Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek0
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek1
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek2
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek3
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek4
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek5
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek6
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek7
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek8
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek9
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek10
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek11
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek12
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázek13

Quinta das Vistas Palace Gardens

Portugalsko - Madeira - Funchal
Pobytový
Bazén
Fitness
Wellness
Komorní, malý
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens byl postaven v roce 2002 a nachází se cca 2 km od centra města Funchal, cca 100 m od hotelu je zastávka veřejné dopravy. Nejbližší supermarket, bary a restaurace cca 1 km. Na letiště cca 25 km.

Pláže
Praia Lido - cca 2 km od hotelu, úzká, skalnatá. Přímo u pláže se nachází Lido Bathing Complex (oceněný modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 EUR/dospělý, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za cca 5 EUR/set. Nachází se zde bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí, bazény se slanou vodou, přístup k oceánu, šatny, další informace zde.
Praia Formosa - cca 2,5 km od hotelu, skalnatá, dlouhá pláž.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, dva bary, zahrada, malá slunná terasa s vyhřívaným bazénem a lehátky, konferenční místnosti, parkoviště. Za poplatek: hlídání dětí, lékař, žehlení a praní prádla, půjčovna aut. Ručníky k bazénu jsou k dispozici. Hotel je přizpůsoben pro tělesně postižené.

Pokoje
Hotel  Quinta das Vistas Palace Gardens nabízí ubytování v 71 pokojích různých typů, které se nacházejí ve 3 patrové budově. Všechny pokoje jsou klimatizované, s vlastní koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelovou kosmetikou, župany, žabky), TV-sat, telefon, minibar (za příplatek), trezor (zdarma) a balkon. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma.

Standardní pokoj s výhledem do zahrady (cca 30 m²) - až pro 3 osoby, možnost přistýlky.

Standardní pokoj s panoramatickým výhledem (cca 30 m²) - pro max. 3 osoby, možnost přistýlky, výhled na město a okolní kopce. V této kategorii jsou pokoje pro handicapované (na potvrzení).

Strava
Plná penze plus: snídaně 7:30-10:00 (švédské stoly), večeře (À la carte) a sklenka vína, sklenice vody, káva/čaj k večeři; navíc během Happy Hours 16:00-18:01 na výběr sklenka vína, piva, nebo jeden koktejl zdarma.

Sport a zábava
Jednou týdně večerní show nebo živá hudba. V ceně: krytý bazén, posilovna, minigolf. Za poplatek wellness (sauna, parní sauna, parní lázeň, masáže). Cena zahrnuje: 30 minut masáže (pouze jednou za pobyt a pouze za jednu osobu na pokoj).

Internet
Ve všech prostorech je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.charminghotelsmadeira.com

Náš názor
Místo pro všechny, kteří hledají hotel s duší: útulný a dobře udržovaný, obklopený více než stoletou zahradou, vyzdobenou v retro stylu, na kopci s malebným panoramatem na město Funchal a pobřeží. Ideální volba také pro lidi, kteří hledají klid (hotel nemabízí animace).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Upozornění k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč