Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek0
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek1
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek2
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek3
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek4
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek5
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek6
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek7
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek8
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek9
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek10
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek11
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek12
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek13
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek14
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek15
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek16
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek17
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek18
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek19
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek20
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek21
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek22
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Obrázek23

Stella Di Mare Gardens Resort & Spa

Egypt - Hurghada
Pobytový
Rodinný
Rodinný pokoj
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Skluzavky
Doporučujeme
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel patřící k hotelovému řetězci "Stella Di Mare" se nachází na udržované zelené ploše v oblasti Makadi Bay, v druhé linii zástavby hned za sesterským hotelem Stella Di Mare Beach Resort & Spa. Výborná poloha hotelu umožňuje snadný přístup do Hurghady (od hotelu jezdí dvakrát denně kyvadlová doprava - za poplatek) s mnoha atrakcemi a ke korálovým útesům v zátoce Makadi Bay a do nedalekého národního parku zahrnujícího ostrov Giftun. Letiště v Hurghadě se nachází cca 33 km severně od hotelu.

Pláž

Hotel se nachází v druhé pobřežní linii a má přístup na krásnou písčito-oblázkovou pláž s korálovým útesem cca 400 m od břehu (molo se sestupem do moře). Pláž je oddělena pouze areálem sesterského hotelu Stella Di Mare Beach Resort & Spa - v závislosti na umístění pokoje je pláž vzdálena až 950 m. Z hotelu jezdí několikrát denně na pláž bezplatný kyvadlový autobus. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži jsou k dispozici zdarma. Od 15:30 do 17:00 je k dispozici plážový bar, kde se podávají vybrané nápoje a občerstvení (v ceně).

K dispozici pro hosty

Hotel je postaven v podobě prázdninové vesnice, skládá se z hlavní budovy a dvoupodlažních vil. Hotel svým hostům nabízí: recepci 24h, prostornou lobby, hlavní restauraci Blue Pharaoh, 2 restaurace a'la carte (za poplatek): Layali Beirut s libanonskou kuchyní a Royal Wok s čínskou kuchyní, několik barů včetně barů u bazénu, plážového baru a lobby baru. V rozsáhlém hotelovém areálu se nachází až 8 bazénů (z nichž alespoň 1 je v zimní sezóně vyhřívaný) různých tvarů, velikostí a hloubek, např.: relaxační bazén, bazén s umělými vlnami, bazén se skluzavkami a 2 brouzdaliště pro nejmenší. Bazény jsou obklopeny slunečními terasami s lehátky, slunečníky a osuškami v ceně. Navíc je v hotelu k dispozici (některé za poplatek): posilovna, wellness, salon krásy, diskotéka, kulečník, konferenční centrum, obchody se suvenýry, úschovna zavazadel, prádelna.

Internet

V lobby a na terase u lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Internet na pokojích - za poplatek.

 

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:30-11:30), obědy (12:30-15:00), večeře (18:30-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci Blue Pharaoh a občerstvení v baru u bazénu (12:30-17:00) a v plážové restauraci Sea Breeze (15:30-17:00). Hostům jsou k dispozici místní alkoholické nápoje (včetně piva, vína, vodky, ginu, rumu, whisky, brandy) a vybrané nealkoholické nápoje, káva a čaj podávané v určených barech (10:00-23:00) a v hlavní restauraci k jídlu. Jednou za pobyt možnost povečeřet ve vybrané restauraci a'la carte hotelu Stella Di Mare Gardens nebo sousedního hotelu Stella Di Mare Beach - nutná předchozí rezervace. Bary na pláži a u bazénu jsou otevřeny od 10:00 do západu slunce, lobby bar je otevřen od 10:00 do 23:00, disco bar je otevřen od 23:00 do 2:00 (není zahrnut v programu All Inclusive). Za poplatek: značkové lihoviny, čerstvě vymačkané džusy, restaurace a'la carte a další nápoje a jídla neuvedená výše. Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive (např. času servírování pokrmů). 

Sportovní a animační program

Během dne je organizován zajímavý animační program, sportovní aktivity a večer představení a vystoupení. Hotel nabízí také posilovnu (10:00-20:00), šipky a stolní tenis. Pro nejmenší děti jsou k dispozici 2 brouzdaliště, aktivity v miniklubu (10:00-13:00 a 15:00-17:00), dětské hřiště, skluzavky, speciální menu a židličky v restauraci. Za poplatek: tenisový kurt, kulečník, minigolf, potápěčské centrum na pláži hotelu Stella Di Mare Beach, diskotéka, wellness (např. sauna, vířivka, masáže, salon krásy).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tento rušný hotel nabízí milovníkům vodních atrakcí spoustu zábavy. Díky své poloze v zálivu Makadi, který je známý svými nádhernými korálovými útesy, bude také ideální volbou pro milovníky šnorchlování a potápění. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Hotel patriaci do hotelovej skupiny "Stella Di Mare" sa nachádza na udržiavanom zelenom pozemku v oblasti Makadi Bay, v druhej línii zástavby hneď za sesterským hotelovom Stella Di Mare Beach Resort & Spa. Výborná poloha hotelu umožňuje lehký přístup do Hurghady (z hotelu dvakrát denne premáva platený autobus) s mnohými atrakcyjmi a ku koralovým útesom v zálive Makadi a do neďalekého národného parku vrátane ostrova Giftun. Letiště Hurghada je vzdálené přibližně 33 km severně od hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Počas dne je pro vás připravený zajímavý animační program, sportovní aktivity a večerní představení a vystoupení. Hotel nabízí i posilňovňu (10:00-20:00), šípky a stolní tenis. Pre najmenšie deti sú k dispozícii 2 detské bazény, aktivity miniklubu (10:00-13:00 a 15:00-17:00), detské ihrisko, šmykľavky, špeciálne menu a stoličky v reštaurácii. Za poplatok: tenisový kurt, biliard, minigolf, potápěčské centrum na pláži hotelu Stella Di Mare Beach, diskotéka, lázně (včetně sauny, vírivky, masáží, salónu krásy).

.
Stravovanie

All Inclusive zahàňa: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:30-11:30), obed (12:30-15:00), večeru (18:30-21:30) formou bufetu v hlavní restauraácii Blue Pharaoh a občerstvenie v bare pri bazéne (12:30-17:00) a plážovej reštaurácii Sea Breeze (15:30-17:00). K dispozici jsou miestne alkoholické nápoje (vrátane piva, vína, vodky, ginu, rumu, whisky, brandy) a vybrané nealkoholické nápoje, káva a čaj podávané v špefických barech (10:00-23:00) a v hlavní restauraácii pri jedle. Jednou za pobyt možnost večere vo v wybranej a la carte reštaurácia hotela Stella Di Mare Gardens alebo susedného hotela Stella Di Mare Beach - nutná predchádzajúca rezervácia. Bary na pláži a pri bazéne sú otvorené od 10:00 do západu slnka, lobby bar je otvorený od 10:00 do 23:00, disco bar je otvorený od 23:00 do 2:00 (nie je zahrnuté vo vzorci All Inclusive). Príplatky: značkové alkoholické nápoje, čerstvo vylisované šťavy, restauraácie a la carte a další nápoje a jídla, které jsou uvedené výše. Hotel si vyhradzuje právo změnit rozsah služeb zahrnutých vo vzorci all inclusive (napr. čas podávania).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel je postavený vo forme prázdninovej dediny a pozostáva z hlavnej budovy a dvojposchodových viliek. Hotel ponúka svojim hosťom: recepciu s nepretržitou prevádzkou, priestrannú vstupnú halu, hlavnú reštauráciu Blue Pharaoh, 2 reštaurácie a la carte (za poplatok): V restauraci se nachází několik restaurací: Layali Beirut s libanonskou kuchyňou a Royal Wok s čínskou kuchyňou, několik barov včetně barov při bazénech, plážového baru a lobby baru. Rozsiahly hotelový areál zahrnuje až 8 bazénova (z toho aspoň 1 je v zimnej sezóne vyhrievaný) rôznych tvarov, veľkostí a hĺbok, vrátane: relaxačného bazéna, bazéna s umelými vlnami, bazéna so šmykľavkami a 2 detských bazénov. Bazény jsou obklopené slnečnými terasami s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi v cene. Kromě toho jsou v hotelech k dispozici tato zařízení (některá z nich za poplatek): jídelna, koupelny, sál slávy, diskotéka, kulečník, konferenční centrum, oslavy se suvenírmi, batožina restaurace, prádelna.

.
Podľa nášho názoru

Tento pulzujúci hotel ponúka množstvo zábavy pre milovníkov vodných aktivít. Vďaka svojej polohe v zálive Makadi, ktorý je známy svojimi nádhernými koralovými útesmi, bude ideálnym miestom na úspešnú dovolenku aj pre milovníkov šnorchlovania a potápania. Vrelo odporúčame!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

 

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

 

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

 

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

 

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

 

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, sluneníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 


Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

 

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

 

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.comPapas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.comExkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.comUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč