Nazri Resort Obrázek0
Nazri Resort Obrázek1
Nazri Resort Obrázek2
Nazri Resort Obrázek3
Nazri Resort Obrázek4
Nazri Resort Obrázek5

Nazri Resort

Indie - Goa
Pobytový
Wi-Fi
Wellness
Bazén
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v pobřežním městečku Baga na západním pobřeží Indie. V pěší vzdálenosti od hotelu se nachází řada restaurací, barů a obchodů. Od letiště Dabolim je vzdálen přibližně 48 km.

Pláž

Přibližně 500 m od písečné pláže. Přístup na pláž přes veřejnou komunikaci. Plážový servis je k dispozici za příplatek u externích společností.

.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, 3 výtahy, směnárna, parkoviště, a'la carte restaurace Lakefield s mezinárodní kuchyní (za příplatek, předchozí rezervace není nutná), 2 bary, včetně lobby baru otevřeného 24 hodin, bar u bazénu. Dále venkovní sladkovodní bazén s dětským bazénkem. Za poplatek: prádelna, lázně, lékař, obchody, kadeřnictví, fotograf, internetová kavárna, půjčovna aut.

Internet

Ve veřejných prostorách a pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

BB: snídaně formou bufetu (07:00:-10:00). Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze - navíc oběd (10:00-23:00), večeře (18:00-23:00) v restauraci a'la carte. Navíc plážový bar (11:00-22:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozici v lobby baru 24 hodin denně, v plážovém baru během otevírací doby.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Hostům je k dispozici: posilovna, fitness centrum, stolní tenis, vířivka. Součástí hotelu je také SPA&Wellness centrum. Pro děti je k dispozici hotelové hřiště. Za příplatek: masáže a procedury ve SPA centru, vodní sporty na pláži nabízené externími společnostmi.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Příjemný podnik s pohodlnými pokoji. Navíc pláž v docházkové vzdálenosti a místní bydlení. Ideální volba pro ty, kteří ocení blízkost barů a restaurací. 

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč