Fairfield by Marriott Obrázek0
Fairfield by Marriott Obrázek1
Fairfield by Marriott Obrázek2
Fairfield by Marriott Obrázek3
Fairfield by Marriott Obrázek4
Fairfield by Marriott Obrázek5
Fairfield by Marriott Obrázek6
Fairfield by Marriott Obrázek7
Fairfield by Marriott Obrázek8
Fairfield by Marriott Obrázek9

Fairfield by Marriott

Indie - Goa
Pobytový
Wi-Fi
Bazén
Wellness
Tichý, mimo město
Novinka
Fitness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na jižním pobřeží Goa, obklopen místní vegetací. Nachází se přibližně 3,5 km od centra turistické vesnice Benaulim plné místní zábavy, obchodů, restaurací a barů. Přibližně 25 km od letiště Dabolim.

.

Pláž

Přibližně 200 m od písečné pláže Benaulim. Přístup na pláž přes veřejnou komunikaci. Plážový servis je k dispozici za příplatek u externích společností.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, prostorná vstupní hala, směnárna, restaurace a'la carte s mezinárodní kuchyní (za příplatek, nutná předchozí rezervace), 2 hlavní restaurace: Kava a Alfresco, 2 bary, včetně baru Kava otevřeného 24 hodin denně, bar u bazénu Azul (11:00-22:00). Dále venkovní bazén, brouzdaliště pro děti. Součástí hotelu je SPA&Wellness centrum s bazénem. Za příplatek: prádelna, nepřetržitě otevřený obchod, půjčovna aut a jízdních kol.

Internet

Ve veřejných prostorách a pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

BB: snídaně (06:30-10:30, o víkendech do 11:00). Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze - navíc oběd (13:00-15:00), večeře (19:30-22:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v Kava baru 24 hodin denně, v baru u bazénu během otevírací doby.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Hostům je k dispozici: posilovna, fitness centrum, jóga. Pro děti je k dispozici oddělený dětský koutek. Za příplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži nabízené externími společnostmi.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Resort se nachází v klidné oblasti. Nespornou výhodou hotelu je jeho poloha v blízkosti pláže. Vzhledem k jeho vysokému standardu jej doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v příjemném prostředí.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč