Hotel Trofana Obrázek0
Hotel Trofana Obrázek1
Hotel Trofana Obrázek2
Hotel Trofana Obrázek3
Hotel Trofana Obrázek4
Hotel Trofana Obrázek5
Hotel Trofana Obrázek6
Hotel Trofana Obrázek7
Hotel Trofana Obrázek8

Hotel Trofana

Polsko - Západní Pomoří - Mezizdroje
Pobytový
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Trofana
se nachází hned vedle promenády a mola v Mezizdrojích. Je to moderní a elegantní tříhvězdičkový hotel rozšířený o část se čtyřhvězdičkovými pokoji. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 2,3 PLN/os./den. 

Pláž
Hotel Trofana
se nachází cca 250 m od písečné pláže. 

Vybavení
24h recepce, lobby, výtahy, restaurace, bar, konferenční centrum. 

Strava
Snídaně a večeře. Nápoje za příplatek. Klienti obdrží permanentku s 5% slevou do kavárny „Giovani Caffee“ na molu. 

Sport a zábava
Dětská herna, miniklub, animace pro děti. Wellness centrum & amp; wellness (zdarma): krytý bazén s protiproudem (hloubka 1,3 m), kaskáda, vířivka, lehátka u bazénu(zdarma), suchá a parní sauna, ledová jeskyně, za poplatek: ošetření obličeje a těla, masáže. Za poplatek: tenisový kurt, lekce golfu pro děti, půjčovna holí pro nordic walking. Golfové hřiště ve městě Kołczewo cca 10 km od hotelu (externí nabídka).

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hotel-trofana.pl

Náš názor
Hotel Trofana
se nachází v blízkosti mola, pláže, promenády a mnoha atrakcí, které nabízí slavné letovisko Mezizdroje. Velmi příjemný objekt s wellness zařízením a stylovou restaurací. V nabídce se vyskytují dva standardy pokojů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLZ

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč