Santana Beach Resort Obrázek0
Santana Beach Resort Obrázek1
Santana Beach Resort Obrázek2
Santana Beach Resort Obrázek3
Santana Beach Resort Obrázek4
Santana Beach Resort Obrázek5
Santana Beach Resort Obrázek6
Santana Beach Resort Obrázek7
Santana Beach Resort Obrázek8
Santana Beach Resort Obrázek9
Santana Beach Resort Obrázek10

Santana Beach Resort

Indie - Goa
Pobytový
Bazén
V/blízko centra
Wellness
Wi-Fi
Novinky
Tichý, mimo město
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Útulný malý hotel se nachází v severní části slunného pobřeží Goa, v turistickém městečku Candolim s množstvím obchodů, restaurací a barů. Objekt se nachází v krátké vzdálenosti od nejznámějších atrakcí této části Indie, mimo jiné: do pevnosti Aguada cca 4 km, do hlavního města Goa, Panaji cca 15 km, do Starého Goa cca 20 km. Na mezinárodní letiště cca 45 km.

.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 250 m od široké písečné pláže. Plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky poskytují místní plážové bary - za příplatek.

.

K dispozici pro hosty

K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, prostorná vstupní hala, trezor na recepci (za příplatek cca 1 USD/den), hlavní restaurace Olegario (s barem u bazénu) s nabídkou místní indické a mezinárodní kuchyně. V upravených hotelových zahradách jsou dva bazény, z nichž jeden má nepravidelný tvar. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma. Kromě toho je hostům k dispozici bezplatné parkoviště. Hotel přijímá platby kreditní kartou.

.

Internet

Internetové Wi-Fi připojení v areálu hotelu za příplatek přibližně 2 USD/hodinu.

.

Catering

Kontinentální snídaně formou bufetu (07:30-10:30). Za poplatek: formule polopenze - další večeře (20:00-22:30) nebo formule plné penze - další obědy (13:00-14:45). Večeře a obědy se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, která se specializuje na místní goanskou a mezinárodní kuchyni.

Sportovní a animační program

Hotel neprovozuje animační program, ale to plně vynahrazuje jeho poloha v živém Candolimu, na jedné z nejznámějších pláží Goa (s širokou nabídkou vodních sportů za příplatek) a v blízkosti hlavních atrakcí severní části tohoto indického pobřeží. Za příplatek jsou k dispozici masáže a ájurvédské procedury (nutná předchozí rezervace na recepci hotelu).

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Komorní hotel pro ty, kteří hledají klidnou relaxaci během dne a večerní a noční zábavu v turistické destinaci Candolim. K dalším výhodám patří poloha na jedné z nejkrásnějších pláží Goa a velmi dobrý poměr ceny a kvality, což z něj činí skvělou cenově výhodnou volbu pro exotickou dovolenou ve dvou nebo s přáteli!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč