Katarina Selce Obrázek0
Katarina Selce Obrázek1
Katarina Selce Obrázek2
Katarina Selce Obrázek3
Katarina Selce Obrázek4
Katarina Selce Obrázek5

Katarina Selce

Chorvatsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Katarina Selce se nachází v malém turistickém městě Selce, v údolí Vinodol. Je ideálním místem pro milovníky pláže a městské zábavy. Doporučujeme procházku nádhernou promenádou u moře a návštěvu mnoha taveren ležících v přístavu. Lze také navštívit Národní park Risnjak, vzdálený cca 40 km. Centrum města je vzdáleno cca 150 m od hotelu, ve kterém jsou obchody, bary, hospody a taverny. V Selce je velmi oblíbené vodní lyžování, surfování a potápění. Letiště v Rijece je vzdáleno 20 km, transfer trvá cca 25 minut.

Pláž
Oblázková pláž je cca 100 m od hotelu Katarina Selce. Lehátka a slunečníky - za příplatek.

Vybavení
24hodinová recepce, restaurace, bar, 2 bazény přes ulici (blíž k moři), vířivka, masáže, sauna, trezor (za příplatek), výtah.

Pokoje
Pohodlné standardní dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře nebo na hory. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), ​​klimatizací, satelitním TV, balkonem, telefonem, trezorem, mini barem (za příplatek).

Strava
BB - snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Sport a zábava
Hotel Katarina Selce organizuje animační program pro děti.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky: http://www.jadran-crikvenica.hr/en/hotel-katarina-selce

Náš názor
Pěkně zařízené pokoje, v blízkosti pláže a turistických atrakcí. Hotel Katarina Selce je velmi oblíben mezi páry, které dávají přednost aktivnímu odpočinku spojenému s prozkoumáním okolí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7, 10 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, vzdálenou (telefonickou) službu polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu stravování u daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1,5 EUR/den/osoba - v závislosti na poloze hotelu) a jiné osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - Krk, Riwiera Crikvenica - wczasy z dojazdem własnym

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

CHORVATSKO - základní informace

Měna
HRK - Chorvatská kuna. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde si můžete vyměnit dolary a euro.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum
U pobytů do 90 dnů se nevztahuje na české občany vízová povinnost. Vstup do Chorvatska je založen na prokázání se platným cestovním pasem nebo občanským průkazem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Úřední jazyk
Chorvatština.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku obvykle trvá od 15.června do konce září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč