Mercure Sanur Obrázek0
Mercure Sanur Obrázek1
Mercure Sanur Obrázek2
Mercure Sanur Obrázek3
Mercure Sanur Obrázek4
Mercure Sanur Obrázek5

Mercure Sanur

Indonésie - Bali
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní hotel postavený v moderním stylu. Nachází se v exotickém přírodním prostředí, na okraji Sanuru, letoviska s mnoha obchody a restauracemi, přibližně 15 km od Kuty, která je proslulá svým nočním životem, obchody, bary a restauracemi. Hotel se nachází přibližně 15 km od letiště a také od vodního parku Water Boom.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné, klidné písečné pláži v blízkosti korálového útesu. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, restaurace s barem Pandawa nabízející regionální a mezinárodní speciality, Departure Lounge, Sahedewa Pool Bar a Breeze Bar s výhledem na pláž, 2 venkovní bazény (lehátka, slunečníky a osušky v ceně), obchod se suvenýry, půjčovna aut, směnárna.

Pro děti: miniklub, dětské hřiště, brouzdaliště.

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.
Catering

Snídaně. Možnost dokoupení dalších jídel nebo občerstvení na místě v restauraci nebo baru.

.
Sportovní a animační program

Tenisový kurt, kulečník, stolní tenis, šipky, aqua aerobic. Příplatky: Lázně, golfové hřiště cca 3 km od hotelu.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel postavený v typickém balijském stylu. Prostorné uspořádání a vysoký standard služeb dodávají hotelu exkluzivní charakter. Doporučujeme zejména párům a těm, kteří hledají klidnou dovolenou v malebném prostředí.

.
Umiestnenie

Exkluzívny hotel postavený v moderním stylu. Nachádza sa v exotickom prírodnom prostredí, na okraji letoviska Sanur s množstvom obchodov a reštaurácií, približne 15 km od mesta Kuta, známeho nočným životom, obchodmi, barmi a reštauráciami. Objekt sa nachádza približne 15 km od letiska, ako aj od vodného parku Water Boom.

Webová lokalita Športový a animačný program

Tenisový kurt, biliard, stolní tenis, šípky, vodní aerobik. Príplatky:

.
Stravovanie

Rozdelenie raňajok. Možnosť zakúpenia ďalších jedál alebo občerstvenia na mieste v reštaurácii alebo bare.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, restauraácia s barom Pandawa s ponukou regionálnych a medzinárodných špecialít, Departure Lounge, Sahedewa Pool Bar a Breeze Bar s výhľadom na pláž, 2 vonkajšie bazény (ležadlá, slnečníky, osušky v cene), obchod so suvenírmi, požičovňa áut, zmenáreň.

Před děti: miniklub, dětské ihrisko, dětské brodítko.

.
Podľa nášho názoru

Elegantní hotel postavený v typickém balijském stylu. Priestranné priestory a vysoký štandard služieb dodávajú hotelu exkluzívny charakter. Odporúčame najmä pre páry a tých, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku v malbnom prostredí.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

 

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).


 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. 

 

 

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. 

 

 

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova.

 

 

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. 

 

 

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

 

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! 

 

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

 

Víza - informace pro prodejce

Od 28. 4. 2022 mohou občané České republiky opět žádat o vízum po vstupu do země (tzv. Visa on Arrival - VOA) za účelem turistiky, vládní návštěvy, obchodního jednání, nákupu zboží nebo tranzitu. Poplatek je cca 35 USD/os. Pro získání víza je potřeba předložit cestovní pas, potvrzení o cestovním pojištění, potvrzení rezervace ubytování a zpáteční letenku. Letenku a potvrzení o rezervaci ubytování si prosím vyzvedněte na letišti ve Varšavě u stanoviště Rainbow.

 

O vízum po vstupu do země (VOA) si mohou občané České republiky od 1.12.2022 požádat také elektronicky (e-VOA) již před cestou na webové stránce https://molina.imigrasi.go.id, kde jsou k dispozici ucelené informace, včetně postupu podání žádosti a vstupních míst na území Indonésie.

 

Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data vstupu na území Indonésie a obsahovat alespoň dvě volné stránky.
Pokud je platnost pasu při vstupu do země kratší než 6 měsíců, jsou příslušné orgány oprávněny držitele do země nevpustit!

 

Od 14.2.2024 je na ostrově Bali povinná turistická taxa ve výši 150 000 IDR/os. (cca 240 Kč/os.). Poplatek je nutné uhradit ještě před příletem na Bali. Je to možné provést na stránce https://lovebali.baliprov.go.id/ nebo přes aplikaci Love Bali. 

 

Před odletem na Bali je nutné vyplnit on-line celní prohlášení na straně https://ecd.beacukai.go.id.  Instrukce k vyplnění formuláře: r.pl/do-pobrania/dokumenty/wytyczne_sanitarne/instrukcja_wypelniania_deklaracji_celnej_na_Bali_22_12.pdf 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč