Belmare Hotel Obrázek0
Belmare Hotel Obrázek1
Belmare Hotel Obrázek2
Belmare Hotel Obrázek3
Belmare Hotel Obrázek4
Belmare Hotel Obrázek5
Belmare Hotel Obrázek6
Belmare Hotel Obrázek7
Belmare Hotel Obrázek8
Belmare Hotel Obrázek9
Belmare Hotel Obrázek10

Belmare Hotel

Turecko
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
SPA
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Čtyřhvězdičkový hotel Belmare s malebným výhledem na Egejské moře. Hotel je umístěn cca 5 km od centra města Kusadasi. V nejbližším okolí hotelu se nacházejí obchody, restaurace a kavárny. Letiště v Bodrum je vzdálené cca 140 km.

Pláž
Belmare Hotel se nachází cca 1,5 km od písečné pláže. Hotel zabezpečuje privátní transfer na pláž, plážový servis zdarma.

Vybavení
24h recpce, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, krytý bazén, 2 venkovní bazény (plážové osušky, lehátka i slunečníky - zdarma). Za příplatek: půjčovna aut, prádelna.

Pokoje
Belmare Hotel má 91 komfortně zařízených pokojů, umístěných v nízké budově. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, telefonem, TV-SAT, balkonem.

Strava
All inclusive formou bohatého bufetu - snídaně, obědy, večeře, občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje dostupné v čase 10:00-24:00. Za přílatek: nápoje v plechovkách a lahvích, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva a dovážené lihoviny.

Sport a zábava
K dispozici je posilovna, turecká lázeň, stolní tenis a biliard. Za příplatek: masáž a sauna

Internet
Připojení k internetu přes Wi-Fi v hotelovém lobby zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.belmareotel.com

Náš názor
Belmare je malý hotel s komorní atmosférou a je tak ideální nabídkou pro klidnou dovolenou v Kusadasi. Komfortní pokoje, bohatá nabídka all Inlcusive a dostupnost SPA  umožní zcela se oddat relaxu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné během zájezdu, služby místního průvodce (cca 20 EUR/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Turcja Egejska - Spokojne wakacje 50+
Kód zájezdu: TSB

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety.

Program

Speciální nabídka pro klienty 50+ • mimosezónní termíny za mnohem nižší ceny • ubytování v hotelu Palmin *** nebo Belmare **** • stravování All Inclusive • příjemné teploty • jeden fakultativní výlet v ceně, vybrán tak, aby se zabránilo zbytečnému spěchu • služby profesionálních polsky mluvících delegátů

Den 1
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den 2 - 3
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den 4
Po snídani se vydáme na celodenní prohlídku do Şirince - nádherné vesničky s řeckými kořeny, která se nachází na vrcholu hory. Neobvyklé výhledy a místní klima působí, že i šálek čaje zde chutná výjimečně. Místo je známé díky výrobě ovocných vín, ale místní obyvatelé nabízejí také rukodělné výrobky, koření, olivy a čerstvé džusy. Příležitost ke strávení příjemného klidného odpoledne v prostředí broskvových sadů. Vesnice zažila skutečné obležení v prosinci roku 2012, kdy se objevila fáma, že bude ušetřena během Mayské apokalypsy! Během prohlídky přestávka na oběd (jídlo a nápoje na vlastní náklady). Pozdě odpoledne návrat do hotelu.
 
Den 5 - 7
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.
 
Den 8
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

EGEJSKÁ RIVIÉRA - základní informace

Pobřeží Egejského moře je komornější částí turistického Turecka, obklopené spoustou tyrkysových poběží díky charakteristickým modrým vodám mnoha okouzlujících zátok. Egejská riviéra, to jsou nízké, bílé budovy měst, kde najdeme jak klid a pohodu, tak i četné turistické atrakce - ty starověké i ty modernější.

Měna
TL - turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR nebo USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelech je kurs zpravidla nejméně výhodný).

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. Výdělky v Turecku nejsou velké a často je spropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích.  

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

Úřední jazyk
Turečtina.

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL; 1,5 l vody cca 1,5-2 TL; pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelech je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.

V oblasti

Kusadasi
Toto malebné a okouzlující letovisko se nachází cca 100 km od Izmiru a je jedním z nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Egejského moře. Za svůj originální název „ptačí ostrov“ vděčí blízkosti malého ostrova, který je turistickým symbolem Kusadasi. Město má bohatou historii, památky z antické doby, barevný folklór, širokou nabídku nočního života, a navíc azurově modré moře a krásné pláže.

Didim
Nevelké městečko se nachází na místě antické Didymy, kde lze obdivovat ruiny Apollonova chrámu, jen cca 70 km od letiště Bodrum-Milas. V současné době je oblíbené přímořské letovisko známé svými dlouhými písečnými plážemi, čistou tyrkysovou vodou, historickými zříceninami a téměř nekonečným množstvím slunečných dnů. 

Bodrum
Přístavní město, které je velmi oblíbenou turistickou destinací. Je známé také unikátními památkami, jako je např. hrobka krále Mausóla z Halikarnassu, která je jedním ze 7 divů antického světa, stejně jako bohatým nočním životem, četnými kluby a diskotékami.

Izmir
Třetí největší město a po Istanbulu největší přístav v Turecku. Město patřilo po staletí Řecku a bylo rovněž součástí Římské říše. Spojuje v sobě dlouhou historii a moderní zástavbu s širokými bulváry a kosmopolitní atmosférou. V Izmiru si nemůžete nechat ujít návštěvu agory, procházku po pobřežní promenádě Kordon a návštěvu Kemeralti - největšího bazaru ve městě.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Víza

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Toto opatření nabylo účinnosti 1.1.2015. Při cestách do Turecka je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují tuto povinnost. Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 19.8.2019 a mohou se změnit.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 1.6. do 30.9.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč