Ubytování CWT Obrázek0
Ubytování CWT Obrázek1
Ubytování CWT Obrázek2
Ubytování CWT Obrázek3
Ubytování CWT Obrázek4
Ubytování CWT Obrázek5
Ubytování CWT Obrázek6
Ubytování CWT Obrázek7
Ubytování CWT Obrázek8
Ubytování CWT Obrázek9
Ubytování CWT Obrázek10
Ubytování CWT Obrázek11

Benátky, lanýže…

Chorvatsko
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Apartmány Omiš

Poloha
Apartmány
se nacházejí v různých částech města Omiš a jeho bezprostřední blízkosti, do nejbližšího obchodu je to cca 250 m, na nejbližší autobusovou zastávku cca 250 m. Centrum Starého Města Omiš vede (většinou) přímořským bulvárem. Kromě toho má město mnoho barů, restaurací, vinných sklípků a obchodů. Transfer z letiště Split do Omiše trvá cca 1,5 hodiny.

Pláž
Apartmány se nacházejí asi 250 m od oblázkové pláže. Omiš se může pochlubit velmi pěknou, širokou, písečnou pláží (v centru letoviska).

Pokoje
Komfortně zařízené apartmány pro 2 osoby, skládající se z: ložnice (sloužící také jako obývací pokoj), plně vybabený kuchyňský kout (lednice, sporák, nádobí, příbory atd.), koupelna (WC, vana nebo sprcha) a balkón. V ložnici je 1 manželská postel. V ceně ložní prádlo a ručníky (2 ks/týden/os). Klimatizace ( za poplatek, 3 EUR/den/studio). Čistící prostředky na vlastní náklady.

Strava
Bez stravy.

Místní kategorie
***

Náš názor
Apartmány Omiš určené pro zákazníky, kteří mají rádi nezávislost (s možností si sami vařit). Velmi doporučujeme Omiš a okolí, díky fantastické poloze v krásných horách a u moře. Je to jeden z nejkrásnějších regionů v Chorvatsku. Zákazníci rádi navštěvují Staré Město, navštěvují místní atrakce, absolvují procházky, plavby po Cetině, rafting, jízdu na kajaku nebo rybaření.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Vila Penava

Poloha
Hotal Vila Penava se nachází v Trogiru na ostrově Čiovo. Čiovo je malebný ostrov, který je spojen mostem s Trogirem (můžete se tam dostat vodním taxíkem asi 2 EUR / osoba nebo pěšky cca 10 minut). Ve vzdálenosti 300 m se nachází Okrug Gornji, tradiční dalmatská vesnice, kde najdete velké množství restaurací, kaváren, vinných sklípků a nejznámější pláž na Čiovu s bary, kavárnami a centrem vodních sportů. Transfer z letiště ve Splitu do hotelu trvá cca 30 minut. V okruhu 200 m od apartmánů se nachází autobusová zastávka. Poloha v blízkosti Trogiru je skvělou základnou pro poznávání Trogiru, Splitu, vodopádů Krka.

Pláž
Hotel Vila Penava se nachází přímo na pláži. Lehátka na pláži u hotelu (omezený počet) - zdarma, lehátka a slunečníky na ostatních plážích - za poplatek (cca 40 HRK/den/lehátko, 120 HRK/den/sada: lehátko + slunečník).

Vybavení
Recepce (aktivní pouze při ubytování hostů), parkoviště, malý venkovní bazén (se sladkou vodou) a sluneční terasa. Židle a matrace u bazénu (omezené množství) - zdarma.

Pokoje
Studio (11 ) - moderní, vkusně zařízené pokoje, které se skládají z ložnice a koupelny. Na terase v bezprostřední blízkosti pokojů je k dispozici plně vybavená letní kuchyň. Studiové pokoje mají manželskou postel.
Apartmán pro 2-3 osoby (14-18 ) - který se skládá z prostorného obývacího pokoje, který slouží také jako ložnice (studia pro 2 osoby - mají 1 velkou postel, studia pro 3 osoby - mají možnost přistýlky ve formě rozkládací postele), plně vybavený kuchyňský kout (lednička, 2 plotýnkový elektrický sporák, nádobí a příbory), koupelny (WC, vysoušeč vlasů) a balkón nebo terasa (zahradní nábytek) umístěný vedle bytu.
Apartmán 2 + 2 (23 ) - sestává z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládací pohovky pro 2 osoby, koupelny. Apartmán má balkón s přímým výhledem na moře.
Klimatizace ve všech pokojích (za poplatek cca 2 EUR/den). Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici (mění se jednou týdně). Čistící prostřezky vlastní. Je možné si pronajmout dětskou postýlku - zdarma.

Strava
Bez stravy. Široký výběr restaurací a barů, nejbližší cca 200 m od apartmánů.

Sport a zábava
V blízkosti cca 400 m na pláži: škola potápění, půjčovna vodních skútrů, lety padákem. Nejbližší diskotéka je asi 600 m od hotelu. Blízkost Starého Města v Trogiru nabízí možnost vychutnat si večerní atrakce.

Internet
Internetové Wi-Fi připojení na pokojích zdarma.

Místní kategorie
***

Náš názor
Vila Penava - dobrá úroveň a perfektní poloha apartmánů je skvělou volbou jak pro náročné klienty tak pro všechny, kteří mají rádi nezávislost.Toto místo poskytne dokonalou dovolenou u krásného moře a v blízkosti nádherného města s atmosférou Trogiru.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Villa Bijela Kucica

Poloha
Slatine je turistická osada, která se nachází jen pár kilometrů od jednoho z nejkrásnějších dalmatských měst - Trogiru, na okouzlujícím velmi zeleném ostrově Ćiovo. Ćiovo má most spojující ostrov s Trogirem, do kterého se lze dostat autobusem nebo taxíkem. Ostrov je známý díky bohaté vegetaci, borovým lesům, malebným zálivům a oblázkovým, komorním plážím. Villa Bijela Kucica se nachází 70 m od pláže s pozvolným sestupem do křišťálově čistého moře. Podél pláže se nachází kavárny a konoby s domácím olivovým olejem, vínem a mořskými plody. V létě z centra města Slatine jezdí několikrát denně vodní taxíky do Splitu a Trogiru. Transfer z letiště Split do Villy Bijela Kucica trvá cca 30 minut.

Pláž
Jemná oblázková pláž se nachází cca 100 m od Villy Bijela Kucica. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Pokoje
Komfortně zařízené pokoje typu Studio se skládají z obývacího pokoje, který je současně dvou až třílůžkovou ložnicí. Pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s přístupem do velké, plně vybavené kuchyně s jídelním koutem, koupelnou a balkónem. Individuálně nastavitelná klimatizace (za příplatek 5 EUR/den). Ručníky a čistící prostředky na vlastní náklady.

Strava
Stravování vlastní. Možnost příplatku za All inclusive Light (servírované v restauraci Marco Polo, 550 m od hotelu): snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Lehký oběd, který se skládá z polévky, salátu, druhého chodu dle výběru (min. jednoho jídla s masem) a dezertu. Během oběda a večeře se podávají neomezeně nápoje: džusy, voda, místní vína (červené a bílé) a pivo.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Náš názor
Villa Bijela Kucica nabízí komfortní pokoje s prostornou kuchyní, které se nachází v blízkosti pláže a restaurací. Tato nabídka je určena pro samostatné klienty. Doporučujeme zakoupit program All Inclusive Light. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Villa Sofija

Poloha
Slatine je turistickou osadou nacházející se pouze několik kilometrů od jednoho z nejkrásnějších měst v Dalmácii, Trogiru, na nádherném velmi zeleném ostrově Čiovo. Čiovo má most jenž spojuje ostrov s Trogirem. Lze k němu dojet např. autobusem nebo taxíkem. Ostrov je známý svou bohatou vegetací, borovými lesy, malebnými zátokami a komorními oblázkovými plážemi. Villa Sofija se nachází 50 m od pláže s pozvolným sestupem do křišťálově čistého tyrkysového moře. Podél pláže se nachází kavárny a vinné sklípky servírující vynikající místní produkty. V letním období jezdí z centra městečka Slatine do Splitu a Trogiru vodní taxíky. Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 30 minut. 

Pláž
Malebná pláž s jemným, světlým štěrkem se nachází 50 m od Villy Sofija. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek.

Vybavení
Hezky zařízené místo ke grilování a k odpočinku.

Pokoje
Moderní, vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje typu Studio. Skládají se z obývacího pokoje, který je zároveň ložnicí pro 2 osoby (bez kuchyňského koutu) nebo apartmány s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem pro 3-4 osoby. Jsou vybaveny kuchyňským koutem, koupelnou, balkonem, satelitním TV, klimatizací (individuálně nastavitelnou, za příplatek cca 5 EUR/den). K vybavení apartmánu patří ložní prádlo a ručníky. Čistící prostředky vlastní.  Důkladné uklízení pokoje a výměna ložního prádla probíhá 1x týdně.

Strava
Stravování vlastní. Možnost příplatku za All Inclusive Light (servírovaném v restauraci Marco Polo, vzdálené cca 550 m): snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Lehký oběd se skládá z polévky dne. V době večeře je neomezená konzumace nápojů: džusy, voda, místní vína (červené a bílé) a pivo. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*** 
 
Náš názor
Komorní, udržovaná Villa Sofija s ​​výbornou polohou, blízko pláže a v dosahu nejkrásnějších měst Chorvatska - Trogiru a Splitu. Ideální volba pro ty, kteří mají nižší rozpočet, a kteří si cení nezávislost a intenzivní prozkoumávání. Doporučujeme si připlatit za stravování All Inclusive. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Villa Bozo

Poloha
Slatine je rybářskou a turistickou osadou ležící na okouzlujícím zeleném ostrově Ćiovo. Je vzdálená několik kilometrů od města Trogir, naproti Splitu a poloostrova Marjan. Tato oblast je známá svou bohatou vegetací, malebnými zátokami a štěrkovitými a oblázkovými plážemi. Piniové lesy poskytují příjemný chlad v létě a jejich stín vytváří vhodné podmínky pro odpočinek a koupání rodin s malými dětmi a těmi, kteří si cení klid a ticho. Villa Bozo se nachází cca 80 m od pláže s pozvolným sestupem do křišťálově čistého moře. Podél pláže se nachází kavárny a konoby s domácím olivovým olejem, vínem a mořskými plody. V letním období z centra města Slatine jezdí několikrát denně vodní taxi do Splitu a Trogiru. Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 30 minut.

Pláž
Malebná pláž s jemnými, světlými oblázky se nachází cca 100 m od Villy Bozo. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Skvělé místo ke grilování a odpočinku v zahradě Villy Bozo.

Pokoje
Moderně a komfortně zařízené pokoje typu Studio se skládají z pokoje, který je současně ložnicí. Pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem (pro 2-3 osoby) nebo dvoupokojové apartmány, se samostatnou ložnicí a denní místností (pro 3 osoby), kuchyňským koutem, koupelnou a balkónem. Jsou vybaveny satelitním TV, Wi-Fi, klimatizací (individuálně nastavitelnou, za příplatek 3 EUR/den). Ve vybavení apartmánu povlečení a ručníky. Čistící prostředky na vlastní náklady.

Strava
Stravování vlastní. Možnost příplatku za All inclusive Light (servírované v restauraci Marco Polo, 550 m od hotelu): snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Lehký oběd, který se skládá z polévky, salátu, druhého chodu dle výběru (min. jednoho jídla s masem) a dezertu. Během oběda a večeře se podávají neomezené nápoje: džusy, voda, místní vína (červené a bílé) a pivo.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***
 

Náš názor
Dobře udržovaný objekt Villa Bozo s výbornou polohou nedaleko pláže a v dosahu nejkrásnějších měst Chorvatska - Trogiru a Splitu. Ideální nabídka pro méně náročné klienty, kteří si cení nezávislost a chtějí samostatně prozkoumávat okolí. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Villa Josip

Poloha
Slatine je rybářskou a turistickou osadou ležící na okouzlujícím zeleném ostrově Ćiovo. Je vzdálená několik kilometrů od města Trogir, naproti Splitu a poloostrova Marjan. Tato oblast je známá svou bohatou vegetací, malebnými zátokami a štěrkovitými a oblázkovými plážemi. Piniové lesy poskytují příjemný chlad v létě a jejich stín vytváří vhodné podmínky pro odpočinek a koupání rodin s malými dětmi a těmi, kteří si cení klid a ticho. Villa Josip se nachází cca 50 m od pláže s pozvolným sestupem do křišťálově čistého moře. Podél pláže se nachází kavárny a konoby s domácím olivovým olejem, vínem a mořskými plody. V letním období z centra města Slatine jezdí několikrát denně vodní taxi do Splitu a Trogiru. Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 30 minut.

Pláž
Malebná pláž s jemnými, světlými oblázky se nachází cca 50 m od Villy Josip. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Pokoje
Vkusně zařízené pokoje typu Studio se skládají z obývacího pokoje, který je současně dvou až třílůžkovou ložnicí, kuchyňského koutu, koupelny a balkonu, stejně jako tří až čtyřlůžkové apartmány, dvoupokojové s ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem. Individuálně nastavitelná klimatizace (za příplatek 3 EUR/den). Ručníky a čistící prostředky na vlastní náklady.

Strava
Stravování vlastní. Možnost příplatku za All inclusive Light (servírované v restauraci Marco Polo, 280 m od hotelu): snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Lehký oběd, který se skládá z polévky, salátu, druhého chodu dle výběru (min. jednoho jídla s masem) a dezertu. Během oběda a večeře se podávají neomezeně nápoje: džusy, voda, místní vína (červené a bílé) a pivo.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Náš názor
Villa Josip nabízí vkusně zařízené pokoje a nachází se v blízkosti pláže a restaurací. Doporučujeme příplatek za jídlo All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Hotel Kaštel

Poloha
Moderně vybavený Hotel Kaštel se nachází v samém centru destinace Kaštel, na klidném místě, mezi velkými městskými a turistickými centry - Split a Trogir. Cca 70 m od promenády, která vede malebnými trhy a malými uličkami k pozůstatkům středověkých hradů Kaštelu. Všechny pokoje mají krásný výhled na moře, panorama Splitu a okolní ostrovy nebo hory Kozjak. Transfer z letiště Split do hotelu trvá cca 15 minut, ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu se nachází autobusová zastávka.

Pláž
Hotel Kaštel se nachází cca 70 m od pláže. Lehátka na pláži - za poplatek (kolem 50 kuna/den).

Vybavení
Hotel Kaštel byl obnoven v roce 2018. Recepce 24 hodin, klimatizovaná restaurace s velkou terasou mezi zelení (k dispozici dětské vysoké židličky), bar, úschovna zavazadel, parkování zdarma. Hotel přijímá kreditní karty.

Pokoje
Hotel Kaštel má 29 pohodlných a moderních dvoulůžkových pokojů s koupelnou. Pro 3 osoby je možné ubytování v pokoji se 2 ložnicemi a koupelnou. Všechny pokoje mají: satelitní TV, klimatizaci (centrálně řízená, zdarma). Je možné si pronajmout dětskou postýlku pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
Snídaně (7:00-9:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Během večeře se podávají nealkoholické nápoje: džusy, cola, voda a alkoholické nápoje (místní pivo a víno).

Sport a zábava
V blízkosti Hotelu Kaštel se nachází mnoho turistických a cyklistických tras. Hotel je také ideálním výchozím bodem pro objevování nejatraktivnějších částí Dalmácie - Splitu, Trogiru a národního parku Krk.

Internet
V hotelu (a také v pokojích) Wi-Fi internet - zdarma.

Místní kategorie
***

Náš názor
Hotel Kaštel  po kompletní rekonstrukci zbrusu nové, moderně zařízené pokoje. Výborná poloha, v blízkosti 2 nejatraktivnějších města Dalmácie - Split a Trogir. HIT sezóny 2017!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Brzet

Poloha
Hotel Brzet se nachází cca 800 m od Starého Města Omiš. Ve vzdálenosti cca 50 m se nachází bary, restaurace, vinné sklípky, obchody, přímořská promenáda atd. Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 1,5 hodiny.

Pláž
Hotel Brzet je vzdálený cca 30 m od oblázkové pláže (přes zřídka frekventovanou ulici). V centru města se nachází také krásná, široká, písečná pláž. Možnost pronájmu lehátek na pláži - za poplatek (cca 5 EUR/den/lehátko).

Vybavení
Recepce 24 hodin, klimatizovaná hlavní restaurace s velkou terasou a s výhledem na moře (k dispozici vysoké židličky pro děti), parkoviště. Hotel Brzet přijímá kreditní karty.

Pokoje
Hotel Brzet má 88 pohodlných a pěkně zařízených dvoulůžkových pokojů (možnost 1 přistýlky v podobě lůžka nebo rozkládací sedačky) s balkónem (všechny s výhledem na moře) a koupelnou (vysoušeč vlasů). Pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitní TV, klimatizací (individuálně ovládaná, zdarma), ledničkou (zdarma). Možnost zapůjčení dětské postýlky - za poplatek cca 3 EUR/den.

Strava
Snídaně (7:30-9:30) formou bufetu a večeře (19:00-21:00) výběr ze 3 menu + salátový bufet. Možnost příplatku za All Inclusive light: navíc obědy - výběr ze 3 menu + salátový bufet, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje k jídlu zdarma.

Sport a zábava
Hotel Brzet nenabízí animace, nicméně díky své poloze je Omiš vynikající základnou pro výlety do Splitu, Trogiru a ostrova Brač. Ve volném čase se můžete projít podél řeky Cetiny, nebo se vydat na výlet k vodopádům Gubavica, milovníky raftingu jistě zaujme nádherný kaňon řeky Cetiny, který je začátkem raftingových výletů. V těsné blízkosti (cca 15 minut chůze) na pláži pronájem vodních zařízení.

Internet
Internetové Wi-Fi zdarma na recepci a na terase před restaurací.

Místní kategorie
***

Náš názor
Omiš je jedno z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst v Chorvatsku. Báječná krajina, která se skládá z tyrkysového moře, zajímavé horské sochy masivu Biokovo a meandrující řeky Cetiny mezi nimi. Architektonicky a kulturně zajímavé město Omiš je jednoduše zbožňováno turisty. Hotel Brzet vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Medena

Poloha
Velký hotel a rekreační komplex, který se nachází v rybářské vesnici Seget, cca 4 km od Trogiru. Hotel Medena se nachází uprostřed zeleně, u moře, přímo u přímořské promenády. Vzdálenost do nejbližšího obchodu cca 70 m, restaurace a vinný sklípek cca 50 m, diskotéka cca 50 m. Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 30 minut.

Pláž
Pláž se nachází cca 150 m od hotelu. Průchod přes lesík.

Vybavení
Recepce 24 hodin denně, velká vstupní hala, koktejlový bar, hlavní restaurace podávající balkánskou a mezinárodní kuchyni, pizzerie, obchod se suvenýry, kadeřnictví, půjčovna plavidel, jízdních kol a vodních skútrů.

Pokoje
Na přelomu let 2016 a 2017 prošel hotel Medena rekonstrukcí a získal nový, svěží vzhled. Součástí renovace byly také pokoje, které byly vymalovány a získaly nový nábytek a vybavení. Hotel má 650 funkčně zařízených pokojů s koupelnou (WC, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů) a balkónem. Každý pokoj je vybaven satelitní TV, telefonem, klimatizací, vysoušečem vlasů, ​​lednicí, trezorem. Standardní pokoje mají výhled na moře.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje a místní alkohol k dispozici v baru All Inclusive (12:00-22:00). Navíc v 17:00 jsou podávány sušenky nebo ovoce, káva a čaj.

Sport a zábava
Ideální místo pro aktivní odpočinek, vodní sporty: plachtění a potápění. V areálu se dále nachází tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, salón, sauna, víceúčelové hřiště. Pro nejmenší je hotelový mini klub.

Internet
V prostorách hotelu Internet Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
***

Náš názor
Největší výhodou hotelu Medena je jeho poloha u moře a blízkost nejzajímavějších míst, která stojí za to navštívit. Doporučujeme zejména: v blízký atmosférický Trogir, výlet do Splitu, Omiše, Dubrovníku, do národního parku Krk, na ostrov Hvar. Navíc hotel prošel kompletní přestavbou na přelomu let 2016 a 2017.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Hotel Hvar

Poloha
Hotel Hvar
se nachází 700 m od centra malebného městečka Jelsa, na ostrově Hvar. Samotný ostrov Hvar je spojen s vinicemi, poli levandule (sklizeň probíhá na přelomu června a července) a především se sluncem, které zde svítí v průměru přes 300 dní v roce. Jelsa se nachází v severní části ostrova, je obklopená horami, borovými lesy, vinicemi a olivovými háji. V centru města najdete mnoho obchodů, místních barů a vinných sklípků. Vzdálenost do nejbližšího obchodu je cca 150 m. Autobusová zastávka je vzdálena cca 900 m, přístav je vzdálen cca 1,5 km od hotelu. Transfer z letiště ve Splitu do hotelu trvá cca 4 hodiny (délka transferů se může měnit, protože závisí na trajektových spojích).

Pláž
Hotel Hvar se nachází 100 m od písečito - oblázkové pláže. Lehátka - za poplatek (cca 7 EUR).

Vybavení
Poslední velká rekonstrukce hotelu proběhla v roce 2006.
24 hodinová recepce s lobby, hotelová restaurace s terasou, aperitiv bar a bar u bazénu, venkovní bazén (s mořskou vodou) a terasa na slunění, vyhřívaný krytý bazén (uzavřený od 15.6. do 15.9.), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, trezor na recepci (za poplatek cca 1,5 EUR / den), bezplatné parkování pro hotelové hosty. Za poplatek je možné využít masáže a fitness centrum. Hotel přijímá kreditní karty.

Pokoje
Hotel Hvar má 205 funkčně zařízených pokojů vybavených koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), stropním ventilátorem, telefonem, satelitní TV, balkónem nebo terasou. Je zde možnost přistýlky ve formě jedné postele nebo dětské postýlky. Hotel nabízí:
Standardní pokoj s výhledem na moře cca 17 s 1 manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky.
Standardní pokoj s výhledem do parku cca 17 s 1 manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, odpolední svačina (16:00-17:00). Nealkoholické a místní alkoholické nápoje k jídlům v baru All Inclusive (10:00-23:00).

Sport a zábava
Hotel Hvar organizuje animace (od června do srpna) a tematické večery s živou hudbou. K vybavení hotelu patří tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, (zajímavosti za poplatek), půjčovna kol a vodních skútrů v okolí (za poplatek).

Internet
Internetový koutek v hotelu - za poplatek. Zdarma přístup k Wi-Fi bezdrátovému internetu.

Místní kategorie
***

Náš názor
Oblíbený Hotel Hvar nabízí skvělou atmosféru na dovolené, spoustu atrakcí v okolí a pohodlnou variantu All Inclusive. Velmi doporučujeme navštívit krásné historické město Hvar, nejstarší město v Chorvatsku - Stari Grad a výlet na nedaleký ostrov Brač.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Adria - Biograd na Moru

Poloha
Hotel Adria - Biograd na Moru se nachází v borovém lese, cca 800 m od centra Biogradu na Moru. Město leží v jedné z nejmalebnějších částí střední Dalmácie a patří k váženým střediskům v této oblasti. Čisté moře a mimořádná atmosféra Biogradu jsou velkým přínosem pro tuto část pobřeží. Tato oblast má nejkrásnější pláže a Staré Město láká mnoho turistů. Biograd je také skvělým výchozím bodem pro výlety, např. plavba do Kornati, procházka k vodopádům na Krku. Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 1,5 hodiny.

Pláž
Hotel Adria - Biograd na Moru se nachází jen 300 m od známé písečné pláže Saline.

Vybavení
Recepce 24 hodin s lobby, výtah, hlavní restaurace, kde se podávají regionální jídla z dalmatské a mezinárodní kuchyně, apertif bar, venkovní bazén s dětským bazénem a tobogánem, krytý bazén (uzavřený od 15.6. do 15.9.), bar u bazénu, à la carte restaurace, mini klub a hřiště, minigolf, bowling, ping pong, obchod se suvenýry.

Pokoje
Hotel Adria - Biograd na Moru má 200 útulných a funkčně zařízených dvoulůžkových pokojů s koupelnou (možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Všechny jsou vybaveny: centrálně řízenou klimatizací, satelitní TV, trezorem (za poplatek cca 3 EUR/den) a balkónem nebo terasou. Minibar je k dispozici za poplatek na vyžádání (cca 5 EUR/den). Dětská postýlka pro dítě (platí se cca 5 EUR/den).

Strava
All inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bohatého bufetu. Kromě toho, odpolední přestávka na kávu (káva, čaj, sušenky). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00.

Sport a zábava
Ve vzdálenosti 200 m od hotelu je možnost využít tenisové kurty (za poplatek). Součástí hotelu Adria - Biograd na Moru je wellness centrum, včetně solné jeskyně (využití SPA za poplatek). Součástí programu je také animační program pro děti i dospělé (v hlavní sezóně).

Internet
Wi-Fi je dostupné ve společných prostorách za poplatek.

Místní kategorie
***

Webové stránky
http://www.hoteladria.hr/

Náš názor
Vynikající poloha hotelu Adria - Biograd na Moru na klidném, zeleném místě, přesto v blízkosti velké písečné pláže a okouzlujícího Starého Města Biogradu. Skvělá nabídka pro rodiny s dětmi!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Labranda Senses Resort

Poloha
Zrekonstruovaný a kompletně obnovený Labranda Senses Resort na ostrově Hvar, asi 2 km od malebného městečka Vrboska, známého také jako "Malé Benátky". Obklopen horami, vinicemi a olivovými háji, Vrboska se nachází v severní části ostrova. Najdete zde typickou turistickou infrastrukturu. Hvar je primárně spojován se sluncem, které zde svítí více než 300 dní v roce. Město Hvar je vzdálené cca29 kilometrů. Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 4 hodiny (délka transferů se může měnit, protože závisí na trajektovém spojení)

Pláž
Labranda Senses Resort se nachází 50 metrů od písečito-oblázkové pláže.

Vybavení
24 hodinová recepce s lobby, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén se sladkou vodou a sluneční terasou, lehátka (plážové osušky), obchod se suvenýry, směnárna, prádelna (za poplatek), parkoviště pro hotelové hosty.

Pokoje
Labranda Senses Resort má 182 designových, vkusně zařízených pokojů. Každý z nich má koupelnu, klimatizaci, balkón nebo terasu, satelitní TV, trezor, minibar, stropní ventilátor. Všechny pokoje mají boční balkón s výhledem na moře, výhled do parku nebo výhled na moře. Hotel má také pokoje přizpůsobené zdravotně postiženým - na vyžádání. Dětská postýlka pro děti za poplatek.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (19:30-22:30). Občerstvení od 12:00 do 17:00, bar s nápoji otevřený v hodinách 12:00-24:00 (včetně místních alkoholických a nealkoholických nápojů), bar u bazénu s občerstvením a nápoji za poplatek, otevřený od 8:00 do 24:00.

Sport a zábava
Areál Labranda Senses Resortu nabízí za poplatek: tenisové kurty, volejbal, basketbal, fotbal, házená, boccia, možnost vodních sportů: kánoe, windsurfing, potápění, půjčovna kol (za poplatek). K dispozici je také stolní tenis, minigolf, venkovní bazén, dětské hřiště. Živá vystoupení jsou organizována několikrát týdně, včetně Chorvatského večera. Hotel má také wellness a fitness centrum, kde si můžete vychutnat masáže, vodní masáže nebo finskou saunu (za poplatek), mini posilovnu a fitnes.

Internet
Internetové Wi-Fi v celém objektu zdarma.

Místní kategorie
***

Náš názor
Labranda Senses Resort patří do řetězce Labranda. Jedná se o velmi moderní zařízení umístěné na rozlehlém zalesněném území, hned vedle pláže. Velké pokoje a prostorná designová lobby s ekologickým stylem a s použitím přírodních materiálů a krásného dřeva. Ostrov Hvar je jedním z nejkrásnějších míst na Balkáně. Právě zde můžete strávit svou vysněnou dovolenou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sagitta Holiday Village

Poloha
Hotel Sagitta Holiday Village se nachází cca 7 km od města Omiš, ve městě Lokva Rogoznica. Kromě bujného lesa a kaňonu řeky Cetiny, které jsou ideálními místy pro milovníky přírody, nabízí Omiš restaurace, kavárny a obchody, které jsou ideální k procházce po městě a relaxaci. Do Omiše jezdí městský autobus. Transfer z letiště trvá cca 1,5 hodiny.

Pláž
Podél celého komplexu se táhne oblázková pláž, jejíž okraje se nachází ve stínu sto let starých borovic. Sestup na pláž po schodech. Lehátka na pláži - za poplatek (cca 20 HRK/den).

Vybavení
Recepce, restaurace s terasou, bar, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu - v ceně, brouzdaliště, parkoviště.

Pokoje
Rekreační vesnice Sagitta se skládá z hlavní budovy a apartmánů umístěných cca 50-150 m od hotelu Sagitta Holiday Village. V hlavní budově se nachází standardní pokoje (možnost ubytování max. 3 dospělých osob, přistýlka v podobě rozkládací pohovky, koupelna se sprchou a vysoušečem vlasů, ​​balkon s bočním výhledem na moře, telefon, TV, klimatizace) a ekonomické pokoje (v přízemí, možnost ubytování max. 2 dospělých osob, pouze manželské postele, koupelna s vanou a vysoušečem vlasů, ​​boční výhled na moře, telefon, TV, klimatizace). Apartmány nabízí ubytování pro 4 dospělé osoby (cca 40 m²), skládají se z ložnice a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou nebo gaučem, kuchyňského koutu, 2 balkónů s bočním výhledem na moře. Dětská postýlka - za poplatek cca 35 HRK/den (nutná dřívější rezervace).

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:00-14:00), večeře (19:00-21:00). Zákusky v podobě občerstvení (16:30-17:30). Studené nápoje a místní alkoholické nápoje: pivo, víno, místní lihoviny (10:00-23:00). Teplé nápoje (překapávaná a instantní káva, čaj, mléko, kakao a čokoláda) servírované během odpoledního občerstvení. Nápoje z All Inclusive jsou k dispozici z bufetu. Ostatní 3 bary jsou vyloučeny z nabídky All Inclusive.

Sport a zábava
Multifunkční hřiště, animace, dětské hřiště, vystoupení živé hudby (2x týdně), vodní sporty na pláži (za příplatek).

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*** 

Náš názor
Sagitta Holiday Village to je velmi atraktivní nabídka pro celou rodinu, která nejen potřebuje odpočinek u moře, ale ráda využije atrakce nedalekého Omiše, prozkoumá, projede se na raftu po řece Cetině.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Amadria Park Andrija

Poloha
Hotel Amadria Park Andrija patří do komplexu Amadria, který se nachází v borovém lese, cca 6 km od centra Šibeniku (zastávka cca 600 m od hotelu). Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 1 hodinu, transfer z letiště v Dubrovníku trvá cca 6 hodin.

Pláž
Hotel Amadria Park Andrija se nachází na krásné, široké, písčitooblázkové pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR).

Vybavení
Hotel Amadria Park Andrija vytvořen a vybaven zejména pro rodiny s dětmi. Leitmotivem interiérového designu je svět pohádek. V tomto pohádkovém světě našli své místo speciální místa sloužící pouze malým zákazníkům, speciální recepce nebo restaurace pro děti.
Recepce 24 hodin (přátelský interiér a speciálně upravený pro nejmladší), hotelová restaurace se speciální částí pro děti (nízké barevné stoly, bezpečné nádobí, příbory), pizzerie, apertif bar, kavárna, plážový bar, mateřský koutek vybavený mikrovlnnou troubou, stelirizer a mixér, suvenýry a dětský obchod, směnárna. Venkovní bazén pro dospělé (lehátka u bazénu - zdarma) a brouzdaliště pro děti s mořskou vodou. V létě animace pro děti, mini klub "Solarko". Za poplatek lze v hotelu Ivan využít wellness centrum Solaris Wellness & SPA.

Pokoje
Každý pokoj má koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, trezor, satelitní TV, mini bar (za poplatek), telefon. Hotel nabízí různé typy pokojů:
Standardní pokoj s palandou - prostor 22 s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a palandou pro děti, s balkónem a výhledem do zahrady.
Standardní pokoj s přistýlkou - prostor 22 s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, balkónem a výhledem do zahrady.
Rodinný pokoj s palandou - prostor 23,5 s manželskou postelí nebo samostatným lůžkem a palandou pro děti, s balkónem a výhledem do zahrady.

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu, včetně jídel pro děti.

Sport a zábava
V areálu komplexu Solaris je pobřežní promenáda, turistický vláček vozící hosty po pláži, restaurace, bary, kavárny, pizza, zmrzlina a celá řada dalších restaurací a obchodů se suvenýry. Dále pak: aquapark, skluzavka do moře, pirátská loď s hudebním klubem na palubě, tělocvična (v hotelu Ivan), tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, bowling, půjčovna vodního vybavení na pláži, basketbal, volejbal a fotbal. Komplex má wellness centrum (venkovní bazén, fyzioterapie, gymnastika, aerobic, masáže, kosmetické procedury, vlastní jachtový přístav (většina z atrakcí v areálu je za poplatek).
V hotelovém komplexu je dalmatská vesnice s pekárnou, ekologickým pěstováním zeleniny, lihovar a vynikající restaurace v regionálním stylu. Vřele doporučujeme!

Internet
V lobby internet Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.amadriapark.com/hotel/amadria-park-hotel-andrija-ex-solaris-sibenik
 

Náš názor
Nejlepší nabídka pro rodiny s dětmi! Celý projekt hotelu Amadria Park Andrija je určen pro děti a jejich potřeby. Děti se zde nebudou nudit, protože kromě dětských atrakcí zde najdou i spoustu svých vrstevníků.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Amadria Park Ivan

Poloha
Luxusní designový hotel Amadria Park Ivan se nachází v borovém lese, cca 6 km od centra Šibeniku (zastávka cca 600 m od hotelu). Transfer z letiště ve Splitu trvá cca 1 hodinu.

Pláž
Hotel Amadria Park Ivan se nachází na krásné široké písčitooblázkové pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR). 

Vybavení
Hotel a pokoje byly v roce 2013 kompletně přestavěny.
Recepce 24 hod., restaurace, prostorná vstupní hala, aperitiv bar v lobby, plážový bar, konferenční místnosti, velká krásně uspořádaná terasa, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka u bazénu, směnárna. V létě živá hudba a tanec na terase hotelu. Lázeňské a wellness centrum má vnitřní bazény se slanou i sladkou vodou a četné vodní masáže. Hosté se mohou těšit na saunu, fitness centrum a turecké lázně, stejně jako na procedury jako jsou masáže, kosmetické procedury (využití lázní je za poplatek). Sezónní vodní park (za poplatek).

Pokoje
Hotel Amadria Park Ivan má luxusní a moderní dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny sociálním zařízením (sprchový kout, WC), fénem, klimatizací, trezorem, satelitní TV, minibarem (za poplatek) a telefonem.
Pokoje Superior (cca 21 m²) - s francouzskými balkóny a dvěma samostatnými lůžky 90x190 cm
Pokoje Deluxe (cca 23 m²) - s francouzskými balkóny a manželská postel 180x190 cm
Hotel Amadria Park Ivan nenabízí pokoje s možností přistýlky, pokoje jsou určeny pouze pro dospělé osoby.

Strava
Snídaně a večeře formou velmi bohatého amerického bufetu. Kromě mezinárodní kuchyně, hotel nabízí místní speciality nejlepší kvality. K snídaním formou bufetu se podává mimo jiné i šumivé víno.

Sport a zábava
Na prostranství komplexu Solaris se nachází přímořská promenáda, turistický vláček vozící hosty po pláži, restaurace, bary, kavárny, pizza, zmrzlina a mnoho dalších míst, a obchodů se suvenýry. Kromě toho: aquapark, skluzavka do moře, pirátská loď s hudebním klubem na palubě, tělocvična (v hotelu Ivan), tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, bowling, půjčovna vodního vybavení na pláži, basketbal, volejbal a fotbal. Komplex má wellness centrum (venkovní bazén, fyzioterapie, gymnastika, aerobic, masáže, kosmetické procedury), vlastní přístav (většina z atrakcí v areálu je za poplatek).
V hotelovém komplexu je dalmatská vesnice s pekárnou, ekologickým pěstováním zeleniny, lihovar a vynikající restaurace v regionálním stylu. Vřele doporučujeme!

Internet
V lobby internet Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
www.solarisresort.com

Náš názor
Hotel Amadria Park Ivan je jedním z nejlepších hotelů v Chorvatsku. Po generální rekonstrukci si rozhodně zaslouží *****. Vřele doporučujeme vzhledem k vysokému standardu ubytování a stravování, a také vynikajícímu komplexu Solaris.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Plaza Omiš

Poloha
Třípodlažní hotel Plaza Omiš se nachází v centru Omiše. Vedle hotelu je promenáda vedoucí podél pobřeží do Starigradu. Ve městě je mnoho barů, restaurací, stylových vinných sklepů, obchodů, kulturní centra atd. Hotel je obklopen spoustou zeleně, a má krásný výhled na horský masiv Biokovo. Transfer z letiště ve Splitu do Omiše trvá cca 1,5 hod.

Pláž
Hotel Plaza Omiš se nachází u krásné široké písečné pláže.

Vybavení
Recepce 24 - hod. s lobby, restaurace s terasou, aperitiv bar, výtah, wellness centrum, venkovní jacuzzi, fitness centrum, finská a turecká sauna, salon krásy (služby wellness za poplatek). Hotelové parkoviště (za poplatek). Hotel Plaza Omiš přijímá kreditní karty.

Pokoje
Hotel Plaza Omiš má vkusně a pohodlně zařízené nekuřácké pokoje s vlastní koupelnou (WC, vana nebo sprcha), satelitní TV, minibarem (za poplatek) a balkónem. Klimatizace (zdarma, individuálně ovládaná), trezor (zdarma). Je zde možnost přistýlky ve formě jedné postele nebo rozkládací pohovky. Hotel nabízí:
Standardní pokoj - plocha cca 20-24 , s manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, s výhledem na město.
Standardní pokoj s výhledem na moře cca 20-24 , s manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, s výhledem na moře.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu (bohatý výběr dalmatských a mezinárodních pokrmů).

Internet
V hotelu internet - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
www.hotelplaza.hr

Náš názor
Hotel Plaza Omiš doporučujeme pro nejnáročnější klienty. Perfektní umístění hotelu v samém srdci města a přímo na pláži. Město Omiš je jedním z nejkrásnějších míst na chorvatském pobřeží, umístěno v malebných horách a blízko moře. Doporučujeme navštívit staré město, vychutnat si místní atrakce, procházky, bohatý kulturní život (např. koncerty), plavby na řece Cetina, rafting, kanoistiku a nebo rybaření.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do Chorvatska, letištní taxy, ubytování (7 nocí), všechny přejezdy klimatizovaným autokarem/autobusem, stravování: snídaně a večeře, služby průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, systém Tour Guide, další jídla, pobytovou taxu cca 1 EUR/den/os. (týká se poznávací a pobytové části pro klienty pokračující v pobytu v Chorvatsku) a jiné osobní výdaje. Orientační náklady na účast v celém programu (včetně systému Tour Guide, bez pobytové taxy) - 140 EUR/os. (povinný poplatek placený průvodci na místě). 

Název zájezdu v polském jazyce: Wenecja, trufle...
Kód zájezdu: CWT

Program

Chorvatské poklady - Plitvická jezera, Zadar, Šibenik, Pula, Rovinj, Poreč • nejmenší město světa - Hum • údolí lanýžů - Motovun • romantické a vždy módní Benátky • slovinská Postojná • pro zájemce pobyt na chorvatském pobřeží

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Odlet do Chorvatska charterovým letadlem. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu setkání s průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, večeře a přenocování.

Den 2
Po snídani přejezd na sever Chorvatska, ve směru Plitvic. Návštěva Národního parku Plitvická jezera. Na ploše porostlé buky, jedlemi, smrky a javory (o délce více než 8 km) se nachází 16 tyrkysových jezer. Jsou terasovitě rozložena a vzájemně propojena 72 vodopády. Oblast parku patří do světového přírodního dědictví a je pod ochranou UNESCO. Okolí Národního parku je známé výrobou vynikajících sýrů a medů, které lze zakoupit během tohoto výletu. Přejezd do hotelu ve Slovinsku, volný čas na odpočinek, večeře a přenocování.

Den 3
Snídaně, přejezd do Itálie (dálnicí cca 3 hod.). V dopoledních hodinách příjezd do Benátek na parkoviště Tronchetto. Následně plavba turistickou lodí na náměstí svatého Marka. Procházka čtvrtí San Marco, která seskupuje nejvýznamnější památky města: náměstí svatého Marka s krásnou bazilikou, Dóžecí palác a zvonici Kampanila - nejvyšší budovu města. Poté přejdeme k nejdůležitějším benátským mostům: Most vzdechů (Ponte dei Sospiri) a Ponte di Rialto. Po procházce volný čas. Odpoledne plavba gondolami po kanále Grande (za poplatek cca 15 EUR/os.). Večer návrat do Slovinska, ubytování, večeře a přenocování.

Den 4
Po snídani přejezd do města Postojna, návštěva jeskyně Postojna Jama. Jeskyně byla vyhloubena ve skalách řekou Pivka před 2 miliony let. Je jednou z největších a nejznámějších jeskyní na světě, kterou vede cca 24 km sálů a chodeb. Turistická trasa zahrnuje 5 km, z toho 3,5 km je přejezd elektrickým vlakem. Uvidíme komplex jeskyní, skal a podzemních chodeb, několikametrové skalní útvary, třpytící se různými barvami, stalaktity, stalagmity a skalní opony. V jeskyni je konstantní teplota 10 °C, a její zvláštností je výskyt Macaráta jeskynního, žijícího pouze ve vodách Dinárského krasu. Pouhých 10 km od jeskyně Postrojna se nachází jeden z nejmalebnějších divů lidské historie: Predjamský hrad, který je zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako největší jeskynní hrad na světě. Byl postaven před více než 700 lety na 123 m vysoké skále. Mohutný obranný úkryt prostého rytířského rebela, barona lupičů, hrdiny mnoha romantických legend - Erasmuse z Predjamy. Přejezd na poloostrov Istrie v Chorvatsku do města Hum. Hum je nejmenším městem světa, což bylo zaznamenáno v Guinessově knize rekordů, má cca 25 obyvatel. Město je obklopeno středověkou obrannou zdí a uvnitř je působivá brána se zvonicí. Uvidíme mimo jiné: románský kostel sv. Jeronýma ze 12. století s freskami z tohoto období a četné nápisy v hlaholici, první slovanské abecedě. Zajímavostí městečka Hum je každoroční volba starosty. Při takovém počtu obyvatel se může stát starostou každý. Přejezd do hotelu, večeře a přenocování.
 
Den 5
Po snídani přejezd do Poreče. Prohlídka: baziliky sv. Eufrazia, jedné z nejkrásnějších raně byzantských staveb v Evropě, zapsané na seznamu UNESCO. Navíc barokní kostel sv. Marie, gotické domy na ulici Decumanum. Přejezd do Rovinje, během cesty zastávka u Limského kanálu. Nachází se na západním pobřeží Istrie. Limský kanál je úzký, do pevniny hluboce zařízlý, 9 km dlouhý, smaragdově - zelený záliv. Jedná se o neobvyklý přírodní jev, jehož atraktivitě přidává řada endemických rostlin a živočichů, kteří zde žijí. Nyní je to místo chovu mušlí a ústřic, které stojí za to ochutnat v jedné z istrijských restaurací. Prohlídka okouzlující Rovinje - oblíbeného města umělců, nazývaného chorvatským Saint Tropez (včetně katedrály sv. Eufemie, radnice, věže s hodinami). Přejezd do hotelu, večeře a přenocování.

Den 6
Po snídani prohlídka města Pula. Uvidíme mimo jiné: amfiteátr z římské doby, který je jednou z nejlépe zachovaných staveb tohoto druhu na světě. Uvidíme také starožitný Sergiův triumfální oblouk, Augustův chrám, Herkulovu bránu a fórum s budovou radnice ze 13. století. Přejezd ve směru centrální Istrie, do slavného povodí lanýžů - Motovun. Město Motovun je symbolem Istrie, nachází se na kopci, je obklopené hradbami, s nádherným výhledem na nedaleké vinice a lesy. Uvidíme mimo jiné: kostel sv. Stefana s historickým oltářem, věž, která slouží jako zvonice, hradby a mnoho stylových kamenných ulic. Dubové lesy regionu jsou pařeništěm podzemní houby, lanýžů, které jsou sklizeny pomocí speciálně vycvičených psů. Černé lanýže rostou v létě, istrijské bílé lanýže rostou pozdě na podzim a v zimě. Prakticky je nemožné opustit tuto oblast bez ochutnání lanýžů, které jsou skoro na každém kroku, v každém místním obchodě, nebo si lze koupit lanýžový olej, sýr s lanýži nebo místní pastu. Přejezd do hotelu, večeře a přenocování.

Den 7
Po snídani přejezd na výlet do Zadaru a Šibeniku. Prohlídka Zadaru - nejdůležitějšího města regionu. Uvidíme: antické Fórum, rotundu sv. Donata, nejcennější sakrální památku Zadaru - románskou katedrálu sv. Anastázie. Procházka pobřežím, kterým se procházel mimo jiné slavný Alfred Hitchcock. Zaposloucháme se do unikátního zvuku mořských varhan, jedné z největších atrakcí města. Následně přejezd do Šibeniku, dalšího krásného města zapsaného na seznamu UNESCO. Šibenik je nejmladším pobřežním městem. Na rozdíl od jiných dalmatských měst postavených Řeky a Římany, byl založen v 9. století chorvatskými králi. Navštívíme pozoruhodnou katedrálu sv. Jakuba - mistrovské dílo goticko-renesanční architektury, která se nachází na náměstí s renesanční radnicí. Staré město Šibenik s úzkými kamennými uličkami a malebnými schůdky je místem plným šarmu a fascinující atmosféry. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 8
Snídaně, vystěhování z hotelu, transfer:
- pro klienty pokračující v pobytu - přejezd do vybraného hotelu, pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště, odlet charterovým letadlem.
(Realizace programu zahrnuje přejezd cca 1800 km)

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po městech a muzejních objektech.
- Dámy jsou žádány, aby si vzaly šátek na hlavu - ke vstupu do kostela/mešity.
- Realizaci tohoto zájezdu lze provést na základě občanského průkazu nebo cestovního pasu (dokumenty by měly být platné minimálně 3 měsíce od data návratu)!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Informace o hotelech

**/*** hotely - minimálně 3 noci u moře.

Pokoje: funkčně vybavené dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky), všechny s koupelnami a ve většině hotelů s TV.

Vybavení: všechny hotely mají k dispozici recepci, bar, restauraci, některé z nich mají bazén

Strava: snídaně a večeře.

Místní kategorie: **/***

Upozornění! Možnost prodloužení zájezdu o týdenní pobyt v Chorvatsku. Popisy hotelů se nachází v další části katalogu. Více nabídek je k dispozici v rezervačním systému.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč