Laguna Blu Hotel Obrázek0
Laguna Blu Hotel Obrázek1
Laguna Blu Hotel Obrázek2
Laguna Blu Hotel Obrázek3
Laguna Blu Hotel Obrázek4
Laguna Blu Hotel Obrázek5
Laguna Blu Hotel Obrázek6
Laguna Blu Hotel Obrázek7
Laguna Blu Hotel Obrázek8
Laguna Blu Hotel Obrázek9
Laguna Blu Hotel Obrázek10
Laguna Blu Hotel Obrázek11
Laguna Blu Hotel Obrázek12

Laguna Blu Hotel

Brazílie
Pobytový
S výhledem na moře
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Laguna Blu Hotel se nachází v Aquirazu, cca 30 km od Fortaleza. Město je známé pro Beach Park, největší vodní park v Brazílii, cca 10 km daleko. Transfer z letiště trvá cca 1 hodinu.

Pláž
Laguna Blu Hotel se nachází 500 m od dlouhé písečné pláže Prainha, která leží u ústí řeky Catu (přes ulici). Na pláž jezdí bezplatný hotelový autobus. Pláž nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty, např. surfování. Prainha má bohatou turistickou infrastrukturu - hotely, taverny, letní domy, restaurace a bary.

Vybavení
24h recepce, restaurace, venkovní bazén se samostatnou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, bar, úschovna zavazadel.

Strava
Snídaně formou bufetu. Možnost příplatku do All Inclusive Light.
All Inclusive Light: Snídaně (7:00–10:00), obědy (12:30–14:30) a večeře (19:00–21:30) formou bufetu. Káva a občerstvení 16:30 - 17:30. Nápoje podávané s jídlem (voda, slazené nápoje, místní pivo, 2 sklenky vína na osobu). Každý zákazník obdrží během dne také poukaz na 4 nápoje, na výběr: voda, nápoje, džusy, místní pivo, víno, whisky, vodka, rum, brandy, gin, cachaca, caipirinha, caiproska.

Sport a zábava
Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
Wi-Fi internet k dispozici v celém hotelu.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Náš názor
Stojí za povšimnutí, že Laguna Blu Hotel nabízí stravovací služby v několika verzích (můžete si zakoupit all inclusive balíček). Nabídka se vyplatí ze dvou důvodů: blízkost Aquaparku Guinness a velmi atraktivní cena. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w Fortalezie

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč