Grifid Vistamar Obrázek0
Grifid Vistamar Obrázek1
Grifid Vistamar Obrázek2
Grifid Vistamar Obrázek3
Grifid Vistamar Obrázek4
Grifid Vistamar Obrázek5
Grifid Vistamar Obrázek6
Grifid Vistamar Obrázek7
Grifid Vistamar Obrázek8
Grifid Vistamar Obrázek9
Grifid Vistamar Obrázek10
Grifid Vistamar Obrázek11
Grifid Vistamar Obrázek12
Grifid Vistamar Obrázek13
Grifid Vistamar Obrázek14
Grifid Vistamar Obrázek15
Grifid Vistamar Obrázek16
Grifid Vistamar Obrázek17
Grifid Vistamar Obrázek18
Grifid Vistamar Obrázek19
Grifid Vistamar Obrázek20
Grifid Vistamar Obrázek21
Grifid Vistamar Obrázek22
Grifid Vistamar Obrázek23
Grifid Vistamar Obrázek24
Grifid Vistamar Obrázek25

Grifid Vistamar

Bulharsko
Pobytový
Bazén
Bezplatné lehátka
Nový
Skluzavky
Bazén se sladkou vodou
Aquapark
Wi-Fi
Posilovna

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Vistamar se do rodiny hotelů GRIFID Hotels zařadil v roce 2011 a v roce 2019 byl předán po rozsáhlé rekonstrukci. Nachází se na vynikajícím místě - 500 m od centra letoviska Zlaté písky, 15 km od města Varna a 30 km od letiště Varna.

Pláž

Hotel se nachází 10 m od soukromé pláže. Jeden slunečník a dvě lehátka na pokoj jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Hotel svým hostům nabízí: 24hodinovou recepci, venkovní bazén, krytý bazén, hlavní restauraci, vynikající restaurace a la carte (italská, bulharská, evropská), společenský stůl "Sofra", snack restauraci, 4 bary (lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži a bar s kávou a sladkostmi), obchod se suvenýry GRIFID, směnárnu, obchod, posilovnu, bohatý sportovní a animační program, sportovní hřiště, šipky a SPA (za poplatek).

Internet

V pokojích a v celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Ultra All Inclusive zahrnuje: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. K dispozici jsou také pozdní snídaně (10:00-12:00) a svačiny (12:00-17:00) v restauraci Snack. Dále možnost vychutnat si lehké studené snídaně (10:00-12:00 a 16:00-17:00) a večeře (18:30-21:30) u společenského stolu "Sofra", který byl vytvořen jako místo pro společenskou konverzaci, úsměvy a kulinářské zážitky.

Možnost povečeřet (18:30-21:30) ve 3 restauracích a la carte - italské "Furna-ta", bulharské "Karmare", evropské "Gozba-ta". Pro hosty s pobytem do 3 nocí nejsou restaurace a la carte v ceně. Pro hosty s pobytem na 4 až 5 nocí je k dispozici jedna večeře v jedné z a la carte restaurací zdarma. Pro hosty s pobytem na 6 a více nocí neomezený vstup do všech restaurací a la carte. Na všechny večeře je nutná rezervace předem.

Hosté si mohou vychutnat místní alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno, kávu, čaj a vodu ve všech barech v hotelu - lobby bar (00:00-24:00), bar u bazénu (10:00-23:00), bar na pláži (10:00-17:00) a kávový a sladký bar (09:00-17:00).

Sportovní a animační program

Hotel nabízí: každodenní večerní show, sportovní aktivity a animace pro dospělé i děti, venkovní aktivity (gymnastika, aerobik, jóga), venkovní a krytý bazén, sportovní hřiště (basketbal, volejbal, fotbal a tenis - osvětlení za poplatek), stolní tenis, vodní gymnastiku, vodní jogging, vodní pólo, posilovnu, šipky.

Pro děti od 4 do 12 let je k dispozici miniklub s každodenním zábavním programem (10:00-12:30 a 15:00-17:30), diskotéka, dětská show (jednou za čtrnáct dní), tematické aktivity a bezplatné využívání dětského aquaparku GRIFID. Na děti čeká také maskot GRIFIDu Griffi.

Jedinečný pro Zlaté písky je aquapark GRIFID v hotelu GRIFID Club Bolero o celkové rozloze 8 000 m2, který je všem hostům GRIFID Vistamar k dispozici zdarma. K dispozici jsou dvě části: pro dospělé a pro děti, každá se 3 skluzavkami. Šatny a trezor jsou k dispozici zdarma.

Za příplatek: wellness a relaxační centrum (09:00-18:00) (parní lázeň, turecké lázně, sauna, masážní místnosti, ošetření obličeje a těla a řada lázeňských procedur, relaxační zóna, kosmetický salon (kadeřnictví, manikúra, pedikúra) a tělová a pleťová kosmetika).

Webové stránky

www.grifidhotels.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel je skvělým místem pro strávení rodinné dovolené. Díky rozsáhlému sportovnímu a animačnímu programu si v hotelu nenecháte ujít žádnou chvilku. Další výhodou je formule Ultra All Inclusive.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace


Měna
LV - Bulharská leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.


Čas
+1 hodina oproti času v ČR.


Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.


Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.


Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.


Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od června 2017 zrušeny.
 

V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na Bulharské riviéře.


Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.


Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova, Lublina a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

NESEBAR (1 den)  
Výlet autobusem do jednoho z nejkrásnějších bulharských měst, jehož staré město je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Nesebar se nachází na malebném poloostrově spojeném s pevninou pouze úzkým průsmykem. Jedinečnost města spočívá v tom, že zde můžete obdivovat památky pocházející z nejstarších dob. Najdeme zde pozůstatky starověkých Římanů a Řeků, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých staveb a malé dřevěné domky postavené ve stylu bulharského národního obrození. Kráse města dodává řada taveren a restaurací na pobřeží. Díky tomuto spojení nádherné přírody, malebných památek a jedinečné atmosféry města navštěvují Nesebar turisté z celého světa. Cena cca 32 EUR bez oběda/cca 37 EUR s obědem. 


BUKUREŠŤ- PAŘÍŽ VÝCHODU (1 den)  
Výlet autobusem do nejlidnatějšího města na Balkánském poloostrově. Díky Vítěznému oblouku, řece, která zde teče a architektuře z 19. století bylo město označeno „Paříži východu“. Bukurešť je metropolí kontrastů, která na každém kroku překvapí a potěší. V programu: Vítězný oblouk, náměstí Vítězství, Národní divadlo, patriarchální katedrála, Univerzitní náměstí, Královský palác a staré historické centrum města. Čas na fotografování a oběd. Návrat do hotelu pozdě večer. Cena cca 62 EUR.  


VARNA- DELFINÁRIUM (1 den)  
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budete moci obdivovat vystoupení cvičených delfínů - skoky, balancování, tance a hry s publikem. Je to skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu následuje prohlídka Varny - druhého největšího města Bulharska, zvaného jako „perla Černého moře“. Cena cca 29 EUR ze Zlatých Písků/cca 42-47 EUR ze Slunečního pobřeží.  


BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)  
Výlet autobusem do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších bulharských měst. Je nazýváno „bílým městem Černého moře“ díky vápencovým skalám, na jejichž úpatí se nachází. Hlavním bodem programu bude návštěva malebného palácovo-zahradního komplexu rumunské královny Marie, který se nachází na pobřeží. Lze v něm obdivovat mimo jiné nádherné budovy, stejně jako rezervaci kaktusů a růží. Pokud se bavit, tak pouze v horkém balkánském stylu. Budete to moci zjistit během účastí na jedinečném bulharském večeru. Nebudou chybět místní speciality ani typické bulharské nápoje a vystoupení. Cena cca 48 EUR.  


JEEP SAFARI - (1/2 dne)  
Výlet garantující spoustu adrenalinu bude skvělou zábavou pro celou rodinu. Odjezd od hotelu mezi 9-10, přejezd džípy 4x4 do balkánských hor. Projížďka džípy po nerovném terénu, lesními stezkami a kopci. Výlet také pro hotely na Slunečném pobřeží. Cena cca 36-43 EUR/os.  


Příroda

ZÁTIŠÍ V PŘÍRODNÍM PARKU ZLATÉ PÍSKY
Ideální úkryt pro osoby, které hledají odpočinek od lenošení na pláži. Přírodní park Zlaté písky se nachází v bezprostřední blízkosti letoviska. Po několika minutové procházce od Grand hotelu Hermitage budeme obklopeni hustou, svěží zelení a hluk velkého letoviska přicházejícího odkudkoli zmizí. V areálu parku se můžete toulat po vyznačených stezkách. Cca 90% z 13,2 km² zde tvoří stromy a keře!  


Odpočinek

ČAS NA ZÁBAVU  
Resort Zlaté Písky nabízí nespočet prvotřídních klubů, hospod a diskoték. Místa s tak „horkými“ názvy jako: Roxy Disco, Arrogance Disco nebo Papaya zajistí skvělou atmosféru, lahodné nápoje a třešničkou na dortu je vynikající hudební prostředí! Na nudu si zde nelze stěžovat!  


VŠECHNO CO SI BUDETE JEN PŘÁT  
Přímořská promenáda je srdcem Zlatých písků! Místo je plné života 24 hodin denně. Najdete zde půjčovny, obchody, bary a restaurace.  


NEBESKÉ PLÁŽE  
Turisté milují Zlaté Písky díky širokým, krásným plážím pokrytým jemným pískem. Je to ideální místo na opalování.  


ČAS NA OPALOVÁNÍ V ALBENĚ!  
Pláž v Albeně je široká a písečná, takže trávit čas opalováním je čistá radost! Děti si mohou hrát volně a bezpečně, protože sestup do moře je mírný a dlouhodobě nepřesahuje hloubku 150 cm.  


Prohlídky
 
KLÁŠTER ZE 14. STOLETÍ  
Podívejte se na klášter Aladža na vlastní oči! Neobyčejná skála vysoká cca 30 m skrývá v sobě dvě úrovně místností vytesaných do skály. Bývaly zde kdysi cely, kde spali mniši, modlitebna, dva pravoslavné kostely, kaple, krypta, kuchyně a jídelna. Spojeny chodbami a kamennými schody působí úžasným dojmem! Katakomby z 1. a 2. století vytesané ve skále se nachází cca 800 m od kláštera.  


S dětmi
 
ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ  
Zábavní park v Albeně garantuje skvělou zábavu pro děti. Nabídka atrakcí je široká - můžete si vybrat diskotéky, nafukovací trampolíny, motokárové dráhy a minivláčky. S ohledem na děti se konají také soutěže a představení loutkového divadla.  


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč