Playa Bachata Resort Obrázek0
Playa Bachata Resort Obrázek1
Playa Bachata Resort Obrázek2
Playa Bachata Resort Obrázek3
Playa Bachata Resort Obrázek4
Playa Bachata Resort Obrázek5
Playa Bachata Resort Obrázek6
Playa Bachata Resort Obrázek7
Playa Bachata Resort Obrázek8
Playa Bachata Resort Obrázek9
Playa Bachata Resort Obrázek10
Playa Bachata Resort Obrázek11
Playa Bachata Resort Obrázek12
Playa Bachata Resort Obrázek13
Playa Bachata Resort Obrázek14
Playa Bachata Resort Obrázek15
Playa Bachata Resort Obrázek16
Playa Bachata Resort Obrázek17
Playa Bachata Resort Obrázek18
Playa Bachata Resort Obrázek19
Playa Bachata Resort Obrázek20
Playa Bachata Resort Obrázek21
Playa Bachata Resort Obrázek22
Playa Bachata Resort Obrázek23
Playa Bachata Resort Obrázek24
Playa Bachata Resort Obrázek25
Playa Bachata Resort Obrázek26

Playa Bachata Resort

Dominikánská republika - Puerto Plata
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Playa Bachata v karibském stylu se nachází v zátoce Maimon Bay, přímo na zlaté písečné pláži v zahradě s bujnou tropickou vegetací a malebným výhledem na hory. Spolu se sousedním hotelem Senator Puerto Plata Spa Resort tvoří rozsáhlý a komfortní hotelový komplex (klienti hotelu Playa Bachata nemohou využívat zařízení hotelu Senator Puerto Plata Spa Resort). Centrum Puerto Plata - hlavního města regionu - je odtud vzdáleno 9 km (zastávka místního autobusu cca 300 m od hotelu).

.
Pláž

Hotel se nachází přímo v malebné zátoce, přímo na široké písečné pláži s pozvolným sestupem do moře. Plážový servis (lehátka, osušky) je zahrnut v ceně.

.
K dispozici pro hosty

Hotelový komplex byl otevřen v roce 1996 (známý jako Riu Merengue). Má nepřetržitě otevřenou recepci s prostornou vstupní halou, obchod se suvenýry a fotoateliér. Hostům jsou k dispozici 2 restaurace (jídla se podávají formou bufetu nebo a'la carte) a 3 bary (včetně disko baru). Využití všech restaurací a barů je zahrnuto v ceně (vztahuje se na ně vzorec All Inclusive). V tropické zahradě se nacházejí 3 venkovní bazény se sladkou vodou (540, 300 a 180 m2, včetně jednoho s oddělenou dětskou částí) a samostatné brouzdaliště pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky k bazénu jsou k dispozici zdarma. Kromě toho jsou hostům k dispozici sluneční terasy s lehátky a slunečníky, posilovna a diskotéka Pacha. Za příplatek: prádelna, hlídání dětí, kadeřník, kosmetička, půjčovna aut.

Internet

V lobby je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Na pokojích není možnost zakoupení Wi-Fi.

.
Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (13:00-15:00), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu. K dispozici jsou také restaurace a'la carte Italian a steak house (nutná předchozí rezervace), kde se podávají pouze večeře, a bar u bazénu, kde se podává občerstvení. Dále 3 bary s místními nealkoholickými a alkoholickými nápoji. Využití všech restaurací a barů je zahrnuto v ceně (vztahuje se na ně vzorec All Inclusive).

Sportovní a animační program

V hotelu se denně konají animační aktivity pro děti i dospělé, k dispozici je posilovna (09:00-21:00), hřiště na plážový volejbal a na pláži branky na fotbal nebo házenou. Pro nejmenší (4-12 let) - dva minikluby umístěné na samotné pláži. Za příplatek jsou na hotelové pláži v zátoce k dispozici vodní sporty (nemotorizované sporty zdarma: kajaky, paddle surf, windsurfing).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Dobře udržovaný hotel na pláži, který do roku 2017 patřil do známého hotelového řetězce Riu a nyní ho spravuje španělský řetězec Senator Hotels & Resorts. Je obklopen tropickou zahradou o rozloze 45 000 m2 a je ideálním místem pro idylický prázdninový pobyt ve dvou, přičemž široká nabídka animačních aktivit pro dospělé i děti zajistí příjemnou rodinnou dovolenou. Pestrá kuchyně a výběr hotelových restaurací a barů vám umožní vychutnat si vynikající místní speciality. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Hotel Playa Bachata v karibském stylu se nachází v zálivu Maimon Bay, přímo na zlatej pieočnatej pláži v záhrade s bujnou tropickou vegetáciou a malebným výhľadom na hory. Spolu se sousedním hotelem Senator Puerto Plata Spa Resort tvoří rozsáhlé a pohodlný hotelový komplex (klienti hotelu Playa Bachata nemohou využívat zařízení hotelu Senator Puerto Plata Spa Resort). Centrum hlavního města Puerto Plata je vzdálené 9 km (zastávka městského autobusu je vzdálená přibližně 300 m od hotelu).

.
Webová lokalita Stravovanie

All inclusive: raňajky (7:00-10:00), oběd (13:00-15:00), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu. K dispozici jsou i a'la carte restauraácie Italian a steak house (nutná predchádzajúca rezervácia), kde se podávajú len večere, a bar pri bazéne, kde sa podáva občerstvenie. Kromě toho 3 bar s místními nealkoholickými a alkoholickými nápoji. Využívanie všetkých reštaurácií a barov je zahrnuté v cene (vzťahuje sa naň vzorec All Inclusive).

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotelový komplex byl otevřený v roce 1996 (známý jako Riu Merengue). Má recepciu s nepretržitou prevádzkou, priestrannú vstupnú halu, obchod so suvenírmi a fotoateliér. Hostia môžu využívať širokú ponuku 2 reštaurácií (jedlá podávané formou bufetu alebo a'la carte) a 3 barov (vrátane disco baru). Využívanie všetkých reštaurácií a barov je zahrnuté v cene (vzťahuje sa naň vzorec All Inclusive). V tropickej záhrade sa nachádzajú 3 vonkajšie bazény so sladkou vodou (540, 300 a 180 m2 vrátane jedného s oddelenou detskou časťou) a samostatné detské brodítko. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne sú k dispozícii zadarmo. Kromě toho jsou hosťom k dispozici slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, posilňovňa a diskotéka Pacha. Za príplatok: práčovňa, stráženie detí, kaderníctvo, kozmetika, prenájom auta.

.
Podľa nášho názoru

Dobře udržiavaný hotel na pláži, který do roku 2017 patřil do známej hotelovej siete Riu a teraz ho spravuje španielska sieť Senator Hotels & Resorts. Je obklopený tropickou zahradou s rozlohou 45 000 m2 a je ideálním místem na idylický prázdninový odpočinek vo dvojici, přičemž široká ponuka animačných aktivit pre dospelých a deti sa postará o príjemnú rodinnú dovolenku. Pestrá kuchyňa a výběr hotelových restauraácií a barov vám umožní vychutnat si vynikajúce miestne špeciality. Vrelo odporúčame!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 
 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.
 

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)

 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.
 

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).
 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.
 

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.
 

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 
 

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
 

Víza - informace pro prodejce

Čeští občané nepotřebují víza ke vstupu na dobu nepřesahující 120 dní (4 měsíce). 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 

Před příletem i odletem z území musí všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu https://eticket.migracion.gob.do/ a uschovat si (vytištěný či elektronicky) vygenerovaný QR kód.

Důležité informace ohledně vstupu do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč