Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek0
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek1
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek2
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek3
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek4
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek5
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek6
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek7
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek8
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek9
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek10
Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta) Obrázek11

Jaz Grand Marsa (ex. Jaz Grand Resta)

Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Luxusní a rozlehlý hotelový komplex Jaz Grand Marsa je obklopen krásnou, exotickou zahradou. Nachází se u pláže, cca 10 km od letiště, cca 65 km od Marsa Alam a cca 5 km od Port Ghalib.

Pláž
Hotel Jaz Grand Marsa ​se nachází u soukromé písčito-oblázkové pláže s přístupem ke korálovému útesu (pozvolný sestup do moře, molo, doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Hotel Jaz Grand Marsa se zajímavou architekturou. Skládá se z několika malých budov a hlavní budovy.
24h recepce, bankomat, mini nákupní centrum, lékařské služby, kadeřnictví. Hotel Jaz Grand Marsa má k dispozici hlavní restauraci (mezinárodní kuchyně), 3 restaurace a'la carte: středomořská a blízkovýchodní kuchyně, restauraci na pláži, Marsa’s Club House (orientální kuchyně); 2 bary na pláži, bar u bazénu, hospoda El Sala a Shisha Corner. Navíc mohou hosté chodit (zdarma) na diskotéku do sousedního hotelu Resta Reef (nápoje za poplatek). V areálu hotelu se nachází 2 velké bazény nepravidelných tvarů (sladkovodní, jeden vyhřívaný v zimní sezóně), brouzdaliště pro děti, sluneční terasa. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma.

Pokoje
Hotel Jaz Grand Marsa nabízí ubytování ve více než 390 komfortních pokojích. Standardní dvoulůžkové pokoje (cca 36 m²) s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, ledničkou, minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, trezorem, balkonem nebo terasou. Pokoje mají výhled do zahrady, na bazén (za poplatek) nebo na moře (za poplatek). Pro rodiny 2 + 2 jsou k dispozici větší rodinné pokoje (cca 45 m²), vybavení jako ve standardních pokojích.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (11:00-13:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:30) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Teplé a studené občerstvení (15:00-17:00), zmrzlina (13:30-15:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou podávány (10:00-24:00). Za poplatek: lahvové nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, dovážené alkoholické nápoje. Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive (např. času servírování pokrmů).    

Sport a zábava
Bohatý animační program pro děti i dospělé: hry, sportovní soutěže, taneční ukázky, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, pétanque, posilovna. Za poplatek: tenisový kurt, kulečník, wellness centrum: sauna, masáže, lázně, salón krásy. Pro nejmenší: miniklub (animace a místnost s videohrami). Povinný poplatek za vstup do aquaparku Coraya.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek (cca 10 USD/hod.).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.restahotels.com

Náš názor
Hotel přitahuje zajímavou architekturou, vynikajícími službami a skvělou kuchyní! Jaz Grand Marsa doporučujeme obzvláště pro rodiny s dětmi, stejně jako pro ty, kteří vyhledávají dovolenou v luxusním hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč