Torre Guaceto Resort Obrázek0
Torre Guaceto Resort Obrázek1
Torre Guaceto Resort Obrázek2
Torre Guaceto Resort Obrázek3
Torre Guaceto Resort Obrázek4
Torre Guaceto Resort Obrázek5
Torre Guaceto Resort Obrázek6
Torre Guaceto Resort Obrázek7
Torre Guaceto Resort Obrázek8
Torre Guaceto Resort Obrázek9
Torre Guaceto Resort Obrázek10
Torre Guaceto Resort Obrázek11
Torre Guaceto Resort Obrázek12
Torre Guaceto Resort Obrázek13
Torre Guaceto Resort Obrázek14
Torre Guaceto Resort Obrázek15

Torre Guaceto Resort

Itálie - Carovigno
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komplex Torre Guaceto Resort se nachází na pobřeží Jaderského moře nedaleko přírodní rezervace Torre Gauceto s krásnými dunami, nedotčenou přírodou, pouhých 18 km od Ostuni, slavného bílého města - perly italské Apullie.

Pláž
Komplex Torre Guaceto Resort se nachází cca 450 m od udržované malebné písečné pláže obklopené skalami. Pozvolný sestup do moře. Na pláž jezdí bezplatný hotelový autobus (v určených časech). Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace servírující pokrmy formou bufetu, 2 bary, sladkovodní bazén, brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Navíc: parkoviště.

Pokoje
Komplex Torre Guaceto Resort nabízí 120 pokojů ve dvoupodlažních bungalovech v zahradě. 
Útulně zařízené standardní pokoje pro max. 4 osoby (přistýlky v podobě normální postele nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, satelitní TV, trezorem (zdarma), telefonem, balkonem nebo terasou, dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 7 EUR/den, nutná rezervace).

Strava
Half Board Plus: snídaně a večeře servírované ke stolu (na výběr z několika jídel z menu) a omezené množství vody a vína k jídlu.

Sport a zábava
Hotel Torre Guaceto Resort organizuje animace. Zábava u bazénu a na pláži, aerobik, vodní hry, večerní show. Navíc: tenisový kurt (využívání za poplatek), plážový volejbal. Za poplatek: vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti: dětské hřiště.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.torreguacetohotel.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Komorní hotel Torre Guaceto Resort se nachází v klidné oblasti a je ideální volbou pro hosty, kteří si chtějí odpočinout od shonu každodenního života. Malebná zátoková pláž se nachází v docházkové vzdálenosti. Díky příjemné rodinné atmosféře panující v hotelu je ideální volbou pro páry a rodiny s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Apulia - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WPU

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá hotelová zařízení/atrakce/služby v provozu v omezeném čase a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Apulie
Region ležící na jihu země, na patě italské boty, je turistům dobře známý díky nádherným výhledům na strmé pobřeží a azurové vody Jaderského moře. První, co přijde na mysl, je poloostrov Gargano - útesy sestupující do moře působí úžasným dojmem. Region je důležitým zemědělským střediskem - odtud pochází více než polovina olivového oleje vyprodukovaného v Itálii! Během návštěvy regionu určitě musíte vyzkoušet místní pochoutky - těstoviny orecchiette, obvykle podávané s rajčatovou omáčkou a zeleninou, stejně jako známá vína odrůdy Primitivo.

V oblasti 

Bari  

Hlavní město Apulie malebně umístěné u Jaderského moře, je významným turistickým a kulturním centrem na mapě Itálie. Bari okouzluje turisty prázdninovou atmosférou, úzkými uličkami vinoucími se centrem města s nesčetnými kavárnami a restauracemi a neobvyklými památkami pocházejícími až z 11. století.

Vieste  
Malé město ležící na poloostrově Gargano, jehož název pochází od jména bohyně domácího krbu Vesty. Město má charakteristickou zástavbu - nádherné malé bílé domky podél klikatých uliček vytvářejí jedinečnou atmosféru. Kromě toho město okouzluje majestátním hradem umístěným na útesu, který se tyčí nad ostatními budovami.

Peschici
Turistické městečko ležící na vápencovém útesu s nádhernými bílými budovami - je zde plno restaurací, kaváren a rukodělných dílen. Nedaleko města se nachází mnoho nádherných pláží a ohromujících jeskyní.

Mattinata
Malé letovisko malebně umístěné na poloostrově Gargano, obklopené ze tří stran vápencovými kopci. Úzké klikaté ulice, u kterých jsou vynikající kavárny a hospody, stejně jako přímořská promenáda lákající k procházkám a krásná pláž s drobnými kamínky a azurové moře - ke koupání a opalování.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Apulie (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč