Palace Regina Hotel Obrázek0
Palace Regina Hotel Obrázek1
Palace Regina Hotel Obrázek2
Palace Regina Hotel Obrázek3
Palace Regina Hotel Obrázek4
Palace Regina Hotel Obrázek5
Palace Regina Hotel Obrázek6
Palace Regina Hotel Obrázek7
Palace Regina Hotel Obrázek8
Palace Regina Hotel Obrázek9
Palace Regina Hotel Obrázek10
Palace Regina Hotel Obrázek11
Palace Regina Hotel Obrázek12
Palace Regina Hotel Obrázek13
Palace Regina Hotel Obrázek14

Palace Regina Hotel

Itálie - Veneto
Pobytový
Rodinný pokoj
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komfortní Palace Regina Hotel se nachází v přímořském letovisku Bibione - v oblíbeném letovisku, které je známé díky krásné pláži pokryté zlatým pískem označené Modrou vlajkou. V docházkové vzdálenosti od hotelu (cca 10 min.) se nachází obchody, bary a restaurace.

Pláž
Palace Regina Hotel
se nachází cca 200 m od široké, písečné soukromé pláže s pozvolným sestupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma (omezený počet).

Vybavení
Recepce, lobby, bezplatný trezor, hlavní restaurace, bar. Bazén s hydromasáží s lehátky (zdarma, omezený počet), sluneční terasa. Navíc: placené venkovní parkoviště (cca 10 EUR/den), půjčovna kol.

Pokoje
Palace Regina Hotel
má 52 moderně zařízených pokojů. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 17 m²) pro max. 2 dospělé osoby a dítě jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek), balkonem. 
Rodinné pokoje (o rozloze cca 25 m²) jsou vhodné pro max. 3 dospělé osoby a dítě (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Možnost přidání dětské postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. Ubytování od 14:00 hodiny, vystěhování do 10:00 hodiny.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Za poplatek: večeře formou bufetu nebo servírované ke stolu. Nápoje k jídlu za příplatek. Hotel nabízí vytříbenou kuchyni se širokou nabídkou vín.

Sport a zábava
Palace Regina Hotel
organizuje animace a veškeré aktivity pro dospělé a děti na pláži. V okolí hotelů se nachází mnoho atrakcí: termální lázně, hospody, restaurace, zábavní park.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.palacehotelregina.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Elegantní Palace Regina Hotel se nachází v samém srdci letoviska Bibione. Profesionální personál, komfortní pokoje a výborná kuchyně jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Díky jedné z nejkrásnějších pláží v tomto regionu strávíte v hotelu nezapomenutelnou dovolenou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Wenecja Euganejska - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Benátsko
Region ležící v severní části země je díky své poloze často prvním regionem, který navštíví čeští turisté cestující autem. Benátsko nabízí mnoho různých atrakcí - najdeme zde majestátní Alpy, nádherná jezera jako např. Gardské jezero, neobvyklé Benátky roztroušené po ostrovech, stejně jako krásné, široké Jadranské pláže. Pokud k tomu všemu přidáme vynikající kuchyni, pak máme ideální místo k odpočinku!

V oblasti

Benátky
Nazývané královnou Jadranu mají nárok na tento titul. Dlouhá léta okouzlují a fascinují davy turistů, navzdory zjevné nepřístupnosti. Kromě takových vlajkových památek, jako je bazilika sv. Marka, Dóžecí palác nebo Ponte di Rialto, se musíte povinně ztratit v bludišti ulic, abyste mohli obdivovat tuto neobvyklou architekturu nebo se vydat na jeden z okolních ostrovů - Murano nebo Burano.

Verona  
Díky dramatu Williama Shakespeara již navždy bude Verona městem lásky - příběh Romea a Julie doprovází všechny návštěvníky tohoto města. Verona nabízí turistům mnoho dokonale dochovaných památek z několika epoch - například fantasticky dochované antické arény, římský most Ponte Pietra nebo benátské Porta Nuova. Je příjemné se ztratit uprostřed úzkých uliček a objevovat toto nádherné město svým vlastním tempem.

Lido di Jesolo  
Jedno z nejoblíbenějších letovisek v této části pobřeží. Široké pláže táhnoucí se více než 15 km, nádherné azurové moře a krásné počasí přitahují každý rok turisty nejen z této části Itálie. Večer po dni stráveném na pláži se život přesouvá do barů, restaurací a hospod, které se nacházejí na 13 km dlouhé promenádě. Nelze se zde nudit!

Bibione  
Bibione je typické letovisko, které má mírně klidnější charakter než Lido di Jesolo. Díky svým širokým písečným plážím a pozvolnému vstupu do moře je často vybíráno jako ideální místo pro rodinnou dovolenou. K příjemnému odpočinku přispívá také promenáda s cyklostezkou a stromy poskytující relaxaci, stejně jako zelená, klidná část Bibione Pineda. V blízkosti se také nachází zábavní park, který umožňuje strávit příjemné chvíle celým rodinám.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Elektřina 
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii jsou jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se vyskytují zásuvky typu L se třemi otvory v jedné řadě. Vejdou se do nich české tenké zástrčky (jako z nabíječky do telefonu), nelze ale použít kulaté silné zástrčky (například od vysoušeče vlasů nebo ze zdroje napájení notebooku). V takových případech je nutné používat adaptér. Jsou k dispozici na hotelových recepcích (zdarma, záloha cca 5 EUR), lze si je také koupit v Česku ve stavebních supermarketech nebo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit na poště, v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Tarif roamingových volání do českých mobilních sítí si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Víza

Není povinnost registrovat návštěvníky regionu Benátsko. Zkontrolujte si prosím potřebné požadavky týkající se nezbytných dokumentů a případné registrace v regionech a zemích navštívených během přejezdu do regionu Benátsko.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč