MERUSAKA NUSA DUA Obrázek0
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek1
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek2
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek3
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek4
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek5
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek6
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek7
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek8
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek9
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek10
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek11
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek12
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek13
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek14
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek15
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek16
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek17
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek18
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek19
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek20
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek21
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek22
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek23
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek24
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek25
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek26
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek27
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek28
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek29
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek30
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek31
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek32
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek33
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek34
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek35
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek36
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek37
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek38
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek39
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek40
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek41
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek42
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek43
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek44
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek45
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek46
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek47
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek48
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek49
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek50
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek51
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek52
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek53
MERUSAKA NUSA DUA Obrázek54

MERUSAKA NUSA DUA

Indonésie
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA
Exkluzivní, 5*
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní a stylový hotel byl otevřen v roce 2015 v jižní části ostrova Bali v oblasti Nusa Dua, která je považována za nejluxusnější na ostrově. Nachází se přibližně 12 km od letiště a pouhých 10 minut chůze od nákupního centra Bali Collection.

Pláž

Nemovitost se nachází přímo na krásné soukromé písečné pláži. Lehátka na pláži - zdarma. Bez slunečníků - možnost úkrytu před slunečními paprsky ve stínu stromů.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, 24hodinová ostraha, restaurace:

restaurace: Gading Restaurant, Homaya Restaurant, Ja Jan Bistro, dále Bar Lounge a plážový bar Pesisir Bar, velký tříúrovňový bazén, 2 dětské bazény, lehátka u bazénu - zdarma, zahrada, parkoviště. Za příplatek: banketové a konferenční centrum, půjčovna aut, prádelna.

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.

Catering

Snídaně formou bufetu od 7:00 do 10:30. Možnost dokoupení dalších jídel a nápojů v restauracích a barech v hotelu.

.

Sportovní a animační program

SPA, wellness centrum (za příplatek).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel, který umožňuje pobyt v komfortních podmínkách, doporučujeme těm, kteří si cení vysokého standardu relaxace. Pohádkový výhled a krásná pláž vám poskytnou mnoho atrakcí a nezapomenutelných zážitků a zabrání nudě. Doporučujeme také pro romantickou dovolenou pro páry.

.

Umiestnenie

Exkluzivní a stylový hotel otevřený v roce 2015 se nachází v jižní části ostrova Bali v Nusa Dua - oblasti považované za nejluxusnější na ostrově. Je vzdálený přibližně 12 km od letiska a jen 10 minut chůze od nákupního centra Bali Collection.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

SPA, wellness centrum (za príplatok).

.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu od 7:00 do 10:30. Možnosť zakúpenia ďalších jedál a nápojov v reštauráciách a baroch v hoteli.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, 24-hodinová bezpečnostní služba, restaurace: Reštaurácia Gading, reštaurácia Homaya, bistro Ja Jan, ako aj bar Lounge a plážový bar Pesisir Bar, veľký 3úrovňový bazén, 2 detské bazény, ležadlá pri bazéne - zdarma, záhrada, parkkovisko. Za poplatok: banketové a konferenční centrum, prenájom áut, služby práčovne.

.
Podľa nášho názoru

Hotel, který nám umožňuje pobyt v příjemném prostředí, odolává tým, kteří hodnotí vysoký standard relaxace. A relaxační výhľad a krásna pláž vám poskytnú množstvo atrakcií a nábudnuteľných zážitkovy a zabránia nude. Odporúčame aj na romantickú dovolenku pre páry.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

 

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).


 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. 

 

 

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. 

 

 

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova.

 

 

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. 

 

 

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

 

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! 

 

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

 

Víza - informace pro prodejce

Od 28. 4. 2022 mohou občané České republiky opět žádat o vízum po vstupu do země (tzv. Visa on Arrival - VOA) za účelem turistiky, vládní návštěvy, obchodního jednání, nákupu zboží nebo tranzitu. Poplatek je cca 35 USD/os. Pro získání víza je potřeba předložit cestovní pas, potvrzení o cestovním pojištění, potvrzení rezervace ubytování a zpáteční letenku. Letenku a potvrzení o rezervaci ubytování si prosím vyzvedněte na letišti ve Varšavě u stanoviště Rainbow.

 

O vízum po vstupu do země (VOA) si mohou občané České republiky od 1.12.2022 požádat také elektronicky (e-VOA) již před cestou na webové stránce https://molina.imigrasi.go.id, kde jsou k dispozici ucelené informace, včetně postupu podání žádosti a vstupních míst na území Indonésie.

 

Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data vstupu na území Indonésie a obsahovat alespoň dvě volné stránky.
Pokud je platnost pasu při vstupu do země kratší než 6 měsíců, jsou příslušné orgány oprávněny držitele do země nevpustit!

 

Od 14.2.2024 je na ostrově Bali povinná turistická taxa ve výši 150 000 IDR/os. (cca 240 Kč/os.). Poplatek je nutné uhradit ještě před příletem na Bali. Je to možné provést na stránce https://lovebali.baliprov.go.id/ nebo přes aplikaci Love Bali. 

 

Před odletem na Bali je nutné vyplnit on-line celní prohlášení na straně https://ecd.beacukai.go.id.  Instrukce k vyplnění formuláře: r.pl/do-pobrania/dokumenty/wytyczne_sanitarne/instrukcja_wypelniania_deklaracji_celnej_na_Bali_22_12.pdf 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč