Casa Colonial Beach & Spa Obrázek0
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek1
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek2
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek3
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek4
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek5
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek6
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek7
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek8
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek9
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek10
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek11
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek12
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek13
Casa Colonial Beach & Spa Obrázek14

Casa Colonial Beach & Spa

Dominikánská republika - Puerto Plata - Puerto Plata
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento komorní luxusní butikový hotel se nachází v jižní části Puerto Plata u Karibského moře. Nachází se jen cca 16 km od mezinárodního letiště, cca 4 km od centra Puero Plata, 100 m od exkluzivního golfového hřiště a cca 200 m od nákupního centra. Od svého otevření v roce 2004 je členem organizace Small Luxury Hotels, která sdružuje malé luxusní hotely z celého světa.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži. Playa Dorada je jednou z nejznámějších pláží v Karibiku. Plážový servis je zahrnut v ceně ubytování.

.
K dispozici pro hosty

Celodenní recepce, elegantní prostorná vstupní hala v koloniálním stylu, směnárna, svatební pavilon. Možnost pronájmu hlídání dětí.

Hosté mohou využívat: nekonečný bazén a 4 soukromé vířivky umístěné přímo na pláži, s barem podávajícím občerstvení a nápoje. Hosté si mohou vychutnat exkluzivní gastronomickou nabídku ve dvou restauracích : Lucia a Veranda a relaxovat v lobby baru.

K dispozici je spa centrum s širokou nabídkou kosmetických a relaxačních procedur a masážními stanovišti u pláže (za poplatek), stejně jako fitness centrum a tělocvična.


Doporučujeme vám také bezplatné Wi-Fi.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

.
Catering

Snídaně á la carte je zahrnuta v ceně.


.
Sportovní a animační program

K dispozici je krásný nekonečný bazén s výhledem na oceán (otevřený 24 hodin denně), vířivka, lázně, fitness centrum a posilovna.

Skvělou relaxaci zajišťuje tropická vegetace a krásná orchidejová zahrada. Doporučujeme navštívit nedaleké vyhlášené golfové hřiště. Hotelový personál pro hosty hotelu organizuje projížďky a návštěvy se slevami.

Webové stránky

https://www.casacolonialhotel.com/

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Luxusní nemovitost pro náročné klienty. Ideální pro novomanžele, milovníky golfu a všechny, kteří ocení mimořádně vysokou úroveň služeb.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 
 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.
 

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)

 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.
 

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).
 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.
 

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.
 

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 
 

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
 

Víza - informace pro prodejce

Čeští občané nepotřebují víza ke vstupu na dobu nepřesahující 120 dní (4 měsíce). 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 

Před příletem i odletem z území musí všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu https://eticket.migracion.gob.do/ a uschovat si (vytištěný či elektronicky) vygenerovaný QR kód.

Důležité informace ohledně vstupu do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč