Sterling Goa Varca Obrázek0
Sterling Goa Varca Obrázek1
Sterling Goa Varca Obrázek2
Sterling Goa Varca Obrázek3
Sterling Goa Varca Obrázek4
Sterling Goa Varca Obrázek5
Sterling Goa Varca Obrázek6
Sterling Goa Varca Obrázek7
Sterling Goa Varca Obrázek8
Sterling Goa Varca Obrázek9
Sterling Goa Varca Obrázek10
Sterling Goa Varca Obrázek11
Sterling Goa Varca Obrázek12
Sterling Goa Varca Obrázek13
Sterling Goa Varca Obrázek14
Sterling Goa Varca Obrázek15
Sterling Goa Varca Obrázek16
Sterling Goa Varca Obrázek17

Sterling Goa Varca

Indie - Goa
Pobytový
Wi-Fi
Novinka
Wellness
Fitness
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Kvalitní hotel postavený v portugalském stylu se nachází na jižním pobřeží Goa. Do turistického městečka Varca s širokou nabídkou restaurací, barů a obchodů je to přibližně 1,5 km a do centra města Benaulim přibližně 3 km. Do centra živého letoviska Margao je to přibližně 11 km. Na letiště Dabolim cca 32 km.

.

Pláž

Obydlí se nachází 850 m od široké písečné pláže Varca. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za příplatek v místních plážových barech.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace Sterling Goa - Varca s mezinárodní a místní kuchyní a hotelový bar. Součástí hotelu je bazén nepravidelného tvaru s oddělenou částí pro děti. U bazénu jsou k dispozici lehátka a osušky. Za příplatek: obchod se suvenýry, parkoviště, prádelna.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně (7.30-10.30) se podává v hlavní restauraci hotelu Casa Varca formou bohatého bufetu. Obědy (12:30-15:00) a večeře (19:00-22:30) v hlavní restauraci za příplatek. Ostatní restaurace a jídla a'la carte za příplatek.

Sportovní a animační program

Pro hotelové hosty je k dispozici kulečník, badminton, stolní tenis, stolní hry a fitness centrum. Za příplatek: půjčovna jízdních kol, široká nabídka lázeňských procedur a vířivka.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Příjemný hotel s komfortními interiéry, vynikající kuchyní, skvělou polohou u pláže a v blízkosti turistického centra plného atrakcí a zábavy vytváří atmosféru, kterou ocení i ti nejnáročnější hosté. Nespornou předností hotelu je jeho poloha, bohatá nabídka procedur ve SPA centru a pohodová, prázdninová atmosféra. To vše z něj činí ideální místo pro rajskou dovolenou s rodinou nebo přáteli!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč