Právě probíhá aktualizace zájezdů a některé termíny se proto nemusí zobrazovat správně. Děkujeme za pochopení.
Ubytování MJX Obrázek0
Ubytování MJX Obrázek1
Ubytování MJX Obrázek2
Ubytování MJX Obrázek3
Ubytování MJX Obrázek4
Ubytování MJX Obrázek5
Ubytování MJX Obrázek6
Ubytování MJX Obrázek7
Ubytování MJX Obrázek8
Ubytování MJX Obrázek9
Ubytování MJX Obrázek10
Ubytování MJX Obrázek11
Ubytování MJX Obrázek12
Ubytování MJX Obrázek13
Ubytování MJX Obrázek14

Hasta la vista Mexico!

Mexiko - Mexico City
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Bahia Principe Grand Coba

Poloha
Hotel Bahia Principe Grand Coba je součástí rozsáhlého komplexu Grand Bahia Principe Riviera Maya. Je to luxusní hotel, obklopen bujnou zelení s rozlohou více než 100 hektarů. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 100 km a do města Tulum cca 25 km. 

Pláž
U komplexu se nachází písečná pláž částečně obklopená korálovým útesem. Hotel poskytuje plážové osušky, lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Na pláž se dostanete melexem s řidičem.

Vybavení
Recepce, lobby, 2 bufetové restaurace (otevřené pro snídaně, obědy a jedna z nich pro večeře), 6 restaurací a’la carte otevřených pro večeře, restaurace obědová a restaurace při bazéně (otevřená 24h), 12 barů (včetně baru na pláži), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 hlavní bazény (1 ve tvaru řeky), bazén se skluzavkamim pro děti, v bazénách jsou zóny s jacuzzi, vodní park pro děti (4-12 let) Bahia Scout Water Park (v bazénech je sladká voda), kids club, diskotéka, dětská pečovatelka (za poplatek), prádelna (za poplatek), směnárna, půjčovna aut.
Hosté hotelu Coba mohou využívat pouze a'la carte restauraci hotelu Tulum (nutná předchozí rezervace) - nelze využívat další zařízení v části Tulum, jako jsou bazény nebo bary.

Pokoje
Hotel Bahia Principe Grand Coba nabízí ubytování v třípatrových budovách v 972 komfortních a elegantně zařízených pokojích.
Všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), LCD TV-sat, telefon, trezor, denně doplňovaný mini bar (voda, pivo, nealkoholické nápoje), kávovar, žehlička a žehlicí prkno, balkon nebo terasa (balkonový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (nutná předchozí rezervace).
Junior Suite Superior Coba (cca 41 m²) - s opticky odděleným posezením s pohovkou, pro max. 4 osoby (pouze se 2 manželskými postelemi velikosti Queen a pohovkou na pokoji) a hydromasážní sprcha.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00 - 10:30), oběd (13:00 - 15:30), večeře (18:00 - 22:30) ve formě bufetu. 3x během týdne možnost využít a’la carte restauraci (nutná předchozí rezervace), možnost rezervace také v a’la carte restauraci v části Grand Bahia Principe Tulum. Místní alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvení a nealkoholické nápoje podávané na určených místech (24 hodin). V restauracích je vhodný elegantní oděv a dlouhé kalhoty u mužů.

Sport a zábava
Animační program během dne i večera pro děti i dospělé. Zdarma: basketbal, volejbal, aerobik, billiard, stolní tenis, tenis, posilovna, 1x lekce potápění v bazénu. Za poplatek: wellness, vodní motorové sporty na pláži.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení - zdarma (4 Mb/s), za poplatek WiFi premium (cca 5 USD/den za 10 Mb/s).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-riviera-maya/resort-coba

Náš názor
Prodejní hit Rainbow! Množství bazénů, bohatá infrastruktura, kvalitní služby a bohatý animační program zajistí, že zde o zábavu nebude nouze a k tomu vynikající jídlo uspokojí i vkus náročných klientů. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Bahia Principe Grand Tulum

Poloha
Luxusní hotelový komplex Bahia Principe Grand Tulum se nachází u pláže a je obklopen bujnou zahradou (o rozloze více než 100 hektarů). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 100 km, město Tulum cca 25 km.

Pláž
Písečná pláž se nachází u hotelu Bahia Principe Grand Tulum, částečně je obklopená korálovým útesem. Hotel poskytuje na pláži plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. 

Vybavení
Recepce, lobby, bufetová a mexická restaurace (snídaně, obědy a večeře), restaurace a'la carte (brazilská, indická a gurmánská - otevřeny během večeře), burgerová restaurace (otevřená během oběda), Food Truck s občerstvením (otevřen 24h), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény (s oddělenou částí pro děti), v bazénech oddělené vířivkové zóny, aquapark pro děti od 4 do 12 let, diskotéka, dětský klub, teen klub, hlídání dětí (za poplatek), prádelna (za poplatek), směnárna, půjčovna aut. Hosté hotelu Bahia Principe Tulum mohou využívat společné prostory hotelu Bahia Principe Coba. 

Pokoje
Hotel Bahia Principe Grand Tulum má 774 pohodlných a elegantních pokojů. Všechny jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), satelitní LCD TV, telefonem, trezorem, denně doplňovaným minibarem (voda, pivo, nealko), kávovarem, žehličkou a žehlicím prknem, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let -zdarma (nutná dřívější rezervace).

Junior Suite Tulum (o rozloze cca 35 m²) - pro max. 4 osoby (přičemž na pokoji se budou nacházet pouze 2 postele velikosti queen size).

Premium Superior Tulum (o rozloze cca 31 m²) - s opticky oddělenou odpočinkovou částí s pohovkou, pro max. 4 osoby (přičemž na pokoji se budou nacházet pouze 2 postele velikosti queen size a pohovka), navíc hydromasážní sprcha. Pokoje zrekonstruované v roce 2020.

Suite Tulum (o rozloze cca 61 m²) - s oddělenou odpočinkovou částí s pohovkou, pro max. 5 osob (přičemž na pokoji se budou nacházet pouze 2 postele velikosti queen size a pohovka), navíc sprchový kout a hydromasážní vana. Pokoje zrekonstruované v roce 2020.

Premium Superior Ocean Front Tulum (o rozloze cca 34 m²) - s opticky oddělenou odpočinkovou částí s pohovkou, pro max. 4 osoby (přičemž na pokoji se budou nacházet pouze 2 postele velikosti queen size a pohovka), navíc hydromasážní sprcha a výhled na oceán. Pokoje zrekonstruované v roce 2020.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), obědy (13:00-15:30), večeře (18:00-22:30) formou bufetu. 3x týdně možnost využití restaurace a'la carte (nutná předchozí rezervace). Místní alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvení a nealkoholické nápoje podávané na určených místech (24 hodin). Během jídla je vyžadováno formální oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.  

Sport a zábava
Denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: basketbal, volejbal, aerobik, kulečník, stolní tenis, tenis, posilovna, paddleboard, 1h lekce potápění v bazénu. Za poplatek: hotelové wellness, motorizované vodní sporty na pláži. 
Internet V hotelu Wi-Fi připojení k internetu (4 Mb/s) - zdarma. Wi-Fi Premium - za poplatek (cca 5 USD/den za 10 Mb/s).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.bahia-principe.com/en/resorts-in-riviera-maya/resort-tulum

Náš názor
Díky četným bazénům, bohaté infrastruktuře, ochotné obsluze, bohatému animačnímu programu se zde nebudete nudit - bohatá nabídka jistě osloví i náročné klienty.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Occidental Costa Cancun

Poloha
Hotel Occidental Costa Cancun se nachází cca 5 km od centra Cancúnu. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 20 km. Nejbližší zábava (centra vodních sportů, nákupní centra, restaurace a bary) je cca 2-5 km od hotelu.

Pláž
Hotel Occidental Costa Cancun se nachází u zálivové písečné pláže - Playa Linda (pozvolný sestup do moře). Klienti se mohou koupat v moři pouze ve vyznačených místech (vzhledem k těsné blízkosti malého přístavu). Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 USD), lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, 4 restaurace, 3 bary, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, bazén nepravidelného tvaru, brouzdaliště pro děti (sladkovodní bazény), mini klub, hlídání dětí (za poplatek), butik, obchod se suvenýry, prádelna (za poplatek), směnárna, půjčovna aut, parkoviště.

Pokoje
Hotel Occidental Costa Cancun  má 358 prostorných pokojů zařízených ve středomořském stylu.
Standardní pokoje (o rozloze cca 33 m²) - pro max. 4 osoby (za předpokladu, že v pokoji budou umístěny pouze 2 manželské postele typu queen size). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), satelitním TV, DVD přehrávačem, telefonem, trezorem (zdarma), denně doplňovaným mini barem (nealkoholické nápoje, voda, pivo), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, žehličkou a žehlicím prknem, francouzským balkonem. Za příplatek je k dispozici pokoj s balkonem nebo terasou. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - na potvrzení (zdarma).

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. 3 restaurace a'la carte (nutná dřívější rezervace): španělská, italská a mezinárodní kuchyně. Občerstvení podávané během dne. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů servírovaných v hodinách a na místech určených hotelem.

Sport a zábava
Denní a večerní animační program, živá hudba, představení. Zdarma: posilovna, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty na pláži (kajaky, šnorchlování, vodní pólo, windsurfing), úvodní lekce potápění v bazénu (10 min.). Obličejové a tělové procedury v hotelovém wellness - za poplatek.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek (cca 14 USD/den).

Místní kategorie
****

Webové stránky: www.barcelo.com

Náš názor
Kvalitní a dobře udržovaný hotel Occidental Costa Cancun se těší velké oblibě. Patří ke známému hotelovému řetězci Barcelo - důmyslně aranžované prostředí kolem bazénu, dobrý servis, krásné pokoje a chutné jídlo. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Bluebay Grand Esmeralda

Poloha
Hotel Bluebay Grand Esmeralda se nachází na rozsáhlém pozemku (180 ha) v samém srdci letoviska Riviera Maya, nedaleko (cca 12 km) známého turistického letoviska Playa del Carmen (široký výběr restaurací, barů a obchodů). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 50 km.

Pláž
U hotelu Bluebay Grand Esmeralda se nachází bílá, písčitá pláž. Hotel poskytuje plážové osušky, lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. 

Vybavení
Bluebay Grand Esmeralda je velký hotelový komplex skládající se z 8 budov.
Recepce, lobby, concierge, 7 restaurací, 7 barů, sluneční terasa obklopená zelení s lehátky a slunečníky, 3 bazény o celkové rozloze 2 750 m² (jeden s oddělenou částí pro děti, sladkovodní bazény), mini klub, hlídání dětí (za poplatek), nákupní pasáž s butikem, salonem s tiskem a obchodem se suvenýry, prádelna (za poplatek), směnárna, půjčovna automobilů.

Pokoje
Hotel Bluebay Grand Esmeralda nabízí ubytování v 979 pokojích různých typů umístěných v několika budovách. Všechny pokoje jsou luxusní, elegantně zařízené a klimatizované, s koupelnou (sprchový kout, fén, toaletní potřeby), LCD TV se satelitním příjmem, trezorem (zdarma), denně doplňovaným minibarem (pivo, voda, nealkoholické nápoje), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, žehličkou a žehlicím prknem, balkonem nebo terasou (balkonový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let zdarma (na potvrzení).
- Pokoj deluxe s výhledem do zahrady (rozloha cca 35 m²) - pro max. 4 osoby (přičemž v pokoji mohou být umístěny max. 3 postele). Tyto pokoje se obvykle nacházejí v budovách dále od moře. Po celém komplexu se můžete pohybovat pomocí melexů.

Strava
All Inclusive : snídaně, obědy, večeře formou bohatého bufetu. 6 a´la carte restaurací (nutná rezervace předem a vhodný oděv, u mužů jsou vyžadovány dlouhé kalhoty). Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (k dispozici 24 hodin denně), občerstvení mezi jídly.

Sport a zábava
Denní animační program pro děti i dospělé v průběhu dne a večera. Zdarma: aqua aerobic, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, aerobik, nemotorizované vodní sporty: windsurfing, šnorchlování, kajaky, zahradní šachy, posilovna. Za poplatek: kulečník, vodní lyžování, plachtění, potápění s dýchacím přístrojem, wellness nabízející širokou škálu služeb (masáže, ošetření obličeje a těla).

Internet
Wi-Fi v areálu celého hotelu - zdarma pro 1 zařízení, 2. zařízení za poplatek (cca 3 USD/den).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.bluebayresorts.com

Náš názor
Krásně umístěný, velmi dobrý hotel, několikanásobně oceněný v různých žebříčcích. Skvělé jídlo, přátelský servis a četné atrakce zaručují úspěšnou dovolenou. Hotel Bluebay Grand Esmeralda doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi. Pětihvězda za atraktivní cenu!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa

Poloha
Komplex 3 hotelů, které patří do hotelového řetězce Palladium, se nachází uprostřed tropické zeleně na Riviera Maya. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 86 km. Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
V celém komplexu: recepce, lobby, 14 restaurací, 15 barů (včetně snack baru), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 6 bazénů (včetně jednoho se skluzavkami a jednoho pouze pro dospělé) se sladkou vodou, 1 bazén se slanou vodou, dětské hřiště, baby klub (1-3 roky), miniklub (4-12 let), nákupní pasáž, konferenční místnosti, směnárna, prádelna (za poplatek), půjčovna automobilů. Ekologická daň placená na místě za cca 1 USD/pokoj/noc.

Pokoje
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa má celkem 1090 pokojů různých typů ve 3 hotelech (Colonial - 413 pokojů, White Sands - 264 pokojů a Kantenah - 413 pokojů) rozmístěných ve dvoupatrových a třípatrových vilách. Všechny jsou komfortně zařízené, klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (voda, pivo a nealkoholické nápoje doplňovány denně), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, žehlicím prknem/žehličkou, balkonem (balkónový nábytek), 24hodinový pokojový servis. Postýlka pro děti do 2 let na potvrzení.
- Grand Palladium Colonial Resort pokoje typu Deluxe (rozloha cca 37 m²) - max. pro 3 osoby, přičemž v pokoji se budou nacházet maximálně 2 postele a nebude možné přidat přistýlku. Možné pokoje pro osoby se zdravotním postižením.
- Grand Palladium Colonial Junior Suite (rozloha cca 42 m²) - max. pro 4 osoby, přičemž v pokoji se budou nacházet maximálně 2 postele a rozkládací pohovka - nebude možné přidat přistýlku. Opticky oddělený obývací prostor s pohovkou.
- Grand Palladium White Sands Junior Suite (rozloha cca 52 m²) - max. pro 4 osoby, přičemž v pokoji se budou nacházet maximálně 2 postele a pohovka pro jednoho - nebude možné přidat přistýlku. Opticky oddělený obývací pokoj s pohovkou, částečně otevřená koupelna s vířivou vanou a sprchovým koutem, župan a pantofle.
- Grand Palladium White Sands Suite (rozloha cca 67 m²) - max. pro 4 osoby, ložnice s maximálně 2 lůžky a obývací pokoj s pohovkou pro jednoho, koupelna s vířivou vanou a sprchovým koutem, župan a pantofle.
- Grand Palladium White Sands Mayan Suite (rozloha cca 69 m²) - je určen pouze pro dospělé, max. pro 2 osoby, koupelna s vířivou vanou a sprchovým koutem, vnitřní sprcha, terasa s houpací sítí, župan a pantofle. Dostupnost pokoje na potvrzení.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře (formou bufetu). Během dne občerstvení mezi jídly v místech určených hotelem, 6 restaurací a’la carte (rezervace není nutná). Kavárna servírující různé kávy a čaje, moučníky a občerstvení. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů (místní i dovážené) k dispozici od 10:00 do 24:00. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.

Sport a zábava
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa organizuje animační program pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, tenisové kurty, multisportovní hřiště, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, aquaaerobik, kajaky, šnorchlování, windsurfing. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém wellness - za poplatek.

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.palladiumhotelgroup.com

Náš názor
Obrovská rekreační vesnička s bohatou infrastrukturou - různé pokoje, 29 restaurací a barů, bazénové zóny o celkové rozloze téměř 1 ha, četné aktivity, kvalitní servis. Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa je pravým místem pro rodinnou dovolenou a relaxaci ve dvou. Bazén se skluzavkami a animačním programem pro nejmladší, bazén pro dospělé. Doporučujeme! 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Iberostar Selection Cancun & Coral Level At Iberostar Selection Cancun

Poloha
Luxusní hotel Iberostar Selection Cancun & Coral Level At Iberostar Selection Cancun se nachází v hotelové zóně (zona hotelera) Cancún. V okolí jsou k dispozici kluby, restaurace, obchody a nákupní střediska. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 12 km. Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Iberostar Selection Cancun & Coral Level At Iberostar Selection Cancun se nachází u krásné písečné pláže - Playa Delfines (označené Modrou vlajkou) s pozvolným vstupem do vody. Hotel zdarma zajišťuje plážové osušky, lehátka a slunečníky na pláži.

Vybavení
Hotel Iberostar Selection Cancun & Coral Level At Iberostar Selection Cancun se skládá z hlavní budovy a vil.
Recepce, lobby, výtahy, room service, 5 restaurací, 8 barů, 7 bazénů (včetně brouzdaliště a bazénu s vodními skluzavkami a pirátskou lodí, bazény jsou sladkovodní), vířivka, sluneční terasy obklopené zelení s lehátky a slunečníky, miniklub, hlídání dětí (za poplatek), obchod se suvenýry, butik, prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel, směnárna, půjčovna aut, parkoviště.

Pokoje
Hotel Iberostar Selection Cancun & Coral Level At Iberostar Selection Cancun má 582 pokojů umístěných v hlavní budově, 1patrových vilách a ve věži Star Prestige.
Všechny pokoje jsou pohodlné a elegantní. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), klimatizací, satelitním TV, telefonem, DVD přehrávačem, trezorem (zdarma), kávovarem, žehličkou a žehlicím prknem, denně doplňovaným minibarem (voda, pivo, nealkoholické nápoje). Ve všech typech pokojů budou při ubytování 4 osob na pokoji pouze 2 postele typu queen-size. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (nutná rezervace předem). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokojů.
Standardní pokoje s výhledem do zahrady bez balkonu (rozl. cca 37 m²). 
Standardní pokoje s částečným výhledem na oceán bez balkonu (rozl. cca 37 m²). 
Standardní pokoje s výhledem na oceán bez balkonu (rozl. cca 37 m²) - s výhledem na moře (někdy postranním), volný vstup do hotelového wellness (pouze pro dospělé).  
Standardní pokoje s balkónem - (rozl. cca 37 m²) - s výhledem na moře.
Pokoje typu Vila s výhledem do zahrady - (rozl. cca 57 m²) - s balkonem, přístup do oddělené bazénové zóny s houpacími sítěmi.

Pokoje v části Coral Level at Iberostar Selection Cancun:
Pokoje typu Junior Suite Ocean Front at Cotel Level - (rozl. cca 64 m²) - pouze pro dospělé osoby, od strany oceánu, s vířivkou na balkóně. 
Pokoje typu Junior Suite Ocean Front Corner at Cotel Level - (rozl. cca 103 m²) - pouze pro dospělé osoby, od strany oceánu, s rohovou terasou s vířivkou.

Balíček Coral Level obsahuje:

V pokoji: láhev vína a talíř ovoce při příjezdu, exkluzivní kosmetika, kávovar, občerstvení a nealkoholické nápoje, voda, pivo v minibaru, systém domácího kina, přístup do zábavního centra Smart TV.

V areálu hotelu: soukromé přihlášení a odhlášení z hotelu, služba concierge, přednost při rezervaci v restauracích a'la carte, prémiové lihoviny, značková káva, džusový bar, kromě možnosti využití všech barů a restaurací dostupných v hotelu Iberostar Cancun, navíc 3 bary (swim-up v bazénu, lobby bar, snack bar) a 2 restaurace (mezinárodní a italská restaurace a'la carte), vstup do bazénu vyhrazený pouze pro hosty pokojů Star Prestige, vstup do vodní zóny wellness.

Na pláži: přístup do oddělené zóny na pláži s balijskými postelemi, obsluha číšníka.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře podávané formou bohatého bufetu. Snídaně a obědy jsou k dispozici také v baru u bazénu. Během dne občerstvení v barech. Hosté mohou využívat také 4 restaurace a´la carte (nutná rezervace předem). Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů (místních i některých dovezených) v hodinách od 9:00 - 1:30. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.  

Sport a zábava
Bohatý denní i večerní animační program. Zdarma: taneční lekce, vodní pólo, aerobik, aquaaerobik, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, herna, kulečník, stolní tenis, fitness centrum, solárium, sauna, vířivka. Za poplatek: wellness a golf (značné slevy pro hotelové hosty).

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Internetová stanoviště - za poplatek (cca 6 USD/30 min.).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iberostar.com

Náš názor
Hotel Iberostar Selection Cancun & Coral Level At Iberostar Selection Cancun je ideální volbou pro klienty, kteří  si cení vysoký standard a zároveň dodržení rodinné prázdninové atmosféry. Báječné místo, přátelský personál, skvělý servis, výborné jídlo, spousta aktivit pro děti, které zajistí nezapomenutelnou zábavu a možnost odpočinku pro dospělé. To vše garantováno značkou Iberostar.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Dreams Jade Resort & Spa

Poloha
Hotel Dreams Jade Resort & Spa se nachází cca 3 km od městečka Puerto Morelos a cca 30 km od letiště v Cancúnu. Hotel nevybírá pobytovou taxu.

Pláž
Hotel Dreams Jade Resort & Spa se nachází u krásné písečné karibské pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma, hotel poskytuje plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, 8 restaurací (včetně 6 restaurací a'la carte, bufetové restaurace, kafetérie a snack baru), 7 barů, včetně swim up baru, tropická zahrada se slunečními terasami a 3 bazény (hlavní bazén, dětské brouzdaliště a bazén pro dospělé klienty programu Preferred), miniklub, prádelna (za poplatek), hotelová nákupní pasáž, půjčovna aut, lékařská služba.

Pokoje
Hotel Dreams Jade Resort & Spa nabízí 550 prostorných (o rozloze cca 65 m²) a luxusně zařízených pokojů. Ve všech typech pokojů (kromě Family Suite) se při ubytování 4 osob mohou nacházet v pokoji pouze 2 postele typu queen size. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (podle dostupnosti na místě).
Pokoje typu Junior Suite Tropical View - (pro max. 4 osoby) - nachází se v 9 čtyřpodlažních budovách, s výhledem do zahrady. Všechny pokoje jsou vkusné a klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, župan a pantofle), telefonem, trezorem (zdarma), satelitní TV, minibarem (denně doplňovaným vodou, nealkoholickými nápoji a pivem), žehličkou a žehlicím prknem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, balkonem/terasou (zahradní nábytek).
Pokoje typu Junior Suite Ocean View - s částečným výhledem na oceán, jsou vybaveny jako pokoje typu Junior Suite Tropical View. 
Pokoje typu Junior Suite Ocean Front - s úplným výhledem na oceán, jsou vybaveny jako pokoje typu Junior Suite Tropical View. 
Pokoje typu Family Suite - 2 pokoje typu Junior Suite Tropical View propojené vnitřními dveřmi, pro max. 6 osob v sestavě 2 dospělé osoby + 4 děti/3 dospělé osoby + 3 děti/4 dospělé osoby + 2 děti.
Pokoje typu Preffered Club Suite Ocean View - jsou vybaveny jako pokoje typu Junior Suite, ložnice a obývací pokoj, koupelna se 2 umyvadly, s částečným výhledem na oceán, pillow menu, vířivka nebo vana s hydromasáží na balkoně, rozšířený výběr alkoholických a nealkoholických nápojů v minibaru na pokoji, oddělený bazén pouze pro dospělé klienty Preferred, snídaňová restaurace, odpolední občerstvení, dezerty, značkové likéry a lihoviny, denní tisk (v angličtině a španělštině), samostatný check-in a check-out.
 Pokoje typu Preffered Club Suite Ocean Front - s úplným výhledem na oceán, jsou vybaveny jako pokoje typu Preffered Club Suite Ocean View.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu; 6 restaurací a’la carte, kafetérie, občerstvení během dne a místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-1:00). Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.  

Sport a zábava
Animace a sportovní aktivity během dne u bazénu a na pláži. Zdarma: aerobik na pláži a u bazénu, plážový volejbal, tenisový kurt, kajaky, trampolína (eurobungee), fitness centrum. Za poplatek je k dispozici centrum vodních sportů na pláži: potápění, šnorchlování, windsurfing. V hotelu se také nachází centrum Now Spa by Pevonia (za poplatek). Pro milovníky golfu je v ceně také tzv. green fees v nedalekém El Tinto Golf Course at the Cancun Country Club.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.nowresorts.com/jade

Náš názor
Dobře udržovaný a krásně umístěný hotel Dreams Jade Resort & Spa nabízí atrakce jak pro dospělé, tak i pro nejmenší hosty. Výborné jídlo, prostorné a elegantní pokoje a prvotřídní služby - to vše je zárukou úspěšné dovolené označené heslem Unlimited-Luxury®. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Dreams Riviera Cancun Resort & SPA

Poloha
Luxusní hotel řetězce Dreams Riviera Cancun Resort & Spa označený servisem Unlimited-Luxury® je umístěný přímo na soukromé pláži s bílým pískem u Puerto Morelos v Riviera Maya. Hotel je obklopen krásnou, svěží tropickou zahradou. Známé turistické letovisko Playa del Carmen je vzdáleno cca 35 km, letiště v Cancúnu cca 25 km. Hotel nevybírá pobytovou taxu.

Pláž
Hotel Dreams Riviera Cancun Resort & Spa se nachází u bílé písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 8 restaurací (včetně 6 a'la carte), 6 barů (5+1 Preffered Club), pokojová služba (24 hodin), velká sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 3 sladkovodní bazény (včetně jednoho typu infinity), 2 vířivky, číšník k dispozici u bazénu a na pláži, miniklub, dětské hřiště, bankomat, butiky, obchod se suvenýry, konferenční místnosti, půjčovna kol a aut, směnárna. Za poplatek: hlídání dětí, prádelna, lékařská služba. 

Pokoje
486 luxusních pokojů, zmodernizovaných v roce 2018. Všechny pokoje jsou klimatizované, elegantní, prostorné,  zařízené v mexickém stylu, pro max. 4 osoby. 2 manželské postele v pokoji, s koupelnou (sprcha, vířivka, koupelová kosmetika, vysoušeč vlasů, župany, pantofle), 50'' TV-sat, telefon, dokovací stanice MP3, trezor (zdarma), minibar (pivo, nealkoholické nápoje a voda doplňovaná denně), servisem na kávu a čaj, žehlička a žehlicí prkno, balkon nebo terasa (balkonový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).
Pokoje Premium Deluxe Tropical & Garden View - (plocha cca 42 m²) - výhled na tropickou zahradu. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.
Pokoje Premium Deluxe Ocean View -  (plocha cca 42 m²) pokoje s výhledem na oceán
Pokoje Premium Deluxe Plunge Pool - (cca 66 m²) - pokoje v přízemí, na straně bazénu a zahrady, s malým soukromým bazénem.
Pokoje Preferred Club Ocean View - (cca 41 m²) - navíc: denní tisk (ve španělštině a angličtině), pillow menu, odpolední občerstvení, dezerty, alkohol v Preferred Club Lounge, samostatná pláž s balijskými postelemi (za poplatek) a číšnická služba, volný vstup do vodní části hotelového wellness (jednou za pobyt)
Pokoje Preferred Club Plunge Pool - (cca 41 m²) - vybavené jako Preferred Club Ocean View. Pokoje se nachází na straně bazénu a zahrady, s malým soukromým bazénem (bez výhledu na oceán).

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy, večeře podávané formou bufetu. Občerstvení mezi jídly. 6 restaurací a'la carte (není nutná předchozí rezervace). Na pláži je restaurace s grillem nabízející jedinečné speciality z grilu. Kavárna s celodenní nabídkou kávy, čaje a pečiva. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů (místní a importované) v barech v areálu hotelu a v plážovém baru. V době podávání jídel se doporučejí ženám dlouhé šaty a dlouhé kalhoty pánům.

Sport a zábava
Animační programy pro dospělé a děti během dne i večer. Navíc dva dětské kluby: Explorer’s Club (pro děti od 3 do 12 let) a Core Zone Teen Club (pro mládež od 13 do 17 let). Zdarma: tanec, španělština, kurzy vaření, vodní a plážový volejbal, plážové soutěže, stolní tenis, mexické bingo, boccia, kulečník, fotbal, jóga, fitness centrum, plachtění, šnorchlování, jízda na kajaku. Za poplatek: rybaření, potápění, plavání s delfíny. Ošetření obličeje ve wellness centru (za poplatek).

Internet
V celém hotelu je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
*****

Webová stránka
www.dreamsresorts.com

Náš názor
Luxusní oáza pro rodiny, páry a skupiny přátel. Široká nabídka All Inclusive umožňuje pocítit opravdu bezstarostnou prázdninovou atmosféru, kde je prioritou relax v paprscích karibského slunce. Ideální hotel jak pro sladké lenošení, tak aktivní dovolenou. Ideální nabídka pro ty, kteří ocení vynikající restaurace servírující pokrmy z celého světa. Jednou z mnoha výhod tohoto hotelu je moderní interiér propracovaný do nejmenších detailů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Dreams Sapphire Resort & Spa

Poloha
Hotel Dreams Sapphire Resort & Spa se nachází v blízkosti města Puerto Morelos (cca 5 km). Nedaleko hotelu je Zoo Crococun a botanická zahrada. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 25 km. Hotel nevybírá pobytovou taxu.

Pláž
Hotel Dreams Sapphire Resort & Spa se nachází u krásné, písečné karibské pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma, hotel poskytuje také plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Hotel Dreams Sapphire Resort & Spa prošel rekonstrukcí lobby a některých restaurací začátkem roku 2015.
Recepce s lobby, 7 restaurací (včetně kafetérie), 5 barů včetně swim up baru, krásná tropická zahrada, 3 bazény (včetně jednoho pro klienty Preferred) a brouzdaliště pro děti, pokojová služba 24h, obsluha číšníka na pláži a u bazénu, miniklub s hřištěm pro děti 3 - 12 let, Core Zone pro mládež 13 - 17 let, diskotéka, prádelna (za poplatek), hotelová nákupní pasáž, půjčovna aut, lékařská služba.

Pokoje
Hotel Dreams Sapphire Resort & Spa nabízí ubytování ve 496 prostorných a luxusně zařízených pokojích (o rozloze cca 48 m²) umístěných ve 14 dvoupatrových budovách. Ve všech typech pokojů se při ubytování 4 osob nacházejí pouze 2 postele typu queen-size. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (v závislosti na dostupnosti na místě).
Pokoje typu Junior Suite - všechny klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, župan a pantofle), telefonem, trezorem, satelitním TV, dokovací stanicí pro iPod, minibarem (pivo, nealkoholické nápoje a voda - denně doplňovaným), žehličkou a žehlicím prknem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem/ erasou (zahradní nábytek).
Pokoje typu Preferred - vybavení stejné, jako v pokojích typu Junior Suite, navíc: pillow menu, rozšířený výběr alkoholických a nealkoholických nápojů v minibaru na pokoji, oddělený bazén pouze pro dospělé klienty programu Preferred s balijskými pohovkami. Navíc v zóně Preferred Club Lounge: přístup do snídaňové restaurace, odpolední občerstvení, zákusky, značkové likéry a lihoviny, denní tisk (v angličtině a španělštině), samostatný check-in a check-out se službou consierge, jednorázový vstup do hydrostréfy v hotelovém wellness (20 minut).

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře podávány formou bohatého bufetu, 5 restaurací a’la carte (není nutná dřívější rezervace), občerstvení během dne, široký výběr místních a mezinárodních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00-1:00). Nejsou vyžadovány náramky All Inclusive. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů. 

Sport a zábava
Animace a sportovní aktivity během dne u bazénu a na pláži. Večerní show, diskotéka a filmové projekce. Zdarma: aerobik v bazénu, plážový volejbal, tenisové kurty, kajaky, trampolína ve vodě, fitness centrum. Za poplatek je k dispozici centrum vodních sportů na pláži: potápění, šnorchlování, rybaření. V hotelu se nachází také centrum Now Spa by Pevonia (za poplatek) s velkým výběrem kosmetických a relaxačních procedur. Aromaterapie a reflexologie - za příplatek.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. 

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.nowresorts.com

Náš názor
Luxusní rekreační vesnička s bohatou infrastrukturou pro každého, která je umístěna uprostřed tropické zeleně. Výborné jídlo, prostorné a elegantní pokoje a prvotřídní služby - to vše je zárukou úspěšné dovolené označené heslem Unlimited-Luxury®.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Secrets The Vine Cancun

Poloha
Hotel Secrets The Vine Cancun se nachází v hotelové zóně (Zona Hotelera) Cancúnu. V okolí hotelu jsou kluby, restaurace, obchody a nákupní střediska. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 18 km. Hotel nevybírá pobytovou taxu.

Pláž
Hotel Secrets The Vine Cancun se nachází u písečná pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Hotel Secrets The Vine Cancun je pro osoby starší 18 let.
Recepce, lobby, výtahy, 7 restaurací, kavárna, 7 barů (včetně snack baru), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény (v bazénech sladká voda), samostatný bazén určený klientům Preferred Clubu, pokojová služba (24 hod.), služba číšníka na pláži a u bazénu, vířivka, butik se suvenýry, business centrum, konferenční místnosti, směnárna, prádelna (za poplatek), půjčovna automobilů.

Pokoje
Hotel Secrets The Vine Cancun má 497 elegantních pokojů různých typů. Všechny jsou komfortně zařízené, klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů, župan a pantofle), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (voda, pivo a nealkoholické nápoje doplňovány denně), žehlicím prknem/žehličkou, balkonem (balkónový nábytek) a 24h pokojovým servisem.
Pokoje typu Deluxe Ocean View (rozloha cca 54 m²) - max. pro 3 osoby (přičemž v pokoji budou maximálně 2 postele typu queen size), pokoje s bočním výhledem na oceán nebo na lagunu Nichupte.
Pokoje typu Junior Suite Ocean View (rozloha cca 82 m²) - max. pro 2 osoby, navíc pohovka, pokoje s výhledem na oceán nebo na lagunu Nichupte.
Pokoje typu Preferred Club Deluxe Ocean View - jsou vybaveny jako pokoje Deluxe Ocean View, pokoje se nachází na patrech 21-26 s krásným výhledem, navíc nápoje v minibaru, samostatná bazénová zóna s barem, navíc kontinentální snídaně, odpolední občerstvení a likéry, denní tisk (v anglickém nebo španělském jazyce), přístup k počítačům zdarma.
Pokoje typu Preferred Club Junior Suite Ocean View - jsou vybaveny jako pokoje Junior Suite Ocean View, pokoje se nachází na patrech 21-26 s krásným výhledem, navíc nápoje v minibaru, samostatná bazénová zóna s barem, navíc kontinentální snídaně, odpolední občerstvení a likéry, denní tisk (v anglickém nebo španělském jazyce), přístup k počítačům zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně a obědy formou bufetu, večeře pouze v restauracích a'la carte (není vyžadována dřívější rezervace). Během dne občerstvení mezi jídly v místech určených hotelem, 5 restaurací a’la carte (není vyžadována dřívější rezervace). Kavárna nabízející širokou škálu káv a čajů, moučníky a občerstvení (24h). Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů (místní i dovážené) k dispozici od 10:00 do 1:00. Nejsou vyžadovány náramky All Inclusive. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.  

Sport a zábava
Hotel Secrets The Vine Cancun organizuje animační program. Zdarma: posilovna, plážový volejbal, stolní tenis, aquaaerobik, jóga, taneční lekce, šnorchlování. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém wellness - za poplatek.

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.secretsresorts.com

Náš názor
Secrets The Vine Cancun je jedním z nejlepších hotelů v hotelové zóně Cancúnu, nabízející odpočinek pod heslem Unlimited-Luxury®. Elegantní a komfortní pokoje s nádherným výhledem na oceán a lagunu, výborné restaurace a’la carte, služby na nejvyšší úrovni a široká škála procedur ve Spa by Pevonia jsou vizitkami hotelu. Perfektní místo k odpočinku ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Iberostar Grand Paraiso

Poloha
Stylový elegantní komplex Iberostar Grand Paraiso se nachází přímo u karibské pláže, naproti Národního parku Puerto Morelos, druhého největšího korálového útesu na světě. Letovisko Puerto del Carmen s mnoha restauracemi, bary, obchody se nachází cca 20 km. Letiště Cancún je vzdáleno cca 37 km. 

Pláž
Krásná, široká bílá pláž se nachází přímo u hotelu Iberostar Grand Paraiso

Vybavení
Hotel Iberostar Grand Paraiso je určen pouze pro dospělé (18+).
Recepce, 6 restaurací (hlavní mezinárodní restaurace; 5 restaurací a'la carte: gril/steaková, gurmánská, italská, japonská, karibská/mexická), 6 barů, zahrada, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 venkovní bazény (1 se slanou vodou ), 1 krytý bazén, posilovna, concierge. Za poplatek: prádelna, bankomat, nákupní centrum Iberostar, lékařská péče. Hotel neakceptuje domácí zvířata. 

Strava
All Inclusive. Možnost využití barů a restaurací komplexu Paraiso: Iberostar Selection Paraíso Maya Suites, Iberostar Selection Paraíso Lindo, Iberostar Paraíso del Mar, Iberostar Paraíso Beach.

Sport a zábava
Hotel Iberostar Grand Paraiso nabízí rozsáhlý animační program: aktivity u bazénu, degustace vína, lekce tance, lekce vaření, jógu, zumbu, kickbox, tenis, kajaky (1h/pobyt), katamarány (1h/pobyt), šnorchlování, windsurfing (1h/pobyt). Za poplatek: lekce potápění a tenisu, golfové hřiště.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.iberostargrandparaiso.com/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Iberostar Grand Paraiso se nachází v čele nejlepších objektů na Yucatánském poloostrově. Prvotřídní služby, vytříbená jídla, prostorné a elegantní pokoje, tropická zahrada - to vše hostům garantuje bezstarostnou a luxusní dovolenou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun

Poloha
Luxusní hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun se nachází mezi dvěma slavnými letovisky - známými svými restauracemi a bary na pláži Puerto Morelos a rušnou Playa del Carmen. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 40 km. Centrum Playa del Carmen nebo Puerto Morelos se nachází cca 20 km.

Pláž
Hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun se nachází u panenské písečné pláže. Lehátka, slunečníky, plážové osušky a obsluha číšníka - zdarma.

Vybavení
Upozornění! Hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun je určen pouze pro osoby starší 18 let.
Recepce, lobby, výtahy, 6 restaurací a'la carte (rezervace není nutná), bufet, gril, kavárna, 6 barů (včetně baru u bazénu), vyhřívaný bazén typu intinity s výhledem na moře, vířivka, obchod se suvenýry, business centrum, konferenční místnosti, směnárna. Za příplatek: prádelna, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun má 412 pokojů různých typů umístěných ve 4patrových budovách. Všechny jsou klimatizované. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, vana s hydromasáží), satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (pivo, voda a nealkoholické nápoje - denně doplňovány), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, kávovarem Nespresso, DVD přehrávačem, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek), pokojová služba 24h.

Junior Suite Tropical View - o rozloze cca 58 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), výhled do zahrady.

Junior Suite Partial Ocean View - o rozloze cca 58 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), částečný výhled na moře.

Junior Suite Ocean View - o rozloze cca 58 m², pro max. 2 osoby (postel typu queen size), výhled na moře.

V naší nabídce jsou také pokoje typu Preferred Club, které kromě výše uvedeného vybavení mají mimo jiné: přístup do zóny Preferred Club, concierge, nabídku polštářů, každodenní kontinentální snídaně, odpolední teplé a studené občerstvení a likéry v Preferred Club Lounge, denní tisk (ve španělštině nebo angličtině), další nápoje v minibaru, přístup k počítačům zdarma, bezplatnou vodoléčbu 1x během pobytu.

Preferred Club Junior Suite Partial Ocean View - o rozloze cca 58 m², pro max. 2 osoby, částečný výhled na moře.

Preferred Club Junior Suite Ocean View - o rozloze cca 58 m², pro max. 2 osoby, výhled na moře.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře (formou bufetu). Během dne, občerstvení mezi jídly v místech určených hotelem, večeře v restauracích a'la carte (bez nutnosti rezervace). Kavárna servírující různé druhy kávy a čaje, stejně jako moučníky a občerstvení (od 8:00-22:00 a od 23:00-6:00). Neomezené nealkoholické a alkoholické nápoje (místní i dovážené) jsou k dispozici od 9:00-1:00.

Sport a zábava
Hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun organizuje bohatý animační program. Zdarma: tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, ping pong, aquaaerobik, jóga, minigolf, lukostřelba, euro-bungee, kajaky, motorizované vodní sporty. Za příplatek: potápění, ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém Secrets SPA by Pevonia.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.secretsresorts.com

Náš názor
Tento hotel určen pouze pro dospělé poskytuje svým hostům odpočinek pod heslem Unlimited Luxury®. Jeho nejvyšší úroveň potvrzují četná ocenění, včetně ceny AAA Five Diamond. Harmonický, vznešený, vynikající - tato tři slova nejlépe popisují hotel Secrets Maroma. Dovolená na nejvyšší úrovni? Ta je právě zde! 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem do Mexico City (s přestupem na jednom z evropských letišť), vnitřní přelet na trase Cancún - Mexico City, letištní taxy, ubytování v hotelech dle programu (14 nocí), přejezdy klimatizovaným autokarem nebo minibusem (na území Guatemaly nemají autokary/minibusy klimatizaci), stravování dle programu, obsluhu skupiny v systému Tour Guide System, služby polského průvodce na místě, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: náklady na účast v programu: cca 330 USD/os. (spropitné pro místní průvodce, řidiče, nosiče zavazadel, poplatky za průvodce v navštěvovaných objektech, vstupenky do navštěvovaných objektů), pobytovou taxu (cca 2 USD/pokoj/noc - pouze v hotelech ve státě Quintana Roo) - povinný poplatek placený průvodci na místě formou balíčku, dále fakultativní výlety uvedené v programu zájezdu, fakultativní výlety během pobytové části v Cancúnu/na Mayské riviéře a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Hasta la vista Mexico! 
Kód zájezdu: MJX

Program

Mayská náboženská centra v Yucatánu - Chichén Itzá, Uxmal a Palenque • nádherné stavby v Campeche a Méridě • tajemství Olmeků v La Venta • návštěva šamana • Puebla „Město andělů“ • kontrasty ohromného Mexico City • pobyt v Cancúnu nebo na Mayské riviéře (All Inclusive!)

Den 1 
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Mexico City (přes jedno z evropských letišť). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu do Mexico City pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer do hotelu, večeře a přenocování. 

Den 2
Po snídani prohlídka historického centra Mexico City (seznam UNESCO) - hlavního města Mexika a aztéckého státu před jeho dobytím. V rámci programu: náměstí Zócalo, zříceniny Velkého chrámu Aztéků (zvenčí), katedrála, Národní palác s freskami Diega Rivery (z politických důvodů není palác vždy otevřen pro veřejnost). Poté přejezd hlavním městským bulvárem Paseo de la Reforma do parku Chapultepec a návštěva Antropologického muzea (bohatá sbírka předmětů předkolumbovských kultur nalezených na území archeologických výzkumů po celém Mexiku). Odpoledne pro zájemce (za příplatek cca 25 USD) přejezd do čtvrti Xochimilco, která je známá díky největšímu květinovému trhu v hlavním městě a vodním kanálům. Plavba ozdobenými loďkami po kanálech za zvuků hudby mariachi. Cestou do Xochimilco přejezd kolem aztéckého stadiónu, hlavní arény olympijských her z roku 1968 a mistrovství světa ve fotbale z roku 1970. Návrat do hotelu. Večer pro zájemce (za poplatek cca 40 USD/os.) folklórní večer na náměstí Piazza Garibaldi - ukázky mariachi, umění práce s lasem a lidového tance. Přenocování v hotelu v Mexico City.

Den 3
Po snídani přejezd do 50 km vzdáleného Teotihuacánu (seznam UNESCO) - důležitého náboženského a politického centra Aztéků. Návštěva pyramidy Slunce a Měsíce patřících mezi největší pyramidy na světě a chrámu Opeřeného hada. Na závěr návštěva tradiční dílny obrábění obsidiánu spojená s ochutnávkou tequilly. Následně přejezd do Puebla. Prohlídka historického centra města Puebla, zvaného „městem andělů“ (seznam UNESCO). Uvidíme mimo jiné: náměstí Plaza de la Independencia, staré město s koloniálními domy, kostel Santo Domingo, Růžencovou kapli (Capilla del Rosario). Ubytování v hotelu v okolí Puebla, večeře a přenocování. (Trasa cca 200 km)

Den 4
Po snídani odjezd do Catemaco. Brzy odpoledne plavba lodí po laguně nedaleko Catemaco, kde se nachází jedna z nejzajímavějších přírodních rezervací v Mexiku, která je útočištěm mnoha kolonií ptáků (volavek, pelikánů, kormoránů), opic a krokodýlů. Následně setkání s indiánským šamanem. Večeře a přenocování v kouzelném městečku Catemaco, poblíž kterého se natáčely scény slavného filmu Mela Gibsona „Apocalypto“. (Trasa cca 400 km)

Den 5
Po snídani odjezd do hlavního města státu Tabasco, města Villahermosa. Návštěva archeologického parku La Venta, kde uvidíme mimo jiné tajemné, obrovské kamenné hlavy vytvořené Olméky, nejstarší indiánskou civilizaci Mexika. Přejezd do Palenque. Večeře a přenocování v hotelu. (Trasa cca 450 km)

Den 6
Po snídani návštěva archeologického naleziště v Palenque - města opuštěného indiány v 10. století z neznámých důvodů a znovuobjeveného teprve v 18. století. Zejména doporučujeme prohlídku: Chrámu nápisů, kde se nachází dobře zachovalé reliéfy dávné elity a hrobka mayského krále Pakala (panujícího více než 68 let), velkolepého královského paláce s četnými komnatami a chodbami pokrytými reliéfy, chrámů Slunce a Kříže (datované do doby 7. století) s četnými nápisy a hřiště ke hře pelota (hra trochu připomínala fotbal - údajně měla nějaký náboženský význam). Následně přejezd do Campeche, kde doporučujeme krátkou procházku tímto malebným městečkem (uvidíme opevnění chránící přístav před piráty a katedrálu La Concepcion). Odpoledne přejezd do města Uxmal, večeře a přenocování. (Trasa cca 450 km)
Návštěva Palenque (cca 3 hodiny), poté přejezd do Campeche - města, které se nachází u Mexického zálivu - prohlídka koloniálního centra a následně přejezd do Uxmalu na přenocování.
 
Den 7
Po snídani návštěva Uxmalu - mayského náboženského centra, kde si prohlédneme mimo jiné: Guvernérský palác (největší předkolumbovská budova v Americe), pyramidu věštkyně a „Cuadrangulo de las Monjas“ neboli Čtyřhran jeptišek (komplex budov připomínající klášter). Následně přejezd do hlavního města Yucatánu - Meridy a krátká procházka historickým centrem města. Poté přejezd do Chichén Itzá (seznam UNESCO), kde navštívíme mimo jiné: Kukulkánovu stupňovitou pyramidu, stěnu lebek, Chrám tisíce válečníků, hřiště na pelotu (míčová hra) a astronomickou observatoř. Pro zájemce (za příplatek cca 20 USD/os.) možnost vidět jednu z mnoha krasových jeskyní na Yucatánu - zájemcům doporučujeme koupel v křišťálově čisté vodě cenote Ik Kil (mějte připravené ručníky a plavky). Ti, kteří se výletu nezúčastní, mají volný čas v Chichén Itzá. Přejezd do Cancúnu. Večeře a přenocování v hotelu v Cancúnu nebo na Mayské riviéře. (Trasa cca 410 km) 

Den 8
Po snídani transfer do vybraného hotelu na pobyt. 

Den 9 - 14
Pobyt v Cancúnu nebo na Mayské riviéře.
 
Den 15
Po snídani vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu a přelet do Mexico City. Odlet z Mexico City do Varšavy (přes jedno z evropských letišť).

Den 16
Přílet do Polska.
 
Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po navštěvovaných objektech.
- V Mexiku jsou třílůžkové pokoje vybaveny 2 manželskými postelemi (neexistuje možnost ubytování v pokojích se 3 samostatnými lůžky).
- Muzea jsou v pondělí zavřena. V tomto případě průvodce na místě navrhne návštěvu jiné atrakce nebo (bude-li to možné) upraví program tak, aby mohla návštěva muzea proběhnout v jiný den.
- Odjezdy z hotelu se často konají velmi brzy ráno (okolo 5. hodiny) - možnost snídaně formou balíčku.
- Vezměte prosím na vědomí, že Mexiko City se nachází ve výšce nad 2 000 m n. m., proto je vhodné mít s sebou teplé oblečení. 
- Prosíme, vezměte si s sebou pořádnou obuv (část zájezdu se koná formou trekkingu), nepromokavý oděv (je vhodné chránit také dokumenty před namočením) a repelent proti komárům. 
- Zájemce prosíme o drobné dárky pro děti (např. kuličková pera, hračky).
- Na území Spojených států mexických je zakázáno dovážet jakékoliv potraviny.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 
Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

Informace o hotelech

Ubytování
Ve 3* hotelech - hotely se nachází mimo navštívená města.

Pokoje
Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Ve třílůžkových pokojích je obvykle manželská postel a jedno lůžko jako přistýlka. Všechny pokoje mají koupelnu, jsou klimatizované a často s telefonem.

Vybavení: restaurace a bar, občas také bazén nebo zahrada.

Strava: americká snídaně (servírované porce, nejčastěji: ovoce, míchaná vejce, smažená slanina nebo klobása, pečivo, croissant, malá porce džemu a másla, 1 sklenice džusu, 1 šálek kávy nebo čaje) a večeře (servírované porce: polévka, hlavní jídlo - většinou drůbež, někdy ryby, salát nebo vařená zelenina, brambory nebo rýže nebo tortilla, dezert).  

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč