Bogmallo Beach Resort Obrázek0
Bogmallo Beach Resort Obrázek1
Bogmallo Beach Resort Obrázek2
Bogmallo Beach Resort Obrázek3
Bogmallo Beach Resort Obrázek4
Bogmallo Beach Resort Obrázek5
Bogmallo Beach Resort Obrázek6
Bogmallo Beach Resort Obrázek7
Bogmallo Beach Resort Obrázek8
Bogmallo Beach Resort Obrázek9
Bogmallo Beach Resort Obrázek10
Bogmallo Beach Resort Obrázek11

Bogmallo Beach Resort

Indie - Goa
Pobytový
S výhledem na moře
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén
Wellness
Fitness
Mezinárodní animace
Tichý, mimo město
Wi-Fi
Pláž do 100 m
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v jižní části Goa, přímo na jedné z nejkrásnějších pláží regionu, odkud se naskýtá nádherný výhled na moře. Hotel se nachází ve stejnojmenné vesnici (s malým výběrem obchodů a restaurací). Přibližně 5 km od mezinárodního letiště (blízkost letiště není na obtíž), přibližně 4 km od turistického města Vasco da Gama.

.

Pláž

Nemovitost se nachází přímo na široké písečné pláži Bogmalo. Plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za příplatek v místních plážových barech.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, výtah, směnárna, trezor na recepci (za poplatek), prostorná vstupní hala, hlavní restaurace Coconut Grove s indickou kuchyní a místními goanskými specialitami, a'la carte restaurace La Palmera s mezinárodní kuchyní (za poplatek, nutná rezervace předem), lobby bar. Hotel má velký bazén nepravidelného tvaru a brouzdaliště pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma. Dále parkoviště a za příplatek: prádelna, lékař, konferenční centrum.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podává v hotelové restauraci Coconut Grove formou bohatého bufetu (07:30-09:45). Za příplatek možnost polopenze - večeře navíc (19:30-22:45) nebo možnost plné penze - obědy navíc (12:30-14:45) a večeře formou bufetu - místní a mezinárodní kuchyně.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá měkký animační program. Hotelovým hostům je k dispozici: stolní tenis, basketbal, fotbal, šipky, posilovna, plážový volejbal, herna. Za příplatek: široká nabídka lázeňských procedur, sauna, půjčovna kol a široký výběr vodních sportů na pláži přilehlé k hotelu.

>

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Komfortní hotel na dobré úrovni, jehož největší výhodou je blízkost pláže a klidné prostředí. Je ideální pro dovolenou ve dvou a pro ty, kteří chtějí uniknout ruchu velkoměsta s romantickými západy slunce. Kromě toho je skvělým místem pro ty, kteří hledají základnu pro poznávání této části Indie na vlastní pěst!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč