Emotions Playa Dorada Obrázek0
Emotions Playa Dorada Obrázek1
Emotions Playa Dorada Obrázek2
Emotions Playa Dorada Obrázek3
Emotions Playa Dorada Obrázek4
Emotions Playa Dorada Obrázek5
Emotions Playa Dorada Obrázek6
Emotions Playa Dorada Obrázek7
Emotions Playa Dorada Obrázek8
Emotions Playa Dorada Obrázek9
Emotions Playa Dorada Obrázek10

Emotions Playa Dorada

Dominikánská republika - Puerto Plata
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bazén
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní hotel Emotions By Hodelpa Playa Dorada, který byl téměř moderně zrekonstruován, se nachází přímo na třpytivé zlaté pláži v Puerto Plata. Nachází se přibližně 9 km od mezinárodního letiště Puerto Plata a je obklopen golfovým hřištěm Playa Dorada. Nedaleko od něj se nachází malebná pevnost Fortaleza San Felipe (cca 6 km) a dobrodružný park Ocean World (cca 13 km )

.

Pláž

Hotel má jednu z největších pláží se zlatým pískem v Puerto Plata (Playa Dorada)

Plážový servis (lehátka a slunečníky) je zahrnut v ceně.

 

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, obchod se suvenýry, klenotnictví. K dispozici je hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní formou bufetu a další tematické a'la carte restaurace s mexickou, italskou a grilovanou kuchyní, dále kavárna, vinárna, pivní bar, bar u bazénu, snack bar na pláži. (Některé z nich jsou za příplatek).

K dispozici jsou 2 venkovní bazény (rekreační a sportovní) a brouzdaliště pro děti; lehátka, slunečníky a osušky k bazénu jsou k dispozici zdarma. Za příplatek mohou hosté využívat také:

Dále je k dispozici lázeňské centrum (sauna, vířivka), tenisový kurt, horolezecká stěna a vodní sporty na pláži (za poplatek).


.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Catering

All Inclusive se podává formou bufetu v hlavní restauraci Ergo's Buffet: snídaně (6.00-10.00), oběd (12.00-15.00), večeře (18.00-22.30). Hosté mohou také neomezeně využívat jednu ze 4 restaurací a la carte (nutná předchozí rezervace): Oregano - dominikánské speciality, Amici - italská kuchyně, Lolita - chutě Mexika. V hotelu jsou k dispozici bary: na pláži (10.00-18.00) a u bazénu (10.00-22.00). Dopoledne (07.00 - 11.00) se můžete podívat do kavárny, odpoledne do vinárny nebo pivnice (15.00 - 23.00) - vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje zdarma, ostatní za poplatek). Hotel má bohatou gastronomickou nabídku. Za příplatek můžete navštívit restauraci s mořskými plody Bigaro na pláži.

Sportovní a animační program

Všem hotelovým hostům je k dispozici mimořádně bohatá sportovní a animační nabídka. V hotelovém amfiteátru se pořádají sportovní aktivity a různá představení. V komplexu jsou čtyři bazény (včetně jednoho v části určené pouze pro dospělé). K dispozici je také posilovna a vířivka, tenisový kurt, horolezecká stěna a lukostřelnice. Pro nejmenší nabízí hotel aktivity v miniklubu (4-12 let). Hotel provozuje také klub pro teenagery (13-17 let).

Večery můžete strávit v kasinu, na diskotéce nebo v nočním klubu.

Za příplatek můžete využít širokou nabídku vodních sportů a certifikované potápěčské centrum (u pláže), lázeňské centrum.

 

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel s širokou nabídkou sportovních a rekreačních zařízení se nachází přímo na pláži. Nabízí odpočinek a relaxaci uprostřed bujné exotické vegetace na rozsáhlém pozemku a v krásné zahradě. Každý si zde najde svou oblíbenou prázdninovou aktivitu. Pro ty, kteří si přejí klid, má hotel oddělenou část určenou pouze pro dospělé s exkluzivním bazénem a vířivkou.

.

Umiestnenie

Elegantní hotel Emotions By Hodelpa Playa Dorada, který je téměř zrenovovaný v moderním stylu, se nachází přímo na třicetitisícové zlaté pláži Puerto Plata. Nachádza sa približne 9 km od medzinárodného letiska Puerto Plata a je obklopený golfovým ihriskom Playa Dorada. Nie je ďaleko od malbnej pevnosti Fortaleza San Felipe (cca 6 km) a dobrodružného parku Ocean World (cca 13 km )

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Všetkým hotelovým hostům je k dispozici mimořádně bohatá nabídka sportovních aktivit a animácií. V hotelovom amfiteátri sa organizujú športové aktivity a rôzne predstavenia. V komplexe sa nachádzajú štyri bazény (vrátane jedného v časti určenej len pre dospelých). K dispozici je aj posilňovňa a vírivka, tenisový kurt, lezecká stena a lukostrelecká strelnica. Pre najmenších hotel ponúka aktivity v miniklube (4-12 rokov). Hotel provozuje i klub pre tínedžerov (13-17 rokov).

Večery můžete strávit v kasíne, na diskotéce nebo v nočním klube.

Za příplatek si můžete vychutnat širokú ponuku vodných športov a certifikované potápěčské centrum (pri pláži), wellness centrum.


.
Stravovanie

All Inclusive se podává formou bufetu v hlavní restauraácii Ergo's Buffet: raňajky (6.00 - 10.00), oběd (12.00 - 15.00), večeře (18.00 - 22.30). Hostia môžu tiež neobmedzene využívať jednu zo 4 a la carte reštaurácií (nutná predchádzajúca rezervácia): Oregano - Dominikánske špeciality, Amici - Talianska kuchyňa, Lolita - chute Mexika. V hoteli sú k dispozícii bar: na pláži (10.00 - 18.00) a pri bazéne (10.00 - 22.00). V dopoludňajších hodinách (07.00 - 11.00) si můžete zajít do kaviarne a popoludní do vinárne alebo pivárne (15.00 - 23.00) - vybrané miestne nealkoholické a alkoholické nápoje zdarma, ostatné za poplatok). Hotel má bohatou gastronomickou nabídku. Za príplatok môžete navštíviť reštauráciu Bigaro s morskými plodmi na pláži.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, obchod se suvenírmi, klenotníctvo. K dispozici je hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou formou bufetu a ďalšie tematické a'la carte reštaurácie s mexickou, talianskou a grilovanou kuchyňou, akoj kaviareň, vináreň, pivný bar, bar pri bazéne, snack bar na pláži. (Některé z nich jsou spoplatněné).

K dispozici jsou 2 vnější bazény (rekrečný a sportovní) a dětské brodítko; ležadla, slunečníky a osušky pri bazéne sú k dispozícii zdarma. Za príplatok môžu hostia využívať aj:

K dispozícii je tiež wellness centrum (sauna, vírivka), tenisový kurt, lezecká stena a vodné športy na pláži (za poplatok).


K dispozícii je tiež wellness centrum (sauna, vírivka), tenisový kurt, lezecká stena a vodné športy na pláži (za poplatok).
>
Podľa nášho názoru

Elegantní hotel se širokou ponukou sportovních a rekreačních zařízení se nachází přímo na pláži. Ponúka oddych a relaxáciu uprostred bujnej exotickej vegetácie na rozľahlom pozemku a v krásnej záhrade. Každý si tu najde svou oblíbenou dovolenkovou aktivitu. Pre tých, ktorí túžia po pokoji a tichu, má hotel oddelenú časť len pre dospelých s exkluzívnym bazénom a jacuzzi.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 
 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.
 

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)

 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.
 

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).
 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.
 

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.
 

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 
 

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
 

Víza - informace pro prodejce

Čeští občané nepotřebují víza ke vstupu na dobu nepřesahující 120 dní (4 měsíce). 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 

Před příletem i odletem z území musí všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu https://eticket.migracion.gob.do/ a uschovat si (vytištěný či elektronicky) vygenerovaný QR kód.

Důležité informace ohledně vstupu do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč