Bellevue Bohol Obrázek0
Bellevue Bohol Obrázek1
Bellevue Bohol Obrázek2
Bellevue Bohol Obrázek3
Bellevue Bohol Obrázek4
Bellevue Bohol Obrázek5
Bellevue Bohol Obrázek6
Bellevue Bohol Obrázek7

Bellevue Bohol

Filipíny - Bohol
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA
Luxusní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotelový komplex Bellevue se nachází na severním pobřeží ostrova Panglao, který je proslulý krásným výhledem a rajskými plážemi. Tento ekologický hotel se nachází v klidné oblasti, asi 7 km od nejznámější pláže ostrova Alona s korálovým útesem a asi 10 km od jeskyně Hinagdanan s hlubokou lagunou. Hotel je vzdálen přibližně 1,5 km. 124 km od letiště Cebu (transfer zahrnuje trajekt a autobusovou dopravu).

.

Pláž

Přímo na krásné, široké, písečné pláži Doljo, která patří hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitě otevřenou lobby, 2 restaurace (Lamian World Cuisine a Marea Al Fresco Dining), bar, venkovní bazén nepravidelného tvaru - lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, parkoviště, úschovna zavazadel a turistická informační kancelář. Za poplatek: obchod se suvenýry, konferenční centrum, prádelna, směnárna, půjčovna aut. Pro nejmenší klienty hotelu je k dispozici dětské hřiště, stolní hry a hlídání dětí (za poplatek).

.

Internet

V celém hotelu včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu. 

 

Sportovní a animační program

Hotel nabízí bohatý zábavní program (podle programu na každý den) a za příplatek také aktivity jako plážový volejbal, frisbee, plážový fotbal, lukostřelbu a lekce potápění. Součástí hotelu je také lázeňské centrum s nabídkou různých obličejových a tělových procedur a relaxačních masáží (za příplatek).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Vysoce kvalitní hotel, jehož velkou předností je poloha na výběžku, který je z jedné strany obklopen korálovým útesem. Ideální místo pro klidnou dovolenou v krásném přírodním prostředí. Doporučujeme zejména párům, které ocení dobrou úroveň a vysokou kvalitu služeb.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet Varšava - Cebu - Varšava charterovým letadlem PPL LOT typu Dreamliner nebo pravidelnou linkou s přestupem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (14 nocí v případě přímého letu, 11 nocí v případě pravidelného letu s přestupem), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let do Cebu (buď přímý let nebo pravidelnou linkou s přestupem).Den 2
Přistání, transfer do vybraného hotelu.

 

Den 3 až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska (přímým letem nebo pravidelnou linkou s přestupem).


 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, břišnímu tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

 

PŘELET (V TERMÍNECH REALIZOVANÝCH CHARTEROVÝM LETEM):
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

 

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč