Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek0
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek1
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek2
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek3
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek4
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek5
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek6
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek7
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek8
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek9
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek10
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek11
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek12
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek13
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek14
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek15
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek16
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek17
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek18
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek19
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek20
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek21
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek22
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek23
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek24
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek25
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek26
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek27
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek28
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek29
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek30
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek31
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek32
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek33
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek34
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek35
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek36
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek37
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek38
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek39
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek40
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek41
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek42
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek43
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek44
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek45
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek46
Dreams Karibana Cartagena Golf & Spa Resort Obrázek47

Exotika Light - Kolumbie

Kolumbie - Cartagena
Poznávací + pobytový
SPA
Posilovna
Bezplatné lehátka
Exkluzivní, 5*
Nový
Tenisový kurt
Blízko letiště, krátký transfer
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLUS ULTRA (přímý let), letištní taxy,  transfery: letiště - hotel - letiště, turistický program (viz níže), ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí, stravování během poznávací části: snídaně a večeře, služby polského zástupce během odbavení na letišti, průvodce - vedoucího skupiny během poznávaní, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů a rezervační poplatky, poplatky za místní průvodce, spropitné pro obsluhu (cca 120 USD/os. - poplatek placený na místě), fakultativní výlety pro zájemce (uvedené v programu), další jídla, nápoje k jídlu a osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Egzotyka light - Kolumbia

Program

Nejkrásnější koloniální město světa - Cartagena de Indias rumba a salsa - v zemi Shakiry, Juanese a Gabriela Garcíe Márqueze nezapomenutelné Růžencové ostrovy • plavba kánoemi po mangrovovém lese • druhá největší voliéra v Latinské Americe • odpočinek u Karibského moře


Den 1 
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem letadla. Přelet do Cartageny. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu (stravování All Inclusive nebo dle vybraného hotelu), ubytování a přenocování.


Den 2
Po snídani prohlídka Cartageny. Cartagena de Indias (na seznamu UNESCO) je jedno z nejdůležitějších měst v Karibiku a pravděpodobně nejkrásnější koloniální město na světě. V městě Cartagena Španělé shromáždili poklady uloupené v Jižní Americe, což způsobilo časté nájezdy pirátů. Za účelem obrany zde bylo postaveno velmi působivé několikakilometrové opevnění, které přetrvalo dodnes. San Diego tvoří historické centrum Cartageny. Nachází se zde neuvěřitelné množství krásných kostelů, koloniálních domů, muzea, parky a podmanivé barevné uličky. Toto místo ožívá především na konci dne, kdy se většina náměstí zaplní stolky, objeví se umělci a muzikanti a všechno nabírá rytmus salsy až do pozdních nočních hodin. Cartagena vystupuje v několika románech slavného spisovatele a nositele Nobelovy ceny G.G.Marqueze, který tady měl svůj dům. Navštívíme staré město, hradby, hrad San Felipe de Barajas a klášter La Popa postavený na počátku 17. století, odkud je nádherný výhled na město. Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 50 km)Den 3
Snídaně. Následně celodenní výlet na Růžencové ostrovy. Islas del Rosario jsou krásnými malými ostrovy roztroušenými v Karibském moři u pobřeží Kolumbie. Krásné bílé panenské pláže, korálové útesy, tropická vegetace, mnoho tropických živočichů: pohádkově barevné ryby různých tvarů, exotičtí mořští koníci, delfíni, želvy, krabi. Růžencové ostrovy jsou charakteristické konstantním teplým klimatem. Krystalické vody obklopující ostrovy se lesknou v modro-tyrkysové barvě v závislosti na úhlu dopadu slunečního světla. Domorodými obyvateli ostrovů byli Karibové, později se s příchodem conquistadorů často objevovali i piráti. Na toto téma existuje mnoho legend, např. příběh o potopené galeoně San José. Během cesty navštívíme ostrov Majagua, kde si dáme oběd. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.


Den 4
Po snídani návštěva Aviario Nacional. Kolumbijská národní voliéra je druhou největší voliérou v celé Latinské Americe. Toto fascinující místo s jedinečnou flórou a faunou je skvělým svědectvím o kolumbijské biodiverzitě, která je domovem největšího počtu ptačích druhů na světě. Pěší prohlídka s průvodcem po třech ekologických stezkách (vlhká tropická džungle, poušť a pobřeží) s cílem objevit typické kolumbijské ptáky. Vyskytuje se tam orel harpyje, tukan karibský, růžový plameňák, papoušci a mnoho dalších. Následně přejedeme do malé rybářské vesničky La Boquila, kde přesedneme do kánoí, které nás vezmou na výlet úžasným mangrovovým lesem. Mezi zelenými labyrinty mangrovů budeme moci obdivovat rozmanitost fauny a flóry, včetně mořských ptáků, ryb a krabů, kteří v tomto jedinečném prostředí nacházejí svůj úkryt. Průvodci, často z místních komunit, sdílejí své znalosti o mangrovovém ekosystému a ukazují návštěvníkům jeho význam pro zachování biodiverzity a ochranu přírody. Během výletu je také možné pozorovat tradiční rybářské postupy používané místními obyvateli, kteří jsou s mořem a jeho zdroji spjati po generace. Návrat do hotelu.


Den 5 - 7
Čas na odpočinek a opalování na pobřeží Karibského moře. Doporučujeme využít fakultativní výlety (za příplatek), např. Národní park Tayrona (cca 250 - 300 USD/os.), bahenní sopka Totumo, kde bude možnost koupele (cca 55 USD/os.), večerní projížďka veselým autobusem tzv. chiva rumbera, v mezinárodní společnosti a za zvuku latinské hudby. Poznáme atmosféru nočního města, zajdeme také na diskotéku (za poplatek cca 55 USD/os.). Úplný seznam fakultativních výletů uvede průvodce na místě.


Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu a transfer na letiště v Cartageně pro ty, kteří se vracejí do Polska. Klienti, kteří si vybrali další týden odpočinku - transfer do vybraného hotelu.


Den 9
Přílet do Polska.


Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 
Upozornění: stravování v programu All Inclusive nebo dle vybraného hotelu platí pouze v prostorách hotelu. Stravování mimo hotel během poznávací části na vlastní náklady. 


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

NÁRODNÍ PARK TAYRONA: je to jeden z nejnavštěvovanějších národních parků v Kolumbii. Je to místo, kde hory Sierra Nevada de Santa Marta sestupují do Karibského moře. Džungle, lesy kokosových palem a kilometry panenských bílých pláží, které National Geographic označil za jedny z nejkrásnějších pláží. Kromě bujné vegetace se v parku vyskytují tapíři, vzácné druhy opic, kondoři, zajímavé druhy ptáků, včetně papoušků sierra parrot, a také vzácné druhy žab. Do dnešního dne zde žijí indiáni kmene Kogi a Arhuaco. Po parku se lze pohybovat pouze pěšky nebo jezdit na koni. (cca 300 USD/os.) 

*Třikrát ročně se kolumbijské úřady po konzultaci s místním obyvatelstvem Kogui rozhodnou uzavřít na dva týdny Národní park Tayrona. Toto rozhodnutí je zaměřeno na obnovení rovnováhy životního prostředí v parku a také z kulturního hlediska. Průvodce na místě navrhne jiné fakultativní aktivity (v letní sezóně 2023 byl Národní park Tyrona uzavřen v první polovině června a ve druhé polovině října, během tohoto období jsme realizovali fakultativní výlet do Rezervace Taironaka).

Kromě výhledů je sopka Totumo známá svými bahenními koupelemi, které nabízí přírodní formu vodní a minerální terapie, která pomáhá zkrášlovat pokožku a poskytuje relaxaci. Jedná se o zábavný a jedinečný zážitek, který umožní využít přírodní wellness, které si lze užít pouze v Kolumbii! Sopka Totumo se nachází v obci Santa Catalina, cca hodinu od Cartageny. Pohodlně se usaďte a užijte si malebnou projížďku Bolívarem, oblastí Kolumbie, která nabízí úchvatnou tropickou krajinu. Oblast kolem sopky Totumo nabízí nádherný výhled na okolní hory, jezera a lesy. (cca 55 USD/os.)

Projížďka veselým autobusem tzv. chiva rumbera, v mezinárodní společnosti a za zvuku latinské hudby. Poznáme atmosféru nočního města, zajdeme také na diskotéku (cca 55 USD/os.) Autobusy jsou rozmanité a vyznačují se pestrými malbami (obvykle žluté, modré a červené barvy vlajek Kolumbie, Venezuely a Ekvádoru) s místními arabeskami a postavami.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
Informace se týkají obyvatel České republiky.   

 

Formulář "Check-Mig" je třeba vyplnit nejdříve 72 hodin před odletem a nejpozději hodinu před odbavením na adrese https://apps.migracioncolombia.gov.co/pre-registro/en/DatosViaje. Výše uvedený formulář je nutné vyplnit také před návratem do Polska.

Upozornění k přeletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

Informace o hotelech

Hotel

Caribe By Faranda Grand Hotel

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Las Americas - Casa de Playa

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Estelar Santamar Hotel

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Decameron Baru

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Decameron Baru

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Decameron Baru

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Zuzana Beach Resort

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Capilla del Mar

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Irotama Resort

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Estelar Playa Manzanillo

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Hyatt Regency Cartagena

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Sofitel Baru Calablanca

Umístění

Resort Dreams Caribana Cartagena Golf & Spa se nachází asi 20 km od historického centra Cartageny. Hotel, který prošel v roce 2022 rekonstrukcí, se nachází v zahradě lemované palmami s krásně upravenými bazény. Hotel nabízí dvakrát týdně bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Cartageny (rezervace předem na recepci). Přibližně 400 metrů od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno přibližně 17 km.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 600 metrů od hotelu (přístupná po cestě). Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hosty zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin, vstupní hala, výtahy, hlavní budova a vedlejší budovy, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény (z toho 1 pouze pro hosty pokojů Preferred Club), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, trezor na recepci, minimarket, konferenční centrum, prádelna (za příplatek).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho mohou hosté využít bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů  a občerstvení.

Sportovní a animační program

Posilovna, plážový volejbal, krytý bazén, parní lázeň, sauna, dětské hřiště, dětský klub Explorers Club (mezinárodní animace pro děti ve věku 3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let), večerní zábavné programy. Za příplatek: 18jamkové golfové hřiště (nutná rezervace předem), 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, SPA centrum (manikúra, pedikúra, masáže, ošetření obličeje a těla).

Webové stránky

https://www.hyattinclusivecollection.com/en/resorts-hotels/dreams/colombia/karibana-cartagena-beach-golf-resort/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=soci

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečný, zajímavě zařízený hotel pro nejnáročnější klienty. Za zmínku stojí elegantní interiér, kde dominuje přírodní dřevo a prostorné, světlé pokoje zaručují hostům plný komfort a pohodlí. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním a rekreačním zázemím.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč