Alaya Ubud Obrázek0
Alaya Ubud Obrázek1
Alaya Ubud Obrázek2
Alaya Ubud Obrázek3
Alaya Ubud Obrázek4
Alaya Ubud Obrázek5
Alaya Ubud Obrázek6
Alaya Ubud Obrázek7
Alaya Ubud Obrázek8
Alaya Ubud Obrázek9
Alaya Ubud Obrázek10
Alaya Ubud Obrázek11
Alaya Ubud Obrázek12
Alaya Ubud Obrázek13
Alaya Ubud Obrázek14
Alaya Ubud Obrázek15
Alaya Ubud Obrázek16
Alaya Ubud Obrázek17
Alaya Ubud Obrázek18
Alaya Ubud Obrázek19
Alaya Ubud Obrázek20
Alaya Ubud Obrázek21
Alaya Ubud Obrázek22
Alaya Ubud Obrázek23
Alaya Ubud Obrázek24
Alaya Ubud Obrázek25
Alaya Ubud Obrázek26
Alaya Ubud Obrázek27
Alaya Ubud Obrázek28

Alaya Ubud

Indonésie - Bali
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Alaya Ubud - hotel vysoké kvality, navržený ve spolupráci s renomovanými balijskými architekty a designéry v butikovém stylu. Hotel se nachází pouhých cca 700 m od centra města Ubud, v blízkém okolí je řada obchodů, kaváren a restaurací, stejně jako turistické atrakce (mimo jiné Monkey Forest (Opičí les) - jen 200 m). Letiště v Denpasaru je vzdáleno cca 36 km.

Pláž
Nevztahuje se.

Vybavení
Recepce 24h, 2 bazény (včetně jednoho s výhledem na rýžová pole obklopující Ubud), lehátka a slunečníky u bazénů (v ceně), restaurace Petani (specializující se na indonéskou kuchyni a pokrmy na základě sezónních produktů), restaurace Manisan, bar u bazénu servírující alkoholické a nealkoholické nápoje, pavilon jógy, wellness centrum a posilovna. Za příplatek: pokojová služba a půjčovna kol. Hotel přijímá kreditní karty.

Pokoje
Hotel Alaya Ubud má více než 100 pokojů různých typů, včetně 35 pokojů typu Deluxe (o rozloze 50 m²). Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, stropním ventilátorem, ledničkou (v ceně 2 láhve vody denně), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, trezorem, satelitním TV, koupelnou s WC, sprchou a vysoušečem vlasů. Za příplatek: minibar a prádelna. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, na vyžádání dětská postýlka pro dítě do 2 let.

Strava
Snídaně a'la carte v restauraci Petani. Za poplatek: jídla a nápoje v hotelovém baru a restauracích.
 
Sport a zábava
Za poplatek: lekce jógy, lekce vaření a místních rukodělných řemesel, posilovna, lekce balijského tance, procedury v hotelovém wellness centru (podrobný ceník je k dispozici na recepci).

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky 
www.alayahotels.com/alayaresortubud

Náš názor
Elegantní hotel Alaya Ubud se nachází mezi terasovitými rýžovými poli a současně nedaleko centra Ubud. Malebná krajina a stylové okolí uchvátí každého, kdo chce poznat skutečnou tvář Bali.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, transfer z Ubudu do vybraného hotelu na pobřeží, ubytování: 10 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy z pobytem w Ubud

Program

Den 1
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den 2
Přistání v Denpasaru, transfer do vybraného hotelu ve městě Ubud.

Den 3 - 5
Pobyt v Ubud.

Den 6
Transfer do vybraného hotelu na pobřeží. 
 
Den 7 až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.  

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada). 

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO) a plantáže ukryté ve svazích tropických lesů. Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene.

OPIČÍ LES, ULUN DANU A TANAH LOT
Výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Následně návštěva chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Na závěr návštěva nádherného chrámu Ulun Danu, který se nachází mezi kopci sopek, na břehu jezera Bratan. Oběd v ceně. 
 
VE STÍNU HORY AGUNG

Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. 

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy z eposu Rámajány. 
 
RAFTING PO ŘECE AYUNG

Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství!  

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč