Dwie Wieże Obrázek0
Dwie Wieże Obrázek1
Dwie Wieże Obrázek2
Dwie Wieże Obrázek3
Dwie Wieże Obrázek4

Dwie Wieże

Polsko - Západní Pomoří - Mezizdroje
Pobytový
Komorní, malý
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Two Towers se nachází na historickém místě, ve zdech zrekonstruované budovy z počátku 20. století. Penzion se nachází 150 metrů od Hvězdné promenády. Cena nezahrnuje turistickou taxu, která se platí na recepci ve výši 2,3 PLN/osoba/den.

.
Pláž

Hotel se nachází 250 m od písečné pláže v Miedzyzdrojích.

.
K dispozici pro hosty

Pro ty, kteří si rádi připravují jídlo sami, je v penzionu připravena moderní kuchyně. Je vybavena nejnutnějšími spotřebiči, jako je elektrický vařič nebo mikrovlnná trouba.

Parkování: platné (30 PLN/den), nutná rezervace parkoviště telefonicky: 795 533 178.

Zvířata: Domácí zvířata nejsou přijímána.

.
Internet

Volné Wi-Fi.

Catering

Snídaně. Možnost příplatku za večeři.

Sportovní a animační program

Rainbow pořádá v prázdninové vesnici řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozve na pěší prohlídku okolí, při které poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové destinace, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také lekcí nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, tanec, vaření a rukodělné dílny .

V období 12.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Animátoři, kteří dbají na různé potřeby dětí, nabízejí širokou škálu aktivit jak venku, tak v našem Figloklubu, který se nachází ve vesnici a je k dispozici každý den kromě soboty.

Webové stránky Místní kategorie

Žádný

Podle našeho názoru
Atmosférické zařízení zařízené v elegantním a šik stylu. Díky své výhodné poloze je skvělým výchozím bodem jak pro výlety na přímořskou pláž, tak i za nedalekými městskými atrakcemi, které Międzyzdroje nabízejí.
Umiestnenie

Objekt Two Towers sa nachádza na historickom mieste, v múroch zrekonštruovanej budovy zo začiatku 20. storočia. Penzión sa nachádza 150 metrov od Hviezdnej promenády. Cena nezahàňa turistickú daň, ktorá sa platí na recepcii vo výške 2,3 PLN/osoba/deň.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Rainbow organizuje v prázdninové dedine celý rad aktivit pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu prehliadku okolia, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými rekreantmi. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walkingu a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patrí pilates, zumba, tanec, varenie a remeselné workshopy .

V období 12.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, kteří dbajú na rôzne potreby detí, ponúkajú širokú škálu aktivít vonku aj v našom Figloklube, ktorý sa nachádza v dedine a je k dispozícii každý deň okrem soboty.

Stravovanie

Rozdelenie raňajok. Možný příplatek za večeru.

Miestna kategória

Neuter

K dispozícii pre hostí

Před těmi, kteří hodnotí vlastní přípravu jedál, je v penzióne připravená moderní kuchyňa. Je vybavená nejpotřebnějším riadom, napríklad elektrickým sporákom alebo mikrovlnnou rúrou.

Parkovanie: platé (30 PLN/deň), nutné si telefonicky rezervovať parkovisko:

Zviera: Domáce zvířata nejsou akceptované.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč