze nápoje). K dispozici jsou 4 bazény, z toho jeden nekonečný a jeden s vířivkou. Dále: směnárna, butik se suvenýry.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu, občerstvení během dne. Místní alkoholické nápoje (07:00-23:00) a místní nealkoholické nápoje (10:00-23:00) k dispozici v hlavním baru, na pláži a u bazénu.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají každodenní animace pro děti i dospělé. V ceně je zahrnuto: stolní tenis, šipky, plážový míč, posilovna, miniklub (4-12 let). Za příplatek: centrum vodních sportů, rybaření, lázeňské centrum.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, exkluzivní hotel s mimořádně exotickým charakterem, který se nachází na rajské pláži! Relaxace na bílé pláži omývané azurovými vodami oceánu je nabídkou dovolené snů, navíc vynikající služby, vynikající kuchyně a luxusní pokoje okouzlí i ty nejnáročnější hosty.

Hotel se nachází na rajské pláži.

Umiestnenie

Luxusní a pohodlný hotel se nachází na severním pobřeží ostrova. Je obklopený exotickými, dobře udržiavanými zahradami a spája tradičnú africkú architektúru s modernou jednoduchosťou. Od letiska je vzdálený přibližně 80 km. Povinná turistická taxa na úhradu (priamo v hoteli cca 1 USD/osoba/den).

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu sa denne konajú animácie pre deti a dospelých. V cene je zahrnuto: stolný tenis, šípky, plážový loptový futbal, posilňovňa, miniklub (4-12 rokov). Za příplatok: centrum vodných športov, rybolov, kúpeľné centrum.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu, občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické nápoje (07:00-23:00) a miestne nealkoholické nápoje (10:00-23:00) k dispozici v hlavnom bare, na pláži a pri bazéne.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, a'la carte restaurace Samaki s obědem (12:30-17:00), 4 bary: Bar na pláži Baraza (10:00-18:00), Coco Bar s občerstvením a nápoji (10:00-22:00, po 18:00 len nápoje). K dispozici jsou 4 bazény včetně jednoho nekonečného bazénu a jednoho s vírivkou. Dále: zmenáreň, boutique so suvenírmi.

.
Podľa nášho názoru

Jedinečný, exkluzivní hotel s mimořádně exotickým charakterem, který se nachází na rajské pláži! Relaxácia na bielej pláži obmývanej azúrovými vodami oceánu je ponukou na dovolenku snov, navyše vynikajúce služby, chutná kuchyňa a luxusné izby očaria aj tých najnáročnejších hostí.

Hotel sa nachádza na rajskej pláži.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje, ostatní osobní výdaje a turistický poplatek, který se platí přímo v hotelu:

do 1* = 2 USD/os./den
2-3 * = 4 USD/os./den
4-5* = 5 USD/os./den

 

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a turistického poplatku byly uvedeny ke dni 20.02.2024 a mohou se změnit.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek
 

Program

Den 1
Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Den 2 - 10 (nebo 11)
Čas na odpočinek, koupání, opalování a fakultativní výlety.Den 11 (nebo 12)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.Den 12 (nebo 13)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

Měna
V Tanzanii platí Tanzanský šilink (TZS). Dovážení a vyvážení místní měny je zakázáno.
1 USD = cca 2300 TZS. Upozornění! Je třeba brát pouze dolary vydané po roce 2009. Bankovky staršího vydání nejsou přijímány.Čas
+ 2 hodiny oproti času v ČR.Očkování
Od turistů přijíždějících z Evropy nejsou vyžadována povinná očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, hepatitidě typu A a typu B, záškrtu, tetanu a dětské obrně. Na pobřeží existuje malé riziko nakažení malárií, stojí za to vzít profylaktická antimalarika (obraťte se prosím na lékaře specialistu, který je může předepsat). Kromě toho by měla být dodržována základní hygiena, jako je mytí rukou, ovoce, pití balené vody, použití balené vody k čištění zubů atd.

 

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1500 TZS, pivo v baru - cca 3000 TZS.

 

Elektřina
Elektrické napětí 220 - 240 V. Jsou vyžadovány zástrčky anglického typu, konvektory pro zásuvky, které si lze pronajmout nebo zakoupit téměř ve všech hotelech. Obvykle se vyskytují zásuvky typu A se třemi otvory umístěnými na vrcholech trojúhelníku. Hodí se k nim české tenké zástrčky (jako z nabíječky telefonu), zatímco kulaté silné zástrčky (jako například od vysoušeče vlasů nebo adaptéru pro notebook) jsou nevhodné. V takových případech je nutné použít adaptér. Někdy jsou k dispozici v hotelových recepcích (na vratnou zálohu), můžete je také zakoupit ve stavebních supermarketech v Polsku (cca 20 PLN).

 

Fotografování
Nesmí se fotografovat úřední a vojenské budovy, uniformovaná policie atd. Obvykle se za fotografování tamních obyvatel dává spropitné před uděláním fotky.

 

Telefony
Volání do zahraničí je nejlevnější po zakoupení a dobití místních karet (SIM karta stojí cca 4500 TZS, je vyžadován cestovní pas).
Do Česka + 42 kód města (bez nuly) + číslo účastníka. Z Česka + 255 kód města (bez nuly) + číslo účastníka.
Upozornění! České mobilní telefony v Tanzanii fungují, ale v parcích obvykle není pokrytí. Může být také problém s přijímáním a odesíláním textových zpráv.

 

Víza

Do Tanzánie je zapotřebí vízum. Získáte ho na letiště po příletu za poplatek cca 50 USD/os. Razítko s vízem obdržíte do cestovního pasu po zaplacení příslušného poplatku. Zapotřebí jsou min. 2 volné strany v cestovním pase. Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od předpokládaného návratu z Tanzánie.

 

O vízum je možné požádat také on-line přes stránku https://eservices.immigration.go.tz/.
Žádost je nutné vyplnit nejméně 14 dní před termínem odletu z důvodu delšího času potřebného k získání víza touto cestou. 

Upozornění! Výše uvedená cena víza je platná ke dni 20.2.2024 a může se změnit.

 

Upozornění k programu

Od 1.6.2019 se změnily předpisy o ochraně životního prostředí v Tanzánii. Vzhledem k novému zákonu je používání, výroba a dovoz plastových sáčků v Tanzánii zakázán a trestá se pokutami (až 38 000 USD) nebo trestem odnětí svobody až na 4 roky. Cestující přijíždějící do Tanzánie s plastovými sáčky (týká se reklamních tašek, plastových sáčků, jednorázových výrobků, včetně těch s nákupy z bezcelní zóny) jsou povinni je nechat na letišti. Místo plastových sáčků doporučujeme použít látkové nebo papírové sáčky. Tanzánie je jednou ze zemí s nejpřísnějším zákonem o plastových taškách.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Zanzibaru obvykle trvá od listopadu do začátku března. 

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč