Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek0
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek1
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek2
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek3
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek4
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek5
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek6
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek7
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek8
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek9
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek10
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek11
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek12
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek13
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno Obrázek14

Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno

Itálie - Apulie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Elegantní hotel se nachází v klidné oblasti, daleko od ruchu a hluku velkoměsta, v jižní části malebné Apulie. Centrum malých letovisek Santa Maria Al. Bagno a Santa Caterina je vzdáleno cca 1 km a cca 2 km. Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno leží cca 70 km od Brindisi, cca 140 km od Alberbelly.

Pláž
Hotel se nachází na malém kopci cca 400 m od soukromé oblázkové pláže (přístup dřevěnými schody) s bezplatným plážovým servisem (lehátka a slunečníky na plošinách, v závislosti na dostupnosti), otevřené od 1. května do 31. října. Plážové osušky - zdarma (po zaplacení zálohy cca 10 EUR/osuška). Navíc (od 1. května do 31. října) jezdí několikrát denně hotelový autobus na písečnou pláž Lido Capirinha (cca 4 km od hotelu).

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, 2 restaurace: hlavní Sea Front Restaurant (středomořská a mezinárodní kuchyně) a restaurace a'la carte Cloe (za poplatek), lobby bary. Dva bazény se slanou vodou pravidelného tvaru s bezplatnými lehátky a slunečníky (v závislosti na dostupnosti) a oddělený dětský bazén. Plážové osušky - zdarma (po zaplacení zálohy cca 10 EUR/osuška). Navíc: TV místnost, bezplatné parkoviště (omezený počet míst). Za poplatek: lékařské konzultace a hlídání dětí.

Pokoje
Hotel nabízí 98 komfortních a elegantních dvoulůžkových pokojů různých standardů (manželská postel a max. 2 samostatné přistýlky) umístěných na třech patrech hlavní budovy. 
Pokoje typu Comfort o rozloze cca 18-20 m² jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za příplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. Chybí balkony.
Pokoje typu Superior o rozloze cca 18-25 m jsou vybaveny jako pokoje typu Comfort, navíc mají balkony a výhledem na moře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení a po předchozí rezervaci).

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek: program Half Board (polopenze) - navíc večeře formou bufetu a program Full Board (plná penze) - navíc obědy formou bufetu. K obědům a večeřím je k dispozici voda (v ceně). Ostatní nápoje k obědu a večeři za poplatek.

Sport a zábava
Grand Hotel Riviera Santa Maria Al Bagno
organizuje večerní animační program ve verzi Soft pro dospělé: živá hudba a jednou týdně tematický večer. Navíc je k dispozici posilovna. Za příplatek: vodní sporty na pláži a dobře vybavené wellness centrum (mimo jiné s krytým bazénem a tureckými lázněmi). Pro nejmenší: dětské hřiště a miniklub v italštině a angličtině (od 23. května do 26. září, 10:00-13:00 a 16:00-20:00).

Internet
V hotelové lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.cdshotels.it/en/grand-hotel-riviera

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2,5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Komfortně zařízené pokoje, panoramatický výhled na moře z bazénové zóny, vynikající italská regionální kuchyně, atrakce pro děti a bezvadná obsluha - to je garance skvělé dovolené. Doporučujeme zejména těm, kteří hledají klidnou dovolenou. Velmi dobrá nabídka na romantickou dovolenou ve dvou nebo s rodinou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Apulia - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WPU

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá hotelová zařízení/atrakce/služby v provozu v omezeném čase a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Apulie
Region ležící na jihu země, na patě italské boty, je turistům dobře známý díky nádherným výhledům na strmé pobřeží a azurové vody Jaderského moře. První, co přijde na mysl, je poloostrov Gargano - útesy sestupující do moře působí úžasným dojmem. Region je důležitým zemědělským střediskem - odtud pochází více než polovina olivového oleje vyprodukovaného v Itálii! Během návštěvy regionu určitě musíte vyzkoušet místní pochoutky - těstoviny orecchiette, obvykle podávané s rajčatovou omáčkou a zeleninou, stejně jako známá vína odrůdy Primitivo.

V oblasti 

Bari  

Hlavní město Apulie malebně umístěné u Jaderského moře, je významným turistickým a kulturním centrem na mapě Itálie. Bari okouzluje turisty prázdninovou atmosférou, úzkými uličkami vinoucími se centrem města s nesčetnými kavárnami a restauracemi a neobvyklými památkami pocházejícími až z 11. století.

Vieste  
Malé město ležící na poloostrově Gargano, jehož název pochází od jména bohyně domácího krbu Vesty. Město má charakteristickou zástavbu - nádherné malé bílé domky podél klikatých uliček vytvářejí jedinečnou atmosféru. Kromě toho město okouzluje majestátním hradem umístěným na útesu, který se tyčí nad ostatními budovami.

Peschici
Turistické městečko ležící na vápencovém útesu s nádhernými bílými budovami - je zde plno restaurací, kaváren a rukodělných dílen. Nedaleko města se nachází mnoho nádherných pláží a ohromujících jeskyní.

Mattinata
Malé letovisko malebně umístěné na poloostrově Gargano, obklopené ze tří stran vápencovými kopci. Úzké klikaté ulice, u kterých jsou vynikající kavárny a hospody, stejně jako přímořská promenáda lákající k procházkám a krásná pláž s drobnými kamínky a azurové moře - ke koupání a opalování.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Apulie (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč