Solea Coast Resort Panglao Obrázek0
Solea Coast Resort Panglao Obrázek1
Solea Coast Resort Panglao Obrázek2
Solea Coast Resort Panglao Obrázek3
Solea Coast Resort Panglao Obrázek4
Solea Coast Resort Panglao Obrázek5
Solea Coast Resort Panglao Obrázek6
Solea Coast Resort Panglao Obrázek7
Solea Coast Resort Panglao Obrázek8
Solea Coast Resort Panglao Obrázek9
Solea Coast Resort Panglao Obrázek10
Solea Coast Resort Panglao Obrázek11
Solea Coast Resort Panglao Obrázek12
Solea Coast Resort Panglao Obrázek13
Solea Coast Resort Panglao Obrázek14
Solea Coast Resort Panglao Obrázek15
Solea Coast Resort Panglao Obrázek16
Solea Coast Resort Panglao Obrázek17
Solea Coast Resort Panglao Obrázek18
Solea Coast Resort Panglao Obrázek19

Solea Coast Resort Panglao

Filipíny - Bohol
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Solea Coast Resort Panglao se nachází na ostrově Panglao, 200 od pláže Danao. Kostel Baclayon je vzdálený 22 km. Pláž Alona je vzdálená 2,4 km od hotelu Solea Coast Resort Panglao a jeskyně Hinagdanan 11 km. Nejbližší letiště Bohol-Panglao International Airport je vzdálené 1 km.

Pláž

Pláž se nachází přibližně 200 metrů od hotelu.

K dispozici pro hosty

Nabízí venkovní bazén, bezplatné soukromé parkoviště, restauraci a bar. Tento 4hvězdičkový resort nabízí bezplatnou Wi-Fi a pokojovou službu.

 

Internet

V areálu hotelu je k dispozici bezplatná Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podává formou bufetu.

 

Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace. V areálu hotelu se nachází posilovna.

Webové stránky

https://www.soleahotels.com/coast/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Solea Coast Resort Panglao je čtyřhvězdičkový rezort na ostrově Panglao, pouhých 200 metrů od pláže Danao. Solea Coast Resort Panglao je ideálním místem pro relaxační pobyt v okouzlujícím prostředí.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet Varšava - Cebu - Varšava charterovým letadlem PPL LOT typu Dreamliner nebo pravidelnou linkou s přestupem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (14 nocí v případě přímého letu, 11 nocí v případě pravidelného letu s přestupem), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let do Cebu (buď přímý let nebo pravidelnou linkou s přestupem).Den 2
Přistání, transfer do vybraného hotelu.

 

Den 3 až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska (přímým letem nebo pravidelnou linkou s přestupem).


 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, břišnímu tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

 

PŘELET (V TERMÍNECH REALIZOVANÝCH CHARTEROVÝM LETEM):
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

 

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč