Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek0
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek1
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek2
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek3
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek4
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek5
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek6
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek7
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek8
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek9
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek10
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek11
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek12
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek13
Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí Obrázek14

Hotel & Spa Trzy Wyspy Svinoústí

Polsko - Západní Pomoří - Svinoústí
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel & SPA Trzy Wyspy
se nachází v centru přímořské čtvrti Svinoústí, v bezprostředním sousedství přímořské promenády. Hotel leží jen pár minut chůze od historického lázeňského parku a nejširší a jedné z nejčistších pláží u Baltského moře. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 4,4 PLN/os./den. 

Pláž
Hotel se nachází cca 600 m od nejširší a jedné z nejčistších pláží u Baltského moře. 

Vybavení
Recepce, restaurace, nápojový bar, bazén, aquacentrum, 2 vyhlídkové terasy, parkoviště (za poplatek), klimatizovaná konferenční místnost. 

Strava
Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava
Posilovna (k dispozici 24 hodin denně), fitness, aquacentrum s bazénem, ​​vířivkou, saunami, ledovou studnou. (7:00-21:30), wellness (za příplatek). Hotel nabízí možnost zapůjčení jízdních kol a holí pro nordic walking. 

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
trzywyspy.pl

Náš názor
Tento moderní a dobře organizovaný objekt vřele doporučujeme. Nejlepší umístění v této části pobřeží, mezi pláží, promenádou a historickým lázeňským parkem. Tři ostrovy jsou ideální nejen na letní, delší dovolenou, ale jsou perfektně připraveny na příjem hostů po sezóně - lze zde strávit aktivní, pestrý víkend ve dvou a na večer doporučujeme námořní lidové písně v baru Keja. Zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč