Viva V Samana by Wyndham Obrázek0
Viva V Samana by Wyndham Obrázek1
Viva V Samana by Wyndham Obrázek2
Viva V Samana by Wyndham Obrázek3
Viva V Samana by Wyndham Obrázek4
Viva V Samana by Wyndham Obrázek5
Viva V Samana by Wyndham Obrázek6
Viva V Samana by Wyndham Obrázek7
Viva V Samana by Wyndham Obrázek8
Viva V Samana by Wyndham Obrázek9
Viva V Samana by Wyndham Obrázek10
Viva V Samana by Wyndham Obrázek11
Viva V Samana by Wyndham Obrázek12
Viva V Samana by Wyndham Obrázek13
Viva V Samana by Wyndham Obrázek14
Viva V Samana by Wyndham Obrázek15
Viva V Samana by Wyndham Obrázek16
Viva V Samana by Wyndham Obrázek17
Viva V Samana by Wyndham Obrázek18
Viva V Samana by Wyndham Obrázek19
Viva V Samana by Wyndham Obrázek20
Viva V Samana by Wyndham Obrázek21
Viva V Samana by Wyndham Obrázek22
Viva V Samana by Wyndham Obrázek23

Viva V Samana by Wyndham

Dominikánská republika
Pobytový
Mezinárodní animace
Pro dospělé
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Doporučujeme
Bazén
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komfortní hotel patřící do významného mezinárodního hotelového řetězce Wyndham kombinuje modernost s tradičním místním stylem a je určen výhradně pro dospělé osoby starší 18 let. Nachází se na severovýchodě ostrova, na poloostrově Samana, uprostřed krásné tropické zahrady přímo u rajské písečné pláže. Nejbližší město s několika obchody a restauracemi je vzdáleno asi 5 km od hotelu. Centrum Samany je vzdáleno cca 45 km a letiště Puerto Plata cca 170 km.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na karibské pláži s jemným pískem, lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, elegantní prostorná vstupní hala, obchod se suvenýry. K dispozici jsou 4 restaurace - hlavní Le Marche, mezinárodní Fusion, Mar & Fuego s mořskými plody a středomořská MediTerraneas - a 3 bary včetně jednoho s občerstvením u pláže (některé z uvedených jsou zpoplatněny). Hosté mohou využívat velký nekonečný venkovní bazén, který se nachází u pláže v dobře udržované tropické zahradě, obklopený sluneční terasou (lehátka, slunečníky a osušky v ceně) a vířivkou. Za příplatek: praní prádla, pronájem auta.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: bohaté snídaně formou bufetu a obědy v hlavní restauraci Le Marche a večeře podávané v restauracích a'la carte (bez předchozí rezervace, výběr z mezinárodní restaurace Fusion, Mar & Fuego s mořskými plody nebo středomořské restaurace MediTerraneas). Občerstvení a neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů je k dispozici také během dne v určených barech a časech.

Sportovní a animační program

Denní animace pod vedením mezinárodního animačního týmu: hry a aktivity, tematické večírky, večerní show a živá hudba. Hotel také pořádá kurzy vaření a výroby nápojů. Dále jsou zdarma k dispozici: kajaky, paddleboard, plážový volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, jóga, pilates, meditační lekce, strečink, běžecká dráha, fitness centrum. Lázeňské procedury za příplatek.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní a luxusní hotel, jehož předností je rozsáhlá receptura All Inclusive, která doplní bezstarostnou dovolenou. Doporučujeme párům toužícím po klidném a zároveň aktivním odpočinku, protože hotel je určen pouze pro dospělé.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 
 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.
 

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)

 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.
 

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).
 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.
 

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.
 

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 
 

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
 

Víza - informace pro prodejce

Čeští občané nepotřebují víza ke vstupu na dobu nepřesahující 120 dní (4 měsíce). 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 

Před příletem i odletem z území musí všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu https://eticket.migracion.gob.do/ a uschovat si (vytištěný či elektronicky) vygenerovaný QR kód.

Důležité informace ohledně vstupu do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč