Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Primorsko Del Sol Obrázek0
Primorsko Del Sol Obrázek1
Primorsko Del Sol Obrázek2
Primorsko Del Sol Obrázek3
Primorsko Del Sol Obrázek4
Primorsko Del Sol Obrázek5
Primorsko Del Sol Obrázek6
Primorsko Del Sol Obrázek7
Primorsko Del Sol Obrázek8
Primorsko Del Sol Obrázek9
Primorsko Del Sol Obrázek10
Primorsko Del Sol Obrázek11
Primorsko Del Sol Obrázek12
Primorsko Del Sol Obrázek13
Primorsko Del Sol Obrázek14
Primorsko Del Sol Obrázek15
Primorsko Del Sol Obrázek16
Primorsko Del Sol Obrázek17
Primorsko Del Sol Obrázek18
Primorsko Del Sol Obrázek19
Primorsko Del Sol Obrázek20
Primorsko Del Sol Obrázek21
Primorsko Del Sol Obrázek22
Primorsko Del Sol Obrázek23
Primorsko Del Sol Obrázek24
Primorsko Del Sol Obrázek25
Primorsko Del Sol Obrázek26
Primorsko Del Sol Obrázek27
Primorsko Del Sol Obrázek28
Primorsko Del Sol Obrázek29
Primorsko Del Sol Obrázek30
Primorsko Del Sol Obrázek31

Primorsko Del Sol

Bulharsko
Pobytový
Mezinárodní animace
V/blízko centra
Wi-Fi
Fitness
Wellness
Rodinný
Bestseller

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel byl znovu otevřen v roce 2017 po rekonstrukci a změně majitelů a vedení. Nachází se v severní části Primorska, asi 800 m od samotného centra a asi 500 m od autobusového nádraží. Primorsko je bývalá rybářská vesnice, která se v posledních letech dynamicky rozvíjí. Kromě malebných pláží a teplého moře nabízí i mnoho dalších atrakcí - pro milovníky památek jsou zde pozoruhodné historické budovy a pro milovníky aktivního odpočinku je zde aquapark (cca 400 m od hotelu, vstupenka cca 30 BGN/osoba, děti do 90 cm zdarma) a široká nabídka vodních sportů. Primorsko je také plné barů, taveren a diskoték. Vzdálenost na letiště v Burgasu je cca 60 km, na letiště ve Varně cca 170 km.

.
Pláž

Hotel se nachází přibližně 150 m od dlouhé písečné pláže s pozvolným sestupem do moře - odděluje ho místní komunikace a přibližně 60metrový pás zarostlých dun. Na oddělené hotelové části pláže jsou k dispozici slunečníky a lehátka za poplatek (omezený počet).

K dispozici pro hosty

Hotel svým hostům nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, 4 výtahy, prostornou vstupní halu a úschovnu zavazadel. Hlavní restaurace formou bufetu s nabídkou regionální a mezinárodní kuchyně, 3 bary, diskotéka, sluneční terasa, venkovní bazén s odděleným dětským bazénem, částečně krytý bazén (s nekrytou částí) s lehátky a slunečníky u bazénu, obchod, směnárna, parkoviště. Za poplatek: plážové osušky, prádelna, půjčovna aut a kol.

Internet

V lobby je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-21:00) podávané v hlavní restauraci formou pestrého bufetu. Během dne (10:00-12:00 a 15:00-17:00) studené a teplé občerstvení podávané v určených barech a zmrzlina (10:00-18:00) k dispozici v baru u bazénu. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (a dovážené alkoholické nápoje od 10.07. do 20.08.) podávané v baru u bazénu od 10:00 do 23:00. Za příplatek: cukrárna nabízející sladké pečivo, kávu, čaje a alkoholické a nealkoholické nápoje (otevřeno 08:00-11:00; 17:00-21:00).

.
Sportovní a animační program

6x týdně animační program a večerní show, diskotéka, posilovna, míčový a plážový volejbal. Jednou týdně turnaj v plážovém volejbalu s cenami. Pro nejmenší děti je k dispozici brouzdaliště, miniklub (4-12 let), minidiskotéka. Za poplatek: stolní tenis, kulečník, lázně, masáže, sauna, vířivka, turecké lázně, sportovní centrum s tenisovými kurty; vodní sporty nabízené externími společnostmi na pláži. Pro děti aktivity ve FIGLO CLUBU od poloviny června do poloviny září - animace, hry a aktivity s polskými animátory !

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Díky příjemnému designu, blízkosti krásné písečné pláže a výhodné formuli all inclusive je hotel ideálním místem pro bezstarostnou rodinnou dovolenou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí (v případě zájezdu na 11 dní - 10 nocí, v případě zájezdu na 12 nebo 13 dní - 11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Bułgaria, Słoneczny Brzeg - wczasy

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč