Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Natura Village Hotel & Spa Obrázek0
Natura Village Hotel & Spa Obrázek1
Natura Village Hotel & Spa Obrázek2
Natura Village Hotel & Spa Obrázek3
Natura Village Hotel & Spa Obrázek4
Natura Village Hotel & Spa Obrázek5
Natura Village Hotel & Spa Obrázek6
Natura Village Hotel & Spa Obrázek7
Natura Village Hotel & Spa Obrázek8
Natura Village Hotel & Spa Obrázek9
Natura Village Hotel & Spa Obrázek10
Natura Village Hotel & Spa Obrázek11
Natura Village Hotel & Spa Obrázek12
Natura Village Hotel & Spa Obrázek13
Natura Village Hotel & Spa Obrázek14
Natura Village Hotel & Spa Obrázek15
Natura Village Hotel & Spa Obrázek16
Natura Village Hotel & Spa Obrázek17
Natura Village Hotel & Spa Obrázek18
Natura Village Hotel & Spa Obrázek19
Natura Village Hotel & Spa Obrázek20
Natura Village Hotel & Spa Obrázek21
Natura Village Hotel & Spa Obrázek22
Natura Village Hotel & Spa Obrázek23
Natura Village Hotel & Spa Obrázek24
Natura Village Hotel & Spa Obrázek25
Natura Village Hotel & Spa Obrázek26
Natura Village Hotel & Spa Obrázek27
Natura Village Hotel & Spa Obrázek28
Natura Village Hotel & Spa Obrázek29
Natura Village Hotel & Spa Obrázek30
Natura Village Hotel & Spa Obrázek31
Natura Village Hotel & Spa Obrázek32
Natura Village Hotel & Spa Obrázek33
Natura Village Hotel & Spa Obrázek34
Natura Village Hotel & Spa Obrázek35
Natura Village Hotel & Spa Obrázek36

Natura Village Hotel & Spa

Řecko - Kos - Psalidi
Pobytový
Bestseller

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Elegantní a moderní hotel Natura Village Hotel & Spa se nachází cca 5 km od města Kos přímo u pláže - v letovisku Psalidi. Ve městě Kos je spousta obchodů, kaváren, taveren a zábavních míst - lze tam dojet taxíkem nebo hromadnou dopravou. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Letiště je vzdáleno cca 28 km.

Pláž
Veřejná písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu Natura Village Hotel & Spa. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Hotel Natura Village Hotel & Spa se skládá z několika budov umístěných na velké ploše v udržované zahradě se středomořskou vegetací. 
Elegantní recepce s lobby a posezením s TV koutkem, hlavní bar, klimatizovaná hlavní restaurace „Ambrosia“ se zastřešenou venkovní terasou (pro děti jsou k dispozici vysoké židle). 3 bazény se sladkou vodou (1 krytý - vstup za poplatek), vířivka. Lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma, plážové osušky jsou k dispozici za zálohu. Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Pro děti: 2 brouzdaliště. Za příplatek: půjčovna kol a aut, mini market.

Pokoje
175 elegantně zařízených a prostorných pokojů pro max. 5 osob (v závislosti na typu pokoje). Na balkoně/terase je zahradní nábytek (2 židle a stůl). Pokoje jsou umístěny v několika budovách typu bungalov. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem (zdarma), ledničkou.

Strava
All Inclusive: snídaně (bohatý bufet 7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (bohatý bufet 19:00-21:30). Během oběda a večeře: pivo, víno, nealkoholické nápoje a zmrzlina. Restaurace a'la carte není zahrnuta v programu All Inclusive. Nealkoholické a místní alkoholické nápoje od 12:00-23:00 v určených barech.

Sport a zábava
Posilovna, tenisový kurt a půjčovna vybavení, stolní tenis. Za poplatek: kulečník, wellness centrum s krytým bazénem a saunou nabízí mnoho procedur a masáží.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.naturaparkvillage.gr/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Vynikající nabídka pro ty, kteří si cení klidný a pohodlný odpočinek. Doporučujeme osobám, které chtějí strávit relaxační dovolenou s programem All Inclusive. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel -l etiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí (v případě 11denního zájezdu 10 nocí; v případě 12denního zájezdu 11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, která závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování. Podrobnosti v popisu hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Kos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři nebo možnost využití fakultativních výletů.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety z:
 Varšavy, Katovic, Krakova, Gdaňska, Poznaně, Bydhoště, Řešova, Lodži a Vratislavi. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

KOS - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.


Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.


Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.


Orientační ceny
Oběd v hospodě 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.


Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.


Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v prodejnách a stáncích poblíž veřejných telefonů. Karta stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. 


KOS
Ostrov známý také jako ostrov Hippokrata - otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních obyvatel cestovní ruch zde v posledních letech zažívá turistický boom.


Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.


Tigaki
Letovisko nedaleko města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.


Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své - bohatá nabídka uspokojí opravdu každého.


Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních obyvatel s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přitahuje nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.


Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.


KALYMNOS
Malý ostrov v souostroví Dodekanés, turisticky zcela neobjevený. Dosud zde trávili dovolenou hlavně Řekové, takže na Kalymnosu najdete pravou řeckou duši. Na ostrově najdete četné pláže, které se třpytí na slunci, malebné zátoky obklopené skalisky svažujícími se do azurových vod Egejského moře, horské vesničky a taverny i restaurace s vynikající místní kuchyní.


Pothia
Hlavní město a hlavní přístav Kalymnosu kam připlouvají trajekty z nedalekého ostrova Kos. Labyrint úzkých uliček a pobřežní promenáda s obchůdky, restauracemi, tavernami a kavárnami, kde se podávají speciality místní kuchyně. Přes den se zaplní turisty připlouvajícími na krátké několikahodinové výlety, zatímco večer si můžete vychutnat pravou řeckou atmosféru.


Panormos
Malé, hezké letovisko cca 6 km od Pothie. Zde se nachází většina studií a apartmánů z naší nabídky. Najdete zde krásnou, klidnou pláž s křišťálovou vodou a několik obchodů, restaurací, taveren a supermarket.


Plati Gialos
Malé letovisko se nachází cca 1 km od Panormosu, v západní části ostrova, která je známá svými krásnými plážemi a je také rájem pro milovníky horolezectví. Vzdálenost od přístavu Pothia je cca 5 km. V okolí (cca 500 m) najdete několik restaurací a barů.


Arginonta
Klidná vesnička v severní části ostrova, která se nachází v krásné zátoce okouzluje průzračnou tyrkysovou vodou a skalnatou krajinou. Vzdálenost od přístavu Pothia je cca 15 km.

Výlety v okolí

OSTROVY NISSYROS - procházka po dně sopky
Jedná se o jeden z nejzajímavějších výletů, zvláštním zážitkem je procházka po dně spícího kráteru Stefanos (vstupné cca 3 EUR). Navštívíme také hlavní město ostrova - Mandraki s klášterem částečně vytesaným do skály. Uvidíme také malebnou vesničku Nikia, která se nachází na okraji sopky a které dominují bělostné domky s modrými okenicemi, ne nadarmo se této vesničce říká „mini Santorini”! Nika je bezpochyby nejkrásnější vesnicí na celém Dodekanéském souostroví! Cena cca  43 EUR.


Plavba kolem 3 EGEJSKÝCH OSTROVŮ - výlet s obědem v ceně
Relaxační plavba po křišťálově čistých vodách Egejského moře. První zastávkou je malebný ostrůvek Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Poté nabereme kurz na Kalymnos, známý jako ostrov rybářů mořských hub. Poslední zastávkou na koupání je neobydlený ostrůvek Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu si vezměte plavky, ručník a dobrou náladu a náš kapitán Jannis garantuje nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.


OBJEVTE KOS - kolem Hippokratova ostrova
Celodenní výlet, během kterého uvidíte celý Kos!  Na začátku procházka po hlavním městě ostrova, kde se zastavíme ve stínu Hippokratova platanu a odpočineme si na hlavním náměstí. Následně navštívíme nejvýznamnější památku ostrova - chrám boha Asklépia (vstupné 8 EUR). V době oběda dorazíme do Zia, nejvýše položené půvabné vesnice se spoustou barevných obchůdků a taveren. Z vesnice je panoramatický výhled na celý Kos, tyrkysové moře a sousední ostrovy. Další zastávkou je jihozápadní okraj ostrova porostlý aromatickými bylinami, zde se také zastavíme na pláži s výhledem na romantický ostrůvek Kastri. Cena cca 40 EUR.


BODRUM - TURECKO - dvě země během jedné destinace
Turecko je od ostrova Kos vzdáleno pouhých 50 minut trajektem. Dnes je Bodrum exkluzivním letoviskem, které přitahuje turisty z celého světa. Město je známé svými bazary i elegantními galeriemi zlata. Bodrum stojí za návštěvu také kvůli pozůstatkům prvního mauzolea na světě, které je zařazeno mezi „7 divů starověkého světa”. Nádherný je také přístav s exkluzivními loděmi. Na každém kroku lze ochutnat originální turecký kebab. Tohle je skutečné dobrodružství s Orientem! Je to výlet pro ty, kteří rádi vyjednávají a poznávají památky. Vezměte prosím na vědomí, že si s sebou musíte vzít svůj PAS. Cena cca 40 EUR včetně přístavních poplatků.


KALYMNOS

OKOLO KALYMNOSU
Zajímavý výlet po ostrově Kalymnos, během kterého Vás vezmeme na malebnou cestu do Vathy, ostrovního fjordu a hlavního města Pothia. Ve městě navštívíme skladiště mořských hub, kde se tvarují přírodní houby, a nejznámější klášter na ostrově - Agios Savvas. Uvidíme úchvatnou krajinu - od krásných údolí po pobřežní osady, působivou architekturu a tyrkysové zátoky. Mnohé z cest, po kterých pojedeme, vedou souběžně s pobřežím a nabízejí úžasné výhledy na okolní vody a sousední ostrovy. Během prohlídky nám náš průvodce zajímavým způsobem poskytne informace o místních zajímavostech a také o historii, která nás přenese do minulosti.
Cena cca 35 EUR


Z OSTROVA NA OSTROV
Jedná se o výlet, který nabízí úžasný zážitek během sedmihodinové plavby. Navštívíme Vathy, kde je zajímavostí malý přístav Rina. Od moře se dostaneme k úzkému klikatému výběžku, který připomíná fjord, a během pobytu v Rině bude příležitost k odpočinku v přístavních tavernách nebo ke koupání v krásně čisté vodě. Poté se zastavíme na Plati, malém ostrově mezi Pserimosem a Kalymnosem, kde si prohlédneme malý kostelík sv. Nikoly. Poplujeme také na ostrov Pserimos, kde najdeme malebnou pláž s bílým jemným pískem a atmosférickými kavárničkami. Pokud budeme mít opravdu štěstí, uvidíme některé z mnoha delfínů, kteří plavou kolem Kalymnosu.
Cena cca 35 EUR


VÝLET NA OSTROV LEROS
Vydejte se na jeden z Dodekanéských ostrovů - Leros. Během plavby z Myrties budeme míjet letoviska Myrties, Masouri a Emborios, kde budeme mít možnost fotografovat. Cca po 40 minutách dorazíme do Panteli, malebného rybářského přístavu s několika tavernami, kavárnami a písčito-oblázkovou pláží. Vydáme se na výlet k pevnosti, kterou v 7. století postavili Byzantinci, a navštívíme vnitřek kostela zasvěceného Panně Marii - Paní z pevnosti. Poté se vydáme na výlet do válečného muzea v Merkii. Během putování po ostrově Leros se seznámíme s vlivem Italů, Turků a Řeků na ostrově. Tento výlet vřele doporučujeme, protože Leros má co nabídnout a nabízí spoustu míst, která doporučujeme navštívit a přivézt si domů krásné vzpomínky. Doba trvání výletu je 7 až 8 hodin.
Cena cca 40 EUR


TELENDOS
Tento výlet lze spojit s výletem na Pserimos nebo se vydat pouze na Telendos. Pserimos je malý řecký ostrov mezi Kosem a Kalymnosem, který obývá cca 50 osob. Ostrov okouzluje svou krásou, křišťálovým mořem, atmosférickými tavernami, kavárnami a obchůdky se suvenýry. Klid a ticho jsou rysy, které charakterizují tento ostrov. Telendos je naopak malebný a stále divoký ostrůvek naproti Kalymnu. V minulosti byly tyto dva ostrovy spojeny, ale v roce 535 se po zemětřesení oddělily. Ostrov má rozlohu cca 5 km2 a v přístavu se nachází jediná vesnice s několika obyvateli, kteří se živí především obchodem s mořskými houbami. Tento malý ostrov je ideální na celodenní výlet, během kterého se lze projít krásnými uličkami a vychutnat si lahodné občerstvení v půvabných tavernách. Milovníkům pěší turistiky doporučujeme návštěvu starého kostela a zříceniny hradu sv. Konstantina. Stačí se vydat po dobře značené stezce, která začíná v přístavu a vede podél pobřeží.
Cena cca 35 EUR


Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 20 účastníků) nebo v angličtině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze orientační. Podrobné informace získáte u našeho zástupce na Kosu. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Před hlavní sezónou a po ní se některé výlety neorganizují.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku trvá obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč