Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek0
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek1
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek2
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek3
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek4
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek5
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek6
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek7
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek8
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek9
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek10
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek11
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek12
Hotel Royal Palace Helena Sands Obrázek13

Hotel Royal Palace Helena Sands

Bulharsko - Slunečné Pobřeží
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Royal Palace Helena Sands
je součástí Helena Resort a nachází se přímo u pláže v severní části Slunečného pobřeží. Je oázou klidu a harmonie. Architektonicky jej vyznačuje věž se čtyřmi unikátními hodinami. Všechny budovy jsou od sebe odděleny přírodním potokem a malebnými dřevěnými a kamennými mosty. Centrum města je vzdáleno cca 3 km, nejbližší autobusová zastávka je 500 m od hotelu.
 
Pláž
Hotel Royal Palace Helena Sands
se nachází přímo u soukromé pláže.

Vybavení
Recepce 24h, 2 restaurace, lobby bar, plážový bar, zahrada, kadeřnictví, půjčovna aut, směnárna, butik, trezor (za poplatek), konferenční místnosti, zařízení pro tělesně postižené, letištní transfer (za poplatek), úschovna zavazadel. Domácí zvířata nejsou akceptována. Parkoviště na místě může být zpoplatněno. 

Pokoje
Hotel Royal Palace Helena Sands
nabízí 153 dvoulůžkových pokojů a 37 apartmánů, z toho 6 mezonetových a 1 prezidentské apartmá. V základním vybavením je satelitní TV, klimatizace, telefon, koupelna s vysoušečem vlasů a koupelovou kosmetikou, minibar, trezor (za poplatek). Některé pokoje mají balkon. 

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. 

Sport a zábava
Hotel má vnitřní a venkovní bazén. Ve SPA & Wellness centru lze za příplatek využívat vířivku, sauny, masáže, parní lázně, solárium a fitness. V areálu jsou tenisové kurty (za poplatek cca 7,5 EUR/hod.), sportoviště, kulečník (za poplatek), stolní tenis. Pro děti je dětské hřiště, malý bazén se skluzavkou a hry a zábava pod dohledem animátorů. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
http://www.helenaresort.com/en/helena-sends/highlights/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč