Co nás dělí a co nás spojuje

Severní Makedonie - Ochrid
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Aqualina

Poloha           
Elegantní, osmipodlažní hotel Aqualina byl v roce 2016 oceněn jako nejlepší nově otevřený hotelový objekt v Makedonii. Nová budova na pláži s několika pokoji (stravování v restauraci v hlavní budově) byla otevřena pro sezónu 2018. Nachází se přímo u břehu Ohridského jezera. Má vlastní pláž, z jedné strany je obklopen křišťálově čistou vodou jezera a z druhé strany lesy Národního parku Galičica. Centrum města Ohrid je vzdáleno cca 6 km (cca 15 min.), autobusová zastávka je cca 150 m od hotelu Aqualina. Na nejbližší letiště je to cca 16 km.

Pláž
Hotel Aqualina má soukromou oblázkovou pláž s pozvolným sestupem do jezera (přechod přes cestu, cca 150 m od hotelu). Na pláži se nachází restaurace, bar s drinky a nápoji (za příplatek). Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži - zdarma. Plážové osušky - zdarma (denně vyměňovány; k dispozici na pláži a na recepci).

Vybavení
24hodinová recepce, 2 výtahy, hlavní restaurace s terasou servírující pokrmy místní a mezinárodní kuchyně. Navíc: sladkovodní bazén a bezplatné velké sportovní zázemí s komplexem hřišť. Za poplatek: sauna a vířivka.

Pokoje
Hotel Aqualina má 90 pokojů. Každý dvoulůžkový pokoj (s možností 1 přistýlky ​​pro dítě nebo dospělou osobu, cca 25 m²) je klimatizovaný s koupelnou (WC, vana/sprcha, vysoušeč vlasů, bezplatné toaletní potřeby). Navíc: kabelová TV s plochou obrazovkou, minibar a trezor (za příplatek). Pokoje mají výhled na jezero nebo do lesa a do hor. Pokoje nemají balkon.

Strava
Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Ke každému jídlu je v ceně: jeden alkoholický nápoj (místní pivo, ouzo, víno) nebo nealkoholický nápoj (s výjimkou snídaní, během kterých se podává: káva, čaj, mléko). Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive (např. času servírování pokrmů).   

Sport a zábava
Basketbalové, fotbalové a tenisové hřiště a půjčovna jízdních kol. Příležitostně živá hudba na pláži, několikrát týdně v plážové restauraci.

Internet
V areálu hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.aqualina.com.mk/en

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/macedonia-wypoczynek/aqualina  

Náš názor
Komfortní hotel Aqualina (po celkové rekonstrukci v roce 2015) s velkým rekreačně-sportovním zázemím splní očekávání náročných i aktivních klientů. Soukromá hotelová pláž bude další výhodou a místem k bezstarostnému odpočinku.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Sileks

Poloha
Velký a vkusný třípatrový hotel Sileks se nachází přímo u břehu Ohridského jezera, mezi křišťálově čistou a blankytně modrou vodou jezera a zelení borového lesa. V lese lze najít turistickou stezku vedoucí ke klášteru sv. Štěpána ležícímu v nadmořské výšce 720 m. Centrum Ohridu je vzdáleno cca 4 km od hotelu Sileks a ohridské letiště je cca 10 km daleko.

Pláž
Soukromá, písčito-oblázková pláž s pozvolným sestupem do jezera se nachází cca 150 m od hotelu Sileks (přechod přes cestu). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Plážový bar - za poplatek. Průzračná voda jezera láká ke koupání a šnorchlování.

Vybavení
24hodinová recepce s ​​lobby (na recepci bezplatný trezor), výtah, restaurace s terasou a aperitiv barem, bar, velký obdélníkový venkovní bazén, mini posilovna, dětské hřiště. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži - zdarma (chybí plážové osušky). Za příplatek: masáže, sauna a půjčovna kol.

Pokoje
Hotel Sileks nabízí ubytování ve více než 100 komfortních dvoulůžkových pokojích (s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě, přistýlka v podobě pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC, vana/sprcha, vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, minibarem (za poplatek). Každý pokoj je vybaven balkonem nebo terasou (stůl a židle). Pokoje mají výhled na bazén a boční výhled na jezero nebo do zahrady a boční výhled na jezero. Možnost přidání dětské postýlky (na vyžádání).

Strava
All Inclusive Soft: snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:30) - jsou podávány formou bufetu. Neomezené množství nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů (10:00-22:00). 

Sport a zábava
Denní a večerní animace, sauna (za poplatek cca 7 EUR/30 min.), fitness, mini posilovna. Několikrát týdně ve večerních hodinách živá hudba. Pro nejmenší: dětské hřiště na pláži.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://hotelsileks.mk/

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/macedonia-wypoczynek/sileks​

Náš názor
Hotel Sileks doporučujeme zejména pro klienty, kteří hledají odpočinek a klid mimo centrum a zároveň oceňují blízkost turistických atrakcí, které jsou na dosah ruky v nedalekém Ohridu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Granit

Poloha           
Třípodlažní hotelový komplex Granit se nachází přímo u břehu Ohridského jezera a je obklopen zelení. Centrum města Ohrid je vzdáleno cca 5 km (autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu). Nejbližší letiště je vzdáleno cca 12 km.

Pláž
Hotel Granit má soukromou písčito-oblázkovou pláž, uměle vytvořenou na prosluněných terasách u břehu jezera, která je ideálním místem k relaxaci. Sestup do jezera z mola. Na pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar (za poplatek) obklopený bujnou vegetací a barevnými květy.

Vybavení
24hodinová recepce, 2 výtahy, trezor na recepci, směnárna. Hlavní restaurace s terasou s nádherným výhledem na jezero, restaurace a'la carte a hotelový bar. Velký bazén ve tvaru laguny (1,4 m hluboký); dětský bazén, plážové osušky, slunečníky a lehátka jsou k dispozici u bazénu - zdarma.

Pokoje
Hotel Granit nabízí více než 110 pokojů. Dvoulůžkové pokoje s klimatizací a vybavenou koupelnou (WC, sprcha/vana, vysoušeč vlasů). Navíc je v pokojích: telefon, satelitní TV, minibar (za příplatek), balkon nebo francouzský balkon. Pokoje s výhledem do zahrady mají francouzský balkon. Pokoje s výhledem na jezero mají balkon a jsou k dispozici za příplatek. Dětská postýlka je k dispozici zdarma (na vyžádání).

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00-10:30), oběd (12:00-14:00), večeře (18:00-20:30) - všechny pokrmy jsou podávány formou bufetu ve 2 restauracích (v jedné je servírována pouze snídaně a v druhé obědy a večeře). Občerstvení (17:00-18:30) a zmrzlina (12:00-17:00). Místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo atd.) a nealkoholické nápoje (10:00-22:00).

Sport a zábava
V areálu hotelu Granit: 24hodinové fitness centrum (zdarma), basketbalové hřiště, tenisový kurt (za poplatek), stolní tenis. Pro nejmenší: dětské hřiště, miniklub, animace (v němčině).

Internet
Ve veřejných prostorách a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://hotelgranit.com.mk/index.php

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/macedonia-wypoczynek/granit​

Náš názor
Jeden z mála hotelů v Makedonii nabízejících All Inclusive v plném rozsahu. Dobrá volba pro všechny ty, kteří hledají bezstarostnou dovolenou v komfortním prostředí. Doporučujeme zejména skupinám přátel a párům.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Izgrev Spa & Aquapark

Poloha           
Exkluzivní hotel Izgrev Spa & Aquapark se skládá z osmipodlažní, pyramidálně navržené hlavní budovy, která se nachází přímo u Ohridského jezera nedaleko města Struga. Hotel má jeden z největších aquaparků (17 000 m²) v oblasti. Hotel Izgrev Spa & Aquapark je zařízen v elegantním a moderním stylu. Komplex obklopený svěží zelení umožňuje blaženou relaxaci v horkých balkánských dnech. Centrum města Struga je vzdáleno cca 7 km (autobusová zastávka se nachází u hotelu - cca 1 EUR/os., taxi cca 2 EUR/os.) a historické město Ohrid cca 20 km. Letiště Ohrid je cca 15 km od hotelu.

Pláž
Široká, oblázková pláž s pozvolným sestupem do jezera se nachází přímo u hotelu Izgrev Spa & Aquapark (cca 200 m). Na pláži a u bazénu lehátka a slunečníky - zdarma. V hlavní sezoně je k dispozici bar na pláži (za poplatek, otevřený od 8:00 do 20:00).

Vybavení
24hodinová recepce, 4 výtahy, obchod, bankomat, aquapark se skluzavkami (cca 10 různých velikostí pro dospělé a děti, sezónně otevřen v závislosti na počasí), velký lagunový venkovní bazén a dětský bazén, krytý bazén, lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži - zdarma, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal), hřiště pro plážový volejbal, tenisový kurt, půjčovna kol (za příplatek), wellness centrum. Hlavní restaurace s venkovní terasou a výhledem na jezero, restaurace a'la carte (za příplatek), plážový bar (za příplatek), lobby bar a aquapark bar (za příplatek).

Pokoje
Hotel Izgrev Spa & Aquapark má cca 200 prostorných a komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů - o rozloze cca 19-22 m² (s možností ubytování 2 dětí - druhé dítě spí s rodiči, rodinné pokoje na potvrzení). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů, ​​toaletní potřeby, župany, pantofle). Všechny pokoje mají balkon nebo terasu (stůl + židle), klimatizaci, příslušenství k přípravě kávy a čaje, satelitní TV, telefon, trezor (zdarma), minibar (za poplatek). Pokoje s výhledem na les/hory nebo na jezero (za příplatek).

Strava
Snídaně (07:00-10:00) a večeře formou bufetu (19:00-21:30; nápoje k večeři za poplatek, pokrmy formou bufetu). V hotelu je k dispozici také restaurace a'la carte (za poplatek, pokrmy jsou servírovány) otevřená během oběda (13:00-14:00) a večeře (19:00-21:30). Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive (např. času servírování pokrmů).   

 

Sport a zábava
Hoteloví hosté mají bezplatný a neomezený vstup do aquaparku. Ve wellness zóně (09:00-21:00, zdarma): vnitřní bazén, fitness, turecké lázně a sauna; masáže a solárium (za příplatek). Navíc (zdarma): volejbalové, basketbalové a tenisové hřiště, stolní tenis, minigolf. Pro děti: atrakce a skluzavky v aquaparku, brouzdaliště, miniklub.

Internet
V areálu hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
http://www.hotelizgrev.com/index.html

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/macedonia-wypoczynek/izgrev-spa-and-aquapark

Náš názor
Luxusní hotel Izgrev Spa & Aquapark s širokou nabídkou rekreačně-sportovního zázemí. Díky poloze hotelu přímo u jezera, uspokojí potřeby náročných klientů. Hotel je vhodný pro příjemnou dovolenou a rodinný relax a odpočinek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do Ohridu, letištní taxy, ubytování (7 nocí během okružní části nebo za příplatek 14 nocí: okružní část + pobyt u Ohridského jezera), všechny přejezdy klimatizovaným autokarem/autobusem, stravování: během okružní části (7 snídaní), služby průvodce, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, rezervační poplatky, služby místních průvodců, spropitné a systém Tour Guide. Orientační náklady na účast v celém programu (včetně systému Tour Guide) - 120 EUR/os. (platí se povinně na místě). Cena nezahrnuje večeře, další jídla, pobytovou taxu cca 1-1,5 EUR/den/os. - platí se v hotelech (týká se okružní a pobytové části pro klienty pokračující v pobytu) a jiné osobní výdaje. Fakultativní výlety: projížďka na koni v okolí Galičnika (cca 15 EUR/os.), plavba lodí k monastyru sv. Nauma (cca 35 EUR/os.), balkánský večer (cca 25 EUR/os.). Možnost příplatku za 6 večeří v rezervačním systému.

Název zájezdu v polském jazyce: Co nas łączy, co nas dzieli
Kód zájezdu: MAT

Program

Soluň - princezna zálivu Thermaikos • Vergina • Ohridské jezero - nejstarší v Evropě • Ohrid - perla u jezera • kaňon Matka • Skopje - hlavní město Makedonie a dům Matky Terezy • Národní park Mavrovo • vesnice Galičnik - podstata makedonského folklóru • Národní park Galičica a Prespanské jezero • Kratovo - v kráteru vyhaslé sopky • Demir Kapija - kraj vína • čas na opalování u Ohridského jezera

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Ohridu charterovým letadlem. Po příletu transfer do hotelu v okolí města Ohrid. Ubytování v hotelu, čas na odpočinek, večeře (fakultativně) a přenocování.

Den 2
Po časné snídani vystěhování a přejezd do vesnice Galičnik - nacházející se vysoko v horách Národního parku Mavrovo. Vesnice se nachází na horských svazích a je známá nejen neobvyklou, malebnou krajinou, ale také pořádáním makedonské „svadby“, čili svatby. Je to jediný den v roce, kdy je slyšet hudba z hor až po Ohridské jezero. Právě zde se vyrábí „belo sirenje“ - nejznámější makedonský sýr produkovaný stále domácím způsobem. Pro nás to bude den plný aktivit na čerstvém vzduchu - sami podojíme kozu, vyrobíme slavný, bílý sýr dle pokynů obyvatele Galičnika. Kromě toho navštívíme místní muzeum, kde se seznámíme s tradicí místních svateb, krojů a místních řemesel. Pro zájemce jízda na koni po nedotčených oblastech (za poplatek cca 15 EUR/os.). Na závěr prohlídky nabídneme jídlo pod širým nebem. Bude to skvělá příležitost k ochutnávce zdravé, místní kuchyně - jemného jehněčího masa, místního sýru, tradičního jogurtu, salátu s velkými makedonskými rajčaty a místní rakije. Vesnice se nachází v horách, mohou tam být teplotní výkyvy. Odpoledne přejezd ke kaňonu Matka - nejkrásnějšímu kaňonu v Makedonii vytvořenému na řece Treska nedaleko Skopje. Plavba loďkami, prohlídka jeskyní a pro zájemce návštěva kostela sv. Ondřeje (St. Andrease) ze 14. století. Ubytování v hotelu ve Skopji (nebo okolí); večeře (fakultativně) a přenocování. (Trasa cca 250 km)

Den 3
Snídaně a vystěhování z hotelu. Prohlídka Skopje - hlavního města Makedonie, na které se podíváme shora! Výjezd lanovkou na kopec Vodno, na jehož vrcholku stojí největší křesťanský kříž na světě. Nádherné panorama nám umožní seznámit se s topografií města, jehož prohlídku začneme později u pevnosti Kale. V minulosti byla pravděpodobně sídlem Justiniána I. Následně přejezd na největší čaršiju (bazar) v Evropě, kde v labyrintu uliček uvidíme orientální budovy z období turecké vlády. Nachází se zde mešita Mustafa Pasha, největší v zemi a karavanseraj Suli An. Obdivovat budeme také výsledky projektu „Skopje 2014“ - moderní prostředí nové části centra města. Uvidíme kombinaci historických prvků, jako je kamenný most, s novými budovami v klasickém stylu a památky symbolizující postavy a události významné pro historii Makedonie. Skopje je také místo narození Matky Terezy, uvidíme pamětní dům zasvěcený její památce. Navštívíme také Městské muzeum, kde uvidíme nejstarší artefakt nalezený v Makedonii a jeden z nejstarších artefaktů světa - Adama s Govrlevo. Jeho stáří se odhaduje na více než 7000 let. Odpoledne přejezd do Kuklice, magického místa, kde podle legendy kdysi dávno byla na svatební průvod hozena kletba, která všechny proměnila v kamenné sochy. Místo je chráněno Ministerstvem životního prostředí jako výjimečné, protože vzniklo v důsledku milionů let eroze. Přejezd do hotelu ve městě Kratovo (nebo okolí). Tento den není v hotelu večeře. Možnost využití nabídky balkánské večeře (fakultativně). Celý balkánský region je proslulý svým úžasným folklorem, hudbou a vynikajícím jídlem. Na málo místech na světě je ještě lidové umění tak živé, jako zde v Makedonii. Není to památka minulosti, to se děje tady a teď. Tanec a zpěv je nepostradatelným prvkem místní kultury. Tuto atmosféru zažijeme i my! U stejného stolu, za zvuku balkánské hudby (za příplatek cca 25 EUR/os.). Přenocování. (Trasa cca 100 km)

Den 4
Po snídani vystěhování a návštěva Kratova, města v kráteru vyhaslé sopky, bývalého centra těžby zlata a stříbra. Kratovo je známé svými mosty a věžemi a také originální architekturou. Je stále ještě nekomerční,  přirozené a originální. Ve Stobi navštívíme archeologické naleziště, ukazující pozůstatky města, které plnilo důležitou hospodářskou a vojenskou funkci. Nachází se v místě, kde se řeka Crna vlévá do Vardaru. Lze tady najít pozoruhodné mozaiky, paláce, kasino, baziliky, synagogu a vězení. Následně se vydáme ve směru oblasti Demir Kapija, proslulé v Makedonii a na celém Balkáně vynikajícími prvotřídními víny. Ochutnávka výborných vín z této oblasti v místní vinárně je důležitým bodem programu. Ubytování v hotelu v Soluni (nebo okolí); večeře (fakultativně) a přenocování. (Trasa cca 260 km)

Den 5
Po snídani návštěva Soluně, druhého největšího města Řecka, zvaného často řeckým hlavním městem módy. Uvidíme slavnou Bílou věž, Aristotelovo náměstí a Galeriův oblouk. Městem vede tepna, která byla v dávných dobách součástí slavné Via Egnatia. Volný čas na procházku soluňskou promenádou, nákupy a ochutnání skvělé řecké kávy. Přejezd do Verginy (seznam UNESCO), kde uvidíme úžasnou mohylu - muzeum s královskými hrobkami vládců Makedonie (ze 4. století před n. l.), včetně Filipa II. Makedonského a jedné z jeho manželek. Mimořádná forma tohoto podzemního muzea a ohromující sbírky odlišují toto místo od jiných. Nejcennějšími nálezy jsou nejen klenuté hroby, ale také velké množství předmětů, se kterými byli pohřbíváni mrtví a také četné malby na stěnách mohyly. Následně se vydáme směrem k Makedonii, přejedeme hranice a dojedeme do okolí města Ohrid. Ubytování v hotelu v okolí města Ohrid nebo města Bitola; večeře (fakultativně) a přenocování. (Trasa cca 300 km)

Den 6 
Po snídani přejezd do Národního parku Galičica a k Prespanskému jezeru, kde budete mít volný čas na odpočinek u vody. Pokud budeme mít štěstí, pak uvidíme pelikány, kteří tam žijí. Ve městě Bitola navštívíme pravoslavný kostel sv. Dimitrije s vyřezávaným dřevěným ikonostasem. Hlavní ulicí Širok Sokak projdeme na náměstí se sochou Filipa II. Macedonského s Hodinovou věží a mešitami ze 16. století (Evi a Isak). Navštívíme také starobylé řecké město Heraclaea Lincaestis s fragmenty chrámů a krásnými mozaikami. Dále navštívíme etno muzeum Podmochani, kde nás překvapí neuvěřitelná a bohatá soukromá sbírka krojů. Přejezd do hotelu v Ohridu (nebo okolí); večeře (fakultativně) a přenocování. (Trasa cca 140 km)
 
Den 7
Snídaně v hotelu, následně procházka Ohridem - nejznámějším Makedonským městem na Balkáně, jehož nepřeberné množství vzácných relikvií a úžasných výhledů na jezero nás budou doprovázet až do časného odpoledne. Navštívíme pravoslavný kostel sv. Bohorodičky Perivlepty s krásnými a velmi zachovalými freskami světců a byzantských císařů, starožitné divadlo a Plaošnik, neobvyklé a pro Slovany důležité místo, kde byla postavena první univerzita v Evropě. Prohlídku města zakončíme obdivováním pravoslavného kostela sv. Jovana Kanea, který se nachází na vysokém útesu nad vodami jezera. Odpoledne volný čas na opalování a koupání v Ohridském jezeře. Pro zájemce možnost využití fakultativního výletu (za příplatek cca 35 EUR/os.) - plavby lodí po Ohridském jezeře ke Svatému Naumu. V bohatém programu výletu doporučujeme mimo jiné: prohlídku kostela, jehož stavbu začal sám sv. Naum v roce 900, prezentaci světoznámých místních Ohridských perel a originální způsob jejich vzniku (možnost koupě), ochutnávku místních specialit. Na závěr prohlídky odpočinek v Přírodní rezervaci řeky Černý Drin, po jejichž tocích poplujeme loďkami. Návrat do hotelu, večeře (fakultativně) a přenocování. (Trasa cca 30 km)
 
Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu a transfery:
- pro klienty pokračující v pobytu - přejezd do vybraného hotelu, pobyt a 15. den odlet do Polska.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště, odlet charterovým letadlem.

Upozornění k programu
- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po městech a muzejních objektech.
- Dámy žádáme, aby si vzaly šátek na hlavu ke vstupu do kostela/mešity.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Důležité 
Občané ČR se mohou zájezdu na základě platného občanského průkazu/cestovního pasu.
 
NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Atrakce zobrazené na mapě a Street View slouží pouze pro názorné účely a ne vždy budou navštíveny v podobě, v jaké jej prezentuje Google. Vstupy jsou předpokládány pouze do těch atrakcí, které jsou jasně zaznamenány v katalogovém programu zájezdu.

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/co-nas-laczy-co-nas-dzieli/zakwaterowanie-gma 

Informace o hotelech

*** hotely střední kvality - obvykle se nachází mimo centra měst (7 nocí).

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnami.

Vybavení: restaurace a bar.

Strava: kontinentální snídaně (formou bufetu), za příplatek 6 večeří (formou bufetu nebo menu servírované ke stolu), nápoje za příplatek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

02. 09. - 10. 09. 2019 (8 dní)
Varšava Snídaně
13 157 Kč 20 008 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč