Hotel II Porto Obrázek0
Hotel II Porto Obrázek1
Hotel II Porto Obrázek2
Hotel II Porto Obrázek3
Hotel II Porto Obrázek4
Hotel II Porto Obrázek5
Hotel II Porto Obrázek6
Hotel II Porto Obrázek7
Hotel II Porto Obrázek8
Hotel II Porto Obrázek9

Hotel II Porto

Itálie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komorní Hotel II Porto se nachází na kopci v upravené zahradě, přímo u zátoky v jižní části poloostrova Gargano. V blízkosti hotelu (3,5 km) je malé město Mattinata, s tavernami, obchody a restauracemi. Jedna z největších vesnic tohoto zeleného poloostrova - Manfredonia se středověkým hradem a historickými kostely je vzdálena méně než 20 km a mezinárodního letiště v Bari je vzdáleno cca 150 km.

Pláž
Dlouhá písečná pláž se nachází v zátoce pod hotelem v rozsahu cca 600 m. Hotel II Porto má také svůj vlastní úsek pláže s bezplatným plážovým servisem (2 lehátka a slunečník na pokoj). Nachází se cca 2 km od hotelu a jezdí k němu několikrát denně hotelový mikrobus.

Vybavení
Moderní a velmi elegantní hotel zařízený ve středomořském stylu nabízí: 24 hodinovou recepci, hlavní restauraci, bar, venkovní bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky a parkování.

Pokoje
Hotel II Porto má téměř 40 prostorných pokojů, zařízených v moderním stylu, ve kterých je bílý interiér rozdělen kontrastní červenou, fialovou nebo zelenou barvou. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem, mini barem (za poplatek), klimatizací a balkonem.

Strava
Snídaně v hlavní restauraci formou bufetu s vybranými nealkoholickými nápoji v ceně. Za poplatek možnost zakoupení 2 jídel (navíc oběd nebo večeře - podávané z menu) nebo 3 jídel (navíc obědy a večeře podávané z menu). Alkoholické a nealkoholické nápoje k obědu/večeři a mezi jídly za poplatek.

Sport a zábava
Za poplatek: půjčovna jízdních kol.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
www.hotelresidenceilporto.it

Náš názor
Klasický středomořský hotel, ale s moderním nádechem. Hotel II Porto se nachází v idylické zátoce, nedaleko působivých bílých útesů, charakteristických pro poloostrov Gargano. Ideální volba pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v harmonii s přírodou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Apulia - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WPU

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá hotelová zařízení/atrakce/služby v provozu v omezeném čase a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Apulie
Region ležící na jihu země, na patě italské boty, je turistům dobře známý díky nádherným výhledům na strmé pobřeží a azurové vody Jaderského moře. První, co přijde na mysl, je poloostrov Gargano - útesy sestupující do moře působí úžasným dojmem. Region je důležitým zemědělským střediskem - odtud pochází více než polovina olivového oleje vyprodukovaného v Itálii! Během návštěvy regionu určitě musíte vyzkoušet místní pochoutky - těstoviny orecchiette, obvykle podávané s rajčatovou omáčkou a zeleninou, stejně jako známá vína odrůdy Primitivo.

V oblasti 

Bari  

Hlavní město Apulie malebně umístěné u Jaderského moře, je významným turistickým a kulturním centrem na mapě Itálie. Bari okouzluje turisty prázdninovou atmosférou, úzkými uličkami vinoucími se centrem města s nesčetnými kavárnami a restauracemi a neobvyklými památkami pocházejícími až z 11. století.

Vieste  
Malé město ležící na poloostrově Gargano, jehož název pochází od jména bohyně domácího krbu Vesty. Město má charakteristickou zástavbu - nádherné malé bílé domky podél klikatých uliček vytvářejí jedinečnou atmosféru. Kromě toho město okouzluje majestátním hradem umístěným na útesu, který se tyčí nad ostatními budovami.

Peschici
Turistické městečko ležící na vápencovém útesu s nádhernými bílými budovami - je zde plno restaurací, kaváren a rukodělných dílen. Nedaleko města se nachází mnoho nádherných pláží a ohromujících jeskyní.

Mattinata
Malé letovisko malebně umístěné na poloostrově Gargano, obklopené ze tří stran vápencovými kopci. Úzké klikaté ulice, u kterých jsou vynikající kavárny a hospody, stejně jako přímořská promenáda lákající k procházkám a krásná pláž s drobnými kamínky a azurové moře - ke koupání a opalování.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Apulie (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč