Sea Star Beaurivage Obrázek0
Sea Star Beaurivage Obrázek1
Sea Star Beaurivage Obrázek2
Sea Star Beaurivage Obrázek3
Sea Star Beaurivage Obrázek4
Sea Star Beaurivage Obrázek5
Sea Star Beaurivage Obrázek6
Sea Star Beaurivage Obrázek7
Sea Star Beaurivage Obrázek8
Sea Star Beaurivage Obrázek9
Sea Star Beaurivage Obrázek10
Sea Star Beaurivage Obrázek11
Sea Star Beaurivage Obrázek12
Sea Star Beaurivage Obrázek13
Sea Star Beaurivage Obrázek14
Sea Star Beaurivage Obrázek15
Sea Star Beaurivage Obrázek16
Sea Star Beaurivage Obrázek17
Sea Star Beaurivage Obrázek18
Sea Star Beaurivage Obrázek19
Sea Star Beaurivage Obrázek20
Sea Star Beaurivage Obrázek21
Sea Star Beaurivage Obrázek22
Sea Star Beaurivage Obrázek23

Sea Star Beaurivage

Egypt - Hurghada
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Mezinárodní animace
V/blízko centra
Posilovna
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komorní hotel Sea Star Beaurivage s krásným výhledem na Rudé moře. Vzdálenost od starého centra Hurghady je jen cca 2 km a od letiště v Hurghadě cca 15 km.

 

Pláž

Hotel Sea Star Beaurivage se nachází přímo u soukromé písečné pláže. Lehátka, slunečníky, matrace a plážové osušky - zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Hotel Sea Star Beaurivage zrekonstruovaný v roce 2011 se skládá z hlavní budovy a dvou čtyřpatrových křídel.
Recepce 24h, 4 výtahy, směnárna, bankomat, obchody se suvenýry. Hotel nabízí 3 restaurace (hlavní a 2 a'la carte - italskou a s mořskými plody), několik barů: bar u bazénu a na pláži, hospoda On the Rocks, kavárna Star a diskotéka Subway. U hotelu jsou 2 bazény: jeden vyhřívaný v zimním období a druhý velký s oddělenou části pro děti. Lehátka, slunečníky, matrace a plážové osušky u bazénu - zdarma. Kromě toho je k dispozici: prádelna, salon krásy, lékařské služby a hlídání dětí (za příplatek).

 

Internet

V hotelu - internetový koutek - za příplatek (cca 20 LE/hod., 200 LE/týden).

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00 - 10:00), obědy (13:00 - 15:00) a večeře (19:00 - 22:00) jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Navíc: pozdní snídaně (10:00 - 11:00), občerstvení v baru na pláži a v restauraci (12:00 - 13:00), sladké občerstvení (15:30 - 16:30), zmrzlina pro děti (12:00 - 17:00) v italském baru a pozdní večeře (22:00 - 01:00). K dispozici jsou také: místní chlazené nápoje, místní lihoviny, káva, čaj - v určených barech. Za příplatek: dovážené lihoviny, čerstvě vymačkané džusy, espresso, balená vodu, a také restaurace a'la carte (rybí). Hotel nabízí zdarma 1x za pobyt návštěvu italské restaurace a'la carte (nutná dřívější rezervace).

Sportovní a animační program

Pro děti i dospělé: stolní tenis, volejbal, fotbal, večerní zábavní program a diskotéka. Za příplatek: posilovna, vířivka, masáže, sauna, turecké lázně, kulečník, půjčovna kol. Pro nejmenší: dětské hřiště, miniklub. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty: potápěčské centrum, windsurfing a kitesurfing.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Velmi kvalitní hotel Sea Star Beaurivage, oceňovaný pro své prvotřídní služby a vynikající jídlo. Doporučujeme náročnějším klientům, kteří hledají klidnou dovolenou.

 

Umiestnenie

Komorný hotel s krásným výhledem na Červené více. Vzdialenost od starého centra Hurghady je asi 2 km a od letiska Hurghada asi 15 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Pre deti a dospelých: stolný tenis, volejbal, futbal a večerný zábavný program, diskotéka. Za príplatok - posilňovňa, vírivka, masáže, sauna, turecké kúpele, biliard, požičovňa bicyklova. Pre najmenšie deti detské ihrisko, miniklub. Na pláži jsou k dispozici vodné športy: potápačské centrum, windsurfing a kitesurfing.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:00-10:00), oběd (13:00-15:00), večeře (19:00-22:00) formou bufetu podávané v hlavní restauraci. Kromě toho: neskoré raňajky (10:00-11:00), občerstvenie v plážovom bare a reštaurácii (12:00-13:00), sladký popoludňajší čaj (15:30-16:30), zmrzlina pre deti (12:00-17:00) v talianskom bare a neskorá večera (22:00-01:00). Kromě toho místně chladené nápoje, místně destiláty, káva, čaj k dispozici v určených baroch. Za príplatok: dovážané alkoholické nápoje, čerstvo vylisované šťávy, espresso, balená voda a'la carte (rybia) reštaurácia. Jedno využití talianskej a'la carte reštaurácie je možné (po predchádzajúcej rezervácii).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel zrekonstruovaný v roce 2011 zůstává z hlavní budovy a dvou čtyřposchoďových krídiel.

Recepcia 24 hodín denne, 4 výťahy, zmenáreň, ATM, obchody so suvenírmi. Pre hostí sú k dispozícii: Hotel má 3 restaurace (hlavnú a 2 a'la carte - taliansku a s morskými plodmi), niekoľko barov: pri bazéne a na pláži, akoj pub On the Rocks, kaviareň Star a diskotéku Subway. V hotelu jsou 2 bazény: jeden s vyhrievanou vodou v zime a velký bazén s oddělenou časťou pre deti. Ležadlá, slunečníky, matrace a osušky pri bazéne - zdarma. Kromě toho můžete využít: práčovňu, kozmetický salón a lekárske služby a stráženie detí (za príplatok).

.
Podľa nášho názoru

Veľmi kvalitný hotel, ktorý je cenený pre svoje prvotriedne služby a vynikajúce jedlo. Doporučujeme náročným zákazníkům, kteří hledají pokojnú dovolenku.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu: 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle specifikace ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Hurghada wypoczynek

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

 

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

 

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

 

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

 

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

 

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, sluneníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 


Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

 

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

 

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.comPapas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.comExkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.comUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč