The Funny Lion Coron Obrázek0
The Funny Lion Coron Obrázek1
The Funny Lion Coron Obrázek2
The Funny Lion Coron Obrázek3
The Funny Lion Coron Obrázek4
The Funny Lion Coron Obrázek5
The Funny Lion Coron Obrázek6
The Funny Lion Coron Obrázek7
The Funny Lion Coron Obrázek8
The Funny Lion Coron Obrázek9
The Funny Lion Coron Obrázek10
The Funny Lion Coron Obrázek11
The Funny Lion Coron Obrázek12
The Funny Lion Coron Obrázek13
The Funny Lion Coron Obrázek14
The Funny Lion Coron Obrázek15
The Funny Lion Coron Obrázek16
The Funny Lion Coron Obrázek17
The Funny Lion Coron Obrázek18
The Funny Lion Coron Obrázek19
The Funny Lion Coron Obrázek20

The Funny Lion Coron

Filipíny
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Funny Lion je moderní resort inspirovaný safari, který se nachází na okraji města Coron, pouhých 30 minut od letiště Busuanga. V oblasti Coronu se nachází přírodní biotopová oblast Coron Island, která je zařazena do přírodní kategorie předběžného seznamu světového dědictví UNESCO. Hotel se nachází 1,5 km od hory Tapyas a 6,5 km od jezera Kayangan v Coronu.

Pláž

K pobřeží je to asi 200 m, žádná písečná pláž.

K dispozici pro hosty

V centru hotelu se nachází bazén, který je otevřený denně od 8:00 do 20:00, a lázně Sea Tree Spa, kde můžete relaxovat a odpočívat v pravém filipínském stylu.

Internet

V celém hotelu včetně pokojů je k dispozici bezplatná Wi-Fi.

 

Catering

Snídaně se podává formou bufetu.

 

Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace.

 

Webové stránky

https://www.thefunnylion.com/the-funny-lion-coron-dining

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Tato krásná prázdninová destinace se 46 dobře vybavenými pokoji poskytuje klidné útočiště díky své ekologicky elegantní fasádě, modernímu vybavení a přátelské atmosféře.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet Varšava - Cebu - Varšava charterovým letadlem PPL LOT typu Dreamliner, vnitřní přelet Cebu-El Nido a El Nido-Cebu, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem dle popisu programu), letištní taxy, ubytování v hotelu (14 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta na Filipínách, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let do Cebu (přímý let ).

Den 2
Přistání, vnitřní přelet do El Nido. Ubytování ve vybraném hotelu.

Den 3 - 8
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den 9 
Vystěhování. Přelet na Bohol a transfer do vybraného hotelu, volný čas.

Den 10 - 15
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den 16
Po snídani vystěhování z hotelu a transfer na ostrov Cebu. Odlet do Polska (přímý let)

Upozornění k programu
Pořadí realizace jednotlivých bodů programu může být změněno nebo obráceno.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, břišnímu tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

PŘELET 
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč