Coliseum Beach Resort Obrázek0
Coliseum Beach Resort Obrázek1
Coliseum Beach Resort Obrázek2
Coliseum Beach Resort Obrázek3
Coliseum Beach Resort Obrázek4
Coliseum Beach Resort Obrázek5
Coliseum Beach Resort Obrázek6
Coliseum Beach Resort Obrázek7
Coliseum Beach Resort Obrázek8
Coliseum Beach Resort Obrázek9
Coliseum Beach Resort Obrázek10
Coliseum Beach Resort Obrázek11
Coliseum Beach Resort Obrázek12
Coliseum Beach Resort Obrázek13
Coliseum Beach Resort Obrázek14
Coliseum Beach Resort Obrázek15
Coliseum Beach Resort Obrázek16

Coliseum Beach Resort

Brazílie
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Fitnes

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Coliseum Beach Resort se nachází v Beberibe, na známé pláži Praia das Fontes. Barevný písek a útesy v různých odstínech vytvářejí neobvyklé místo k odpočinku. Letiště Fortaleza je vzdáleno cca 85 km.

Pláž
Hotel Coliseum Beach Resort  se nachází na dlouhé písesčité pláži Praia das Fontes, která je známá svými barevnými skalními útvary. Nejznámější z nich je jaskyně Matky D`Água, pár minut chůze od hotelu. Nedaleko je také pláž Morro Branco se slavnými labyrinty tvořenými oranžovými útesy.

Vybavení
24 hodinová recepce, restaurace s výhledem na moře, venkovní bazén 70m x 20m a 1,2m hluboký, dětský bazén (vnitřní), parkoviště, prádelna (za poplatek). Pro rodiče malých dětí je k dispozici místnost se sporákem, mikrovlnnou troubou a přístupem k vodě pro přípravu jídla pro dítě.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení ke kávě (16:00 - 18:00). Nealkoholické nápoje (voda, nápoje, nealkoholické koktejly) a místní alkohol (pivo, vybrané koktejly, caipirinha, caipirosca, místní whisky). Občerstvení je k dispozici ve snack baru mezi 11:00 a 19:00. Dovážený alkohol je k dispozici za příplatek.

Sport a zábava
K dispozici dětské hřiště, herna (stolní tenis, kulečník, šachy), malou tělocvičnu, sauna, multifunkční hřiště, dětský klub, mini farma (otevřeno 6 dní v týdnu).

Internet
V lobby je dostupné Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
coliseumhotel.com.br

Náš názor
Vynikající, rozsáhlý resort s fantastickou polohou přímo na pláži a poblíž Morro Branco. Všudypřítomné houpací sítě doplňují vaši bezstarostnou dovolenou. Užijte si pohodlnou dovolenou v houpací síti.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w Fortalezie

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč