Nanu Resort – Betalbatim Obrázek0
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek1
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek2
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek3
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek4
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek5
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek6
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek7
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek8
Nanu Resort – Betalbatim Obrázek9

Nanu Resort – Betalbatim

Indie
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
SPA
Nový
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento elegantní a okouzlující hotel obklopený udržovanou tropickou zahradou se nachází v klidné vesnici Betalbatim na jižním pobřeží slunného Goa. Do centra turistického letoviska Colva s širokou nabídkou restaurací, barů a obchodů jsou to asi 4 km. Na mezinárodní letiště cca 20 km.

Pláž

Široká písečná pláž se nachází přibližně 100 m od hotelu. Plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za příplatek v místních plážových barech.

K dispozici pro hosty

24 hodinová recepce, prostorná vstupní hala, směnárna, hlavní restaurace Miramar s místními a mezinárodními specialitami, 2 bary: hlavní bar v hotelové hale a bar u bazénu. Součástí hotelu je velký bazén s brouzdalištěm pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma. Dále parkoviště a za příplatek: služba hlídání dětí a lékař.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podává v hotelové restauraci formou bohatého bufetu (07:30-10:30). Kromě toho je možné si v hotelu za příplatek zakoupit obědy a večeře (místní goanská a mezinárodní kuchyně; restaurace otevřena 07:00-23:00), nealkoholické a alkoholické nápoje v hlavním baru (07:00-23:00) a v baru u bazénu (11:00-23:00).

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Hostům je k dispozici badminton, stolní tenis a pro nejmenší dětské hřiště. Za příplatek je k dispozici široká nabídka ajurvédských procedur a masáží v hotelovém SPA centru a vodní sporty na nedaleké pláži Colva.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nízkopodlažní budovy, zajímavá architektura a krásná, dobře udržovaná zahrada dodávají objektu intimní atmosféru. Silnou stránkou hotelu je jeho blízkost pláže a blízkost turistické oblasti Colva, což z něj činí skvělou volbu jak pro milovníky opalování, tak pro ty, kteří hledají základnu pro samostatné poznávání této části Goa!"

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč