Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek0
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek1
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek2
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek3
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek4
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek5
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek6
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek7
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek8
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek9
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek10
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek11
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek12
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek13
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek14
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek15
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek16
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek17
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek18
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek19
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek20
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek21
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek22
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek23
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek24
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek25
Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan) Obrázek26

Adiwana Jembawan (ex Alaya Jembawan)

Indonésie - Bali
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
SPA
Komorní, malý
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Alaya Jembawan je malý butikový hotel zaměřený na wellness dovolenou, který se nachází v centru Ubudu - kulturního a uměleckého hlavního města Bali, jen asi 700 m od královského paláce. V blízkosti hotelu se nacházejí restaurace, kavárny, zmrzlinárny a obchody. Vzdálenost na letiště Denpasar je přibližně 36 km.

.

Pláž

Neplatí.

.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, 2 bazény (včetně jednoho nekonečného), terasa s lehátky a slunečníky u bazénů (v ceně). Hotelová restaurace Herb Library nabízí výběr vegetariánských a kuřecích a rybích pokrmů z místních a sezónních surovin a také jídla podle zásad ájurvédské medicíny. V hotelu se nachází pavilon pro cvičení jógy a lázeňské centrum. Za poplatek je k dispozici půjčovna kol a pokojová služba. Hotel přijímá kreditní karty.

.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně v hotelové restauraci. Další jídla za poplatek.

.

Sportovní a animační program

Za poplatek: kurzy jógy, lekce vaření a místních řemesel, lekce balijského tance, konzultace ájurvédské medicíny, procedury v hotelových lázních (podrobný ceník k dispozici na recepci).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Elegantní, intimní hotel zaměřený na ty, kteří hledají relaxaci ve wellness stylu. Individuální přístup k hostům a široká nabídka kosmetických procedur, relaxačních a zdravotních aktivit jsou zárukou celkové relaxace těla i mysli.

.

Umiestnenie

Alaya Jembawan je malý boutique hotel zaměřený na wellness dovolenou, který se nachází v centru Ubudu - kulturního a uměleckého hlavního města Bali, asi 700 m od královského paláce. V blízkosti hotelu sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, zmrzlinárne a obchody. Vzdialenost od letiska Denpasar je přibližně 36 km.

.

Webová lokalita Športový a animačný program

Příplatky: kurzy jógy, lekcie varenia a miestnych remesiel, lekcie balijského tanca, konzultácie s ajurvédskou medicínou, procedúry v hotelových kúpeľoch (podrobný cenník k dispozícii na recepcii).

Stravovanie

Raňajky v hotelové restauraci. Další jedlá za poplatok.

.

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, 2 bazény (včetně jednoho nekonečného bazénu), terasa s ležadly a slunečníky při bazénu (v cene). Hotelová restauraácia Herb Library ponúka výber vegetariánskych jedál a jedál z kuracieho mäsa a rýb s použitím miestnych a sezónnych surovín, ako aj jedlá v súlade so zásadami ajurvédskej medicíny. V hoteli sa nachádza pavilón na cvičenie jogy a kúpeľné centrum. Za poplatok je k dispozici požičovňa bicyklov a izbová služba. Hotel prijíma kreditné karty.

.

Podľa nášho názoru

Elegantní, intímny hotel určený pro ty, kteří hledají relaxaci ve wellness stylu. Individuálny prístup k hosťom a široká ponuka kozmetických procedur, relaxačných a zdravotných aktivít sú zárukou úplného uvoľnenia tela i mysle.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, transfer z Ubudu do vybraného hotelu na pobřeží, ubytování: 10 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy z pobytem w Ubud

Program

Den 1
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).


Den 2
Přistání v Denpasaru, transfer do vybraného hotelu ve městě Ubud.


Den 3 - 5
Pobyt v Ubud.


Den 6
Transfer do vybraného hotelu na pobřeží. 
 

Den 7 až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 

Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.  


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Měna
 

Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada). 

 

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO) a plantáže ukryté ve svazích tropických lesů. Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. 

 


OPIČÍ LES, ULUN DANU A TANAH LOT
Výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Následně návštěva chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Na závěr návštěva nádherného chrámu Ulun Danu, který se nachází mezi kopci sopek, na břehu jezera Bratan. Oběd v ceně. 


 

VE STÍNU HORY AGUNG

Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. 

 


JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy z eposu Rámajány. 


 

RAFTING PO ŘECE AYUNG

Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

 


ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! 

 


Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Víza

Od 28. 4. 2022 mohou občané České republiky opět žádat o vízum po vstupu do země (tzv. Visa on Arrival - VOA) za účelem turistiky, vládní návštěvy, obchodního jednání, nákupu zboží nebo tranzitu. Poplatek je cca 35 USD/os. Pro získání víza je potřeba předložit cestovní pas, potvrzení o cestovním pojištění, potvrzení rezervace ubytování a zpáteční letenku. Letenku a potvrzení o rezervaci ubytování si prosím vyzvedněte na letišti ve Varšavě u stanoviště Rainbow.

 

O vízum po vstupu do země (VOA) si mohou občané České republiky od 1.12.2022 požádat také elektronicky (e-VOA) již před cestou na webové stránce https://molina.imigrasi.go.id, kde jsou k dispozici ucelené informace, včetně postupu podání žádosti a vstupních míst na území Indonésie.

 

Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data vstupu na území Indonésie a obsahovat alespoň dvě volné stránky.
Pokud je platnost pasu při vstupu do země kratší než 6 měsíců, jsou příslušné orgány oprávněny držitele do země nevpustit!

 

Od 14.2.2024 je na ostrově Bali povinná turistická taxa ve výši 150 000 IDR/os. (cca 240 Kč/os.). Poplatek je nutné uhradit ještě před příletem na Bali. Je to možné provést na stránce https://lovebali.baliprov.go.id/ nebo přes aplikaci Love Bali. 

 

Před odletem na Bali je nutné vyplnit on-line celní prohlášení na straně https://ecd.beacukai.go.id.  Instrukce k vyplnění formuláře: r.pl/do-pobrania/dokumenty/wytyczne_sanitarne/instrukcja_wypelniania_deklaracji_celnej_na_Bali_22_12.pdf 

Upozornění k přeletu

Od 14.2.2024 byla na ostrově Bali zavedena povinnost zaplatit turistický poplatek ve výši 150 000 IDR (cca 40 PLN) na osobu. Poplatek je třeba zaplatit před příletem na Bali.
Lze tak učinit na stránkách https://lovebali.baliprov.go.id/ nebo prostřednictvím aplikace Love Bali.
Platba je možná od 7.2.2024.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč