Gościniec Kukle Obrázek0
Gościniec Kukle Obrázek1
Gościniec Kukle Obrázek2
Gościniec Kukle Obrázek3
Gościniec Kukle Obrázek4
Gościniec Kukle Obrázek5
Gościniec Kukle Obrázek6
Gościniec Kukle Obrázek7

Gościniec Kukle

Polsko
Pobytový
Novinka
Voucher
Domácí zvířata

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Objekt se nachází v klidné a tiché vesnici Kukle u jezera Pomorze, na velmi dobře udržované ploše. Do Suvalk je to cca 30 km, do Augustova cca 40 km. Kromě toho je to cca 60 km do města Druskiennik, do města Kaunas cca 130 km a cca 180 km do Vilniusu. Povinnost zaplacení pobytové taxy přímo v hotelu (cca 2 PLN/os./den).

Pláž
V docházkové vzdálenosti od objektu (cca 50) se nachází veřejná pláž u jezera Pomorze. 

Vybavení
Recepce (od 7:00-22:00), lobby, výtah, hlavní restaurace specializující se na polskou, místní a litevskou kuchyni a bar. Navíc TV místnost, úschovna kol a za příplatek: parkoviště (za poplatek na místě), konferenční místnost, obchod. 

Pokoje
Objekt má 90 pokojů (v hlavní 2-3podlažní budově a rekreačních chatách umístěných v zelené zahradě o rozloze cca 2,5 ha), včetně funkčně a pohodlně zařízených standardních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů (s možností max. 1 přistýlky v podobě samostatné postele). 

Standardní pokoje v hlavní budově jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC), televizí, žehlící soupravou (na vyžádání na místě). Standardní pokoje nemají balkon. Kromě toho dvoulůžkové pokoje typu komfort v hlavní budově (bez možnosti přistýlky) vybaveny jako standardní pokoje a navíc s terasou ze strany jezera. Hotel akceptuje malá domácí zvířata (za příplatek na místě). 

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek snídaně formou bohatého bufetu nebo servírované ke stolu v hlavní restauraci. 

Sport a zábava
Hostům je k dispozici stolní tenis a za příplatek sauna. Objekt nabízí řadu atrakcí na místě (za příplatek), mimo jiné: organizování grilování v letní zahradě pod altány, rybaření, půjčovna vodního vybavení (kajaky, šlapadla, loďky). Nedaleko objektu jsou také četné cyklistické a pěší trasy. Pro nejmenší je k dispozici hřiště. 

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
www.kukle.eu

Náš názor
Objekt je malebně umístěn na okraji Augustovského pralesa u velkého jezera Pomorze (zahrnutého „zónou ticha“) - je skvělou nabídkou na odpočinek pro ty, kteří chtějí uniknout od městského shonu a hluku. Navíc je ideálním místem pro milovníky aktivního odpočinku, milovníky kuchyně z regionu Suvalk a pokrmů litevské kuchyně. Je také skvělým výchozím bodem pro poznávání této části Polska a největších turistických perel Litvy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pojezierze Augustowskie - wczasy
Kód zájezdu: PLN

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v jezerech a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč