Diamma Resort Obrázek0
Diamma Resort Obrázek1
Diamma Resort Obrázek2
Diamma Resort Obrázek3
Diamma Resort Obrázek4
Diamma Resort Obrázek5
Diamma Resort Obrázek6
Diamma Resort Obrázek7
Diamma Resort Obrázek8
Diamma Resort Obrázek9
Diamma Resort Obrázek10
Diamma Resort Obrázek11
Diamma Resort Obrázek12
Diamma Resort Obrázek13
Diamma Resort Obrázek14
Diamma Resort Obrázek15
Diamma Resort Obrázek16
Diamma Resort Obrázek17
Diamma Resort Obrázek18
Diamma Resort Obrázek19
Diamma Resort Obrázek20
Diamma Resort Obrázek21
Diamma Resort Obrázek22
Diamma Resort Obrázek23

Diamma Resort

Albánie
Pobytový
Wi-Fi
Bazén
Rodinný pokoj
Bazén se sladkou vodou
Pláž do 100 m
Rodinný
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
S výhledem na moře
Novinka
Lehátka zdarma
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Diamma Resort se nachází v Golemu (v Durresu) na břehu Jaderského moře. Do centra města Durres je to přibližně 10 km a nejbližší letiště je vzdáleno přibližně 40 km. V blízkosti hotelu se nachází také autobusová zastávka (cca 100 m) (jízdenka cca 0,5 eura do centra Durresu).

Pláž

Přímo u hotelu se nachází krásná písečná pláž Shkembi a Kavajes s pozvolným sestupem do moře. Pláž je oddělena promenádou. Slunečníky a lehátka jsou pro hotelové hosty zdarma, osušky jsou za poplatek.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin denně, služby concierge. Hotel má 4 soukromé bazény, včetně krytého střešního bazénu a sauny (09:00-19:00, po předchozí rezervaci) a venkovního bazénu, slunečníky, lehátka / plážová křesla, restauraci, kavárnu, bar, snack bar, bezplatné parkoviště s místem pro invalidy, dětské hřiště, možnost zapůjčení kočárku (po předchozí rezervaci), bezpečnostní brány pro děti, obchod v areálu hotelu, veřejnou TV místnost, automat na občerstvení a nápoje. K dispozici je také wellness centrum, kde si hosté mohou dopřát různé masáže těla a kosmetické procedury, veřejné lázně. K dispozici je ohniště, místo na piknik a terasa. K dalším placeným službám v hotelu patří prádelna, čistírna, žehlení, donáška potravin, hlídání dětí, posilovna, trezor . Pro bezpečnost hostů zajišťuje hotel nepřetržitou ostrahu areálu. Domácí zvířata jsou přijímána po dohodě s hotelem bez příplatku .Diamma Resort Hotel je také přizpůsoben pro ubytování hostů se zdravotním postižením. V areálu hotelu je vyhrazený prostor pro kuřáky.

Internet

V areálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:00). Jídla albánské a mezinárodní kuchyně se podávají v restauraci formou bufetu. V areálu se nachází také bar, kde se podávají místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30-22:30). Na místě je také snack bar a kavárna. Za víno/šampaňské se platí příplatek. K dispozici je také restaurace a la carte, kde se podávají pokrmy italské kuchyně (za příplatek). Na pláži se nachází bar (za příplatek).

Sportovní a animační program

Za příplatek jsou na pláži k dispozici vodní sporty. Přímé přenosy sportovních událostí (přímý přenos).

Webové stránky

diammaresort.al

Místní kategorie
*****
Podle našeho názoru

Exkluzivní, elegantní a moderní hotel s blízkým přístupem na pláž je zárukou spokojenosti hostů a úspěšné dovolené. Hotel zaručuje množství aktivit, které jistě uspokojí zákazníky všech věkových kategorií. Velkým plusem hotelu Diamma Resort je wellness centrum, kde si můžete odpočinout a relaxovat při různých masážích těla. Pobyt v hotelu Diamma Resort vřele doporučujeme pro vysokou kvalitu služeb, elegantní interiér, exkluzivní atmosféru a výběr tohoto místa!

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Měna
ALL - Lek. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty. V oběhu jsou bankovky s nominální hodnotou 200, 500, 1000, 2000 a 5000 Leků a mince v hodnotě 1, 5, 10, 20, 50 a 100 Leků. Euro a dolary lze vyměnit ve směnárnách ve velkých městech a turistických letoviscích. 100 ALL = 3,14 PLN (srpen 2016). Stává se, že ceny jsou také uvedeny v eurech. Ve většině míst a obchodů jsou akceptovány platby v eurech, librách nebo dolarech. Kurz je stanoven jednotlivě a je obvykle nižší než oficiální kurz daný Albánskou bankou.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné (100-200 ALL). Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích.

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Albánie na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu. Vstupní doklad by měl platit nejméně 3 měsíce od plánovaného data odletu z Albánie.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Albánština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 400 ALL; 1 l vody - cca 100 ALL; pivo v baru - cca 200 ALL; káva v kavárně od 70 ALL. Ceny v letoviscích jsou během sezóny o něco vyšší než ceny mimo sezónu a ceny ve vnitrozemí.

Pošta
Poštovní známka stojí 70 ALL. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony jsou poměrně rozšířeny a nahrazují tak slabou síť pevných telefonů. Nezahrnuje však celou zemi (obtíže se spojením se vyskytují na severu země, v horách). Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou. Doporučujeme vzít s sebou telefon bez blokace sim-lock a po příjezdu zakoupit místní předplacenou kartu.

Albánie
Srdečně zveme do Albánie, země nazývané „posledním tajemstvím Evropy“. Daleko od vyšlapaných stezek Evropy najdeme panenskou přírodu, teplé moře, široké pláže, zasněžené hory, četné památky a neuvěřitelnou rozmanitost nádherných zákoutí. Charakteristické bunkry postavené v 70. letech minulého století lze nalézt všude, dokonce i v zahradě a na pláži. Je jich několik set tisíc, jeden bunkr měl uchránit 4 občany. Albánie kromě takových zajímavostí láká především bohatou a zajímavou kuchyní, neobvyklou pohostinností a atraktivními cenami na místě.

Albánie/Drač
Jedno z nejstarších a největších měst v Albánii, založené v roce 625 př. n. l. V Drači stojí za návštěvu: amfiteátr Dyrrahu z počátku 2. století (největší na Balkáně), historická benátská věž ležící v přístavu, od níž začíná nejlépe zachovaný fragment městských hradeb, Archeologické muzeum s památkami starověké kultury, mešita Al-Fatih, bazilika z 6. století. Pláž v Drači je dlouhá, písečná a s pozvolným sestupem do moře. Mnoho hotelů má oddělené zóny, kde klienti daného hotelu mohou využívat lehátka a slunečníky zdarma.

Albánie/Tirana
Tirana - město kontrastů, boháčů a žebráků, kýče a dobrého vkusu. Nejvíce balkánské z balkánských míst, kde čas proudí zcela odlišným rytmem. Úplně přeměněné centrum města uchvacuje svou svěžestí a láká k večerním procházkám. Kouzlo barev, zvuků a vůní nás obklopuje a povzbuzuje všechny smysly. Je to místo, ve kterém se mísí orient a západ, a zpěv muezzina vzývajícího k modlitbě se proplétá se zvukem disko hudby plynoucí z klubové ulice v centru města. Charakteristickým znakem Tirany je - kromě historické mešity a historické Hodinové věže ocelově-skleněná pyramida, bývalé mauzoleum Envera Hodži a tzv. Blok, kdysi vládní čtvrť, která byla nejvíce střeženým fragmentem města až do začátku poslední dekády 20. století. Jenom zde potkáme na ulici všechny modely Mercedesů a vedle nich vozy se zapřáhnutými osly.

Odlety z: Varšavy, Katovic a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Víza

Upozornění!!! V případě cestování mladistvých do Albánie:
- jestliže mladistvý cestuje pouze s jedním z rodičů, musí mít notářsky ověřený dopis od druhého rodiče, který vyjadřuje souhlas druhého rodiče s cestou dítěte do Albánie  (dopis musí být přeložený do angličtiny soudním překladatelem).
- pokud mladistvý cestuje pod dohledem dospělých osob, které nejsou uvedeny v rodném listu, je opatrovník povinen mít s sebou notářsky ověření dopis od obou rodičů, ve kterém rodiče souhlasí s cestou dítěte do Albánie (dopis musí být přeložený do angličtiny soudním překladatelem).

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Albánii obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč