Ubytování BAM Obrázek0
Ubytování BAM Obrázek1
Ubytování BAM Obrázek2
Ubytování BAM Obrázek3
Ubytování BAM Obrázek4
Ubytování BAM Obrázek5
Ubytování BAM Obrázek6

Brazilské despacito

Brazílie - Rio de Janeiro
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Hotely:
- v Rio de Janeiru hotel (8 nebo 9 nocí) - nachází se cca 100 - 400 m od Copacabany nebo Ipanemy (v karnevalovém období možnost ubytování v hotelu 100 - 300 m od pláže Flamengo)
- v Foz do Iguaçu hotel (2 noci)

Pokoje: dvoulůžkové pokoje s koupelnou, s možností 1 přistýlky.

Ubytování zahrnuje: 
Pro odlety z Polska ve čtvrtek - 10 nocí (první noc ze čtvrtka na pátek). 
Pro odlety z Polska v neděli - 11 nocí (odlet z Polska v neděli, přílet do Ria v pondělí v časných ranních hodinách. První noc z neděle na pondělí).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet pravidelnou linkou do/z Rio de Janeira (s přestupem na jednom z evropských letišť), vnitřní přelety, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, program (viz níže), ubytování v hotelech (9 nocí), stravování dle programu: snídaně, služby průvodce v Brazílii, balíček pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupenky do navštívených zařízení, fakultativní výlety pro zájemce (v popisu), další jídla a nápoje, spropitné a další osobní výdaje. Náklady na účast v programu (platba na místě) cca 215 USD/osoba (včetně vstupenek, spropitného pro místní průvodce a řidiče).

Program

Nádherné město boha • Socha Krista na kopci Corcovado • Cukrová homole - panorama Ria • Santa Teresa - čtvrť umělců • výjezd v džípech • botanická zahrada - džungle uprostřed velkoměsta • vodopády Iguaçu - největší vodopády světa • Sambodrom • nádherné pláže Ria - Copacabana, Ipanema

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Rio de Janeira (s přestupem na jednom z evropských letišť). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.  

Den 2
Příjezd do Rio de Janeira, pasová kontrola a poté transfer do hotelu. Informační setkání s průvodcem, a následně čas na odpočinek a opalování na jedné z nádherných pláží Rio de Janeira - doporučujeme obzvláště 4,5kilometrovou Copacabanu nebo elegantní Ipanemu. Na obou plážích to žije: najdeme zde luxusní hotely, různorodé restaurace, kasina a také obyčejné prodejce nabízející jednoduchá jídla a suvenýry. Brazilci prostě milují Rio, rádi tráví čas na pláži, tancují přímo na ulici, pozorují cvičení capoeiry. Rio de Janeiro je jedním z nejoblíbenějších turistických měst na světě, které ročně přitahuje tisíce turistů. Nachází se u Atlantického oceánu a u Guanabarského zálivu. Rio de Janeiro je chráněno jedním z nejznámějších symbolů Brazílie - sochou Krista Spasitele shlížejícího na město z vrcholu hory Corcovado. Není zábavnější místo na Zemi, než jakým se stane Sambodrom v tomto žhavém období. Krásné kostýmy, fascinující barvy, hlasitá hudba a mnoho dalších zajímavostí tvoří nádherný průvod v rytmu samby. Školy samby, díky nimž je Rio známé, se připraví na tuto nezapomenutelnou a jedinečnou podívanou celý rok. Samba - brazilský národní tanec, dříve zakázaný a v dnešní době oslňující, díky kterému pohybují boky všichni účastníci karnevalu. Karneval v Rio de Janeiro je skvělou příležitostí jak poznat kulturu Brazilců a jejich radostný a roztančený temperament. Přenocování.

Den 3
Po snídani prohlídka Rio de Janeira - města zvaného Brazilci jako Cidade Maravilhosa - úžasné město, které je rušné po celý den. Lanovkou se dopravíme na vrchol hory Corcovado (v překladu „hrbáč“, 710 m n. m.), kde stojí slavná 38metrová socha Krista Spasitele. V roce 2007 byla tato socha prohlášena za jeden ze sedmi nových divů světa. Také projdeme slavný "chrám" fotbalu - stadion Maracanã, který je považován za největší objekt svého druhu na světě. V zemi, kde je fotbal téměř náboženstvím, ho mnozí nazývají Chrám bohů. Pak půjdeme do Sambodromu - to je místo, kde každý rok průvody barevných tanečníků samby prezentují své dovednosti během nejznámějšího karnevalu na světě (během koncertů a karnevalu Sambodrom je zavřený, lze ho vidět pouze z autobusových oken). Následně přejezd k „červené pláži“ - Praia Vermelha, odkud se lanovkou přepravíme na vrchol Pão de Açúcar (v překladu: Cukrová homole, 396 m n. m.). Návrat do hotelu. (Trasa cca 50 km)
Večer doporučujeme navštívit jeden z klubů s živou hudbou ve čtvrti Lapa, abyste pochopili slavnou frázi: „São Paulo pracuje, Rio se baví“.

Den 4
Po snídani pojedeme v džípech do Santa Teresa - čtvrti umělců, kde se čas zastavil. Každého určitě zaujmou panoramatické výhledy na město a záliv Guanabara. Doporučujeme vám, abyste se prošli po klimatické čtvrti Santa Teresa, kterou protíná tramvaj z 19. století zvaná Bondinho. Obdivovat zde můžeme i úžasné schodiště Selaron vyrobené výhradně z dlaždic z celého světa. Poté se přesuneme do botanické zahrady (Jardim Botanico), která byla založena v roce 1808 jménem krále Jana VI., na místě bývalé továrny na střelný prach. Slavný z aleje osázené 134 královskými palmami. Na ploše 140 hektarů se nachází cca 6 000 rostlinných druhů ze subtropických a tropických zón, z nichž nejpůsobivější je 900 druhů palem. Od roku 1992 je tato zahrada biosférickou rezervací UNESCO. Budeme také moci vidět největší amazonský strom sumauma a pau-brasil, podle kterého se jmenuje Brazílie. Během výletu přejíždíme na džípech. Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 50 km)

Den 5
Snídaně. Den volna na slunění. Pro ty, kteří chtějí odpoledne navštívit město Samba, se budeme moci sami přesvědčit o přípravě na karneval jedné školy samby (60 USD / osoba). (účast na výpravě v závislosti na fázi přípravy školy samba, by měl pilot potvrdit na místě, pokud se uskuteční v daný den). Přes noc.

Den 6
Snídaně. Den volna na slunění. Pro ty, kteří se chtějí zúčastnit výletu na Tropické ostrovy. Plán výletní škuner, koupání v zátokách a opalování na ostrově ráje (75 USD/os.). Přes noc.

Den 7
Snídaně. Let do Foz de Iguacu (může být s přestupem) a návštěva brazilské strany světoznámých vodopádů Iguaçu, což znamená "velká voda" v indickém jazyce Guaraní. Procházka po stezce, během které budeme obdivovat nádherné kaskády vody, tekoucí z různých výšek, ale hlavním cílem naší cesty bude setkání s největším vodopádem Iguaçu s názvem Garganta del Diablo - Čertův chrlič, který je přes 70 m vysoký. Řev masy vody padající z čedičové police a všudypřítomná mlha je nezapomenutelným zážitkem. Nakonec nás výtah odveze na horní úroveň vodopádů a opět zde bude možnost pořídit další výjimečné fotografie. Transfer do hotelu, ubytování a ubytování. (Trasa je asi 30 km).

Den 8
Po snídani, prohlídka národního parku Iguazu na argentinské straně. Objevíme tajemství tropického deštného pralesa s určenými trasami a ve frontě a uvidíme krásné výhledy na vodopády; půjdeme kolem 2 km mostu až k vyhlídkové plošině, ze které budeme opět okouzleni krásou vodopádu Garganta del Diablo. Pro ty, kteří jsou ochotni, jako možnost, vodní safari (jízda off-road auto přes deštný prales, obdivovat svět volně žijících živočichů, a pak výlet pod vodopády s čluny podobné pontony, doba trvání: 1,5 hodiny, příplatek cca 100 USD / osoba) \ t , Pak přejdeme "brazilský most" na brazilské straně. Let do Rio de Janeira. Přes noc. (Trasa je cca 50 km).

Dny 9-10
Snídaně. Dny odpočinku. Pro ty, kteří jsou ochotni (cca 50 USD/osoba): výlet do čtvrti Miami Rio de Janeiro. Uvidíme dlouhou krásnou pláž Barra de Tijuca a pak se vydáme na plavbu po laguně Tijuca, kde je 10 ostrůvků. Budeme se starat o kapybaru, kajmany a volavky. Zastavíme se také na jednom z ostrůvků, kde se nacházejí restaurace a pousados. Back. Odpoledne zdarma pro opalování. Přes noc. Ve večerních hodinách, pro ochotnou Samba Show, v pravé části brazilských tanců v nejlepším. Cítíme skutečnou atmosféru Brazílie v rytmech lambada, samba a bossa nova. (cca 100 USD/os.).

Den 11
Po snídani se podívejte z hotelu. Volný čas na nákupy. Pak transfer na letiště a zpáteční let pravidelným letem do Polska (přesný čas vyzvednutí poskytne pilot Rainbow).

Den 12
Příjezd na letiště Varšava Chopin.

Poznámky k programu
- Pořadí realizace programových bodů může být změněno nebo obráceno.
- Prosím, vezměte si neklouzavou obuv, repelenty a lehkou pláštěnku na procházku po Iguaçu.
- Karneval v roce 2019 trvá od 21. února do 26. února . Nabízíme vstupenky na karnevalovou přehlídku a vstupenky na přehlídku vítězů - nejlepší školy, které vyberou rozhodčí, opět projdou Sambodrome na konci karnevalu. V ceně je zahrnutý hotelový transfer - Sambodrom - hotelová a pilotní péče.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hodnocení klientů

  

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie.  Upozornění! Informace o cestovním pasu (číslo pasu, datum vydání a datum ukončení platnosti) musí být vyplněny na rezervaci do maximálně 14 pracovních dnů před datem odletu. Pokud se prodej uskuteční později, prosíme o neprodlené doplnění těchto údajů. 

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč