Hotel Polaris Obrázek0
Hotel Polaris Obrázek1
Hotel Polaris Obrázek2
Hotel Polaris Obrázek3
Hotel Polaris Obrázek4
Hotel Polaris Obrázek5
Hotel Polaris Obrázek6
Hotel Polaris Obrázek7
Hotel Polaris Obrázek8
Hotel Polaris Obrázek9
Hotel Polaris Obrázek10
Hotel Polaris Obrázek11
Hotel Polaris Obrázek12
Hotel Polaris Obrázek13
Hotel Polaris Obrázek14
Hotel Polaris Obrázek15

Hotel Polaris

Polsko - Západní Pomoří - Svinoústí
Pobytový
Wi-Fi
Wellness
Domácí zvířata

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v lázeňské části města Świnoujście, asi 200 m od promenády. Cena nezahrnuje pobytovou taxu, která se platí na recepci ve výši 4,4 PLN/osoba/den.

.
Pláž

Písčitá, široká pláž je od hotelu vzdálena asi 400 m vzdušnou čarou (vstup na pláž je o něco dále).

K dispozici pro hosty

Restaurace.

Parkování: za příplatek.

Zvířata: Domácí zvířata jsou přijímána. Mohou být účtovány příplatky.


.
Internet

Volné Wi-Fi.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje za příplatek. Možnost příplatku za obědy.

Sportovní a animační program

Za příplatek je k dispozici vířivá nebo parní sauna, vodní procedury, masáže a další fyzikální terapie. V blízkosti hotelu (cca 150 m) se nacházejí tenisové kurty (za příplatek). Hotel nabízí svým hostům četné sanatorní procedury, jako je elektroléčba, ultrazvuk, fonoforéza, termopress, vodoléčba, masáže (za příplatek).

Rainbow pořádá v turistické vesničce řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozve na pěší prohlídku okolí, během níž poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové destinace, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také lekcí nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, tanec, vaření a rukodělné dílny .

V období 12.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Pozornost věnují různým potřebám dětí

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Nejde o nejnovější, ale dobře udržovaný hotel láká turisty svou výbornou polohou a především atraktivní cenou. Okolí hotelu, jak na polské, tak na německé straně, oplývá množstvím cyklistických a turistických tras.

.
Umiestnenie

Hotel se nachází v kúpeľnej časti mesta Świnoujście, približne 200 m od promenády. V cene nie je zahrnutá pobytová taxa, ktorá sa platí na recepcii vo výške 4,4 PLN/osoba/deň.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Vyrivka alebo parná sauna, vodné procedúry, masáže a ďalšie fyzikálne terapie sú k dispozícii za príplatok. V blízkosti hotelu (cca 150 m) se nacházejí tenisové kurty (za poplatok). Hotel ponúka svojim hosťom množstvo sanatórnych procedúr, ako sú elektroliečba, ultrazvuk, fonoforéza, termopressa, vodoliečba, masáže (za príplatok).

Rainbow organizuje v turistickej dedinke množstvo aktivít pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu túru po okolí, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými rekreantmi. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walking a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patrí pilates, zumba, tanec, varenie a remeselné workshopy .

V období 12.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Pozornosť venujú rôznym potrebám detí

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Nápoje za příplatek. Možný příplatek za oběd.

Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Restaurace.

Parkovanie: za príplatok.

Zvieracie zvieratá: Domáce zvířata jsou akceptované. Môžu sa účtovať dodatočné poplatky.


.
Podľa nášho názoru

Není to síce najnovší, ale dobře udržiavaný hotel, který láka turisty svou výbornou polohou a především atraktívnou cenou. Okolie hotelu na poľskej aj nemeckej strane oplýva množstvom cyklistických a turistických trás.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč