Ubytování TIR Obrázek0
Ubytování TIR Obrázek1
Ubytování TIR Obrázek2
Ubytování TIR Obrázek3
Ubytování TIR Obrázek4
Ubytování TIR Obrázek5
Ubytování TIR Obrázek6
Ubytování TIR Obrázek7

Egejské Turecko - sultánské rarity

Turecko - Istanbul
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Sami Beach

Poloha
Hotel Sami Beach je obklopen středomořskou zahradou. Nachází se v centru zábavního letoviska Gümbet. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází mnoho barů, restaurací a klubů. Gümbet je známé svým rušným centrem a množstvím diskoték. Centrum Bodrumu je vzdáleno cca 3 km a letiště Milas-Bodrum cca 40 km.

Pláž
Hotel Sami Beach se nachází nedaleko soukromé písčito-štěrkové pláže - stačí přejít přímořskou promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici na recepci - zdarma.

Vybavení
Hotel Sami Beach se skládá ze 2 budov: třípodlažní hlavní budovy a dvoupodlažní budovy Anex (na druhé straně cesty, bez výtahu). Recepce, směnárna, lobby, trezor na recepci (cca 2 EUR/den), TV místnost. Hlavní restaurace, restaurace a’la carte (za poplatek, pro hotelové hosty 10 % sleva), 2 bary: snack bar a bar u bazénu. Bazén a brouzdaliště pro děti, prosluněná terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, lékař, prádelna.

Pokoje
Hotel Sami Beach má celkem 159 pokojů. 
Standardní pokoje (v hlavní budově) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, mini ledničkou a balkonem. Většina pokojů má částečný výhled na moře. 
Pokoje annex mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti, mohou mít starší vybavení. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou bufetu, káva a čaj (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (11:00-23:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Sami Beach neorganizuje večerní animační program. Hostům jsou k dispozici: kurzy jógy (první lekce zdarma, další za poplatek), stolní tenis, kulečník, šipky, sauna a turecké lázně. Za poplatek: vodní sporty na pláži (vodní lyže a skútry, parasailing, kajaky, šlapadla, banán, ringo), procedury a masáže ve wellness centru.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.samibeachhotel.com

Náš názor
Skvělá poloha, hned u oblíbené pláže v Gümbet a v blízkosti zábavního centra tohoto rušného turistického letoviska. Hotel Sami Beach doporučujeme především párům a mladým, méně náročným klientům, kteří po všech vzrušujících atrakcích nočního života najdou v areálu hotelu odpočinek (bez animačního programu).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Kriss Hotel

Poloha
Kriss Hotel je komorní hotel, který se nachází v dobře udržované zahradě v klidné oblasti. Je umístěn v docházkové vzdálenosti od letoviska Ortakent, kde se na promenádě nachází řada barů, kaváren a obchodů. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Hotel je vzdálen cca 13 km od centra Bodrumu a cca 45 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Kriss Hotel se nachází cca 300 m od veřejné písčité pláže v Ortakentu (cca 6 minutová procházka) s lehátky a slunečníky za poplatek a cca 1,5 km od pláže Camel Beach - jedna z nejkrásnějších pláží v této části Turecka (lehátka a slunečníky za poplatek).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu. Bazén s oddělenou částí pro děti, lehátky a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek: trezor na recepci.

Pokoje
Kriss Hotel má 45 pokojů, které se nacházejí v jedné z několikapatrových budov umístěných v dobře udržované zahradě.
Standardní pokoje o rozloze cca 22-25 m² pro max. 2 dospělé osoby a 2 děti (přistýlka možná ve formě patrové postele) jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem a francouzským balkónem.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovezené alkoholické nápoje, lahvové nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Kriss Hotel neorganizuje animační program. Navíc: stolní tenis, šipky, mini hřiště pro děti. Za poplatek: centrum vodních sportů na pláži, plavby.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.bodrumkrissotel.com

Náš názor
Malý, komorní hotel s přátelskou atmosférou, který se nachází poblíž promenády nabízející široký výběr barů a restaurací. Kriss Hotel je skvělou volbou pro páry, které chtějí strávit klidnou dovolenou daleko od hluku města.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Tiana Beach Resort

Poloha
Komorní hotel Tiana Beach Resort se nachází v udržované zahradě v klidné oblasti, nedaleko krásného letoviska Turgutreis (cca 3 km), kde je mnoho barů, restaurací a obchodů. Centrum Bodrumu je vzdáleno cca 18 km a letiště Bodrum Milas cca 55 km od hotelu.

Pláž
Přímo u hotelu Tiana Beach Resort se nachází soukromá písečná pláž s molem. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu (10:00-23:00), bazén pravidelného tvaru s bezplatnými lehátky, brouzdaliště. Za příplatek: kadeřník, fotograf, market.

Pokoje
Hotel Tiana Beach Resort se skládá z 1 hlavní budovy, kde se na 2 patrech nachází 86 standardních pokojů pro max. 3 dospělé osoby nebo rodiny se dvěma dětmi (přistýlka v podobě patrové postele). Standardní pokoje (o rozloze cca 22-25 m²) jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, mini barem (voda zdarma v den příjezdzu), trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), satelitní TV, telefonem. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvení během dne (17:00-18:00), přestávka na kávu (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou servírovány v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené alkoholické nápoje, lahvové nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Tiana Beach Resort organizuje animace ve verzi Soft. V hotelu je k dispozici (zdarma): stolní tenis, šipky, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, turecké lázně, sauna, mini fitness centrum. Za poplatek: centrum vodních sportů na pláži, masáže, výlety lodí.

Internet
Ve společných prostorách hotelu Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
*** 

Webové stránky
www.tianabeachresort.com

Náš názor
Malý, komorní hotel Tiana Beach Resort s přátelskou atmosférou, který se nachází v klidném prostředí přímo u písečné pláže. Doporučujeme těm, kteří se chtějí během dne opalovat a využívat vodní sporty a večer objevovat noční život nedalekého letoviska Turgutreis.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Arora Hotel

Poloha
Hotel se nachází v poměrně klidné oblasti, cca 6 km od samotného centra Kusadasi s mnoha restauracemi, obchody a kluby. Arora Hotel leží cca 20 km od starověkého Efesu a cca 130 km od letiště Bodrum-Milas. 

Pláž
Arora Hotel
se nachází cca 50 m od soukromé písčito-oblázkové pláže (s pozvolným sestupem do moře). Lehátka, plážové osušky a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 2 restaurace: hlavní a servírující občerstvení během dne, 2 bary: u bazénu a na pláži, 2 bazény: hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Za poplatek: trezor, prádelna, lékařská péče, obchod, parkoviště.  

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00). Občerstvení během dne (15:00-17:00), káva, čaj a zákusky (17:00-18:00), noční občerstvení (polévka) (23:30-00:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (11:00-23:00). Za poplatek: importované nealkoholické a alkoholické nápoje, turecká káva, čerstvě vymačkané šťávy. 

Sport a zábava
Arora Hotel
organizuje denní animace ve verzi soft. Navíc: knihovna, TV místnost, turecká lázeň, fitness, stolní tenis. Za poplatek: sauna a masáže. 

Internet
V hotelové lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****
 
Webové stránky
www.arorahotel.com

Náš názor
Komfortní hotel nedaleko zábavního centra Kusadasi a kousek od starověkého Efesu, které určitě zpestří dovolenou. Arora Hotel bude dobrou nabídkou pro ty, kteří si cení klid ale i pro ty, kteří by chtěli trávit dovolenou aktivně. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Costa Bitezhan

Poloha
Hotel Costa Bitezhan se nachází v klidné oblasti letoviska Bitez. Centrum známého turistického letoviska Bodrum s mnoha bary, restauracemi a obchody je vzdáleno cca 8 km. Letiště Bodrum-Milas se nachází cca 48 km od hotelu. 

Pláž
Písčito-oblázková soukromá pláž se nachází přímo u hotelu Costa Bitezhan. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, 2 bary: v lobby a u bazénu. Bazén a brouzdaliště pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek: minimarket, kosmetické centrum, prádelna, půjčovna aut a lékařská pomoc. 

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. Navíc: káva (17:00-18:00) a místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za příplatek: importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané šťávy a objednávky v barech v hodinách od 23:00-1:00.  

Sport a zábava
Hotel Costa Bitezhan organizuje animace ve verzi soft. Navíc je hostům k dispozici: aerobik, šachy, sauna a turecké lázně, pro děti - dětské hřiště. Za poplatek: tělové peelingy a masáže, velký výběr vodních sportů na veřejné pláži.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.costabitezhan.com

Náš názor
Skvělá nabídka pro všechny, kteří na dovolené očekávají relaxaci a skvělou zábavu. Doporučujeme zejména těm, kteří kromě odpočinku v hotelu chtějí samostatně objevovat kouzlo nedalekého prázdninového letoviska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Serhan Hotel

Poloha
Serhan Hotel
se nachází v zábavním letovisku Gümbet, které je známé díky rušnému centru s mnoha diskotékami. Nedaleko hotelu je mnoho barů, restaurací a klubů. Hotel leží cca 3 km od centra Bodrumu, cca 40 km od letiště Bodrum-Milas. 

Pláž
Serhan Hotel
se nachází cca 100 m od veřejné, písčito-oblázkové pláže. 

Vybavení
Recepce 24h, bazén a brouzdaliště pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek: lékařská péče, prádelna. 

Strava
All Inclusive: snídaně formou bufetu (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) výběr z menu, káva a čaj (17:30-18:30), občerstvení (14:30-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje. Za příplatek: importované nealkoholické a alkoholické nápoje.  

Sport a zábava
Serhan Hotel
neorganizuje animace, zatímco nedaleké město Gümbet zajistí zábavu ve dne i v noci. Za příplatek: vodní sporty na pláži a potápění. 

Internet
Na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***
 
Webové stránky
www.serhanhotel.com

Náš názor
Fantastická poloha přímo u oblíbené turistické pláže v rušném Gümbetu. Serhan Hotel doporučujeme zejména párům a mladým i méně náročným klientům, kteří po vzrušujícím nočním životě plném atrakcí najdou odpočinek v areálu hotelu. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Diamond of Bodrum

Poloha
Kaskádovitě umístěný hotel Diamond of Bodrum s nádherným výhledem na azurové vody Egejského moře a hrad sv. Petra. Hotel se nachází cca 500 m od turistického centra Bodrum s mnoha butiky, obchody, bary a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 32 km.
 
Pláž
Hotel Diamond of Bodrum se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže (přechod přes promenádu ​​nebo tunelem), mořské dno je místy skalnaté (doporučuje se ochranná obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (za příplatek, otevřena v hlavní sezóně), 4 bary: plážový bar (10:00-18:00), střešní bar s panoramatickým výhledem na záliv (16:00-24:00), 24h lobby bar, bar u bazénu (10:00-24:00). Kromě toho: bazén, brouzdaliště, vířivka, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Navíc za poplatek: konferenční místnost, prádelna, kadeřnictví, lékař, fotograf, mini market.
 
Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), zmrzlina (12:30-14:30, 19:00-21:30), občerstvení během dne (12:30-17:00), přestávka na kávu se sladkým občerstvením (17:00-18:00), noční občerstvení (23:30-00:15), studené sendviče (1:00-7:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a některé dovážené nápoje v lobby baru 24 hodin. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a čerstvě vymačkané džusy.
 
Sport a zábava
Hotel Diamond of Bodrum organizuje animační program pro děti i dospělé. Hry v bazénu, kulečník, šipky, aquaaerobik, stolní tenis, miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště, živá hudba, ukázky, wellness centrum: turecké lázně, sauna a za poplatek - masáže a procedury.
 
Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.diamondofbodrum.com.tr

Náš názor
Nepochybně největší výhodou hotelu Diamond of Bodrum je jeho malebné umístění (z terasy lze obdivovat řecký ostrov Kos) a blízkost zábavního města Bodrum. Vedle hotelu se táhne promenáda, kterou lze dojít na taková místa jako např.: hrad sv. Petra, přístav nebo okouzlující hospody s místní kuchyní. Doporučujeme zejména párům a skupinám přátel, které během dne využívají bohatou hotelovou službu a ve večerních hodinách noční život, který toto turistické město nabízí.  

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Charm Beach Hotel

Poloha
Stylový hotel se nachází na udržované zelené ploše v klidném okolí. Charm Beach Hotel byl zrekonstruován v roce 2019 a skládá se ze 3podlažní hlavní budovy. Hotel leží cca 6 km od letoviska Turgutreis s výběrem barů, restaurací a obchodů. Je vzdálen cca 23 km od centra Bodrumu a cca 60 km od letiště Bodrum-Milas. 

Pláž
Charm Beach Hotel
se nachází přímo u písečné pláže označené Modrou vlajkou. Zdarma: lehátka, slunečníky a plážové osušky. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, hlavní restaurace, restaurace a'la carte: pokrmy turecké kuchyně (nutná dřívější rezervace, nápoje za příplatek), 4 bary včetně baru u bazénu a na pláži. Navíc: hlavní bazén a brouzdaliště pro děti s malou skluzavkou, zdarma - plážové osušky, lehátka a slunečníky. Za poplatek: pokojová služba, prádelna, lékař. 

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:30-21:30). Občerstvení během dne (12:30-17:00), káva a čaj, zákusky a zmrzlina (12:00-17:00), palačinky (11:00-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 do 23:00. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje - za příplatek. 

Sport a zábava
Charm Beach Hotel
nabízí malé animace, navíc: kulečník, posilovna, turecké lázně, parní lázeň, sauna. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, motorizované vodní sporty. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.charmbeachhotel.com

Náš názor
Komorní hotel se nachází na klidném místě přímo u písečné pláže, ale nedaleko turistických letovisek jako např. Turgutreis a Bodrum. Doporučujeme milovníkům opalování s možností využívání vodních sportů a večer na objevování nočního života nedalekého města Turgutreis.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kustur Club Holiday Village

Poloha
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází na pečlivě upravené ploše, cca 3 km od turistického centra Kusadasi s širokým výběrem restaurací a obchodů a cca 120 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází několik metrů od vlastní písečné pláže (pěkné, ale ne příliš široké) - přechod přes cestu nebo podchodem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: rybí, asijská, mexická, turecká a italská (za poplatek cca 5 EUR/os., nutná rezervace), Ada Cafe, 4 bary: u bazénu, u relaxačního bazénu, na pláži a na diskotéce (za poplatek), 3 bazény, včetně jednoho se skluzavkami (otevřené v určitých hodinách), relaxační bazén, vířivka, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: obchod.

Pokoje
Hotel Kustur Club Holiday Village má 450 pokojů umístěných v nízkých budovách v krásné zahradě.
Superior pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 3 EUR/den), minibarem (voda, soft drinky  a pivo při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou.
Garden pokoje v jednopodlažních budovách (o rozloze cca 24 m²) mohou ubytovat max. 3 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje a mají terasu. Na potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 31 m²) pro max. 3 dospělé osoby a 1 dítě. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (16:00-18:00) a noční občerstvení (24:00-01:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Ada Cafe. Za poplatek: dovážené nápoje, čerstvé ovocné džusy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Kustur Club Holiday Village organizuje bohatý animační program během dne a večera, mimo jiné: zábavu u bazénu, aqua aerobic. Kromě toho: basketbalové hřiště, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, posilovna, minifotbal, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, šipky, kajaky. Navíc: sauna a turecké lázně. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, kulečník, stolní fotbal. Pro děti: miniklub a dětské hřiště. 

Internet
Internet Wi-Fi v lobby, v Ada Cafe a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kusturclub.com

Náš názor
Skvělá nabídka pro osoby, které v průběhu prázdnin touží odpoutat se od každodenních starostí, relaxovat a být obklopeni teplým mořem a krásnou zahradou. Prázdninové středisko je zárukou skvělé zábavy v nespoutané atmosféře, díky oddělené relaxační části budete současně odpočívat v tichu a klidu. Velkým plusem hotelu Kustur Club Holiday Village jsou příjemné pokoje a chutná kuchyně. Doporučujeme rodinám s dětmi!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sealight Resort Kusadasi

Poloha
Elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází cca 5 km od centra Kusadasi s četnými obchody, restauracemi a bary. Historický Efez je vzdálen cca 25 km a letiště v Bodrumu cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází na vysokém břehu. Do zátoky s 300 m dlouhou písečnou pláží (pozvolný vstup do moře) lze dojít po schodech nebo využít hotelový autobus (10:00-18:00). Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, 6 výtahů, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem, 2 restaurace a'la carte: s mořskými plody a turecká (zdarma k dispozici 1x za pobyt, nutná rezervace), 2 ostatní restaurace a'la carte: východní a středomořská kuchyně (otevřeny budou v závislosti na obsazenosti hotelu), 7 barů, mimo jiné: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar. 3 bazény: velký nepravidelného tvaru, jeden se skluzavkami (otevřené v určených hodinách), bazén se slanou vodou a dětský bazén. U bazénu prosluněná terasa s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Pokoje
Hotel Sealight Resort Kusadasi má 465 pohodlných a moderně zařízených pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze 25 m²) pro max. 3 osoby jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje, denně doplňován), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Pokoje typu Superior (o rozloze 45 m²) pro 4 člennou rodinu. Vybaveny jsou stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30)  - jsou podávány formou bohatého bufetu, občerstvení během dne (11:00-17:00), káva, čaj, zákusky a zmrzlina (12:00-20:00), noční občerstvení: polévka nebo pasta (24:00-05:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Celodenní animační program: zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Navíc: tenisový kurt, basketbal, volejbal, posilovna, jóga, lukostřelba, minifotbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, kánoe, šlapadla, sauna. Za poplatek: kuželky, osvětlení kurtu, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června, do poloviny září).

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.sealighthotel.com

Náš názor
Kaskádovitě položený, elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi garantuje skvělý výhled. Doporučujeme osobám orientovaným na aktivní odpočinek díky bohatým animacím a blízkosti turistického Kusadasi. Další výhodou hotelu je dobré jídlo a bohatý program Ultra All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Belish Resort & SPA

Poloha
Moderní pětihvězdičkový hotel Grand Belish Resort & SPA se nachází v klidné a malebné oblasti ve městě Davutlar, cca 12 km od centra Kusadasi s mnoha obchody, restauracemi a bary. Nedaleko hotelu je zastávka veřejné autobusové dopravy. Letiště Bodrum je vzdáleno cca 120 km. 

Pláž
Hotel Grand Belish Resort & SPA se nachází u krásné, široké a písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Přechod na pláž promenádou. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma, plážové osušky (nutná záloha). 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, 2 výtahy, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (k dispozici zdarma jednou za pobyt, nutná rezervace), 4 bary, mimo jiné: bar u bazénu, lobby bar, disco bar (za příplatek). Kromě toho 4 bazény: hlavní bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén a krytý bazén. Sluneční terasa u bazénu s bezplatnými lehátky a slunečníky, plážové osušky (nutná záloha). Za poplatek: kadeřník, hlídání dětí, prádelna, lékařská péče, fotograf, půjčovna aut. 

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:30), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci, bufet pro děti (19:30-21:30). Navíc během dne občerstvení (12:00-17:00) v baru u bazénu, káva (17:00-18:00) a zmrzlina (16:00-17:00) a noční občerstvení (00:00-01:​​00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 do 24:00 ve vyznačených barech. Večeře v restauraci a'la carte (19:30-22:00). Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané šťávy, turecká káva, noční konzumace.  

Sport a zábava
Denní animační program a večerní show a příležitostně živá hudba. Navíc v areálu hotelu, mimo jiné: tenisové kurty, stolní tenis, šipky, kulečník, volejbal, sauna, turecké lázně, fitness. Pro děti: miniklub, mini diskotéka a dětské hřiště. Za příplatek: osvětlení tenisového kurtu, vodní sporty, kosmetické procedury a masáže ve wellness centru. 

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****
 
Webové stránky
http://grandbelish.com/en/

Náš názor
Příjemný a moderní hotel Grand Belish Resort & SPA s širokou písečnou pláží a pokoji s výhledem na moře. Skvělé místo pro aktivní rodinnou dovolenou v krásném prostředí Egejské riviéry. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Royal Asarlik Beach

Poloha
Hotel Royal Asarlik Beach se nachází na poměrně rozsáhlé ploše s hlavní budovou a budovami v zahradě. Hotel leží cca 200 m od zábavního centra letoviska Gümbet. Nedaleko hotelu je mnoho barů, restaurací a klubů. Letovisko Gümbet je známé především díky rušnému centru a četným diskotékám. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 3 km a letiště Bodrum-Milas cca 35 km.

Pláž
Hotel Royal Asarlik Beach se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s bezplatnými lehátky a slunečníky.

Vybavení
Recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte: čínská, rybí a italská (nutná dřívější rezervace), 6 barů, mimo jiné: v lobby, u bazénu a na pláži. Venkovní bazén (sladkovodní) a krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Navíc: obchod, kadeřnictví, fotograf, lékař, prádelna, konferenční místnost.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30), občerstvení během dne (12:30-16:30), káva a zákusky (11:00-18:00), noční občerstvení (00:00-1:00), sendviče (00:00-7:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené nápoje jsou k dispozici 24 hodin v baru Panorama. Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Royal Asarlik Beach organizuje denní a večerní animace ve verzi Soft. Hry v bazénu, šipky, stolní tenis, posilovna, představení, turecké večery, diskotéka, sauna, turecké lázně. Pro děti: dětské hřiště. Navíc za příplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vířivka, vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.royalasarlikbeach.com

Náš názor
Hotel Royal Asarlik Beach má perfektní polohu - od strany moře se rozprostírá nádherný výhled na záliv a z druhé strany (pouhých cca 200 m) se nachází rušné centrum letoviska Gümbet. Díky výhodnému programu Ultra All Inclusive, komfortním pokojům a hotelovým animacím zde strávíte příjemnou dovolenou. Ideální nabídka pro páry, skupiny přátel a rodiny s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Korumar Deluxe

Poloha
Elegantní hotel Korumar Deluxe umístěný na kopci, ze kterého se rozprostírá nádherný výhled na modré vody Egejského moře. Hotel leží cca 2 km od centra Kusadasi s četnými bary, restauracemi a obchody a bohatou nabídkou nočního života. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 125 km.

Pláž
Hotel Korumar Deluxe se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s plošinou, která je nad vodou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.
 
Vybavení
Recepce, prostorná lobby, směnárna, TV místnost, hlavní restaurace, 2 restaurace a'la carte (za poplatek, nutná dřívější rezervace), 5 barů, mimo jiné: u pláže, snack bar, lobby bar. Hlavní bazén, dětské brouzdaliště se skluzavkou pro děti od 3 do 10 let. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: butiky, market, lékař, kadeřnictví, prádelna.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30). Navíc občerstvení během dne (11:00-16:00), bufet pro děti (19:00-21:00), přestávka na kávu se sladkým občerstvením (16:30-17:30), polévky a špagety (23:00-24:00), placky gozleme (12:00-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00-24:00. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy, lahvové nápoje a nápoje v plechovkách.
 
Sport a zábava
Hotel Korumar Deluxe organizuje denní i večerní animace, aerobik, posilovna, hry v bazénu, večerní show, tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, šipky, lukostřelba, sauna, turecké lázně. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let), dětské hřiště. Za poplatek: kulečník, vodní sporty, škola potápění, procedury ve wellness centru.
 
Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.korumar.com.tr

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel Korumar Deluxe s krásným výhledem a rozsáhlým rekreačně-sportovním zázemím. Skvělá základna k objevování této části Turecka, nedaleko centra Kusadasi s mnoha atrakcemi. Doporučujeme těm, kteří očekávají od hotelu dobré služby, chutnou kuchyni a komfortní pokoje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Palmin Hotel

Poloha
Čtyřhvězdičkový Palmin Hotel se nachází v exotické zahradě, cca 2 km od centra Kuşadası. V bezprostřední blízkosti jsou restaurace, kavárny a obchody. Letiště Bodrum je vzdáleno 135 km.

Pláž
Palmin Hotel se nachází cca 500 m od veřejné písčité pláže Ladies Beach. Bezplatný plážový servis (lehátka, slunečníky a osušky) a bezplatný transfer z hotelu (v určitých časech).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, TV místnost, hlavní restaurace (jídla formou bufetu), lobby bar, bar u bazénu, krytý bazén (vyhřívaný), venkovní bazén, bazén pro děti, skluzavky pro děti a dospělé (v hodinách 13:00-15:00). Za poplatek: prádelna, kadeřnictví, půjčovna automobilů.

Pokoje
Palmin Hotel má 156 komfortně zařízených, prostorných pokojů vybavených koupelnou (sprcha, fén), individuálně nastavitelnou klimatizací, TV-SAT, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek, doplněn na vyžádání), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, balkonem.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30 - 10:30), oběd (12:30 - 14:00), občerstvení (14:00 - 16:30), káva a čaj (16:30 - 17:30), večeře (19:30 - 21:30), pozdní občerstvení (23:30 - 00:30), nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:00 - 24:00). Za příplatek: dovážený alkohol, zmrzlina, turecká káva, čerstvě vymačkaná pomerančová šťáva.

Sport a zábava
Každý den animační program během dne a 5x týdně noční představení. Pro děti - miniklub (4-12 let), dětské hřiště. Navíc: posilovna, parní lázeň, sauna, vířivka, stolní tenis, šipky. Za poplatek: turecké lázně, masáže, tenisový kurt (během dne), kulečník, půjčovna notebooků.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.palminhotel.com

Náš názor
Komfortně zařízené pokoje s ideální polohou blízko pláže a centra jsou jednou z největších výhod Palmin Hotelu! Hosté chválí hotel také za milé a profesionální služby a dobrou kuchyni!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Parkim Ayaz

Poloha
Hotel Parkim Ayaz se nachází v zahradě, v samotném centru města Gümbet s širokou nabídkou zábavy, barů, restaurací a diskoték. Cca 4 km od centra města Bodrum, cca 40 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Hotel Parkim Ayaz se nachází u pěkné, byť nepříliš široké písčito-oblázkové veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, restaurace, 2 restaurace a'la carte: osmanská a italská (nutná rezervace), 3 bary. 3 bazény z toho jeden se skluzavkami (10:00-18:00), vířivka, dětské bazény (všechny bazény se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži - zdarma. Plážové osušky po zaplacení zálohy cca 20 EUR/pokoj. Miniklub a dětské hřiště. Za poplatek: směnárna, wellness centrum, kosmetický salón, kadeřnictví, lékař, prádelna, služba hlídání dětí.

Pokoje
Hotel Parkim Ayaz má 335 pokojů, které se nachází v 11 budovách umístěných v zahradě.
- Standardní pokoje (plocha cca 20 m²) – ubytování pro 2 dospělé osoby (možnost 1 přistýlky v podobě rozkládacího lůžka).
- Pokoje promo (plocha cca 15 m²) - pro max. 2 dospělé osoby (starší vybavení).
- Rodinné pokoje – 1 místnost (plocha cca 35 m²) - pro max. 3 dospělé osoby a dítě (možnost přistýlky v podobě normálního lůžka nebo palandy).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV se satelitním příjmem, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den). Všechny pokoje mají malý balkon.
Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let zdarma. 
Domácí zvířata nejsou povolena.

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, koláče, zmrzlina a noční občerstvení. Jednou za pobyt možnost využití restaurace a’la carte (dovážené nápoje zde za poplatek). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek: importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Parkim Ayaz organizuje denní i večerní animace ve verzi soft. Tenisový kurt (půjčení vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, kulečník, šipky, plážový volejbal, posilovna. Za poplatek: lezecká stěna, minigolf, centrum vodních sportů na pláži (vodní lyžování, banán, ringo, vodní skútry, parasailing), procedury a masáže ve wellness.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.parkimayaz.com

Náš názor
Malý, komorní hotel s přátelskou atmosférou, jehož největší výhodou je výborná poloha. Hotel Parkim Ayaz je skvělou volbou pro páry, které chtějí aktivní dovolenou a zároveň si vychutnat kouzlo večerního života v Gümbet. Doporučujeme také rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Costa 3S Beach

Poloha
Hotel Costa 3S Beach se nachází v klidné oblasti letoviska Bitez. Leží cca 8 km od centra známého letoviska Bodrum s mnoha bary, restauracemi a obchody. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka. Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 48 km. 

Pláž
Přímo u hotelu se nachází písčito-oblázková pláž. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu, bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za příplatek: prádelna a lékařská pomoc. 

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:00) a večeře (19:30-21:00) formou bufetu. Občerstvení (15:00-16:00), káva (17:00-18:00) a místní nealkoholické a alkoholické nápoje - zdarma (10:00-23:00). Za příplatek: importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané šťávy.  

Sport a zábava
Hotel organizuje animace ve verzi soft. Navíc: sauna, turecké lázně, stolní tenis. Za příplatek: tělové peelingy a masáže, vodní sporty na veřejné pláži. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.costa3sbeach.com

Náš názor
Tento hotel Costa 3S Beach nacházející se v klidné, zelené oblasti doporučujeme zejména těm, kteří si chtějí odpočinout od rušného turistického centra. Pro hosty, kteří chtějí poznat turecké atrakce je snadný dojezd do centra Bodrumu plného místních diskoték, restaurací a obchodů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jasmin Beach

Poloha
Hotel Jasmin Beach se nachází v letovisku Gümbet, cca 1 km od centra nabízejícího širokou škálu zábavy (restaurace, bary, obchody, diskotéky), cca 3 km od centra města Bodrum a cca 35 km od letiště Milas-Bodrum. 

Pláž
Písčito-oblázková veřejná pláž se nachází cca 50 m od hotelu Jasmin Beach. Lehátka, plážové osušky a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, směnárna, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 4 bary: pool, panorama, garden a lobby bar. 5 sladkovodních bazénů, jeden se skluzavkami otevřenými v hodinách (11:00-12:00) a (15:00-16:00) - pouze pro děti starší 10 let, 1 krytý bazén, 3 bazény s oddělenými dětskými bazény. Plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, prádelna, mini market 24 hod., fotograf, lékař, směnárna, obchod se suvenýry, herna.

Pokoje
Hotel Jasmin Beach má 276 prostorných, světlých pokojů různých standardů.
- Standardní pokoje - jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), mini ledničkou a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do zahrady.
- Pokoje typu Club - mají starší vybavení.
- Dvoupokojové rodinné pokoje Club - jsou vybaveny jako pokoje standard Club, navíc mají individuálně nastavitelnou klimatizaci a některé mají vanu. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. Hotel má dva pokoje pro handicapované hosty.

Strava
All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. Občerstvení podávané v hlavní restauraci (14:00-16:30), káva, čaj, zákusky (17:00-18:00). Možnost využití restaurace a'la carte (1x za pobyt, nutná rezervace) v hodinách od 19:30-21:30. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina, turecká káva a místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané po 23:00 hodině. 

Sport a zábava
Hotel Jasmin Beach organizuje denní i večerní animační program ve verzi soft. Navíc: posilovna, turecké lázně, suchá a parní sauna, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, centrum vodních sportů na pláži (vodní lyže, banán, ringo, vodní skútry, parasailing).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
 ****

Webové stránky
www.jasminbeach.com

Náš názor
Příjemný, udržovaný hotel, který se nachází jak v blízkosti pláže tak i zábavního centra Gümbet. Hotel Jasmin Beach doporučujeme těm, kteří preferují aktivní odpočinek a chtějí poznávat kouzla nočního života. Bohatá rekreační infrastruktura včetně mnoha bazénů poskytuje širokou škálu aktivit v areálu hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Palm Wings Kusadasi

Poloha
Hotel Palm Wings Kusadasi se nachází cca 4 km od centra městečka Davutlar, cca 15 km od centra Kusadasi a cca 120 km od letiště v Bodrumu. V okolí hotelu se mimo jiné nachází zřícenina města Efez, klášter Kursunlu, národní park Dilek a mnoho dalších turistických zajímavostí.

Pláž
Hotel Palm Wings Kusadasi se nachází u široké, soukromé písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, restaurace, 3 restaurace a'la carte (rybí, turecká, italská), 5 barů: lobby bar, bar u bazénu, snack bar, cafe bar a disko bar. Hlavní bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén se skluzavkou, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, fotograf, lékař, butik, herna.

Pokoje
Hotel Palm Wings Kusadasi má 346 moderně zařízených pokojů.
- Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě normální postele, pohovky nebo skládacího lůžka). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (1 láhev minerální vody/den zdarma, zbývající konzumace za poplatek).
- Navíc jsou k dispozici pokoje Large (o rozloze cca 32 m²), které jsou vybaveny jako standardní pokoje s přistýlkou ​​v podobě poschoďové postele pro 2 dospělé osoby a 2 děti.
- Na vyžádání jsou k dispozici:
- Rodinné pokoje se 2 místnostmi (o rozloze cca 42 m²)
Všechny pokoje mají balkón (standardní pokoje mohou být s francouzským balkonem).
Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. Hotel má pokoje přizpůsobené pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře formou bufetu (19:30-21:30), bufet pro děti (19:00-20:00). Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za týden (kromě neděle) po předchozí rezervaci. V Cafe Baru v hodinách od 24:00-7:00 jsou k dispozici sendviče a zákusky. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Cafe Baru. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v láhvích a v plechovkách.

Sport a zábava
Hotel Palm Wings Kusadasi organizuje denní a večerní animační programy, aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, turecké lázně, saunu. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness, kulečník (cca 7 EUR/hod.), PlayStation, centrum vodních sportů na pláži. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let), dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.palmwings.com.tr

Náš názor
Nový, elegantní hotel Palm Wings Kusadasi se nachází na udržované ploše, u široké písečné pláže, s pozvolným písečným sestupem do moře - což je velká výhoda hotelu. Ideální místo k odpočinku jak pro dva, tak i pro rodiny s dětmi - vzhledem k mnoha atrakcím, které pro nejmenší hotel Palm Wings Kusadasi nabízí. Poloha na okraji zaručuje klidný odpočinek, dlouhá pláž umožňuje večerní procházky, zatímco blízkost Kusadasi láká na využití krás turistického města.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Infinity by Yelken

Poloha
Moderní elegantní komplex Infinity by Yelken se nachází cca 4 km od centra Kusadasi s mnoha obchody, restauracemi a bary. Cca 100 m od hotelu je zastávka veřejné autobusové dopravy. Hotel leží cca 25 km od historického Efezu a cca 130 km od letiště v Bodrumu. 

Pláž
Hotel Infinity by Yelken se nachází přímo u slavné pláže Ladies Beach, která je oceněná certifikátem Modré vlajky. V areálu komplexu jsou hostům k dispozici dvě soukromé zátoky, písečná pláž a dlouhé molo. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtahy, hlavní restaurace, 4 restaurace a'la carte s tureckou, italskou, asijskou a mořskou kuchyní (nutná dřívější rezervace). 7 barů, mimo jiné: bar u bazénu, plážový bar, lobby bar. Hosté mají k dispozici 3 bazény a aquapark Magic Aqua World s 20 skluzavkami a bazénem s umělou vlnou. Navíc: sluneční terasa, obchody, směnárna. Za příplatek: kadeřnictví, prádelna, lékařská péče a pronájem auta.  

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou pestrého bufetu v hlavní restauraci, dětské menu (19:00-20:00). Navíc: občerstvení během dne (12:00-16:00), noční občerstvení v určených barech (22:00-7:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních barech během jejich otevírací doby. Za příplatek: importované nápoje, čerstvě vymačkané šťávy. 

Sport a zábava
Denní animační program, večerní show a živá hudba. Navíc v areálu hotelu: stolní tenis, šipky, kulečník, volejbal a vodní basketbal, sauna, turecké lázně, fitness a krytý bazén. Pro děti: miniklub a hřiště. Za poplatek: centrum vodních sportů na pláži, kosmetické procedury a masáže ve wellness centru. 

Internet
V areálu celého hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****
 
Webové stránky
www.infinitybyyelken.com

Náš názor
Moderní, malebně umístěný hotel Infinity by Yelken jehož velkými výhodami je nádherná krajina, písečná pláž oceněná Modrou vlajkou, největší aquapark v Kusadasi a bohatý program Ultra All Inclusive. Ideální nabídka na aktivní rodinnou dovolenou plnou zábavy! 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fantasia Deluxe

Poloha
Elegantní hotel Fantasia Deluxe se nachází v klidné oblasti cca 5 km od samého centra Kusadasi s mnoha bary, restauracemi, obchody a kluby. Hotel leží cca 25 km od starověkého Efezu. Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 130 km.

Pláž
Hotel Fantasia Deluxe se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže označené Modrou vlajkou. Vstup do moře z plošiny nebo z mola přímo do vody. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 2 restaurace: hlavní a servírující občerstvení během dne, 4 bary, mimo jiné v lobby a u bazénu. Hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Za poplatek: kadeřnictví, prádelna, lékař, parkoviště, obchody.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30). Občerstvení během dne (12:30-16:00), zmrzlina (13:00-17:00), káva, čaj (17:00-18:00), noční občerstvení (23:00-00:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 do 24:00. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Fantasia Deluxe organizuje animace ve verzi Soft: hry v bazénu, gymnastiku, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenisový kurt (osvětlení za příplatek), posilovnu. Pro děti: miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště. Wellness centrum: sauna, turecké lázně. Za poplatek: masáže a procedury; vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.fantasia.com.tr

Náš názor
Kvalitní hotel Fantasia Deluxe je ceněn za skvělou polohu - blízko zábavního letoviska Kusadasi a také nedaleko starověkého Efezu. Díky chutné kuchyni, bohatým animacím a přátelské atmosféře strávíte v hotelu skvělou dovolenou. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi díky hotelovým animacím.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Seven Seas Sealight Elite (ex. Amara Sealight Elite)

Poloha
Moderní a elegantní hotel Amara Sealight Elite patřící hotelovému řetězci Sealight, se nachází cca 6 km od centra Kusadasi, kde je mnoho restaurací, barů a obchodů. Hotel je vzdálen cca 25 km od historického Efezu a cca 130 km od letiště Bodrum.

Pláž
Hotel Amara Sealight Elite se nachází přímo u soukromé 130metrové písčito-oblázkové pláže. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, hlavní restaurace, 6 restaurací a'la carte (zdarma: turecká a mexická), další (asijská, kebab, italská, rybí) za poplatek: 3 bary: snack bar u bazénu, lobby bar. V areálu hotelu se nachází velký hlavní bazén nepravidelného tvaru, mini aquapark pro děti se skluzavkami, krytý bazén a vnitřní brouzdaliště. Sluneční terasa u bazénu s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami. Za poplatek: lékařská péče, kadeřnictví, obchody, prádelna, fotograf.

Pokoje
Hotel Amara Sealight Elite se skládá z 392 pohodlných a moderních pokojů. Standardní pokoje (o rozloze cca 42 m²) mohou ubytovat 3 dospělé osoby nebo rodinu 2 + 2 (přistýlka pro 2 osoby ve formě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (lehké drinky, denně doplňovaný), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Dětská postýlka - na vyžádání. Hotel má pokoje pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou pestrého bufetu, občerstvení během dne (12:00-17:00), káva, čaj, koláče a zmrzlina (12:00-19:00). Čerstvá pomerančová šťáva se servíruje ke snídani. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraném baru 24 hodin, v dalších barech v otevírací době. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Amara Sealight Elite organizuje bohatý animační program: hry a zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Dále: tenisový kurt, basketbal, volejbal, jóga, aerobik, fitness centrum, turecké lázně, parní lázeň, sauna. Za poplatek: kajaky, kulečník, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Hotel Amara Sealight Elite vysoké kvality, který splňuje očekávání těch nejnáročnějších hostů. Doporučujeme zejména těm, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku, a také si cení bohatý animační program a blízkost atraktivního Kusadasi. Další výhodou je vynikající kuchyně - až 6 restaurací umožní ochutnat pokrmy kuchyní z různých oblastí světa!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kefaluka Resort

Poloha
Luxusní hotel Kefaluka Resort se nachází na upravené zelené ploše (o rozloze 5 ha), táhnoucí se podél krásné pláže unikající do tyrkysových vod Egejského moře. Turistické městečko Turgutreis s výběrem barů, restaurace a obchodů je vzdáleno cca 10 km, centrum města Bodrum cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 60 km.

Pláž
Kefaluka Resort se nachází u krásné, soukromé písečné pláže (400 m široké) s vlastním molem (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Možnost pronájmu altánku na pláži (za poplatek).

Vybavení
Recepce 24h, směnárna, hlavní restaurace (vyžadováno společenské oblečení), 4 restaurace a’la carte: turecká, italská, mezinárodní a s mořskými plody (za poplatek cca 10 EUR/os., nutná rezervace), 4 restaurace nabízející občerstvení během dne, 10 barů včetně baru u bazénu, na pláži a na molu a diskotéka. Kromě toho 3 bazény: hlavní, s animacemi a krytý, ​​vířivka, aquapark s 5 skluzavkami, 3 dětské bazény, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. V hotelu se nachází kino. Za poplatek: pokojová služba 24 hodin, minimarket, obchod se suvenýry, fotograf, kadeřník, lékař, hlídání dětí (na vyžádání), půjčovna aut.

Pokoje
Kefaluka Resort má 367 elegantně zařízených pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 1 dítě (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem nebo terasou.
Promo pokoje nemají balkon a výhled na moře. K dispozici jsou také standardní pokoje spojené dveřmi a pokoje Deluxe s výhledem na moře (o rozloze cca 36 m²). Na potvrzení jednopokojové rodinné pokoje typu Large (o rozloze cca 30 m²) - přistýlka v podobě rozkládací pohovky a dvoupokojové rodinné pokoje typu Suite (ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou).

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení a zmrzlina v určených restauracích. Noční bufet v hlavní restauraci (24:00-7:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných barech 24 hodin, čerstvé ovocné šťávy jsou k  dispozici během snídaně ve Vitamin baru. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvová vína, šampaňské.

Sport a zábava
Kefaluka Resort organizuje animační program ve dne i večer. Kromě toho: nemotorové vodní sporty, windsurfing a katamarán (1 hod./den, nutná licence), fitness, posilovna, wellness centrum, tenis, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, jízda na kole, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, motorové vodní sporty, osvětlení kurtů a hřišť, bowling, hrací automaty. Pro děti: miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kefaluka.com

Náš názor
Kefaluka Resort je exkluzivní objekt s nejvyšší kvalitou služeb, vítěz mnoha ocenění spokojenosti zákazníků. Doporučujeme náročným klientům, kteří hledají klidný odpočinek daleko od shonu turistických letovisek, komplexní služby a veškeré vybavení v dosahu. Vzhledem k širokému spektru atrakcí pro děti doporučujeme rovněž rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Batihan Beach Resort & Spa

Poloha
Batihan Beach Resort & Spa se nachází na okraji Kusadasi, cca 7 km od centra města s četnými bary, restauracemi, obchody a kluby. Hotel se skládá z hlavní budovy a budovy Select. V blízkosti hotelu jsou obchody, bary a autobusová zastávka, ze které jezdí místní autobus do centra města (za poplatek). Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 150 km od hotelu.  

Pláž
Batihan Beach Resort & Spa se nachází přímo u písečné soukromé pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, 3 restaurace: hlavní, servírující občerstvení a restaurace a’la carte (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), lobby bar a plážový bar, diskotéka. 5 bazénů, včetně krytého bazénu se skluzavkami a brouzdaliště pro děti (lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma). Za poplatek: pokojová služba, herna, lékař, prádelna, kadeřnictví, obchody, půjčovna aut a skútrů, hlídání dětí.

Pokoje
Batihan Beach Resort & Spa má 338 pokojů různých standardů.
Standardní pokoje (o rozloze 23 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou (vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 1 EUR/den), minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem.
Na potvrzení jsou k dispozici:
Dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 29 m²).
Pokoje typu Select jsou větší a novější.
Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma. Hotel má pokoje pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-09:00), pozdní snídaně (9:00-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře ve formě bohatého bufetu (19:30-21:30). Přes den občerstvení (10:00-24:00), zmrzlina a přestávka na kávu. Noční občerstvení. Místní nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje jsou k dispozici v lobby baru (24 hodin). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Batihan Beach Resort & Spa provozuje animace ve verzi Soft, hry, zábava a kuchařská show. Dále: tělocvična, tenisový kurt, aqua aerobik, aerobik, zumba, stolní tenis, minigolf, boccia, šipky. Za poplatek: procedury a masáže v centru SPA, vodní sporty na pláži, osvětlení kurtu a hřiště, kulečník. Pro děti: hřiště a mini klub.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.batihanbeachresort.com

Náš názor
Batihan Beach Resort & Spa je kvalitní hotel s příjemnou atmosférou, který je ceněn za péči o klienta. Výborná lokalita nedaleko centra města Kusadasi Vám umožní vychutnat si klidný pobyt s možností užívání si kouzla turistického městečka. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi vzhledem k nabízené infrastruktuře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Labranda Ephesus Princess

Poloha
Luxusní hotel Labranda Ephesus Princess se nachází na rozsáhlé zelené ploše, na malebném kopci, ze kterého se rozprostírá nádherný výhled na Egejské moře. Hotel leží pouhých cca 10 km od oblíbeného letoviska Kusadasi s četnými bary, restauracemi a obchody. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 140 km.

Pláž
Hotel Labranda Ephesus Princess se nachází u písečné pláže s molem (sestup na pláž po schodech nebo bezplatným hotelovým autobusem) s křišťálově čistou vodou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, elegantní lobby, TV místnost, hlavní restaurace, tematické restaurace a'la carte (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), mimo jiné: italská, turecká, restaurace s mořskými plody. 7 barů: u bazénu, na pláži, v lobby. Za poplatek: vinárna, bar na diskotéce, VIP bar. 3 bazény včetně jednoho se skluzavkami, dětské brouzdaliště, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Navíc za poplatek: obchody, butik, mini market, prádelna, půjčovna aut.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30). Navíc: snack bar (11:00-17:00), noční polévka (21:00-1:00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje v lobby baru (10:00-24:00). Za příplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Sport a zábava
Hotel Labranda Ephesus Princess organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé ve verzi Soft. Večerní show, živá hudba, turecké večery a diskotéky, hry v bazénu a na pláži, plážový volejbal, aerobik, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, šipky, fotbalové hřiště, sauna, posilovna, pára a turecké lázně. Pro děti: miniklub (4-12 let), dětské hřiště. Za poplatek: kulečník, procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži.
 
Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.labrandaresort.com

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel s vynikající kuchyní a krásným výhledem. Neobvykle široký výběr typů pokojů umožní přizpůsobit nabídku potřebám každého klienta. Díky bohaté sportovně-rekreační infrastruktuře a vynikajícímu servisu je hotel ideální pro páry a rodiny s dětmi.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Korumar Ephesus Beach

Poloha
Nově postavený luxusní hotel Korumar Ephesus Beach se nachází cca 12 km od centra Kusadasi, s mnoha obchody, restauracemi a bary. Hotel je vzdálen cca 7 km od historického Efezu a cca 130 km od letiště Bodrum.

Pláž
Hotel Korumar Ephesus Beach se nachází přímo u soukromé, 230 m dlouhé písečné pláže. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte (italská, turecká a rybí - za poplatek, každá cca 3 EUR/osoba), 4 bary, mimo jiné: bar u bazénu a lobby bar. Hotel má velký hlavní bazén s devíti skluzavkami pro dospělé, dětský bazén s osmi skluzavkami a krytý bazén. Sluneční terasa u bazénu s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami. Za poplatek: lékařská péče, kadeřnictví, obchody, prádelna, fotograf, směnárna, herna.

Pokoje
Hotel Korumar Ephesus Beach nabízí svým hostům 325 moderních a pohodlných pokojů, které se nachází v několika třípatrových budovách. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 42 m², pro max. 3 dospělé osoby a jedno dítě) jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, balkonem. Dětská postýlka - na vyžádání. 
Rodinné pokoje se skládají z ložnice a obývacího pokoje (o rozloze cca 44 m²), jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, bufet pro děti (18:30-19:30), občerstvení během dne (11:00-16:00), noční občerstvení (23:00-00:30), koláče a sladkosti (15:00-18:00). Čerstvá pomerančová šťáva se servíruje ke snídani. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraném baru 24 hodin, v ostatních barech v otevírací době. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva. Restaurace a'la carte (19:00-22:00, za poplatek cca 5 EUR tři návštěvy týdně, nutná předchozí rezervace).

Sport a zábava
Hotel Korumar Ephesus Beach organizuje bohatý animační program: zábavu a hry u bazénu, večerní show, diskotéku 16+ (23:00-2:00). Navíc: tenisový kurt (osvětlení za poplatek), basketbal, volejbal, fotbal, stolní tenis, lukostřelba, boccia, karty, aerobik, fitness centrum (16+), turecké lázně, parní lázeň, sauna. Za poplatek: kulečník, stolní fotbal, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.korumarephesus.com.tr

Náš názor
Velmi elegantní a moderní hotel Korumar Ephesus Beach, který doporučujeme rodinám s dětmi a těm, kteří jsou zaměřeni na aktivní trávení času. Bohatý animační program a aquapark ocení milovníci sportů, zatímco perfektní poloha přímo u široké pláže umožní prázdninový odpočinek! Další výhodou je vynikající kuchyně!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Venosa Beach

Poloha
Hotel Venosa Beach se nachází v městečku Yesilkent (cca 5 km od centra města Altinkum). Bývalá rybářská vesnička je dnes oblíbeným turistickým letoviskem vzdáleným cca 5 km od města Didim (známého antickými ruinami Apollónova chrámu) a cca 70 km od letiště Milas-Bodrum. Snadný dojezd do centra města Altinkum místní hromadnou dopravou (v letní sezóně jezdí co cca 15 minut) nebo taxikem.

Pláž
Hotel Venosa Beach se nachází přímo u široké písčito-oblázkové soukromé pláže s pozvolným sestupem do moře (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a'la carte, 4 bary: bar v lobby, bar u bazénu, snack a vitamin bar, bar na diskotéce. Navíc je k dispozici bazén se skluzavkami (otevřen v určených hodinách), olympijský plavecký bazén, krytý bazén (uzavřen od června do poloviny září) a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: lékař, kadeřnictví, mini market, obchod se suvenýry. 

Pokoje
Hotel Venosa Beach má 339 elegantních a komfortně zařízených pokojů.
- Standardní pokoje (o rozloze cca 28 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny: koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (zdarma 1 láhev vody denně/pokoj, ostatní konzumace za poplatek) a balkonem nebo terasou. 
Na vyžádání jsou k dispozici jiné typy pokojů:
- Pokoje typu Large (o rozloze cca 33 m²) - 1 velký pokoj pro 3 dospělé osoby a dítě na přistýlce v podobě rozkládací pohovky.
- Rodinné pokoje - 2 místnosti (o rozloze cca 36 m²) - pro max. 4 dospělé osoby a dítě na přistýlce. Všechny pokoje mají alespoň částečný výhled na moře. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře v hlavní restauraci formou bohatého bufetu, občerstvení během dne, zmrzlina pro děti, káva/čaj, noční občerstvení, turecké sladkosti. 1x za pobyt možnost využití restaurace a'la carte (po předchozí rezervaci). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v lobby baru 24 hodin. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje v láhvích a v plechovkách, vybrané nápoje na diskotéce a čerstvé ovocné šťávy. Dětská jídla a vysoké židle jsou k dispozici v restauraci.

Sport a zábava
Hotel Venosa Beach organizuje pestrý sportovní a animační program: aerobik, aqua aerobic, fitness, basketbal, volejbal, stolní tenis, tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), lukostřelba, večerní show, diskotéka. Navíc bohatě vybavené wellness centrum: sauna a turecké lázně (zdarma). Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, vodní sporty na pláži. Pro děti: hotelový miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.venosa.com.tr

Náš názor
Velmi elegantní hotel Venosa Beach je určen zejména rodinám s dětmi. Má mnoho výhod pro nejmenší a bohatou sportovně-rekreační infrastrukturu. Nachází se u krásné pláže, ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou. Hotel Venosa Beach je proslulý svou výbornou kuchyní. V předchozích sezónách našimi klienty prověřený a oceněný je jimi opakovaně vybírán.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kairaba Bodrum Imperial (ex. Magic Life Bodrum Imperial)

Poloha
Hotel Kairaba Bodrum Imperial vysoké kvality se nachází na klidném místě, v krásném prostředí uprostřed bujné pobřežní vegetace. Hotel leží cca 11 km od půvabného města Turgutreis, cca 18 km od centra Bodrumu s četnými obchody, bary a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 55 km.

Pláž
Hotel Kairaba Bodrum Imperial se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Vybavení
24h recepce, prostorná lobby, směnárna, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (za poplatek), 4 bary: u bazénu, na pláži, lobby bar a Coco bar (za příplatek). Bazén se skluzavkami, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: prádelna, kadeřnictví, půjčovna aut, konferenční místnost.
 
Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:00-14:30), večeře (18:00-21:30). Občerstvení během dne (12:00-17:00), sladké občerstvení (17:00-18:00), noční polévka (23:00-00:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00-7:00 v lobby baru. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a nápoje v plechovkách, čerstvě vymačkané džusy.
 
Sport a zábava
Hotel Kairaba Bodrum Imperial organizuje bohatý sportovní a animační program. Živá hudba, posilovna, minigolf, stolní tenis. Pro děti: hotelový miniklub, dětské hřiště. Za poplatek: vodní sporty na pláži, procedury ve wellness centru.
 
Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Elegantní hotel Kairaba Bodrum Imperial s malebnou polohou, velmi chutnou kuchyní a různými typy pokojů - ideální místo pro páry a rodiny s dětmi. Nikdo se zde nebude nudit. Bohatá sportovně-rekreační nabídka spojená s polskými animacemi pro děti uspokojí i ty nejnáročnější klienty.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Xanadu Island

Poloha
Luxusní 5hvězdičkový hotel Xanadu Island se nachází v letovisku Akyarlar na rozlehlém mysu na útesu s krásným výhledem na ostrov Kos. Hotel leží cca 1,5 km od centra města s obchody a restauracemi, cca 9 km od Turgutreis s moderním přístavem, cca 25 km od centra rušného města Bodrum a cca 60 km od letiště Milas - Bodrum. 

Pláž
Soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu Xanadu Island a 2 mola, ze kterých lze obdivovat krásné tyrkysové barvy Středozemního moře. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, výtah, prostorná lobby (drink na uvítanou po příjezdu do hotelu), 2 sluneční terasy, hlavní restaurace se speciálním bufetem pro děti, 2 tematické restaurace a'la carte (zdarma): italská a středomořská (pro hosty starší 7 let). Navíc 7 barů, např.: v lobby, na pláži a na terase, včetně 2 snack barů. V areálu hotelu jsou 3 venkovní bazény, z toho 1 pro děti se skluzavkou a 1 krytý bazén uvnitř budovy s oddělenou částí pro děti. Navíc je k dispozici: prádelna, parkoviště. Za příplatek: kadeřnictví, obchody se suvenýry, 24hodinová lékařská péče a zdravotní sestry, služba hlídání dětí (na vyžádání).  

Pokoje
Hotel Xanadu Island nabízí 214 elegantně zařízených pokojů různých standardů umístěných ve 2 hlavních 4patrových budovách a několika 4patrových budovách v zahradě. Všechny pokoje jsou vybaveny: individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, trezorem (zdarma), satelitní TV, minibarem (zdarma, denně doplňovaným), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy a balkonem s výhledem na moře. 
Pokoje „Courtyard Suite“ pro max. 3 osoby (s možností přistýlky pro max. 2 děti), s opticky odděleným obývacím prostorem s pohovkou a částí na spaní, koupelnou (sprcha, vana a WC). 
Pokoje „Manor House Suite“ pro max. 3 osoby (s možností přistýlky pro max. 2 děti), s obývacím pokojem odděleným od ložnice, koupelnou (sprcha, vana a WC).
Prostorný pokoj „Sunset Suite“ pro max. 3 osoby (s možností přistýlky pro max. 2 děti), s odděleným obývacím pokojem a ložnicí. 
Pokoje „Deluxe Suite“ pro max. 3 osoby (s možností přistýlky pro max. 2 děti) jsou vybaveny: ložnicí a obývacím pokojem, velkou koupelnou (sprcha a vana, WC).
Pokoje „Romance Suite“ pro max. 2 osoby s ložnicí a obývacím pokojem a velkou koupelnou (sprcha, vířivka a WC). Pro hosty těchto pokojů 1x vstup do zóny „Salus per Aqua zone“ v wellness, jednorázový balíček wellness pro páry, 1x snídaně v pokoji a romantická fotografie pořízená profesionálním fotografem. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-12:00), oběd (12:30-15:00), večeře (19:00- 2:00) formou bufetu. Navíc pokrmy a občerstvení a'la carte: snídaně a občerstvení v nočních hodinách (22:00-7:00), občerstvení v baru „Archipelago“ (12:00-17:00), občerstvení v baru „Xanadu“ (12:00-19:00). Ve všech barech jsou k dispozici místní i dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje - zdarma. Rosebud bar otevřený 24 hodin. 

Sport a zábava
Hotel Xanadu Island organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Navíc diskotéka pro hosty starší 16 let a mezinárodní představení v amfiteátru (v závislosti na počasí, od června do září). Navíc: posilovna, tenisový kurt, stolní tenis, bowling, kulečník, dětské hřiště a miniklub pro děti (ve věku od 4 do 12 let). Za příplatek: sportovní akademie Xanadu: jóga, pilates, zumba, šipky, zumba ve vodě, skákáni na trampolínách, lekce salsy, spinning, centrum vodních sportů na pláži, multifunkční hřiště a SPA & Wellness centrum „Shang-Du“ (mimo jiné sauna, vířivka, turecké lázně, parní lázně). 

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Nádherně umístěný hotel Xanadu Island na soukromém poloostrově nabízí pohodlné a moderní pokoje, širokou škálu atrakcí a bohatou nabídku All Inclusive, která uspokojí všechny milovníky dovolené. Hotel je ideálním místem jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak pro ty, kteří chtějí strávit zajímavou rodinnou dovolenou s dětmi. Splní očekávání nejnáročnějších hostů. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Salmakis Resort & Spa

Poloha
Tento 5hvězdičkový hotel Salmakis Resort & Spa nabízí nádherný výhled na záliv, přístav a hrad sv. Petra. Nachází se jen cca 1 km od centra letoviska Bodrum s mnoha atrakcemi: butiky, obchody, bary a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Hotel Salmakis Resort & Spa se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže označené Modrou vlajkou, což dokazuje o výjimečné čistotě vody ke koupání. Lehátka (také na molu), slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace, rybí restaurace a'la carte (zdarma 1x za pobyt, nutná rezervace), 4 bary: bar u restaurace (12:30-14:30), lobby bar (24h), bar u bazénu (10:00-24:00), plážový bar (10:00-18:00). Hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Navíc za příplatek: minimarket, kadeřnictví, fotograf, konferenční místnost, lékař na vyžádání.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), zmrzlina (10:00-18:00), palačinky gözleme (11:00-16:00), občerstvení během dne (12:30-17:00), přestávka na kávu se sladkým občerstvením (17:00-18:00), noční občerstvení (24:00-7:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a některé dovážené nápoje v lobby baru (24hod.). Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Salmakis Resort & Spa organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Hry v bazénu, kulečník, šipky, aqua aerobik, stolní tenis, tenisový kurt, squash (za poplatek), posilovna, živá hudba, večerní show. Pro děti: miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště. Wellness centrum: turecké lázně, sauna a za příplatek masáže a procedury.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.salmakishotel.com

Náš názor
Tento hotel vysoké kvality splní očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Skvělá poloha, krásné malebné výhledy a vynikající kuchyně jsou hlavními výhodami hotelu Salmakis Resort & Spa. Díky blízkosti zábavního letoviska Bodrum doporučujeme párům a skupinám přátel, stejně jako rodinám s dětmi díky komfortním rodinným pokojům a celé řadě hotelových atrakcí. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Palm Wings Ephesus

Poloha
Hotel Palm Wings Ephesus se nachází v zátoce Pamucak, v klidné oblasti, cca 5 km od zříceniny starobylého města Efez. Do města Kusadasi s mnoha bary, restauracemi, obchody a bohatou nabídkou nočního života je to cca 12 km. Letiště v Bodrumu je vzdáleno cca 130 km od hotelu. 

Pláž
Hotel Palm Wings Ephesus leží přímo u široké, písečné, soukromé pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, restaurace, 4 restaurace a'la carte (mexická, italská, turecká, rybí), 6 barů (v lobby, u bazénu, relax bar, snack bar, disco bar a bar beer house - za poplatek), 4 bazény (včetně jednoho se skluzavkami), brouzdaliště se skluzavkou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, lékař, obchody.

Pokoje
Hotel Palm Wings Ephesus nabízí 450 prostorných pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě normální postele, pohovky nebo skládací postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini ledničkou, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Navíc jsou k dispozici pokoje typu Large (o rozloze cca 27 m²) - pro 2 dospělé osoby a 2 děti, jsou vybaveny jako standardní pokoje (s možností přistýlky v podobě palandy). Na vyžádání jsou dostupné dvoupokojové rodinné pokoje rozmístěné v 3patrových budovách (o rozloze cca 42 m²) s výhledem na zahradu nebo bazén. Na potvrzení také dvoupokojové rodinné pokoje s přímým vstupem do bazénu (možnost ubytování rodiny s dětmi od 8 let). Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma. Hotel má pokoje přizpůsobené pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, noční občerstvení. Možnost využít zdarma restauraci a'la carte 1x za pobyt (kromě neděle) - nutná dřívější rezervace. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin v lobby baru. Některé dovážené nápoje v ceně. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a nápoje v plechovkách. Bezlepková strava na vyžádání.

Sport a zábava
Hotel Palm Wings Ephesus organizuje denní a večerní animační program. Navíc je k dispozici: tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobik, aquaaerobik, stolní tenis, šlapadla, kánoe, posilovna, sauna, turecké lázně. Za příplatek: masáže a procedury ve wellness, kulečník, playstation, centrum vodních sportů na pláži. Pro děti: 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), hotelový miniklub (4-12 let), dětské hřiště.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.ephesus.palmwings.com.tr

Náš názor
Hotel Palm Wings Ephesus patří do řetězce Palm Wings, jenž je našim klientům dobře známý. Garantuje vysoký standard služeb a vynikající prázdniny. Klidná lokalita, krásná pláž, atrakce nabízené hotelem a blízkost města Kusadasi je ideální kombinací, kde jak rodiny s dětmi, tak i aktivní klienti a ti, kteří hledají klid, najdou něco pro sebe.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Samara Hotel

Poloha
Samara Hotel
se nachází cca 5 km od města Torba s menším výběrem obchodů, restaurací a barů, cca 8 km od centra města Bodrum. Hotel je postaven na obrovském pozemku - cca 7 ha, v krásné zahradě. Zastávka místního autobusu je cca 100 m od hotelu. Letiště v Bodrumu je vzdáleno cca 27 km.

Pláž
Samara Hotel se nachází u soukromé písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, concierge, směnárna na recepci, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 6 barů, diskotéka, 1 velký bazén a dětský bazén s malou skluzavkou, vířivka. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: herna, mini market, kadeřnictví, pokojová služba, služba hlídání dětí. Hotel je přizpůsoben pro tělesně postižené.

Pokoje
Samara Hotel má 301 pokojů.
- Standardní pokoje - velké, komfortně zařízené, pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (láhev vody, cola nebo fanta zdarma, další konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma.
- Rodinné pokoje Junior Suite se 2 místnosti (o rozloze cca 40 m²), pro 2 dospělé osoby a 2 děti (přistýlka v podobě rozkládací pohovky).
- Pokoje Senior Suite (o rozloze cca 50 m²), skládájí se ze 2 ložnic a obývacího pokoje. 

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní kontinentální snídaně, oběd a večeře formou pestrého bufetu. Občerstvení během dne (saláty, pizza, hamburgery, hranolky, špagety), káva, čaj, zákusky, palačinky gözleme, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za pobyt (turecká kuchyně a mořské plody, nutná rezervace, otevřena od 15. května do 15. října, jsou vyžadovány večerní šaty). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje: víno, pivo, drinky (10:00-2:00), turecká káva a zmrzlina. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, všechny nápoje po 2:00 hodině, láhvové nápoje a čerstvé ovocné šťávy.

Sport a zábava
Denní a večerní animace, sportovní aktivity, večery s živou hudbou, tematické show. Navíc: 2 tenisové kurty, basketbal, volejbal, kajaky, šlapadla, windsurfing (je nutná licence), minigolf, mini fotbal, boccia, kulečník, stolní tenis, posilovna, sauna, turecké lázně a vířivka. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness, vodní sporty na pláži, půjčovna tenisového vybavení. Pro děti: dětské hřiště, miniklub (4-12 let).

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných prostorách - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelsamara.com

Náš názor
Komfortní, vysoké kvality Samara Hotel s velmi dobrým standardem služeb. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi vzhledem k bohatému animačnímu programu a milovníkům aktivního odpočinku. Samara Hotel má velmi dobré reference od klientů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Vogue Hotel Supreme

Poloha
Tento elegantní hotel se nachází ve velmi malebné oblasti obklopené pobřežní vegetací v krásné zátoce Torba. Vogue Hotel Supreme leží cca 4 km od městečka Torba a cca 8 km od centra Bodrumu s mnoha obchody a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 30 km. 

Pláž
Přímo u hotelu jsou 2 krásné soukromé písečné pláže o celkové délce cca 750 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, směnárna, výtahy, hlavní restaurace a 4 restaurace a'la carte (pokrmy turecké, italské, asijské kuchyně a s mořskými plody; ​​nutná dřívější rezervace), 10 barů, např.: bar u bazénu a plážový bar, 4 bazény a jeden z největších aquaparků v okolí s 25 skluzavkami. Navíc: obchod se suvenýry, prádelna, služba žehlení prádla, půjčovna aut, konferenční místnost, fotograf, kadeřník. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), noční občerstvení (24:00-02:00) podávané v hlavní restauraci. Navíc občerstvení během dne, ovoce, palačinky, zmrzlina (12:00-16:00) ve vybraných barech, sladké občerstvení (15:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovážené alkoholické nápoje podávané v určených barech v jejich otevírací době, lobby bar otevřen 24 hodin. Hostům je k dispozici menu s bezlepkovými a bezlaktózovými pokrmy.  

Sport a zábava
Hotel nabízí širokou škálu animací pro děti i dospělé. Během dne sportovní aktivity např. plážový volejbal, boccia, vodní gymnastika a večer: taneční show, živá hudba, diskotéka. Navíc je zdarma k dispozici: aquapark, posilovna, Zumba, stolní tenis, jóga, tenisové kurty, pilates, šipky, turecké lázně, sauna. Pro nejmenší hosty hotel nabízí: Dino Park, Luna Park, 3 kluby (podle věku) poskytující širokou škálu atrakcí, např. lekce origami a basketbal. Za poplatek: kulečník, bowling, lekce tenisu, herna, vodní sporty, paragliding, 8D kino, motokáry, masáže, procedury ve wellness centru.  

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. 

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.voguehotelsupreme.com

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Titanic Deluxe

Poloha
Tento luxusní hotel Titanic Deluxe  se nachází na obrovské ploše v nádherné scenérii, v zátoce Güvercinlik (tzv. Holubí hnízdo). Cca 3 km od města Güvercinlik s malým výběrem obchodů, cca 25 km od centra města Bodrum a cca 15 km od letiště Milas - Bodrum.

Pláž
Hotel Titanic Deluxe se nachází u malebné 350 metrů písečné pláže s lehátky, slunečníky a ručníky zdarma. K dispozici tzv. pavilony se slaměnou střechou na molu s výhledem na moře (za poplatek).

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace, 4 restaurace a’la carte: italská, s mořskými plody a turecká (bezplatná návštěva jednou za pobyt, nutná předchozí rezervace), s grilovanými pokrmy (za poplatek), 9 barů: bar v lobby, bar u bazénu, bar na pláži, Irish Pub. Venkovní bazén, dětský bazén. Navíc za poplatek: prádelna, lékař, obchody, půjčovna aut, konferenční místnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:45), občerstvení během dne (12:00-16:00), zmrzlina (12:00-23:00), noční občerstvení (24:00-3:00). Zdarma místní a dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozici nepřetržitě v lobby baru.

Sport a zábava
Hotel Titanic Deluxe organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Během dne: vodní gymnastika, pilates, jóga, plážový volejbal. Dále: tělocvična, sauna, parní lázeň, stolní tenis, basketbalové hřiště, 2 tenisové kurty, aquapark, kajaky, šlapadla. Pro děti, mini-klub (4-12 let), dětské hřiště. Za poplatek: procedury ve wellness  centru, vodní sporty na pláži, kurzy potápění.

Internet
Wi-Fi připojení na internet - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.titanic.com.tr

Náš názor
Luxusní kaskádový hotel Titanic Deluxe s vysokým standardem služeb, ideální pro rodinnou dovolenou i pro dva. Nabízí širokou škálu atrakcí, chutné jídlo a vynikající upravenou pláž. Není možné se zde nudit, určitě to bude nezapomenutelná dovolená!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Lujo Hotel

Poloha
Tento 5hvězdičkový luxusní hotel se nachází na obrovské ploše uprostřed nádherné scenérie v zátoce Güvercinlik (tzv. Holubí hnízdo). Lujo Hotel leží cca 3 km od města Güvercinlik s malým výběrem obchodů. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 15 km.

Pláž
Lujo Hotel
nabízí 3 písečné pláže: Joy - přímo u hotelu, Indigo (pouze pro dospělé) a Escape (nachází se na klidném místě), stejně jako molo o rozloze cca 1850 m². Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Hostům jsou k dispozici tzv. altány se slaměnou střechou umístěné na molu vcházejícím do moře a na pláži (za poplatek).

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace a'la carte, 6 tematických restaurací a'la carte: italská, asijská, turecká a s mořskými plody (zdarma), stejně jako steak house a japonská (za příplatek cca 20 EUR/os.). 10 barů, mimo jiné: v lobby, u bazénu, na pláži, bar s čokoládovými výrobky. Venkovní hlavní bazén se sladkou vodou, vyhřívaný bazén s mořskou vodou, bazén v části Indigo (pouze pro dospělé), dětský bazén. Kromě toho za příplatek: butik, klenotnictví, fotograf, lékař, květinářství, optik.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00 - 11:00), pozdní snídaně (11:00 - 12:00), oběd a'la carte (12:00 - 17:30), večeře a'la carte (19:00 - 23:00), občerstvení během dne (12:00 - 17:00), ručně vyráběná zmrzlina a chlazené jogurty (9:00 - 24:00), domácí čokoláda a káva (9:00 - 24:00), dezerty v cukrárně (12:00 - 22:00), ovoce (12:00 - 19:00). Zdarma: místní a dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do 24:00.

Sport a zábava
Lujo Hotel
organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Během dne: šipky, stolní tenis, tenisové kurty, lekce tance, maskérské a fotografické workshopy, vodní gymnastika, fitness, pilates, strečink, jóga, plážový volejbal, basketbal, výlety na kole. Pro děti: miniklub, dětské hřiště, herna, divadlo, trampolíny, mini diskotéka. Navíc: aquapark se 6 skluzavkami, wellness centrum (sauna, turecká a parní lázeň, vířivka, krytý bazén), kajaky, šlapadla. Za poplatek: procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži, lekce potápění.

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.lujohotel.com

Náš názor
Luxusní hotel kaskádovitě umístěný, s velmi vysokým standardem služeb je ideální volbou pro rodinnou dovolenou a na romantickou dovolenou ve dvou. Lujo Hotel nabízí širokou škálu atrakcí, výbornou kuchyni, moderní a pohodlné pokoje a dokonale upravené pláže. Hotel je určen pro velmi náročné hosty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nocí nebo za příplatek 11 nebo 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo autobusem, stravování: během poznávací části -  snídaně a večeře nebo obědy dle programu, stravování: během pobytové části - jak je v popisu hotelů, turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné, služby místního průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS. Orientační náklady na účast v programu - cca 164 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje další jídla (7-10 EUR/1 pokrm) a nápoje, jiné osobní výdaje a turecké vízum.
 
Upozornění! Výše uvedené ceny víz a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 27.4.2020 a mohou se změnit.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a podmínky vstupu do Turecka.

Název zájezdu v polském jazyce: Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy
Kód zájezdu: TIR

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety. 

Program

Hlavní město na křižovatce dvou kultur - Istanbul, Modrá mešita, impozantní Hagia Sophia a palác Topkapi, fascinující Kappadokie, legendární Trója, starověký Pergamon a Efez, Bavlněný hrad - Pamukkale a termální prameny, pro zájemce další týden pobytu v okolí města Bodrum, Didim nebo Kusadasi

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do města Bodrum. Po příletu transfer do hotelu v okolí města Milas a setkání s průvodcem. Volný čas. Klienti, kteří přiletí pozdě večer, nemají v tento den večeři, místo toho dostávají balíčky s jídlem. (Trasa cca 30 km)

Den 2
Po časné snídani odjezd ve směru Efezu. Navštívíme ruiny jednoho z nejlépe dochovaných antických měst na světě: působivá Arkádová cesta, impozantní amfiteátr a Trajánova fontána. Následně přejezd do místa Meryemana, kde uvidíme dům, ve kterém podle tradice žila Marie - matka Krista. Přejezd do Pamukkale, zvaného díky své barvě Bavlněným hradem. Je to jedinečná kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek naplněných vodou z horkých pramenů. Následně pro zájemce procházka po ruinách Hierapolis - starověkých lázních nebo možnost koupání v bazénu Kleopatry (za poplatek cca 100 TL). Večeře a přenocování v hotelu v okolí Pamukkale. (Trasa cca 400 km)

Den 3
Po časné snídani přejezd ve směru Konyi - „domova Mevlany“ - zakladatele řádu tančících dervišů. Návštěva Mevlana Tekkesi neboli komplexu budov, které patří řádu těch islámských mystiků, kteří hledají spojení s Bohem skrze extatický tanec. Přejezd na večeři a přenocování do hotelu v oblasti Kappadokie. Pro uvolnění doporučujeme návštěvu skutečných tureckých lázní, ve kterých se po procedurách v pěně a masáži zrelaxujeme po náročném dni (za poplatek cca 28 EUR). (Trasa cca 600 km)

Den 4
Před snídaní pro zájemce možnost letu balónem nad Kappadokii (za poplatek cca 175 EUR, na potvrzení) nebo projížďka džípy v Kappadokii při východu slunce (za poplatek cca 55 EUR/os.). Po snídani prohlídka úžasných skalních útvarů, podzemních měst a kostelů, kterými je Kappadokie proslulá. Uvidíme soubor svatyní ve skanzenu Göreme (zapsaných na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO), navštívíme komplex Pasabag, kde mniši žili v ústraní, v celách vyhloubených ve skalách. Následně přestávka na zhotovení snímků u přírodní „pevnosti“ ze sopečného tufu v Uchisar, z jejíhož úpatí se rozprostírá impozantní výhled na neobvyklé skalní útvary této oblasti. Odpoledne návštěva podzemního města v Kaymakli, postaveného na osmi různých úrovních, kdysi obývaného cca 10 tisíci raných křesťanů, kterým se navzdory nepříznivým podmínkám, podařilo vybudovat dokonale organizované podzemní město. Bude také čas na nákup originálních šperků z onyxu, kožených výrobků a tureckých sladkostí. Návrat do hotelu na večeři. Po večeři pro zájemce turecký večer (za poplatek cca 29 EUR) a/nebo ukázka rotujících dervišů (za poplatek cca 16 EUR). (Trasa cca 250 km)
 
Den 5
Po časné snídani odjezd ve směru Istanbulu. Během cesty jsou plánovány zastávky na fotografování a v Ankaře návštěva Atatürkova mauzolea (Antikabir). Příjezd do Istanbulu, ubytování v hotelu. Následně prohlídka palácového komplexu Topkapi, který byl od 15. do 19. století sídlem sultánů. Ubytování a přenocování v Istanbulu. (Trasa cca 800 km)

Den 6
Po časné snídani prohlídka města. Začneme římským hipodromem, který mohl pojmout 100 000 diváků a kde se konaly závody kvadrig a antická představení. Z původního hipodromu se dodnes zachoval: Konstantinův sloup, Hadí sloup a egyptský obelisk. Následně uvidíme Modrou mešitu s 6 minarety a 260 vitrážemi. Dalším bodem programu bude Hagia Sofia - byzantský kostel založený císařem Justiniánem I. Velikým (v roce 2020 přejmenovaným na mešitu). Pro zájemce plavba lodí přes průliv Bospor (za poplatek cca 26 EUR). Přejezd do okolí Çanakkale, ubytování v hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 450 km)

Den 7
Po časné snídani přejezd do starověké Tróje. Město objevil v 19. století amatérský archeolog Heinrich Schliemann, když se řídil podle popisu v Homérově eposu „Ilias“. Uvidíme oblast vykopávek, kde se archeologové dopočítali devíti vrstev - měst a do dnešního dne vedou spory o to, které z nich je „Homérova“ Trója. Další atrakcí bude možnost vidět repliku slavného trojského koně (která si „zahrála“ ve filmu „Trója“). Následně přejezd do Pergamonu, kde navštívíme mimo jiné: nádhernou Akropoli, divadlo a Trajánův chrám. Poté přejezd do hotelu v okolí města Milas. Ubytování v hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 550 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu na Turecké riviéře. 
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.
 
Upozornění k programu
- Pro některé může být zájezd vyčerpávající. Denní přejezdy autobusem se budou pohybovat v rozmezí od min. 250 do 500 km (jeden den více než 900 km) a odjezdy z hotelů jsou organizovány velmi brzy ráno.
- Vystěhování z hotelů do 10:00 hodiny bez ohledu na dobu ubytování.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
V Turecku je povinné nošení roušek ve veřejných prostorách a v dopravních prostředcích (transfery, veřejná doprava). V místních restauracích platí 50% obsazenost.  

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Výlety v okolí

Plavba přes průliv Bospor - cena cca 26 EUR/os.
Turecký večer - cena cca 29 EUR/os.
Ukázka rotujících dervišů - cena cca 16 EUR/os.
Let balónem - cena cca 175 EUR/os.
Hammam - cena cca 28 EUR/os.
Koupání v bazénu Kleopatry - cena cca 100 TL/os.
Pokladnice paláce Topkapi - cena cca 35 TL/os.

Víza

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Toto opatření nabylo účinnosti 1.1.2015. Při cestách do Turecka je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují tuto povinnost. 
Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 1.6. do 30.9. 

Informace o hotelech

Hotely *** - skromné, obvykle se nacházejí mimo centra měst - (7 nocí: Bodrum/Milas - 2 noci, Canakkale - 1 noc, Pamukkale - 1 noc, Istanbul - 1 noc, Kappadokie - 2 noci).
Pokoje: dvoulůžkové (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a klimatizací (hotely v Kappadokii bez klimatizace).
Vybavení: restaurace a bar.
Strava: kontinentální snídaně formou bufetu a večeře (formou bufetu nebo menu servírované ke stolu). Nápoje k večeři za poplatek.
Místní kategorie: ***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč