Ubytování KAN Obrázek0
Ubytování KAN Obrázek1
Ubytování KAN Obrázek2
Ubytování KAN Obrázek3
Ubytování KAN Obrázek4
Ubytování KAN Obrázek5
Ubytování KAN Obrázek6
Ubytování KAN Obrázek7
Ubytování KAN Obrázek8
Ubytování KAN Obrázek9
Ubytování KAN Obrázek10
Ubytování KAN Obrázek11
Ubytování KAN Obrázek12
Ubytování KAN Obrázek13
Ubytování KAN Obrázek14

Zastávka Kanada

Kanada - Montreal
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

META Description

 

 

 

 

Víza 

 

 

Víza - informace pro prodejce

Vízum do Kanady  
S účinností od 14.listopadu 2013 občané ČR nepotřebují pro krátkodobý pobyt v Kanadě (do 6 měsíců) a průjezd kanadským územím víza.
Od 15.3.2016 platí, že bezvízoví turisté cestující letecky do Kanady, jsou povinni si zakoupit elektronické cestovní povolení (eTA). Žádost o povolení cesty je podávána prostřednictvím webových stránek Citizen and Immigration Canada http://www.canada.ca/eTA.
Tento bezvízový režim se vztahuje na krátkodobý pobyt za účelem turistiky, návštěvy rodiny/přátel a za účelem obchodním a studijním.
Poplatek za elektronické cestovní povolení činí podle aktuálního ceníku 7 CAD (130 Kč), k žádosti cestující potřebují platný cestovní pas, elektronické zařízení s přístupem k internetu (vč. mobilního telefonu), e-mailovou adresu a platební kartu. Proces podání žádosti zabere pouze malou chvíli a schválení probíhá během několika minut, nejpozději ve lhůtě do 72 hodin. Autorizace je platná po dobu 5 let nebo do vypršení platnosti pasu.  

Hotel

K dispozici pro hosty

restaurace a bar.

.
Ubytování

Hotely ***podle kategorizace Rainbow průměrného standardu - obvykle se nacházejí mimo centra měst (10 zahájených hotelových nocí v blízkosti měst: Calgary - 1, Lake Louise/Saskatchewan River Crossing - 1, Valemount - 1, Abbotsford/Vancouver - 1, Whistler - 1, Victoria - 1, Quebec City - 1, Montreal - 1, 1000 Islands region - 1, Niagara Falls - 1)

Catering

Americká snídaně: skládá se především ze sladkých výrobků - sladkých rohlíků, muffinů, toastového chleba, kukuřičných lupínků, ovoce. Někdy jsou k dispozici "hash browns". - Bramboráky nebo horké brambory. Zelenina, sýr nebo studené maso se objevují jen zřídka.

.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč