Gravity hotel & Aqua Park Obrázek0
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek1
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek2
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek3
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek4
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek5
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek6
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek7
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek8
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek9
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek10
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek11
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek12
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek13
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek14
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek15
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek16
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek17
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek18
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek19
Gravity hotel & Aqua Park Obrázek20

Gravity hotel & Aqua Park

Egypt - Hurghada
Pobytový
Pláž do 100 m
Posilovna
Bazén se sladkou vodou
Rodinný
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v hotelové části Hurghady, cca 9 km od centra města plného obchodů a restaurací. Nový přístav s bary a diskotékami je cca 13 km od hotelu. V okolí hotelu se nachází řada míst služeb - obchody, nákupní centra a dokonce i kino. Hotelový areál se nachází v první pobřežní linii, přímo u pláže. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 6 km.

Pláž

Hotel se nachází přímo u pěkné písečné (oblázkové u břehu) lagunové pláže ve tvaru písmene "U" s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži jsou hotelovým hostům k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Pětipodlažní hotelová budova byla postavena do tvaru písmene "U" a otevřena na přelomu let 2016 a 2017.
V hotelu se nachází: recepce 24h, lobby, výtahy, hlavní restaurace The View (mezinárodní kuchyně), 2 restaurace a'la carte (za příplatek) - Arabeska s orientální kuchyní (otevřena v neděli), La Piazza s italskou kuchyní (otevřena v pondělí a ve středu) a 5 barů, včetně barů u bazénu, plážového baru a lobby baru (10:00-00:00). V areálu hotelu jsou 4 sladkovodní bazény (1 z nich je v zimní sezóně vyhřívaný) včetně jednoho dětského brouzdaliště. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénů k dispozici zdarma. Navíc je v hotelu (některé za poplatek): posilovna, wellness, kadeřnictví, konferenční centrum, obchody se suvenýry, bankomat, směnárna, prádelna.

Internet

V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek.

Catering

Program All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30) a pozdní večeře (21:30-23:00) formou bufetu v hlavní restauraci The View a občerstvení v určeném baru (12:30-17:30). Hostům jsou k dispozici také místní alkoholické nápoje (např. pivo, víno, vodka, whisky) a vybrané nealkoholické nápoje podávané v určených barech v areálu hotelu od 10:00-24:00 a v hlavní restauraci u jídla. Jednou za pobyt možnost večeře ve vybrané restauraci a'la carte (italská nebo orientální) - nutná předchozí rezervace. Za příplatek: značkové lihoviny, čerstvě vymačkané džusy, speciální káva, restaurace a'la carte a další nápoje a jídla, která nejsou uvedena výše.

Sportovní a animační program

Hotel organizuje denní a večerní animační program, sportovní aktivity (včetně aqua aerobiku, vodního póla), večer představení a živá hudba. Hotel dále nabízí: 3 bazény, posilovnu, šipky, plážový volejbal a stolní tenis. Pro děti je k dispozici: brouzdaliště, aktivity v miniklubu (pro děti ve věku 4-12 let), minidiskotéka, malé hřiště a vysoké židličky v restauraci. Za poplatek: kulečník, wellness (např. sauna, vířivka, masáže, salon krásy).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nespornou výhodou tohoto hotelu je příjemný personál a skvělá poloha - přímo u pláže a v těsné blízkosti rušné Hurghady a mnoha nedalekých provozoven služeb. Tento komfortní čtyřhvězdičkový hotel osloví každého, kdo má rád aktivní odpočinek a chce mít snadný přístup do města.

 

Umiestnenie

Objekt se nachází v hotelové části Hurghady, která je vzdálená přibližně 9 km od centra města plného obchodů a restaurací. Nový přístav s bary a diskotékami je vzdálený přibližně 13 km od hotelu. V blízkosti hotelu sa nachádza množstvo bodov služieb - obchody, nákupné centrá a dokonca aj kino. Areál hotelu sa nachádza v prvej línii pobrežia, priamo na pláži. Letiště Hurghada je vzdálené přibližně 6 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Počas dne a vo večerných hodinách je pre vás pripravený animačný program, športové aktivity (vrátane vodného aerobiku, vodného póla) a večer predstavenia a živá hudba. Hotel také nabízí: Hotel nabízí 3 bazény, posilňovňu, šípky, plážový volejbal a stolní tenis. Pre deti je k dispozici detské brodítko, aktivity miniklubu (pre deti od 4 do 12 rokov), minidiskotéka, malé detské ihrisko a vysoké stoličky v restauraácii. Za poplatok: biliard, kúpele (vrátane sauny, vírivky, masáží, salónu krásy).

.
Stravovanie

Skladba All Inclusive zahrnuje: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:30), večere (18:30-21:30) a neskoré večery (21:30-23:00) formou bufetu v hlavní restauraácii The View a občerstvenie v určenom bare (12:30-17:30). K dispozici jsou i miestne alkoholické nápoje (vrátane piva, vína, vodky, whisky) a vybrané nealkoholické nápoje podávané v určených barech v hotelu od 10:00-24:00 a v hlavnej reštaurácii pri jedle. Raz za pobyt možnosť večere vo v wybranej a la carte reštaurácii (talianska alebo orientálna) - nutná predchádzajúca rezervácia. Príplatky: značkové alkoholické nápoje, čerstvo vylisované šťavy, špeciálne kávy, a' la carte reštaurácie a iné nápoje a jedlá, ktoré sú uvedené vyššie.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Päťposchodová budova hotelu byla postavená na pôdoryse písmena U a otevřená na prelome rokov 2016 a 2017. Je vybavená: Hotel je vybavený 24hodinovou recepcí, vstupní halou, výtahy, hlavní restaurací The View (mezinárodní kuchyňa), 2 restauraáciami a la carte (za príplatok) - Arabeska s orientálnou kuchyňou (open in nedeľu) a La Piazza s talianskou kuchyňou (open in pondelok a stredu) a 5 barmi vrátane barov pri bazéne, plážového baru a lobby baru (10:00-00:00). K dispozici jsou 4 bazény so sladkou vodou (1 z nich je během zimní sezóny vyhřívaný) včetně jednoho dětského bazénu. Ležadlá, slnečníky a osušky jsou při bazénoch k dispozici za poplatok. Kromě toho v hotelu (některé za poplatok): posilňovňa, kúpele, kaderníctvo, konferenčné centrum, obchody so suvenírmi, bankomat, zmenáreň, práčovňa.

.
Podľa nášho názoru

Nepochybnou výhodou tohoto hotelu je přátelský personál a skvělá poloha - přímo na pláži a v dosahu rušnej Hurghady a mnohých provozok služeb v okolí. Tento 4-hviezdičkový komfortní hotel osloví každého, kdo má rád aktivní dovolenou a chce mít lehký přístup do města.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

 

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

 

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

 

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

 

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

 

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, sluneníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 


Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

 

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

 

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.comPapas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.comExkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.comUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč