Colonia Santa Maria Obrázek0
Colonia Santa Maria Obrázek1
Colonia Santa Maria Obrázek2
Colonia Santa Maria Obrázek3
Colonia Santa Maria Obrázek4
Colonia Santa Maria Obrázek5
Colonia Santa Maria Obrázek6
Colonia Santa Maria Obrázek7
Colonia Santa Maria Obrázek8
Colonia Santa Maria Obrázek9
Colonia Santa Maria Obrázek10
Colonia Santa Maria Obrázek11
Colonia Santa Maria Obrázek12

Colonia Santa Maria

Indie - Goa
Pobytový
Novinka
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wellness
Wi-Fi
Bazén
Fitness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní hotel se nachází na severním pobřeží Goa, v turistickém městečku Calangute. Skládá se z atmosférických vil postavených v portugalském stylu, utopených v dobře udržované tropické zahradě. V pěší vzdálenosti od hotelu se nachází řada restaurací, barů a obchodů. Do hlavního města Goa, Panaji, je to cca 15 km, do Starého Goa cca 20 km. Na letiště cca 45 km.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na široké písečné pláži Baga Beach. Plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za příplatek v místních plážových barech.

.

K dispozici pro hosty

V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce, směnárna, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace Vasco da Gama s mezinárodní kuchyní a místními goanskými specialitami a hlavní bar. Součástí hotelu je velký bazén nepravidelného tvaru spolu s dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma. Kromě toho je hostům k dispozici bezplatné parkoviště.

Internet

Na recepci hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně se podává v hotelové restauraci formou bohatého bufetu. Navíc za příplatek v hotelu: možnost zakoupení obědů a večeří (místní goanská a mezinárodní kuchyně; restaurace otevřena 07:30-23:00) a nealkoholických a alkoholických nápojů v hlavním baru (12:00-23:00).

Sportovní a animační program

Hotel nemá animační program, ale to bohatě vynahrazuje jeho poloha v Calangute, na jedné z nejznámějších pláží Goa (s širokou nabídkou vodních sportů za příplatek) a v blízkosti hlavních atrakcí severní části tohoto indického pobřeží. Za příplatek je navíc k dispozici široká nabídka lázeňských procedur včetně ájurvédských masáží.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nízkopodlažní zástavba, zajímavá architektura a krásná zahrada dodávají objektu intimní atmosféru. Další výhodou je jeho skvělá poloha u pláže a v blízkosti turistického centra Calangute, které je plné atrakcí a zábavy. Objekt doporučujeme jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak pro exotický výlet s partou přátel!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Varšava - Goa - Varšava nebo Katovice - Goa - Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) ve vybraném hotelu na Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu ubytování, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, místní výlety, obvyklé spropitné, další jídla a nápoje a další osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Upozornění: Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 


Upozornění! V Indii nejsou akceptovány USD bankovky vydané před rokem 2006 a/nebo poškozené, roztrhané atd.


Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Víza - informace pro prodejce

Všichni občané ČR (kromě držitelů diplomatických pasů ČR) potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné.

 

A) Indické elektronické turistické vízum e-VISA

Touto cestou lze žádat o  vízum za účelem turistiky, obchodu, účasti na konferenci nebo pro zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Žádost se vyplňuje v angličtině, bez diakritiky. Při vyplnění žádosti je třeba nahrát do systému fotografii cestujícího a sken datové stránky pasu. Součástí žádosti je platba vízového poplatku, který se hradí online výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. Nepodaří-li se třikrát platbu kartou uskutečnit, systém žádost zablokuje a je třeba ji celou zadat znovu.

Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. E-mail s informací o udělení elektronického víza je třeba vytisknout před odletem do Indie a předložit u odbavení na letišti a při pasové kontrole na letišti nebo v přístavu v Indii.

 

Více informací na: https://mzv.gov.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč